Garmin Edge 810 - problém: nenajde snímač rychlosti a kadence

15 nepřečtených
  • Kysky

    Ahoj, cca 3/4roku mám Garmina 810, vše chodilo bez problémů, když najednou při jízdě na válcích ztratil signál obou čidel (rychlost i kadenci) pár minut po sobě a už je nenašel. Usoudil jsem že se vybily baterie, kontrola zablikáním to potvrdila. Tak jsem je vyměnil za nové, nahodil na kolo a šťastnej že budu mít zase příjem, jsem začal šlapat. Ale přístroj při vyhledání Ant+ čidel nic nenajde. V tu dobu jsem koupil i druhou sadu čidel na horáka, dal do nich taky nové baterie, ale přístroj je nenajde. Ani když zadám do informací o čidlech jejich ID.

    Mohlo by se zdát, že se rozbil v přístroji přijimáč, ovšem hrudní pás je pořád spárován bez problémů.

    Neměl byste pls někdo ňákou radu? Už jsem z těch tisíce pokusů na švestku :-(

    0 0
    • ememem1  

      vymenit kompet vsetky baterie, skusist zresetovat pristroj aj cidal (ak to ide, neviem, ale na 500 co mam je take sradovne tlacitko). a potom este v nastaveni pristroja daj pozor ci tam mas mat speed+cadence alebo speed/cadence, neviem ako to ma byt na 820. inak neviem.

      0 0
    • Darenius  

      Ahoj, mám DSC 10 a nedaří se mi ho spárovat. Dělá to po tom, co jsem 810 půjčil a vypl rozpoznávání čidel. Teď jsem to zapl a čidlo nenalezeno, baterie vyměněná, po resetu na čidle kontrolka bliká jak má.....jen ho prostě 810 nevidí. Mám zvolené kadence/rychlost, jen nevím, kde najdu ID snímače

      0 0
      • Darenius  

        aha, tak nic, najednou to samo od sebe začalo fungovat

        0 0
        • jaja01  

          zacalo to fungovat po tom, co jsi protocil kolo, ne? ;-)

          0 0
          • Darenius  

            právě že ne, protočit kolo, případně kliku jsem samozřejmě zkusil :-) Snímač blikal, ale nebyl nalezen. Zkusil jsem to za chvíli znova a bylo to OK. Jediné co jsem udělal…ale to podle mě nemůže souviset, vypl jsem na mobilu BT…

            0 0
            • jakub_kencl  

              Možná mohlo. Dostal jsem teď „chytré“ hodinky, které s mobilem komunikují přes BT a s kadencí a tepem to dělá pěkné divy. Tepák mi lítá od 30 – 270, takže jsem vlastně už dlouho mrtvola. Po vypnutí BT v mobilu se vše vrátilo do normálu. Používám čidla garmin a starou O300.

              0 0
        • Darenius  

          tak zase nefunguje, herdek, nevím co by s tím mohlo být, nemusím někde ještě něco zapnout? Mám zapnuto BT na garminu, v zařízeních ANT+ jsem povolil snímač kadence a rychlosti, tam zvolil rychlost/kaden­ce…dám vyhledat a nic. Kolem točím, klikou taky, LED bliká jak má…už fakt nevím. Tovární reset jsem zkusil taky. Verze SW je poslední, tzn 5.10

          0 0
    • Darenius  

      Ahoj,

      tak se mi stala další nemilá věc, dojel jsem domů, zmáčkl tlačítko pro pauzu/ukončení a Garmin se vypl, po nahození se bohužel jízda neobnovila, nicméně jsem v paměti našel *.fit soubor. Bohužel, když ho chci nahrát ručně do garmin conect na webu, tak sice napíše že soubory byly nahrány, ale jízda se neobjeví. Nevíte někdo co s tím? případně v čem by se dal ten fit soubor zeditovat?

      0 0
      • jaja01  

        stalo se mi neco podobneho, uprostred jizdy se garmin vypnul (pricinou byl evidentne prave probihajici segment, ktery jsem tam pred jizdou nahral)

        zapnul jsem garmina znovu, jizda byla ulozena, takze jsem zacal novy trenink s tim, ze si je pak spojim … jenze gramin connect nahral jen druhou jizdu, prvni byla pry corrupted

        reseni bylo jednoduche, prohnat chybny fit soubor timto online nastrojem, pak jiz normalne nahrat sel

        nahore das Browse, vyberes fit z pripojeneho garminu a zmacknes Convert to _autofix.fit file, stahne se ti soubor fit pojmenovany stejne, jako puvodni s _fix suffixem, ten pak muzes normalne rucne naimportovat do Garmin Connect/Endomon­da/Stravy

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.