• Steve1

    Caute,

    Mam moznost koupit za stejnou cenu novy Epic COMP a testovaci Epic EXPERT.

    Ten testovaci kus je udajne jety cca 200km…

    Co jsem se dival na rozdily, tak se tyhle modely lisi akorat:

    COMP:

    vidlice – FOX

    brzdy – elixir R

    EXPERT:

    vidlice – SID

    brzdy – elixir CR

    vyssi osazeni razeni

    mate nejaky tip/zkusenost? ktery model vzit? na co si dat pozor kdyz pujdu do toho testovaciho kusu?…

    diky!

    0 0
    • royal  

      Tem 200 km bych veril asi jako tachometrovejm km v aute v bazaru ;-)

      0 0
    • esotery  

      Záleží co preferuješ:).

      Jestli ti víc vyhovují Fox nebo RS vidlice.

      Nemá Expert lepší kliky?

      0 0
      • Steve1  

        No, co preferuju…to je otazka – nemam zkusenost ani s jednim. Doted jsem jezdil na vzduchove Marzzochi..

        KLiky ma EXPERT lepsi, i prehazka je lepsi, jinak ale moc rozdilu nevidim… co myslis?

        0 0
        • tonik666  

          Pokud je v ok stavu, šel bych do Experta. Celkově to bude lehčí kolo a to se počítá. A komponenty ještě vydrží, zvlášť ty „pevné“ budou v pohodě.

          Já jsem si koupil 4 roky starého dost jetého Epica (s vědomím že bude potřeba výhledově něco vyměnit) a jsem fakt rád, za ty peníze bych těžko pořídil nového něco tak lehkého.

          0 0
        • esotery  

          Asi bych šel do Experta. RL 100 a SID se dají v pohodě měnit, kdyby ti ten SID náhodou nevyhovoval.

          Přehazka, určitě řazení, možná má lepší náby, kliky jsou důležité.

          0 0
    • drbo  

      vis puvod, jestli to je testovacka s kterou objizdeji pujcovaci vikendy nebo jestli to neni sluzebak nektereho z malo jezdicich zamestnancu ?

      0 0
      • Steve1  

        je to testovacka z obchodu, ktera byla jezdena udajne jen tremi lidmi. Pujcuje se to proti kauci asi 20 litru, takze si to kazdy nepujci…

        Na prvni pohled vypada skvele a ani pri blizsim ohledani nemuzu najit zadne znamky pouzivani.

        jeste jsem zapomnel dodat, ze mi k tomu testovacimu kolu nabizi plnou zaruku – tedy vcetne dozivotni zaruky prvniho majitele

        0 0
        • tonik666  

          A jaké ročníky kol to jsou? Letošní Expert a loňský Comp? (letošní com nemá Foxku)

          Záruka prvního majitele je fajn pro případ, že by se něco stalo s rámem.

          0 0
      • Kubiczech  

        Ono v malých kšeftech si ty testovačky spíše hýčkají, aby je mohli výhodně po sezóně střelit.

        0 0
        • McBlacky  

          to je fakt u nás ti je půjčí za dva doklady. 20 tisíc to je magořina skoro vychcanost.

          ale je fakt, že malý kšeft prodá celopér nad 50 tisíc tolik co velký za 14 dní.

          0 0
    • ememem  

      to ci ma skutocne najazdenych 200km a nie 5kkm mozes odhadnut pohladom na plaste, zuby kluk, pohladom na platnicky, pripadne skusit nejak nenapadne strcit mierku do retaze. pochybujem ze by to menili.

      0 0
      • ememem  

        a este sedlo a gripy mozu nieco napovedat.

        0 0
      • ememem  

        pripadne este sedlo a gripy.

        0 0
        • McBlacky  

          gripy od spešlu vydrží minimum a je to hned znát. To je u těchto kol dobrý ukazatel.

          pokud se točí lehce kliky a hlavovka nedrhne/nevaklá vzal bych experta.

          0 0
    • DAWE25  

      Pokud je ten Expert v pohodě, je na něj záruka 2 roky a jak píšeš, byla to testovačka za kauci 20 papírů, tak to nebude olítaný. Šel bych do toho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.