• Darkson

    Na sobotu už je tu, koukám, jeden závod na Kokoříně, ale mám nabídku na nedělní tvrdší XC/Enduro. V plánu je řádění v Krčáku, dále Modřanská rokle, Točná, vykopávky, údolá táty Kony, Jarovská skála, Vrané a dál podle času a chuti. Možnost je přesun přes skochovický most, Měchenice, Jíloviště a sjezd do Všenor. Vidim to na cca 60–70 km.

    Sraz v neděli (až 21.10.!!!)pod barrandovským mostem na cyklostezce v 10:00.

    Anketa: pojedeš?

    Ano
    3x
    30%
    7x
    70%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • Janouch  

      jestli dolecim bolavy trisla a bude slusny pocasi mas me tam jak na kole :))))) jo a na jakym kolecku pojedes ty? videl jsem v tve zbirce nekolik modelu.

      0 0
      • Darkson  

        snad to nikoho neurazí, ale momentálně sedlám jen HT:-)

        0 0
        • blue  

          co je s VT?

          0 0
          • Darkson  

            VT viz bazar- plánuju zredukovat vozový park.

            a pojeď:-)

            0 0
            • blue  

              bych teda radši redukoval z druhýho konce vozovýho parku :-)

              jedu dneska do karlovic

              0 0
              • Darkson  

                kolo bude na jaře nový:).

                a tahle vyjížďka bude až příští víkend, tenhle taky nemůžu

                0 0
                • blue  

                  a co si vybral? sem teď byl v 69 a stojí tam spousta zlevněnejch endur ;-)

                  no jo, už jsem byl taky upozorněn, tak to bych možná mohl

                  0 0
        • Janouch  

          me rozhodne ne jen jsem se koukal a mas tam peknyho Gianta ja pojdu na svem vyukovem modelu Prophet :)))

          0 0
    • jecnak  

      Ozvi se mi, nemuzu se te dovolat.

      0 0
    • kesu  

      rozhodne ano,ale budu zdrzovat..

      0 0
      • Darkson  

        nejedná se o závody:-)

        0 0
      • black.horse  

        dobrej nápad, pojedu zdržovat také:-) Teda nechci to zakřiknout, snad mi to nic nepřekazí… ale každopádně se pokusím přidat, už na bajku skoro z časových důvodů nejezdím, chce to napravit…

        0 0
      • maaareee  

        Už jsem pomalu zapomněla, jak se na kle jezdí, takže jestli se budu moc přidat a zdržovat, nic mi do toho nevlítne, tak dorazím :-)

        0 0
    • panaczek  

      zni to dobre, jestli bude pocas, tak pojedu.

      ale nevim…, jestli vsichni pojedete enduro, tak ja vedle vas asi pojedu XC (je to OK?). Kdyby teda jel i Blue, tak se trochu zmacknu a pojedu all-mountain, ale vic ani prd… ;-)

      0 0
      • black.horse  

        klídek, stačí když pojedeš vedle nás na kole:-)jelikož jedu se svým více-než-metrákem na 160mm kotoučích a RR gumách, budu mít i s XC co dělat:-P

        0 0
        • panaczek  

          hele, vim vo cem mluvim – jednou takhle jedeme z vranyho po asfaltu do prahy. a Blue ze prej po asfaltu to je pro backory a ze on jezdi Enduro, tak normalne jel celou cestu prikopem a vsechny ty mostky a najezdy daval bunnyhopem…no vazne, ja to videl…

          0 0
          • black.horse  

            jo, jako že Ty jsi jel road a on offroad:-) no, hlavní je, že všichni víme, jak se jmenuje to, co jezdíme:-)

            0 0
          • Medunka  

            :-DDDDDDD

            0 0
            • heretik  

              Taková archeologie :-O

              0 0
              • treatt  

                Jsou věci, které by neměly zapadnout..mi­mochodem, doufám, že Blacky pamatuje na to, že po deseti letech má vytisknout jedno z těch silně vtipných vláken tady, dát do obálky a předat těm, co se na něm aktivně podíleli. Byla to nějaká ta seznamka nebo co :-D

                0 0
              • Medunka  

                vzpomínám na jednu vyjížďku, na kterou mi Darkson zakázal jet, že bude fakt hodně enduro a že ji dá se mnou radši sám a pak na tý vyjížďce dával sjezdy akorát on a Jonti na HTéčku. Ten zbytek na 140/140 většinou tlačil i z kopce. Tak si říkám, zda to nebyla tadle :-D

                na todle vlákno byl odkaz jinde a Davidova hláška je prostě BOMBA, super inspirace na nadcházející dovču

