• cicli

  Ahoj-Chcu jse zeptat na kvalitu těchtu brzd.A jake mate snimy skušenosti.

  • tomixx  

   Slyšel jsem,že se velmi špatně odvzdušňují.Sám mám formula evoluzione a ty také nejdou zrovna nejlépe.Shimano je proti nim sranda.U shimano napoprvé jeko pája,moje evo klidně 3 krát :) a za chvíli zase změknou.Ale nakonec se to vždy povede :))

   • RUR  

    ?? Odvzdušňují se docela snadno. Je to operace asi na 10 min( prováděl jsem jen dvakrát, takže nejsem žádný rutinér). Jeví se zcela bezproblémově. Nikde nic necinká ani nedrhne. Púvodní brzdoví desci měli ovšem dost rozdílnou qalitu. Jedny brzdili jako čert a druhé vůbec-vyřešil to koolstop. Plus je jednoznačně váha, dávkovatelnost a bezproblémový provoz, nezeznamenal jsem doposud vanutí při zahřátí. Mínusy bych viděl v tom, že už je to poněkud starší kousek a maximální výkon by taky asi mohl být větší, no na FR to moc nebude:-). Jo a v mokru a špinavý občas pískají(asi jako všechno). Pro 3/4 metrákového chlapa ,na kotoučích 160/160 s deskami Koolstop, na pojíždění krajinou rozhodně dostačující. Je to otázka ceny…dnes už asi ORO.

  • McBlacky  

   mají dost slabý brzdný výkon (při 160mm), jako zadní brzda na XC HT bych ji vzal, jinam spíš ne

  • Jenda  

   kdyz ctu B4 vzpomenu si na svoji prvni kotoucovku. Byla v podstate uzasna – minimalni brzdnej vykon, houbovej chod (rozhodne ne zavzdusnenim) nebot prase se pri brzdeni viditelne roztahovalo, original desticky zajimavych vlastnosti jako napr. po delsim sjezdu pri nasledujicim zabrzdeni nebrzdily vubec, jediny kdy brzdily pekne bylo za mokra, miniaturni expanzka takze brzda skutecne nevadla ale naopak tvrdla tak ze po par set metrech uz brzdila skoro sama, genialni lehky kotouc ktery ale popraskal (udajne teplotnim sokem co jsem po sjezdu projel brodem), no byl jsem opravdu rad kdyz jsem ji tehdy prodal a koupil deore:-)

   • cabbage  

    :-D

    jak pá-dlistova recenze na čaj:)

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce