Jaké nejlepší zapletená kola?do 1750g(par) a do 6 500 ?

58 nepřečtených
  • Marty9

    pište nabídky :-)

    0 0
    • Smazaný účet  

      A co kdybys nebyl linej a hledal sam? Google snad umis pouzivat, ne?

      0 0
    • Georrge  

      7325

      0 0
      • Hnoj  

        Když už, tak RMX7330.

        0 0
        • Georrge  

          maj 1900g, takže jsou přes váhový limit. A proč zrovna 7330? Jasně, budou asi tužší, ale mě 7325 přijdou v klidu, pokud nemáš metrák…

          0 0
          • Evilcleaner  

            podle mě chtěl hnoj napsat 7327

            0 0
          • Hnoj  

            Jak píše o kus níže Jindra, myslel jsem 7327, tedy MAGIC ráfky, zbytek je stejný jako 7325.

            0 0
    • Joseph de Sax  

      co blbneš…všechny kola nad 1150g jsou šrotovky…

      0 0
      • roud  

        tak to jsou ty tvoje taky šrot hehe :O)

        0 0
        • Joseph de Sax  

          všimni si, že jsem napsal nad 1150g a nikoliv do 1150g…

          0 0
          • roud  

            Ty tvoje nemaj pod 1150g to jen tvoje chorá mysl to zatím nedokázala pochopit :O)

            0 0
            • Joseph de Sax  

              a ty jsi zrovna z toho ochořel.. avotomtoje…

              0 0
              • roud  

                ale notak aspoň nás tu nekrm těma svejma kecama prostě seš totálně out i s těma svejma superkolama a že si zaspal dobu a ještě neobjevil kříženej výplet je tvůj boj hehe :O)

                0 0
                • Joseph de Sax  

                  je vidět, že pro mně dnes je to úplně normální věc a tvoje hlava to už nepobere ani kdybys to do ni rval kompresorem…prostě jsi nic jiného neviděl, než co máte u vás za výkladem… avotomtoje.

                  0 0
                  • roud  

                    pokud je nejhorší to na čem jezdim já tak si myslim že docela pohoda spíš tebe lituju vzhledem k tomu na jakejch plečkách musíš jezdit ty hehe :O)

                    0 0
        • Hnoj  

          Nejsou šrot, jsou to nejlepší kola na zeměkouli !

          Jen škoda, že je zatím nikdo neviděl.

          Myslíš, že by na ně mentálně měl CHUCK NORRIS? :-)

          0 0
          • soc  

            Chuck jezdi bez spic…

            0 0
          • AleZ80  

            Prosimtě, nevěděl bys, jestli mi na Mavic XM 117 ( šířka by teda měla být 17 mm ) budou dobře sedět RoR 2.25, nebo je to na ty ráfky už moc široký ? Dík za info.

            0 0
      • Georrge  

        hele sráči, až ty tvoje kola budou na MTB a na kotouče, tak se vrať, do té doby zalez :)

        0 0
        • Joseph de Sax  

          ještě jsem neviděl na MTB, aby na to někdo měl mentálně, že by se opovážil, tam jet moje kola…pár šťouralů se sice už vzbudilo, ale to jsou jenom babráci, co neví o světě zhola nic a melou pořád jeden nesmysl za druhým.

          0 0
          • thesecond96  

            A kdo by na tom chtěl jezdit??? Za ty prachy by si snad každej koupil radši crossmaxy a nebo něco jinýho, ale určitě ne ty tvoje superkola.

            0 0
          • fousek  

            Ja bych je klidne otestoval, pokud budou na kotouce, protoze nemam zadny kolo na v-braky

            0 0
            • Hnoj  

              Otestoval? A myslís si, že ti je někdo půjčí, když na to mentálně nemáš stejně jako nikdo jiný mimo JsD?