                0 0
                • Darkson  

                  prej zakázal…jen nedoporučil:-)))

                  a pokud se nemýlim, tak jarovskou skálu jsi neviděla dodnes:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    taky už jsem tam dlouho nebyl. Příští týden? zakomponovali bysme ji do nějaký normální vyjíždky a vzali Jitku a Šárku…

                    rozuměj tomu jako: žádný vraždy v Krčáku, žádnej Zvolouš, atd…

                    0 0
                    • Medunka  

                      Jitka si bude užívat příští týden lepší prasárničky

                      0 0
                      • McBlacky  

                        tak ta druhá fotka – leda bys jela na jiným než svým kole :)

                        0 0
                        • Medunka  

                          Blue říká, že je to o kole, já říkám, že je to o něčem jiném :-) (Aspoň ve většině případů :-))

                          0 0
                      • Darkson  

                        Blue a Honza? vypadá to luxusně, závidim:-)

                        0 0
                    • Darkson  

                      proč ne:-)

                      0 0
                    • treatt  

                      Blacky, jestli pojedeš Krčák někdy, ozvi se, já to mám za barákem.. a nějaký prasárničky jsou vždy vítány ;)

                      0 0
                      • Darkson  

                        předběžně příští středa 4.8.?

                        0 0
                        • Medunka  

                          Co tento týden? Potřebovala bych trošku osvěžit teorii ježdění na kole … Krčák? Hostivař?

                          0 0
                          • McBlacky  

                            bych s váma poslal Šárku, potřebuje zajet terenní mrchu :)

                            0 0
                          • black.horse  

                            Pokud by se jelo tento týden něco terenního večer po práci, rád bych se přidal:-) dlouho jsem nebyl na horském velocipedu a potřebuji si osvěžit jaké to vlastně je… Stíhám ale až tak kolem 17:30–17:45 vyrazit ze Strašnic. PS. žádný chrťárny, spíš něco drncavého:-)

                            0 0
                            • Medunka  

                              tak to by šel sraz v 6 v Hostíku na hrázi

                              0 0
                              • Sharka1  

                                zitra? my bychom tu sestou sice stihali tak tak, ale slo by to :-)

                                0 0
                              • karliner  

                                To bych přijel taky.

                                0 0
                              • Manas  

                                Ze bych se vykvak na silnici se Zvolousem a sel potrapit Montera? :-)

                                0 0
                              • black.horse  

                                OK a dneska nebo zítra? tj. 10.8. nebo 11.8.? ale napadá mě, zda by nebylo lepší vyrazit na Krčák, projet tam nějaký ty klasiky jako nahoru/dolu kolem Hrádku, pak traverzy… odtamtud nahoru kolem špitálu na Modřanskou rokly, Skalku k přehradě a případně jeden bonusovej sjezdík stranou a tradá završit směrem Točná (lávky bych ale vynechal, hřebíky nemusím:-) ). Pokud by se jelo takhle, dal bych možná sraz na trase pro úsporu času Strašnice → Tesco → Interspar → Chodov nebo třeba až přímo na Chodově před obchodním centrem.

                                0 0
                                • karliner  

                                  Vidíš, já myslel že se mluví o zítřku (11), ale ani nevím proč.

                                  0 0
                                • Medunka  

                                  zítřek, psala jsem Darksonovi, ale zatím se neozval. Na Krčák je to super průvodce

                                  0 0
                                  • black.horse  

                                    OK, takže zítra, mám free oba dva dny. Darkson by byl fajn, Treatt psal o tom, že by chtěl projet Krčák, zkusím ho na ICQ…

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      Fajn, zítra se domluvíme na místě srazu. Já pojedu z práce asi dřív, pokud ne, tak se někde srazíme a pojedem spolu

                                      0 0
                                      • Manas  

                                        Tak to pak nekam pisnete at se stihnu prepravit. Enduro mam ready, silnicka je rozebrana na servis ;-)

                                        0 0
                                        • Peslezedirou  

                                          Neke, to jsi jí dal takovej kotel?

                                          0 0
                                          • Medunka  

                                            Je to idiot, co si budem povídat

                                            Milé děti, dnes si povíme pohádku o pitomci. Budeme ho nazývat třeba iniciály JM, ačkoliv prosté označení idiot by stačilo. Milý JM v honbě za 100km výjížďkou, u Prahy, ačkoliv uplně prošit, si řekl že to natáhne ještě o kousek. Tudíž z Dolních Chabrů to natáhnul na Drahaň, z posledních sil vyšlapal kopeček k blázinci a těšil na hezký sjezd k Vltavě a pak jen lehce vytočit po rovině domů. I milý idiot sjel celý ***** dlouhej kopec dolů k Vltavě, kde po ujetí 800m zjistil, že to je zatopené. Ve své totální demenci usoudil, že tak prošitý ten kopec prostě nevyjede, a že to musí bejt jen malinko vody, takže určitě půjde přebrodit. Asi po 300m, když měl vodu po náby a přední kolo vibrovalo silou proudu, si rekl: „Ty *****, teď si v totální prdeli!“. No co myslíte milé děti, milému kokotovi nezbylo nic jiného, než s durch mokrejma tretrama vyšlapat celej ten zasranej kopec až k Bohnické bikrosce, úplně, ale úplně na sračky. Když se konečně dostal domů, ještě se málem vyválel na zemi, protože nemohl slézt z kola. A proto milé děti, vyhýbejte se vyjížďkám s tímto arcidebilem, anžto to je o zdraví. A pokud ne fyzické, tak rozhodně duševní.

