• Teg

    čauky lidiska, moc to nesleduju, tak se ptám zakolik se dá rozumně prodat rám Author Introvert 19" mod 2005 koupený 2006 ještě rok v záručce se sedlovkou ritchey comp, vidlí R7 100 LO comp a kotoučema Avid juicy 7 mod. 2006 všechno málo jetý v lehčím XC krom kotoučovek je na všechno papír moje představa je tak kol a kolem 16ti je to reál nebo není? díky

    0 0
    • mosquito  

      novej ram 2007 mas za 14k, juicy za 6k, R7 min 7.5k, sedlovka 1k .. celkem 28k, mno zkusil bych na zacatek aspon za 20 .. nejaka trubka se fakt dycky najde ;-) doporucuju to cpat do profitu, tam se da prodat i neprodejny :-D

      0 0
      • kubad  

        :-) Jo jo co stojí nové věci je hrůza.

        0 0
      • Teg  

        No zatim to visí tady v trinnity a anonci Pokud mi někdo seženete trubku co to vezme za 20K máte u mě 2K za zprostředkování :o)

        né teď vážne, je to v dobrym stavu a teorteticky by se to asi dalo střelit i za víc, ale já bych chtěl jezdit už brzo na něčem mličko jiném :oP Počkám týden a pak zkusím profit

        0 0
        • kubad  

          Pochybuju , že ti někdo dá za jetý rám Author někdo víc jak 4t. Třeba nové SUPy jsou za super cenu :-)

          Nové Juice 7 na netu sou za 5750Kč takže max. 4 za jeté

          A jetý Scareb máš tu nejlevnější verzi :-) tak 5 max. a budeš rád, novou R7 seženeš kolem 7 Jako komplet se to bude prodávat hůř než po dílech, ale hodně zdaru s prodejem.

          0 0
          • mosquito  

            ale da neboj :) ledacos prodavam pres profit a fakt neznam lepsi inzerci – jedine co sem pochopil je fakt ze ho casto ctou lide s penezma (i bez nich ale dokazou je sehnat) nicmene bez sajny o tom co kupuji – takze staci vychvalit, do zavorky uvest puvodni cenu dle vyrobce a prodavas skoro „draz nez obchod“ :) .. jo zaklad je vzhled ten dela sakra moc, vnitrek muze byt skoro naodpis – laik soudi podle vzhledu

            0 0
            • poiko  

              tady? www.profit-inzerce.cz/showinz.php?…

              jinak teda výběr jak víno, fakt:(

              0 0
              • mosquito  

                jo tady .. je jasny ze ty si tam nic nekoupis, ale jak budes potrebovat prodat tak je to dobry misto ;-) zkus a uvidis, chce to trpelivost 2–3 tydny (tak 10cisel, online podani gratis) a prodas neboj

                0 0
                • goofy  

                  Zebych zkusil prodat Manika? Za 30000 to musi jit :-D

                  0 0
                • Teg  

                  Už jsem to tam poslal. Doufám že se to střelí rychle a za rozumný peníz. Nabídky na rám za 4K už mam, raději bych samozřejmě víc :oP Jen tak pro upřesněnou připínám píčer ať je jasné o čom je debata.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.