              :-)

              0 0
            • Joseph de Sax  

              ty nemáš ani na to, abys je jel v tombole…natož o nějakém testování jsi myslel jako co???

              0 0
              • fousek  

                Jako ze vyndam ty svy mr*dky z ramu, tvoje kola dam do ramu, utahnu rychloupinaky (nebo mas nejakej jinci revolucni system upnuti?) a nekam pojedu, treba na nakej zavod kde mam z predchozich let zmerenej cas a pokud budu mit lepsi cas nez minule minimalne o ty 2min30s. tak jsi ziskal potencionalni­ho kupce.

                Pokud by se nedej boze stalo, ze bych pri nakym brzdeni vytrhal draty z rafku nebo naboju, tak po tobe nebudu chtit vylohy na zdravotni peci a ty zas po me nebudes chtit vylohy na opravu kol.

                0 0
                • Georrge  

                  rychloupínáky imho nepoužívá, jsou totiž moc pomalé, on bude mít něco na způsob nejrychlejoupínáků

                  0 0
            • Vilém  

              Nechapu proc na toho magora stale reagujete. Ceka jen na to, aby tu mohl zase exhibovat a placat ty svoje sracky. Jako by jste nevedeli, ze z nej nic rozumnyho nevypadne.

              0 0
              • felix.org  

                Asi tak… Stále se snažím pochopit, jak může být dospělej člověk, v podstatě dědek, takovej ko*ot a jak může mít potřebu se tady tak projevovat.

                Napsal bych, že by se měl věnovat spíš vnoučatům, než urážet „mladý“ kluky na fóru, ale nedovedu si představit ženskou, která by s ním dokázala žít…protože na toto nemůže mít mentálně žádná :-D

                0 0
        • Joseph de Sax  

          tak sráči…a věřil bys i tomu, že kompletní kola v setu s obutím a se vším co potřebuješ, aby to jelo, jdou u mne udělat pod jedno kilo??? a jsi v prdeli co? samozřejmě, že přední i zadní dohromady…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dokud to aspon nevyfotis na vaze, tak jenom placas…

            0 0
          • Hnoj  

            Důkaz místo slibů !

            0 0
            • DAWE25  

              Důkaz místo slibů! – Old Spice

              Sliby místo důkazů! – Joseph de Sax (trochu kecka :o) )

              0 0
            • Joseph de Sax  

              pořád věříš, že když jsi to ještě neviděl, tak to ani neexistuje??? vpořádku, ti co to viděli taky říkají, že to nemůže existovat i když to viděli…

              0 0
              • jIrI___  

                Mám rád tvůj neotřelý styl humoru :)

                0 0
              • jmanek  

                No myslím, že hodit ty kola na kuchyňskou váhu a poslat fotku by měl zvládnout každý trouba…

                0 0
              • Georrge  

                však tvojeho kokota jsem taky neviděl a… a někdy váhám jestli ho vůbec máš :D

                0 0
                • DAWE25  

                  Tak já zase váhám jeslti má mozek, protože mě přijde že už mu zesračkovatěl. Njn, ale co by jsme chtěli senilním důchodci, co nemá co dělat, akorát tady otravovat.

                  0 0
            • Pumsc  

              Nene,Důkaz místo slipů!:D

              0 0
          • LaFu  

            :-)))))))))))

            a pozor, uvezou minimalne 150kg chlapa :-)

            0 0
          • Georrge  

            pff, já bych to zvládnul i pod půl kila… a to i ve verzi na kotouče a tedy i s kotoučema! a kdo je teď v prdeli, he?

            0 0
          • whom  

            Myslím, že na to nemáš. Nejen mentálně, ale vůbec. Avotomtoje!

            0 0
          • biker jura  

            klidně… když mají průměr 10 palců :D

            0 0
    • malamala  

      Mám 100 km od bytu tento maxi krám na kola www.zweirad-stadler.de , občas tam dělají jarní slevy, třeba by si sehnal něco tam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.