                                            Ale to už znáš :-)

                                            0 0
                                          • Manas  

                                            Nee, jen potrebuju rozdelat naboje a pro sichr to vycistit a promazat. Stejne predni uz malinko drhnul. Takze sem akorat stahnul kola, rozdelal kliky a promazal to vcetne prehakle. jinak na tom v podstate nemam nic najeto, nakejch 600km, vic ne.

                                            0 0
                                    • Medunka  

                                      Tak Honzík má na zítra silničářské choutky na Kuthai a Brenner

                                      0 0
                                  • blue  

                                    kdyby se jelo do Krčáku, možná bych se přidal… už půl roku ho mám za barákem, ale zatím jsem zvládnul projezdit jen dvě hlavní asfaltový cesty do práce a z práce…

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      myslím, že tvoje Enduro je jinej levej než většiny co pojede :)

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        To ale neznamená, že ho budem zatracovat ne?

                                        Ty znáš Krčák nebo ne? Lukáš se neozývá, tak jestli nejsou někde na dovči s rodinkou

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          jo něco bych vám tam našel pěknýho. technický traverz svahem nad potokem, pár kořínků na traverzu k Hrádku a pak Hrádek po turistický :)

                                          ale já něco zítra mám a mavíc je otázka jestli vůbec budu moct to drtit. Bolí mě koleno

                                          0 0
                                          • Medunka  

                                            já že Šárka hore psala v množném čísle, takže jsem to brala jako že už seš schpný jezdit na kole …

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              jsem plánoval se případně přidat po cestě, dělám do 17,30 pak musím něco hodit na Magistrát a pak bych jel 18,45 bych vás nabral v Krčáku. To už můžete mít za sebou ten Hostík

                                              0 0
                                          • black.horse  

                                            vždycky vjíždím do Krčáku nahoře u přechodu mezi sídlištěm a obchodním centrem, dám se hnedka doleva a jedu dolů podél silnice, po modré TZ, taková zkratka přes ty křižovatky, vyjedu malé stoupání a z pěšiny uhnu doprava, lehce to klesne s pár kořeny a jedu traverz po svahu směrem k Hrádku (po pravé ruce je svah dolů), vyjedu nahoře před Hrádkem u skoků. Tam to stočím po hlavní cestičce zpět doleva, na kraji lesa uhnu doprava, lehce kořenitý sjezdík s výjezdem u studně. Za studní po šotolině vpravo a kousek před hrádkem výjezd traverzem nahoru až na Hrádek, od Hrádku sjezdíček dolůůůůůůůů mñamka:-) pod sjezdem doprava směrem k Hospodě (nějakej Václav nebo co) přejedu kolem hospody a dolů k nemocnici, hnedka pod hospodou uhejbám nahoru po svahu a stoupám lesem až přejedu štěrkovku, za ni začíná první traverz, tím se svezu až ke konci k pěknému „náhlému klesání pro testování brzd“. Po otestování brzdového obložení pokračuji po spodní šotolině do toho kopečka a hnedka za ním nájezd na druhý traverz, druhý traverz jedu až dokud to jde a neskončí na šotolinové cestě, tímto ale všechna paráda končí a nevím jak dál… odtud většinou dojedu k rybníkům u Thomajerky a frčím nahoru na Libuš. Nemáš tip jak ten konec zlepšit a vyhnout se asfaltu kolem Thomajerky?

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              ty to jezdíš v podstatě obráceně :)

                                              Takže tohle neřeším – přijedu po cyklostezce od Barandáku, u rybníku beru levou, pak ostrou šotolinu doprava, nahoře pravá a po kraji svahu… atd. Naopak já přijedu k Václavovi z kopce, dám pár stovek metrů po asfaltu pak kořeny a traverz na Hrádek, sjezd a pak do svahu naproti a vyjedu v Kunraticích na tý široký zelený ploše co je rybník.

