• alex44

CHtěl bych se zeptat majitelů, tohoto kola jaký foukáte tlak do tlumiče a při jaké váze a taky jestli má tento rám nějaká slabá místa, co ložiska atd?

• hctr  

Foukal bych osobne podle sebe nez podle nekoho.

• alex44  

O tomto rámu teprv uvažuju, mám 95kg a tlak kolem maxima by byl mínus

• lumyr  

nevím v čem by to mělo být mínus, pokus foukáš v povoleném rozsahu??

• alex44  

řek bych, větší tlaky, větší namáhání

• lumyr  

čeho??? větší namáhání tam bude díky tomu že máš 95kg, hlavně v čepech, v tlumiči bude větší namáhání pouze ve vzduchové části, kde je výměna těsnenísnadná.. v bikelive mi i říkali že to ani na ty těsnění nemá nějak zásadní vliv..

• alex44  

Kolik vyjde výměna toho uložení tlumiče a udělám to doma, nebo je třeba nějaké spec. nářadí?

• pavel.terezin  

Ahoj,já mám Anthema X2 2009 a foukám vidlici na 110 psi a tlumič na 220 psi a super.Mám 181 cm a 100–103 kg.Nemám nejmenší problém ,ani s rámem ani s číkoli jiným.Snad jen brzdy by chtěly lepší,nebo větší kotouče.nebál bych se toho.

• alex44  

Může mi někdo z majitelů říct, jestli ten rám má nějaké slabé stránky, nebo je o.k.?

• alex44  

pánové poraďte, jaká ložiska na tento rám koupit? U rámu píšou pressfit 86, kliky mám Styla. Dík

• milba  

Ja mám 2011 a musím bohužel říct, že momentálně řěším vytržený čep z přepákování – materiál carbon. Nemyslím si, že bych kolu nějak zvláště nakládal nebo nadměrně zatěžoval…

• alex44  

ty jsi asi kupoval celé kolo, že? Kolik měříš, kolik vážíš a na kolik foukáš tlumič? Dík

• milba  

tlumic mam fouknutej kolem 2/3. Tuším že max je 275 a ja tam mam kolem 220 psiku. Vaha 81 kg

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.