Garmin Edge 200 - starší model cyklo GPS za dobrý prachy

7 nepřečtených
  • Medvedzlesa

    Zdar, občas něco nakupuju na Gearbestu a teď jsem tam narazil na tohle:

    https://www.gearbest.com/…_337328.html?…

    A když tam pak v objednávce zadáte kód Garmin200YY, tak to je za 49,90 USD, což je cca 1100 Kč. Přijde mi to jako bomba kup, tak vytrubuju.

    Je to starší model Garmin Edge 200, ale i tak mi to přijde dost dobrý.

    //doprava je standardně zadara, i když to jde přes půl světa, ale dávám tam u dražších věcí radši příplatek za „priority line EU“, což jde pak z EU a tudíž bez cla

    0 0
    • atty  

      Ne, že by to nebylo chválihodný, upozornit na dobrej kup, ale v dnešní době je Edge 200 už opravdu archaická věc – GPS fix klidně přes 5 minut, neumí ANT+ ani BT (tím pádem se nedají připojit vůbec žádná čidla) atp.

      Za cca. 2200 máš dnes třeba Bryton Rider 310, který je o „parník“ funkčně a připojením jinde…

      Samozřejmě pro někoho, kdo si chce jen GPSkou zaznamenávat výlety, bez nějakých dalších nároků na jiné údaje než vzdálenost, rychlost, čas – proč ne…

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • Medvedzlesa  

      Tak jsem to nakonec koupil jakože pod stromek. Jenže jsem to objednával už pozdě, tak to došlo až teď :-) Ale funguje to dobře, fix na satelity je cca za 10 sekund. Záznam trasy, rychlost, vzdálenost, nastoupané metry… nic zásadního nechybí. Jen to teda bylo zabalený v krabičce určené pro asijský trh a v návodu jsem si moc nepočetl :-) Ale je to origo garmin a v tacháči se hned v prvním kroku přepne na angličtinu. Tak nakonec spokojenost, dárek to sice už nebude pod stromek, ale i tak udělá radost. Můžu doporučit.

      0 0
    • jannk  

      Nevideli jste nekdo nekde nahradni baterku na Edge 200 za rozumnou cenu? Lezi mi jeden doma, ale baterka uz je tam na 2h … coz je k nicemu. By s nim aspon mohly jezdit deti ..

      (v ceskem Garminu uz je vubec nemaji)

      0 0
      • Vilém  

        Cinan je ma za cca 17E.

        0 0
        • jannk  

          opravdu? ja vsude nasel ‚Sorry, this item is no longer available!‘

          0 0
          • Vilém  

            Ni, mas pravdu, nerozkliknul jsem si konkretni nabidky.

            Pak leda se zadnim krytem za cca 30E.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.