                                              asi takhle ale je to hozený zhruba, jen pro představu http://www.mapy.cz/…

                                              rozhodně to podle tohohle nikdo netrefí :)

                                              0 0
                                              • black.horse  

                                                ježiši fuj, dyť to jedeš skoro celý dokopce, Ty chrte! :-D ale jo, jinak je to vesměs stejné, budu ale při vyjížďce lobovat za průjezd co nejvíc směrem dolů:-)

                                                0 0
                                                • black.horse  

                                                  tohle je moje verze

                                                  Snaha o to jet co nejvíc z kopce a navazovat terenní úseky co nejlíp za sebe, ale chtělo by to asi ještě doladit:-) (směr od centra Chodov k nemocnici)

                                                  0 0
                                                  • Manas  

                                                    Spravne! tvoje verze je lepsi. Po vcerejsku mam slapani do kopce dost ;-)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    to se ti zdá. Vydusíš jeden kopec od jezírka, pak se to lehce zhoupne 2× a svezeš se dolů až k Václavovi. Od tama podruhý do kopce, ale hodně zadarmo a sjedeš Hrádek. Pak teda naposled do kopce na Kunratice.

                                                    Tvoje varianta je o jeden kopec méně, ale protože startuješ mazaně na Chodově, zatímco já u Labutě :) Navíc nahoru jedeš těžším terénem než já. Pojed to zítra zkusit jak myslím já a uvidíš, že to je malina. Protože nejtěžší stoupání máš na začátku a do konce na něj zapomeneš. Navíc vyjel jsem ho i po vyndání stehů z kolene, kdy jsem šlapal víceméně jednou nohou :)

                                                    0 0
                                                  • black.horse  

                                                    ok, kompromis:

                                                    můžeme to zkusit tak, že přijedeme od Chodova, dáme moji verzi, která končí u Labutě, tam se potkáme s Tebou a dáme Tvoji verzi, která končí nahoře:-) poté uděláme referendum, která trasa je lepší a po vyhlášení výsledků přeživší účastníky dorazíme v Modřanský rokly nebo na Točný:-)

                                                    0 0
                                                  • Manas  

                                                    Nikam nejedu.

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    hehe, napadlo tě to stejný co mě :-D

                                                    0 0
                                                  • Sharka1  

                                                    sim te, rozjezdena z Alp, to das jako malinu ;-)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Tak zrovna v Alpách mě Blue rozmazlil lanovkama, takže …

                                                    0 0
                                                  • Sharka1  

                                                    tak takhle vy :-P se pak neni cemu divit :-D

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    tak jako když chcete jet z kopce musíte i do kopce :)

                                                    enduro po rovině to je víc namáhavý než vyjet lehkej terén do kopce a pak to někudy poslat…

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Vzhledem k tomu, že Darkson je mimo město, tak je to asi na tobě

                                                    0 0
                                                  • teepeex  

                                                    s kolenem nejsou zerty, ja bych radil blekymu, at se na celej krcak tentokrate vybzdi a kuryruje zanet

                                                    neco tam zbastlite uz sami, jste sikovna/i):)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Snad je dospělí a ví, co dělá. Na vodění za ručičku je už dost starý

                                                    0 0
                                                  • Sharka1  

                                                    zánět to nejni, jen naražený :-)

                                                    0 0
                                                  • black.horse  

                                                    safra špatně zařazeno:-)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    já zařadila správně

                                                    jo, jinak Elwing nás prý poctí společností :-D

                                                    0 0
                                                  • black.horse  

                                                    …já myslel, že jsem zařadil špatně, ale myslel jsem si to špatně, protože zařadil jsem dobře, i když jsem si to nemyslel, takže myslím, že mi to už moc nemyslí…

                                                    hehe, snad to nakonec nebude ladies only :-D

                                                    0 0
                                                  • black.horse  

                                                    OK, Krčákem protáhnu přes tu svojí oblíbenou trasu a pak dle chuti a sil přes Modřanskou k Točný, zítra kolem poledne doladíme kdy a kde sraz a kdo všechno pojede a kde se napojí…

                                                    0 0
                                                  • ravag3r  

                                                    já už mám taky Krčák najetej a nakonec se mi podařilo stvořit variantu kde sou ty nudný kopce nahoru po asfaltu, ty zábavný v terénu a k tomu všechny nejlepší sjezdíky co se tam daj najít snad:) Ten první po skalce u Labutě, pak ten na ten travers od vyhlídky, pak schody, pak miniskalka u Hrádku a následně Hrádek

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    tak jasně, ale to co píšeš by pro holky byla vražda. Já bych dal spíš technický singlíky ve svazích a kořenový sekce, než to co píšeš.

                                                    Taky vem v úvahu na jakých kolech se pojede :)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Sraz 18:15 na místě tvýho startu? Vyhovuje? Budeš to stíhat?

                                                    0 0
                                                  • Sharka1  

                                                    v místě čího startu? uz nějak není vidět, co pod co patří…

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Popravdě jsem také trochu zmatený, zda je sraz na místě původním (hráz na Hostivařské přehradě) nebo na místě startu black.horsovi trasy (centrum Chodov) nebo někde jinde – viz blackyho návrh na opačný směr :-).

