GT Zaskar Expert 2008: bazarovka

14 nepřečtených
  • since1980

    Jaký je Váš názor na tuto bazarovku? Díky za reakce, L.

    viz http://kolo.cz/…rt-disc-2008

    0 0
    • since1980  

      odpovídá cena?

      0 0
      • Krejca  

        Máš tu odkaz na nový,nebo jak to mám pochopit,ta cena co tam svítí je mimochodem velikej nesmysl.

        0 0
        • since1980  

          byl to omyl, omlouvám se, díky za upozornění; platí tento odkaz: http://www.cyklobazar.cz/…08-vel-19–5/

          0 0
          • Krejca  

            Za mě bych za takhle starý kolo nad 10 nedal a dál bych to řešil podle zkutečnýho stavu.

            0 0
            • since1980  

              Díky, mám podobnej názor; poradil bys mi prosím na co dávat pozor?

              0 0
              • Krejca  

                No hlavně to chce osobní prohlídku,vůle na krku,vidli,a tak celkově pocit jak to kolo jede,přehazuje ,brzdí,jestli nerachtá řetěz,nekopou ráfky,ono jde o to co to kolo za těch 6 let zažilo,jak bylo udržovaný,naoko pěkný kolo může stát dost peněz,tak abys nepřijel domu a nemusel kupovat řetězovou sadu ,desky,a tak.Pokud si zručnej tak o to sesadit cenu ,jinak radši ruce pryč.

                0 0
          • worlusho  

            Záleží co pro tebe má jakou hodnotu.

            Vidle Reba model něco jako 2007, funkčně lepší jak nový SA, když bude v pořádku, tak nadělá stále dost parády.(kontrola kluzáků, vaklu , regulace odskoku – jestli chodí a neteče, funkce zámku vidle)

            Rám – byť nemusím tuto architekturu rámu, tak v tomto barevném provedení se mi líbí. (kontrola okolo svárů, jestli není do vrtule)

            Brzdy – vzhledově dobrý, funkčně také.( kontrola jestli někde neprolíná olej, hlavně páky, třmeny se dají v nejhorším repasovat – přetěsnit, desky – když budou ojetější, tak dáš maximálně nové, kotouče- kontrola jak jsou sjeté)

            Pohon – já devítkové Shimano nemusím – tady bych koukal asi na aktuální funkčnost a kalkuloval jaká 2×10 se tam bude hodit (za mě SLX) a hledal novou adresu pro stávající systém.

            Záplety – vizuální kontrola, aby to nebyl nějaký rozvlněný mnohohran, kontrola drátů za kazetou – kolikrát tam spadne řetěz. Do budoucna bych se poohlédl po nějakých lepších.

            Ostatní – tak to už záleží na vkusu a velikosti zádele.

            I když na první pohled vypadá dobře, stejně počítej s rezervou 2000,– na servis a 3000,– na inovace (zkušenost s reinkarnací takovýchto kousků). Jinak pokud ho vezmeš, tak bych ho zgruntu rozebral a repásnul (výměny olejů, kontrola ložisek, možná bowdeny atd.)

            0 0
            • scret  

              vycerpavajici…

              Jinak vetsinou pocitat minimalne s vymenou bovdenu a lanek + jeste nejakyho spotrebaku…

              0 0
            • since1980  

              děkuji za vynikající komentář a rady!

              0 0
              • worlusho  

                Koukám, že jsi z Prahy, tak kdyby jsi chtěl víc očí, tak se ozvy.

                0 0
                • since1980  

                  díky Ti za nabídku, pokusím se domluvit obhlídku, kdyžtak Ti napíšu na e-mail.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.