• kali222

     no jo .ani nevim jakej zdvih ted poptavat.predstavec neni vyuhlovanej oproti zamyslenymu. je nizsi a vidlice bude riznuta. urcite ne low.kdyz nova, tak lehci, takze musi mit 100% pod 330g kam se musej jistojiste vejit snad vsechny. ono nebude zas tak velky vyber kdyz budete chtit nekdo demosntrovat model, tak prosim treba z chainu,…

    z delkou je to slozitejsi. na kazdmem kole mam jinou delku. takze idealni 680–700mm

    easton carbonovy moc nechci,nejsem sice takovej strelec, aby ruply, nybrz cuno jo:)

    spise osobni zkusenost a vaham na chainu neni radno verit.:)

    ete pak plaste a uz je to vse. tu taky nevim,co vybrat z novejch(pro me) abych se neochudil o nejakou lehkou novinku:)

    0 0
    • madcat  

      Docela pomatenej příspěvek, takže ho radši ani podruhý číst nebudu a budu se orientovat pouze podle názvu threadu: zkušenosti mám s EXU FR, šířka myslím 67 a váhu nevím, ale byly hodně lehký. Vydržely hodně, dnes je mám někde v krabici a nepotřebuju je. Alternativa je Shaman, kteří dělají vlastně to stejný. Jsou ale docela nízký. Jestli chceš nějaký vyšší, což jsem z tvýho příspěvku ještě zvládl jakž takž pochopit, tak se musíš mrknout na nějakej jinej model…

      0 0
      • kali222  

        prijde mi pomatenej umerne k probdeliny noci,da se precist, shaman a exu :))))

        mam rad sve zdravi,praskla mi 30mm kostka-predstavec a riditka 720 jsem vozil jen chvily(2×kousky) nechutne se vymackvaly ty objimky. nepovazuju je za kvalitni. diky za tip

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.