                                                    Ale vím jistě, že v 18:15 :-)))

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    jsem to postnul na root, tady u kraje je už to řazení na pizzu

                                                    0 0
                                        • Darkson  

                                          tak už jsem zpět a vyjíždkám se nebránim:-)

                                          0 0
                                          • Medunka  

                                            Tak co opět středa? Pouze Krčák se zastávkou na jedno?

                                            0 0
                                            • Darkson  

                                              pokud nebude hnusně, jsem pro.

                                              17:00 u Labutě?

                                              dáme pár koleček v Krčáku, pak Modřanskou rokli a Točnou, i pivko stihnem:-)

                                              0 0
                                              • teepeex  

                                                :))) myslim, zes jitku zas tak uplne nepotesil

                                                ale bych se pridal covece

                                                0 0
                                              • indoorajn  

                                                predbezne jo

                                                0 0
                                              • crom  

                                                Darkson je zaruka kvality;)dik za paradni svezeni,hlavne dolu

                                                0 0
                                                • Manas  

                                                  Ja propadl nejdriv malomyslnosti a pak lenosti. Nastesti sem se donutil jit skakat aspon dirt :-)

                                                  Priste.

                                                  0 0
                                                • Medunka  

                                                  vůbec tě nečtu a vůbec mě to ne…

                                                  0 0
                                                • McBlacky  

                                                  jsme se pak vraceli okolo 21:00, ale už jsme vás tam neviděli. Přeci jen zaseknout švih po 30 minutách se nám nechtělo. příště zkusíme lepší timing :)

                                                  stejně dobrá náhoda vás potkat, jet o pár sekund déle nebo dřív tak smůla

                                                  0 0
                                                • kolda  

                                                  jo bylo to fajn, Darksonovi dik za pruvodcovstvi. jak rikal Jirka – na nektera mista by me ani nenapadlo jit behat :)

                                                  0 0
                                                • ronin  

                                                  není enduro jako enduro. zjistil jsem, kde mám svoje hranice, ale kde je máte Vy??? jinak pěkné to bylo, takhle Krčák neznám

                                                  0 0
                                              • Darkson  

                                                tak nakonec jen pár koleček v Krčáku, různý sjezdy, výjezdy a singly, po nedělní bouři vše pokryté zeleným kobercem. najeto necelých 30 km, ale zadarmo to nebylo, zakončení příjemným posezením u piva:-)

                                                0 0
                                              • indoorajn  

                                                super motanice v Krcaku az se z toho tocila hlava :), ze to tam znam tak jsem se absolutne ztracel, pekny sjezdiky, dik Darksonovi

                                                0 0
                  • Medunka  

                    ;-)

                    Neviděla, to je pravda

                    0 0
                    • Medunka  

                      Oprava, po zhlédnutí videa o Blua poznávám místo zvané Jarovská skála jako místo, kde jsem byla, které jsem z části jela, z části tahla kolo na smyka …

                      ale kam potřebuji je Kazín, musím dát tu zatracenou skalku dřív než Ydaho :-D

                      0 0
                      • HKou  

                        Tj ty jakobyschody smerem na sever? Uz jsem tam dlouho nevidel nekoho se koupat v rece :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          tam snad ani nejde spadnout do vody při sjezdu k osadě /je tam křoví/, ale na tý druhý straně, tam už se dá :)

                          0 0
                          • HKou  

                            Před pár lety (tak 15) to křoví nebylo tak hustý :) a na pevňáku to bylo tak nějak těžší :)

                            0 0
      • Darkson  

        to nevim, leda bys jel XC, ale nám tvrdil, že jedeš enduro a my to nepznali, jinak fakt nevim nevim:-)

        0 0
    • luban666  

      mozna se taky stavim ;-)

      0 0
    • McBlacky  

      tak já tedy bych si to dal na XC zimák HT, ale abych zapad tak si vezmu Enduro snack jo?

      Ovšem jarovská skála, to bude s tou geoškou blivajz…

      0 0
    • Soptík  

      Pokud stále platí 21.10. tak bychom se s dovolením s kamarádkou připojili.

      0 0
    • Hurka  

      no, možná bych jel taky, ale jsem zmaten – jaký kolo mám vzít sebou – XC nebo Enduro?

      0 0
      • blue  

        all mountain

        0 0
      • SNAIL  

        Jak znám Darksona, tak raději sjezďáka :-)))

        0 0
      • Darkson  

        enduro bude vhodnější, ale objet se to dá i na XC, pokud máš dobrou techniku a nebojíš se výšek:-)

        0 0
        • panaczek  

          coze…, snad to nechces vzit pres Nuselak…?????

