• zdenek

Hledal jsem na kole vhodné místo na zadní světlo. Pod sedlem mi překáží brašna, blikačka na zádech mi nevyhovuje. Hlavně v rukavicích pořádně nepoznám, jestli jsem jí zapnul a svítit ji nevidím. Takže mě napadlo umístit blikačky do konců řídítek (silničních) misto špuntů. Nebudou překážet a nebudou ani snadno k ukradení. Neviděl někdo něco takového v prodeji? Když to budu bastlit, tak už to na tuhle zimu nebude.

• Pá-dlista1  

Myslim, ze jsem to videl na rovny riditka. Taky jsem videl brzdovy svetla ve spalkach. Nechces? :)

• kralovek  

To neni blbej napad … ale asi bych to bral jako doplnek, nez uplne nahrazeni zadni blikacky. A co dat tu blikacku na tu trubku, co spojuje zadni kolo a horni ramvou trubku? .. nekde jsem to videl.

Ja bych pro zmenu uvazoval misto leveho spuntu zrcatko. Nevideli jste to nekde? A co dalsi „plug-iny“ misto spuntu … znate nake?

• MARIN  

Misto spuntu do riditek uz jsem videl jak blikacku tak zrcatko ale uz nevim kde to bylo.Jelikoz to povazuju za ptakovinu ani to nebudu hledat

• kralovek  

zrcatko v na silnici v hustym provozu se ti zda jako ptakovina?

• MARIN  

jako ptakovina se mi zda ta velikost toho zrcadlicka co jsem ja tenkrat videl. Jinak jako jeste vetsi ptakovina se mi zda jizda v hustem provozu na silnici ale chapu ze nekomu nic jineho nezbyva – jeste ze bydlim uprostred lesu a hor :)

• JJ  

Jako ptakovina mi hlavne pripada jezdit na silnici a jeste navic v hustym provozu

• MaPa  

jestli je to praktické nevím, ale tady je výběr zrcátek: http://www.zefal.com/AAA/page.php?…

• MARIN  

Co tu blikacku pridelat na zadni vidlici

• Pá-dlista1  

Hlavne si to kolo zamkni nejakym poradnym zamkem http://www.machinehead-software.co.uk/…ight_mtb.jpg

• zdenek  

To bude ono. Jen to roste trochu daleko. Ale jako inspirace a důkaz, že to není až taková ptákovina, dobrý.

• Daf  

Blikacka se da pridelat na horni vzpery zadni vidlice. Z riditek nemusi byt videt dobre.

• zdenek  

Když u těch blikaček na zadní vzpěře nebo na dresu nikdy nemám jistotu, že jsem ji opravdu zapnul. Jedině ji za jízdy sundat, zapnout a znovu nandat. V rukavicích to jde dost blbě.

• Pá-dlista1  

Staci prece jednoduse dat treba ruku za blikacku a kouknout jestli „zcervena“ ;)

• McBlacky  

no já to si nechápu, ale zastavil, zapnout, rozjet se? ne? mě to jako tak strašný omezení nepřijde, ale já nejsem silničář a blikačku vozím na camelu :)

• blue  

a hodne zridka jedu sam, takze mi kdyztak nekdo rekne, jestli svitim nebo ne… onehda me dokonce na to upozornil autobusak, kdyz mi blikacka zhasla

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.