• MNE

    Cca pred 2 rokama jsem si koupil novy kolo (CA7700) a od te doby jsem snad 10× musel dotahovat hlavove slozeni. Neni mi jasne, kde tam ta vule vznika. O vikendu jsem opet zjistil drobnou vuli, kterou se mi vsak uz nepodarilo odstratnit. (po povoleni predstavce uz nesel vice utahnout vrchni sroub) V tydnu jsem koupil nove hlavove slozeni, cele to rozebral a zjistil, ze loziska jsou v poradku. Tak jsem to znovuslozil v puvodni sestave a opet je bez vule (nevim na jak dlouho).

    Jelikoz kolo, co jsem mel pred tim byl taky Author a take jsem resil problem s hlavovym slozenim, vychazim z toho, ze se nejedna o chybu jednoho kusu, ale „vlastnost“ kol Author.

    Nemate nekdo podobne zkusenosti, pripadne napady co s tim delat?

    0 0
    • bagr  

      Tak ono je to celkem bezny ze se tam v dusledku vibraci udela casem vakl a musi se to pak dotahnout.Dalsi vec je ze se ten rozperac co je ve vidlici muze povolit a ty ho pak dotahovanim vytahujes ven a tim padem tam vakl zustane nebo ty horni vicka se delaji z ruzne vysokym spodkem a kdyz je vyssi a treba jeste blbe tvarovanej tak se ti pak ten spodek driv opre o vrsek toho rozperace a uz to nejde dal dotahnout nez u vicka co to ma nizsi ten spodek.A jeste treba muze bejt to ze jestli mas karbon krk u vidle tak na tom hur ten predstavec drzi a musi se vic dotahnout a nebo maznout ten krk takovou protiskluzovou drsnou pastou aby se to tema vibrace a drncanim pri jizde nepovolovalo.

      A ty mas ten ram CA7700 takovej ten cerno-bilej 2010 jeste s tou 1 1/8 hlavou?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.