          0 0
          • Darkson  

            to zrovna ne, ale třeba na jarovský skále máš pod sebou občas ďouru a singly v krčáku jsou zařízlý do prudkých svahů. ale žádný velký dráma to nebude:-)

            0 0
            • Medunka  

              uz jsem si rikala, ze bych si snad i pridala, ze se s tebou nebojim. No, presla me chut

              0 0
      • kesu  

        enduro,na xc bys moc chrtil:)

        0 0
        • Elwing  

          taky bych jela, na xc, a chrtila ;-P ale obávám se, že bude zima a navíc mám rýmičku :(

          0 0
    • Hurka  

      ty brďo – předpověď na neděli v Praze – 3 stupně a sněžení – no nevím, nevím, jak to dopadne… 70km na enduru jsou víc než 4 hodiny – pomrzneme všichni do jednoho.

      0 0
      • goood  

        Staci se dobre oblect

        0 0
      • Darkson  

        počasí se mi moc nelíbí. uvidíme. chce to dobré oblečení a pláště. pokud nebude vysloveně lejt, tak pojedu

        0 0
    • Hurka  

      ještě mi neznalému řekněte, kde pod barranďákem je cyklostezka, na které straně? já tam vůbec na kole nejezdím, musím se přiblížit autem, dá se tam někde zaparkovat?

      0 0
    • treatt  

      No kdyby nevadilo, projel bych s Vama uvodni part, Krcak a mozna Tocnou, pak bych se potreboval spakovat…

      0 0
    • black.horse  

      u mě je to pade na pade, zdařile silná rýmička a počasí co slibujou, je blbá kombinace:-(

      0 0
    • cabbage  

      pod most se mi moc nechce, co dát 2. sraz někde v krčáku?

      0 0
      • treatt  

        Odkud pojedes?

        0 0
      • Darkson  

        mně se tam taky moc nechce:-). ale kdyžtak buď v 10:15 u jezírka u Labutě

        0 0
        • luban666  

          tohle se hodi i me. tak jestli nebude v nedeli prset, v 10.15 jsem tam

          0 0
        • cabbage  

          Labuť je ten rybník(spíš nádrž močůvky) takže u závory, nostku , zastávky, nebo altánku(4rohy rybníka)?;)

          0 0
          • Darkson  

            myslim, že náš nepřehlídneš, ale přijedem po cyklostezce, tak u zastávky

            0 0
    • Soptík  

      Tak nic,zítra nám do toho něco vlezlo:o(

      0 0
    • kesu  

      hmm zejtra slusne zmrznem:(

      0 0
      • cabbage  

        s darksnem v čele? budeš litovat že sis nevzal krátký..;o)

        0 0
      • blue  

        dneska to bylo uplne v pohode

        0 0
      • Hurka  

        zima nevadí, hlavně aby nelilo. v 10 jsem pod mostem, doufám, že nás bude více než jeden… jo a hlásím se jako brzdič grupy, dneska jsem dal lehkou trasu, jsem unaven ;-)

        0 0
        • kesu  

          hm ja dal lehce pres dvacet a prumer sotva 15:D,neboj brzdit nebudes.

          0 0
    • Meesha  

      týýýjo, dobré to bylo! Počásko parádní, barvičky taky, obídek sem sice prošvih a prdel mam bolavou, ale jinak ježdění po parku supr :-) Nějaký výcvaky se někam pokusim nahrát, ale asi nejdřív v úterý.

      0 0
      • petebike  

        dobre ty !

        0 0
      • Meesha  

        pan průvodce „Tojevpohodě“

        0 0
        • Meesha  

          hmm, komprese výtečná! Myslel sem, že hůř už to vypadat nemůže. Změna :-)

          0 0
      • kesu  

        super pojezdeni,podle myho gusta.Hele neposlal bys mi nejak ty fotky?

        0 0
        • luban666  

          souhlas, stalo to za to. no a mam stejnej dotaz jako kesu, ohledne fotek. jestli to jde po icq, tak moje je: 161247348. jsem invisible. dik

          0 0
        • dodydody  

          Cus sem se chtel pripojit ale velitel me jednotky mi to nedovolili : ( s kamosem sme dali zvolouse a je to cim dal vetsi peklo davam zvolousovi tak 2 sezony pak to bude asi nejetelne ten travers je uz radne utrzenej + se to cele hrozne sype zatim nejnarocnejsi co sem ho jel eroze mu dava co proto

          0 0
      • Vočko1  

        Díky za parádní fotku-y :-)) a vůbec za podařený bajkování. Škoda že jsem to musel pod Jarovem votočit:-(

        0 0
    • Darkson  

      tak já už jsem taky doma. doufám, že se pojezd v krčáku líbil. z točný už nás jelo jen pár a z jarova přes davli, měchenice, jíloviště a kazín už jen já s Blackym. celkem mi to dalo 94 km. někdy můžem ten krčák zopáknout:-)

      0 0
      • Darkson  

        ještě moje jediná fotka, první singlík

        0 0
      • treatt  

        Tak ja jsem bohuzel nebyl schopen rano vstat, vzhledem k sobotni akci… Tak doufam, ze priste ;-)

        0 0
    • Hurka  

      čus vážení, bylo to opravdu good… nelituji, že jsem překonal ranní něchuť a padající led a vyrazil. alespoň vím, že většina lidí tady jsou chrti ;-) jsem zvědav na foto, brzo připravím XC výjezd do křivoklátských le­sů.

