• gully

    Dobrý den,

    v kolech se příliš nevyznám, a tak bych chtěl poprosit o radu, jaké horské kolo si koupit na rekreační ježdění převážně po silnici, ale občas i v lehkém terénu?

    Pročítal jsem si toto fórum a vyšlo mi, že dobrým kandidátem by mohlo být Horské kolo Mongoose Tyax Super.

    Jaký na to máte názor, popř. co jiného byste v dané cenové kategorii doporučili?

    0 0
    • Vincent00  

      Nazdar bazar. Já mám asi 3 měsíce Elite a nezdá se mi špatný. Jen bych ti doporučil se na tom prvně projet, zdá se mi docela dlouhý rám. Taky nepatří mezi nejlehčí. Ale jinak pohodička.

      0 0
    • bleach  

      tyax muzu doporucit. Neni to zadny pirko lehky sice, ale jinak nemam zadny velky vyhrady. Chce se to koukat na dylku horni ramovky. Ja mam 17" ram M na 183 cm a je to ideal.

      0 0
    • pI3rre  

      na „ježdění převážně po silnici, ale občas i v lehkém terénu“ mi připadá zdvih 120 naprosto zbytečný.

      0 0
      • gully  

        A jaký model bys doporučil?

        0 0
        • jIrI___  

          Nějaké crossové kolo?

          0 0
          • gully  

            Původně jsem hledal crossové kolo, ale našel jsem tady několik příspěvků, kde se psalo, že než-li cross, tak určitě MTB. Takže proto jsem se rozhodnul pro MTB.

            0 0
            • Toutou  

              Tady jde spíš o to, že pokud tě doteď bavila silnice a lehký terén, docela snadno se může stát, že s novým železem tě chytne lehký terén a občas těžký terén, a v tom případě si na crossu už neškrtneš :) a má to tak asi většina lidí, že je to s novým kolem nakopne směrem dopředu

              0 0
              • gully  

                Tak doufám, že nebudu výjímkou a půjdu i do to těžšího terénu. No, uvidím … :)

                0 0
    • gully  

      Takže nakonec zakoupeno "Mongoose Tyax Super white – 2011!:http://www.bike-eshop.cz/…r-white-2011 velikost L.

      Dík moc za vaše reakce

      0 0
      • LRRTM1  

        Nechápu, jak si někdo může koupit bílej rám :-D :-D :-D

        Ne, vážně: gratulace a užívej – má se udělat příští týden hezky…

        0 0
        • gully  

          Když mě se to v té bílé líbilo více než v té zlaté :)

          Díky :)

          0 0
      • Barberry.pha  

        I v te bile vypada hezky ;) hlavne at slouzi a dobre se jezdi :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.