• bikemanx

    čus, jak se spočítá cena za jeden km (MTB)?? Ve velu to už jednou bylo, ale ty ceny byli pouze orientační..

    0 0
    • Meesha  

      No cena biku + upgrady adt. a vydelis to poctem km,ne?

      0 0
      • Meesha  

        Ale je to znacne depresivni – uz to tu bylo… Radsi to nedelej! :-))

        0 0
        • bikemanx  

          taky se toho bojim…

          0 0
          • prema  

            jednou jsem to pocital, a byl jsem na tom jeste docela dobre… ale zlatej taxik… :)

            0 0
          • prema  

            jednou jsem to pocital, a byl jsem na tom jeste docela dobre… ale zlatej taxik… :)

            0 0
            • bikemanx  

              Hmm tak mi vyšlo 4,35 kč/km… mám si hodit mašli nebo dál jezdit?? Myslim, že to neni tak hrozný, ne??

              0 0
              • Jogador  

                To je tvoje věc, ale ta mašle vyjde levnějš. Ted te nepremlouvam k žádným vylomenimam, jen komentuji fakta:) Ale příjemnější bude platit 5,– a jezdit a jezdit a jezdit. :)

                0 0
              • prema  

                to mam pocit, ze kolem 5,– je to standardni castka nejen u tebe.. to jeste jde

                0 0
                • Jogador  

                  Jj, já mám asi 5,5 ale ted to doufam bude jen klesat:)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    neboj se nebude :) a když k tomu přičteš ještě startovný a finance okolo závodů, tak to jsou pak částky :(

                    0 0
                    • Jogador  

                      Hm, už to vidim, pražská 400, posázavská 400, transbrdy 400tušim, na krále mě nikdo nedostane, nemám rád tuctovky jako je author a tudíž ani jizeru:) Ale za neco ty penize utracet musim,že:)

                      0 0
                      • martt  

                        podla tohto vypoctu zavodny bike mojej polovicky vyjde asi na 20 SKK/km. Jazdi na nom iba preteky a prakticky nikdy na nom netrenuje. Momentalne je ten bike rok stary, presiel asi 30 pretekov a ma snad 1000 km.

                        0 0
                        • Caryfuk  

                          Jeste je nutno pripocitat konzumaci behem tripu a po jeho skonceni.:) To je nekdy rana.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            tak to potom kolo 5,50 + spotřeba6,50 = 12kč/km

                            0 0
                            • notakale  

                              tak tomu nerozumim, to jako ze kdyz jedes na 100 km, tak u toho zkonzumujes jidlo za 650?

                              0 0
                              • mastihuba  

                                tak daleko naštěstí jezdím jen vyjmečně. :))

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                spíš 3 km, 2×20,–, 3km zpátky. :o)

                                0 0
                                • fousac  

                                  to znam… ;))) 3,5km tam, 10×16,– , 3×22,– , 40,– a nejaky drobny a 3,5km z5.. :))

                                  to sou pak ceny za km.. :///

                                  ale k veci.. full jezdi za asi 4,50/km po cca 15kkm, silnicka zatim 8kc/km, tam je jeste malo najezdino…

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    No jo, kdyby všichni cyklisti měli spotřebu jako ty, tak nám nehrozí ropná, ale sladová krize… :o)))

                                    0 0
                                    • fousac  

                                      to snad ne.. kolem toho desatyho koncim a prechazim na michany napoje.. ;))

                                      pojed v sobotu s nama, ti s Blackym ukazem, jak je dobre u Pigiho.. ;D

                                      0 0
          • Jogador  

            jednou jsem to pocital, a byl jsem na tom jeste docela dobre… ale zlatej taxik… :)

            0 0
            • bikemanx  

              jogadore, jogadore, to už to jednou bylo

              0 0
              • Jogador  

                Dvakrát:)

                0 0
                • bikemanx  

                  jak se máš?? KOlik si dnes najel v tomto krásném polárním počasí??

                  0 0
                  • Jogador  

                    V pátek dělám blbou zkoušku,tak se jen smutně koukám na mé krásné červené kolo a tupš se učim, ale za pondělí mám asi 30 a v ut sem byl asi pul hodky, dnes už nic a vidim to blbě,jo, jede se příští čtvrtek, to sem musim někam napsat…

                    0 0
                    • bikemanx  

                      tak pal dej vědět. Mě VIP.. děkuji

                      0 0
                      • bikemanx  

                        a kdo bude živit mě, když já živim to kolo arodiče mi na veškerý upgrejdy dávat nechtěj, max. tak 250 na řetěz… na brigády chodim, ale je to peklo. Ach ty studentská léta..

                        0 0
                        • Jogador  

                          To sme natom stejně, mě na kolo taky nepříspivaj, ani na nic, ted sem byl rád, že sem znich dostal na tramvajenku. Ale brigády jsou dobře placený:) Ale ty to máš ještě dobrý, tebe rodičovstvo podporuje, chodí ti fandit na závody, mě se onich dozví, až když dojedu, protože je jinak mám zakázaný, že prej by se mi mohlo něco stát:)

                          0 0
                          • bikemanx  

                            tak s těma závodama máš pravdu, ale doba je jiná

                            0 0
                            • Jogador  

                              Njn, stáří je děsná věc, za pár let si už ani nenandáme sami ponožku:) Pojedeš zimní pražskou?

                              0 0
                              • McBlacky  

                                a ty jí pojedeš? že bych tě přijel vykuchat :) jel jsi letní?

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Zatim uvažuji, že jo. Letní sem jel, ale nedojel moc dobře… Jestli budu mít na startovný, a předtim čas trochu jezdit, jako že bych měl už mít po zkouškovym, tak si to zajedu…

                                  0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Neco stat? :)) Musis se poradne rozcvicit, aby sis nic nenatahnul :)

                            0 0
                • prema  

                  a pozor, abych to nenapsal potreti :)

                  0 0
    • kankrlicek  

      Po 1 roce malinko pres 16 Kc :) Pouze prime naklady na kolo.

      0 0
    • danno  

      Tak s novym bikem mi to prozatim vychazi na nejakych cca 194kc/km.....

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.