      0 0
    • McBlacky  

      škoda že jsem prošvih ranní část, ale i po obědě to bylo fajn. Nakonec ta Jarovská na zimáku nebyl takovej sekec jak jsem se bál. Darkson je drak i v tý podvečerní kose si musel zapíchat :)

      0 0
      • ydaho  

        kdybych se nebál vašich enduro tras, tak bych jel s váma dál. Půl roku bez defektu a včera 3 :-( Podél potoka, jak ste mě míjeli, jsem na tom kamení pěkně zaplaval s prázdným smartem..

        0 0
        • blue  

          nemáš jezdit tak rychle… byl jsi to v sobotu ty z jarova nahoru, že jo? ;-)

          0 0
          • ydaho  

            ten co volal jedu meziii ?? tak to jsem byl já, si měl houknout :-) byl´s jeden z těch čtyř ?

            0 0
            • blue  

              bych houknul, kdybych to stihnul :-)

              0 0
              • ydaho  

                bejt to dolu, nestihnu říct ani „borůvkovej koláč“ a seš pryč :-)

                0 0
        • McBlacky  

          my i s nafouklejma jsme si pěkně zaplavali ve sjezdu k potoku /jegrmaistr/ -sype to tam pěkně, pak kus dál na zelený v takový celkem tvrdší pasáži Darkson zaváhal a nějak vyškub páku hydry tak jsme hledali asi 5 minut čep :) a pak už to bylo do pohody :) jako obvykle

          0 0
          • dodydody  

            Jo a pak ze pojedete na pohodu co sem slysel tak ste nasadili chrti tempo to bych to s vami stejne neuhoupal : )

            0 0
            • Darkson  

              je vidět, že pojem chrcení je neméně relativní než pojem enduro:-)

              0 0
    • Meesha  

      obrázky hýr: meeshovo.rajce­.net

      0 0
      • blue  

        dobrý fotky

        0 0
        • Meesha  

          sou to obrazky. Bud se jezdi nebo se foti. Oboji bohuzel nezvladam :-( Krcak neznam a nekdy sem ani nestih vyndat fotak z baglu. :-) Ale ja se vratim! Muhahahaha! B-)

          0 0
    • McBlacky  

      já budu stíhat 18,30 u rybníku Labutě za Thomajerkou. http://www.mapy.cz/…

      co si ale dáte předtím je vaše věc. Dneska mi to bohužel dřív nevyjde.

      0 0
      • Manas  

        Ja jsem pro start na Chodove, to dokazu stihnout celkem slusne. Ale hlavni pruvodce ma posledni slovo :-)

        0 0
        • karliner  

          Tak teď jsem se v tom definitivně ztratil.

          Sraz tedy asi na Chodově, ale nevím, jestli je šéf black.horse, Medunka, Blacky nebo někdo úplně jiný :-)))

          0 0
    • black.horse  

      Takže pro přehlednost to napíšu sem, ať padne nějaké konkrétní slovo. Stihnu vystartovat od baráku cca v 17:30. Navrhuji jet rovnou na Krčák (na Hostíku je myslím míň ježdění nebo ho můžeme dát někdy příště až bude třeba více času). Moje trasa pohybu od domova do krčáku je tudy:

      http://mapy.cz/…

      vystartuju cca v 17:30, v na začátku vjezdu do Krčáku vedle Chodovskýho OC mohu být cca 18:00–18:15 podle svěžesti vzduchu a nohou. Pak projedeme Krčákem a no konci u Labutě nabereme McBlackyho, netroufnu si odhadnout jak rychle celá grupa projede lesem, tím spíš, když si někdo bude nějakej úsek chtít dát dvakrát nebo pauzu na kafe:-) můžeme tam být 18:30–18:50???

      Tak si rozmyslete a napište kdo kdy jak proč s kým a za kolik se po cestě přidá:-)

      PS. pokud je třeba začlenit Hostivař, dalo by se o tom diskutovat, ale za výsledek neručím:-)

      PS-2. beru jen blikačku na dojezd pod lampama, pokud by někdo chtěl brát regulérní světla pro night-ride návrat, ať dá vědět narychlo před 12:00 (jinak nestihnu nabít světlo).

