• Aira666

Zdravím, chystám se prodat své kolo, jde o tohle: http://www.bike-forum.cz/…l-12901.html a zajímalo by mě, za kolik bych měl bike prodat, rám je jetý 1 sezonu (4500km), kola jen závodně (5 zavodů), vidlice jeta 2 sezony, kolo bych prodaval po kompletnim servisu i po repasu vidle a tlumiče, nové převodníky, kazeta, řetěz, brz. destičky, zkrátka připravené na další sezónu. Díky za rady

• Aira666  

samozřejmností jsou i veškeré doklady, kola stály 8 tis, rám 28 tis, kola zaruka rok a pul, ram rok + prodlouzena zaruka

• maajkee  

Jsou tady asi dvě vlákna „Za kolik prodat“ tak tohle zamkni, šoupni to tam nebo to prostě hoď do sekce bazar.

• MirosPikos  

Prodal bych ho tak jak je, nic bych do něj nevrážel, protože akorát proděláš. Jen říct na rovinu co s tím je a jak bylo kolo používáno. Jediné, co bych udělal… kolo kompletně vyčistil a promazal aby všechno fungovalo tak jak má.

Cenu ti nikdo neřekne, prostě zkus a uvidíš. Slevit můžeš vždycky, ale zdražuje se podstatně hůř :)

• zzd426  

viděl bych to tak na 8 tisíc, když ho pěkně vyčistíš…jo a jsem první zájemce :-D

• Hynas  

Nemá to nějaké moc malé kola?

• Azmir  

Jak už jsem psal ve vlákně vedle, viděl bych to tak na ±35 tis.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse