For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

21 nepřečtených
  • solcpetros

    Dobrý den,

    chci se zeptat, nejsou někde volné vstupenky,

    nebo vstup s kolem zdarma?

    Jdu s rodinou 4 lidi a to je dost peněz.

    Díval jsem se, že rodinné vstupné není a základní 150,–

    děti do 12 let zdarma.

    Děkuji za každou radu.

    0 0
    • ¨MZ  

      Ten vstup s kolem zdarma jsem někde na jejich stránkách viděl, bylo to označeno jako Happy hour, ale teď už to tam asi není, bylo to tuším v sobotu 11–12h. Jsem si říkal, dát do auta kola, z parkoviště tam dojet a vstup je zdarma:-)

      0 0
    • Breakpain  

      To sis vzpomnel ‚brzy‘. Uz pred mesicem s tim byl problem. Volnasky od vystavovatelu uz jsou fuc (to budou ti hodni smelinari, co to sobecky vybrali, prodavat za pulku).

      Osobne – platit vstup, tak tam nejdu, skoro vse je na internetu a pokud neplanujes koupi, budes zklaman. Ale takhle ‚do kytek‘ to jde s kazdou vystavou. V podstate diky internetu clovek vi vse a pak tam nic noveho nevidi :-(.

      Nebo-li nezoufej, on nekdo na metru bude u autobusu prodavat free vstupy :-/ za polovinu, tak si vychytej toto pripadne ;-).

      0 0
    • Bretek  

      Než založíš nové vlákno, tak použij vyhledávač. Volňásky už se tu řeší asi 14 dní. Jinak pokud si z Prahy nebo ti je schopen někdo zajít na Černý most do prodejny Cyklo Faltýnek tak tam ti vstupenky dají gratis.

      Podrobnosti viz druhé vlákno

      http://www.bike-forum.cz/…ke-2014.html#…

      0 0
    • scret  

      nebylo by lepsi zeptat se v soucasnym vlaknu?? myslim, ze neni poterba zakladat dalsi…:)

      0 0
    • kocers  

      se vstupem zdarma při příjezdu na kole je to asi takhle

      http://mtbs.cz/…rie/pozvanky

      0 0
      • Smazaný účet  

        a funguje nějaký hlídání kol, nebo ho tam zamknu a budu doufat, že se někomu nebude líbit?

        0 0
    • maajkee  

      Sakra, mi to příjde, že je tady na BF snad samá socka a všichni tady někde škemraj o vstupenku. Jestli je těch 150,– moc, tak tam prostě nechoďte. Lístek na fotbal, hokej, stojej stejně, do kina taky a to nemluvím o cirkusu :)

      I když celý mi to příjde na hlavu, jde přeci o reklamu výrobcům a prodejcům, nevím, proč jako zákazník za to ještě platit, abych se mohl podívat co bych si mohl eventuelně koupit.

      Pokud by měl někdo z HK a okolí zájem, jeden volňásek mám k dispozici a rád ho věnuji. V HK máme Otevírání Hospůdek :)

      0 0
      • mr.antik  

        tak já se tam chci podívat, vyzkoušet a pak co nejlevnějc koupit na netu. Kdyby se dal splašit ještě volňásek, bylo by to ideální :-)

        0 0
      • mr.antik  

        Tak jasně, já tam chci jen pokoukat, vyzkoušet a pak co nejlevnějc koupit někde na netu. A volňásek k tomu, to by bylo ideální.

        0 0
      • Flegmatik  

        Souhlasím s tebou. Na druhou to však chápu, protože kdyby pořadatel vůbec nedával do oběhu volňásky, tak je nikdo shánět nebude. Když tohle ale dělá, tak je jasné, že eventuální návštěvníci je budou shánět.

        0 0
      • Mr.Dan  

        Ha, že bych v sobotu sedl na bajka a zajel do HK? ;) Ale nésů mechovák, tak bych mohl dostat do tý mý pardubický čmaňi…

        0 0
        • maajkee  

          Klidně, jezdí s náma pravidelně i pár pardubičáků, no problemo :)

          0 0
      • karliner  

        Kde?

        0 0
      • dixxx  

        Ja mam treba cas v sobotu jen cca 45minut… takze to jen rychle proletim a povalim pryc. 150Kc se mi zda jako nerozum za to davat + pred 2 roky jsem tam pomahal jedne neziskovce a rozdal jsem cca 10listku. Tak bych rad jeden tentokrat ziskal zadarmo.

        0 0
    • MirosPikos  

      Mám dva lístky, kdyby někdo chtěl a je z Č. Budějovic, tak se ozvěte. Já je nebudu potřebovat.

      0 0
      • LRRTM1  

        Správně – nelelkovat na výstavě a jezdit! :-D

        0 0
        • MirosPikos  

          Je to tak, má být parádně, tak budu jezdit. Původně jsem je vyhrál pro bráchu aby si prohlídl Spectrala, kterýho mu ve 21. týdnu pošlou. Ale on přijel domů, právě abysme jezdili.

          0 0
    • Mysee  

      Ve Velu 3/2015 byla volná vstupenka na ForBikes. Kdyby jste ji měl někdo z Brna a věděl, že nepůjdete, klidně bych se ji ujal. 150 mi ale jinak nedělá problém ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.