• mr.nikdo

    Ahoj,

    jsou tu priznivci tohoto zavodu?

    Uz jste cetli novinku pro 2013?

    Citace: Pro rok 2013 jsme připravili další významnou změnu. Na GT ŽELEZNÉHO BÝKA 2013 se bude možné přihlásit už pouze na celého býka, tzn. každý závodník musí absolvovat všechny tři závody – triatlon, bikemaraton i běh. Novinkou bude i závod týmů (jeden závodník absolvuje triatlon, druhý závodník bikemaraton a třetí člen týmu běžecký závod). Pro děti bude v prostorách autokempu zorganizován zajímavý závod Železný býček.

    Co si myslite o tomto kroku, kdyz MTB ma nejvetsi ucast?

    Anketa: Myslim si o tom:

    6x
    35%
    10x
    59%
    1x
    6%
    0 0
    • mastihuba  

      Uvedom si ze to poradaji triatlonisti :) takze bych v tom nehledal nic slozityho. :)

      0 0
      • mr.nikdo  

        To je sice mozne, ale tusim, ze nejdrazsi startovne bylo na MTB a take melo nejvetsi ucast…

        Tohle podle me dost lidi odradi, protoze jen tak nesezenes dalsi 2 do tymu…

        A prakticky v tom nic sloziteho nehledam, jen me to pekne nastvalo :-D

        0 0
    • mr.nikdo  

      Tak trosicku oziveni…

      Kdyz se prihlasis na vsechny 3 zavody sam, tak platis 900… Kdyz se prihlasis v tymu 3 lidi, tak je startovne celkem 2 300,– → to si snad delaji srandu…

      Loni to bylo kolem 300,– a obcerstveni apod., nebylo teda nic moc…

      0 0
    • Santus  

      Dnes mi došla pozvánka a je rozhodnutý.

      Jezdím od roku 2004 pravidelně a poslední dva ročníky se mi zdály dělaný spíš pro plavce a na starou Meridu to nemělo.

      Jubilejní svůj 10 ročník už nedám.

      Bylo by fajn kdyby se toho někdo chytil a navázal na starou Meridu, myslím že by lidí přišlo dost.

      0 0
      • Bubis  

        Nevykládej,že vynecháš ted když jsi začal pořádně běhat

        0 0
        • Santus  

          a plavání? Příště ti už neřeknu že uběhnu 7km bez přestávky.

          Pavel včerá nezklamal.

          0 0
    • rock  

      Od té doby, co už to nebyla Merida, ale GT, šel ten bike maraton stejně do kopru. Trať byla rok od roku hůř a hůř připravená a bylo vidět, že hlavně dlouhou pořádají jenom ze setrvačnosti. A když ji zrušili definitivně, vypadli z mého zájmového okruhu. Teď už ať si dělají, co chtějí, už je mi to fuk.

      0 0
      • Trogiss  

        Taky mě to sere! Už psal Kočařovi proč to tak udělali. Pište taky. Čím více ohlasů tím lépe. Třeba pak pochopí, že to byl chyba.

        0 0
        • Trogiss  

          Už prodlužují termín přihlášek, protože mají málo lidí. Njn no každému se hold nechce plavat, běhat a kdo ví co ještě. Chvástá se, že je přihlášeno 314 závodníků pssss. Minulej rok už bylo touto dobou přes 1000!!!

          0 0
          • mr.nikdo  

            :-D

            Jedna znama to jede vsechno… Na kole od noveho roku ma 50 km… Takze uroven bude prdel :-D

            0 0
            • Trogiss  

              Včera jsem to byl projet a je to katastrofa. Je to zarostlý jak prase, popadaný stromy a rozjebaný od lesáků. Pochybuju, že s tím něco do příštího víkendu udělaj. Ani jsem to nedojel. Byl jsem tak došvihanej a dopalenej od kopřiv, že jsem se na to vysral. Chtěl jsem to jet jen tak bez čísla, ale asi na to jabu.

              0 0
              • mr.nikdo  

                Ja teprve ted dal dohromady kolo. Tak si nejake casti snad projedu zitra :-D.

                Ale za ty prachy ani za zlate prase. Zasobovani stalo za ho?no. A odhozeny bidon jsem po roce nasel i ted pred 14 dny – takze ani zadne uklizeni po zavodu… :(

                0 0
    • Trog  

      Prodám startovný na všechny tři zavody 800 kč

      sevoss@seznam.cz

      0 0
    • bagr84  

      Vazne by me zajimalo, jak prisli na takhle dementni format (triatlon v triatlonu nebo jak to nazvat).

      0 0
      • Trogiss  

        To je jedno, ale ať do toho nenutí všechny! Ten závod se u nás jezdí už 13 let nebo kolik a oni to tak dojebou. Měl by s toho chopit někdo jinej.

        0 0
      • mr.nikdo  

        Tak pochopil bych mensi vytizenost Rakoveckeho udoli. Ale to se da vyridit tak, ze nebude debilne vse v jednom dnu (jak to bylo).

        Nicmene je opravdu rozdil v prihlasenych lidech. A ve vehlasu zavodu.

        Aneb kamoska: Na kole 50 km, nabehano a naplavano asi taky prd a jde na vse…

        0 0
        • Luke86  

          Tak to je fajn kamoska, akorat bude zavazet :-( uz loni startovali zensky o 10 min. driv plavani a pak na kolech brzdily…

          0 0
    • M1R3K  

      aHoj, prisel jsem o odvoz..nevzal.by me nekdo z prahy, prosim?

      0 0
      • Trogiss  

        Tak už to vypuklo! Teď jsem se tam byl podívat a je to pěkná fraška. Kemp je skoro prázdnej. Asi tak 50 diváků. Dám si s něma ten maratonek :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.