• Rudyshy

    kedze patrim pravdepodobne k prvym majitelom tejto vidli od milana tak vam chcem poreportovat moje skusenosti.

    vidlu mam uz tyzden ale az od vcera je na kole. A musim povedat ze s tak citlvou vidlou som este nemal docinenie, osobne som nikdy nejazdil na nejakych drahsich vidlach ale to co som dostal od milana ma brutalne prekvapilo. Vidla fakt reaguje od malych nerovnosti az po slusne

    0 0
    • Rudyshy  

      davam este raz

      kedze patrim pravdepodobne k prvym majitelom tejto vidli od milana tak vam chcem poreportovat moje skusenosti.

      vidlu mam uz tyzden ale az od vcera je na kole. A musim povedat ze s tak citlvou vidlou som este nemal docinenie, osobne som nikdy nejazdil na nejakych drahsich vidlach ale to co som dostal od milana ma brutalne prekvapilo. Vidla fakt reaguje od malych nerovnosti az po slusne 1m dropy

      moja partacka taky vytahla uplne novu rebu solo air 2011 a musim povedat ze z daleka neni tak citliva ako to co mam nasadene ja. O standartnom epicone ani nehovorim toho som skusal minuly rok r.2011.

      Cez vikend si snad projedu epicona TT 2010 tak dam vediet ci je nejaky citelny rozdiel.

      pripadne mozem laicky zhodnotit rozdiel s vidlami co bude testovanie s scottmi v brne

      0 0
    • pendergast  

      Nepodelí sa niekto o dlhodobejšie skúsenosti s touto tohtoročnou verziou, výhody a nevýhody v porovnaní so staršími verziami?

      A oplatí sa priplatiť za RL, alebo inými slovami, je problém odomykať/zamykať vidlicu na korunke počas pomalej jazdy?

      0 0
      • Rudyshy  

        mam este RS revelation dualair 150 .. . sahanie na korunku vobec nei je problem .. nic mene u HT by som volil asi remote je to pohodlnejsie,

        osobne u HT to kazdu chvilu zamikam a odomikam

        0 0
        • pendergast  

          Mám HT, ale zdvih aktuálneho Raidona poznám aj pri „sagu“ 40% len pri šlapaní zo sedla, takže zamykanie nepoužívam a zrovna vpravo nemám príliš miesta na remote.

          Dosť jazdím po asfalte, je X2 z TT v uzamknutom stave veľmi tvrdá?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.