      0 0
      • Manas  

        Ja jedu, od vjezdu do Krcaku z OC Chodov, budu tam na 18:00, pripadne pockam a budu se kochat ;-)

        0 0
        • Medunka  

          se když tak domluv se ženou, po ICQ jsem ji psala spíš 18:15, ale pak, že možná 18:00 tak ať má společnost :-D

          0 0
      • Medunka  

        Přidám se v 17:30 v Novostrašnický

        0 0
      • Sharka1  

        tak ja budu v 17:50 na panelce u sidliste Kulaty Chodovec

        0 0
      • Peslezedirou  

        Pokusím se dorazit k Chánovu, ale kdybych tam nebyl tak nečekej :-)

        0 0
      • heretik  

        Takže když budu zhruba v šest U Kunratickýho lesa, tak se vás tam po chvíli dočkám, podle toho, jak se budete po cestě nabírat, jo?

        Za sebe to vidím tak na hoďku, pak pomažu dom…

        0 0
        • black.horse  

          jasný, vejš je trasa kudy budeme přijíždět a tam v tom chaosu kde se to začalo domlouvat je v mapce ten můj průjezd Krčákem, rád bych to nějak dodržel, aby se všichni mohli dle možností přidávat a ať na nikoho nezapomenem po cestě:-)

          0 0
          • McBlacky  

            akorát bych to vzal jinak okolo Hrádku. nejel bych od altánu nahoru singlem /doběh Velký K./ a dolů po značce, protože to by holky dolů akorát nesly. Lepší bude přijet někudy nahoru a tak dát na výběr singlem dolů nebo po značce. dohodneme se až se sejdeme

            0 0
            • black.horse  

              Nj, nevím jak jezdí, třeba budou chtít posouvat svoje limity a hecovat se;-) Zase je nechci připravit o ten sjezdík dolů k té studni, ten je celkem lehký, ale zároveň kořínky drncaj, tam si myslím, že se zase holky můžou vyblbnout… jinak od hrádku to Eila třeba ještě taky nedává čistě, v jednom místě na těch kořenech vyměkne, ale zkouší to pokaždý a pokaždý se posune dál a dá víc a o tom si ymslím, že by ta vyjížďka taky mohla být:-) nejedeme najíždět objemy, ale vyblbnout se v terénu, tak to můžeme zkusit, zastavit, poladit nějakej úsek navíckrát, prostě to, na co holky jindy nedostanou prostor a čas, protože se „spěchá“ a musí to objet nebo seběhnout nebo se tam normálně ani nedostanou. Tak je pak necháme ať si řeknou samy, dle toho jak se na to cítí…

              0 0
      • jecnak  

        Ujedu to vase enduro na silnicce?

        0 0
        • black.horse  

          na silničce by mohlo bejt riziko procvaknutí na kořenu, takže bys musel opatrně, ale nějak to projet nejspíš půjde:-) to není nic šílenýho, jezdím to i na bajku se slickama… na cyklocrosce by to imho šlo v klidu:-) (přirovnal bych max jako singlíky na Točný)

          0 0
        • Elwing  

          LOL, to bude zas enduro. Někdo na silničce, půlka lidí na ht nebo zmršenejch fullech s malejma zdvihama, jenom já s manasem to zase odsereme na těch našich 15 kg potvorách s platformama :)

          0 0
          • McBlacky  

            můžeme potom svoje poznatky dlouho do noci konfrontovat nad pivkem :)

            světlo mám, vemte taky :)

            0 0
            • Manas  

              Ja ho z batohu nevydavam, moje vyjizdky se obvykle zkurvi a prijizdim domu pozde ;)

              0 0
              • Elwing  

                já nemám přední, vezmi mi to pádlistovo (ps doufám že už to tu nečte)

                0 0
          • jecnak  

            Jestli ono to nebude back country.

            0 0
            • Elwing  

              kdepak, backcountry jsem absolvovala minulý víkend s thidneym v kokoříně. a tam jsme si v té největší bažine široko daleko pěkně zasrali bílý skejtový botičky, až po kolena.

              0 0
        • McBlacky  

          v kombinaci s „ujdu s kolem v ruce“ a „docvaknu si vás až zalepím“ s tvojí výkonností to dáš :)

          0 0
          • jecnak  

            Minimalne pul trasy (vlakem) dam v pohode. Pulka druhe pulky bude asfalt a zbytek nejaky ty sotolinovy cesty a nejaky ty mista, kde to fullisti stejne prenesou ;-) aby si neposkrabali vylesteny bily skejtacky boty, rukavice, kejmly ramy a tak ;-) Pocitam, ze to bude neco jako XC v Uvalech, coz v klidu na silnicce slo.

            Ne vazne, stejne nakonec nestiham, takze si me ekvilibristicke cislo musite nechat ujit.

            0 0
      • Sharka1  

        btw, jedete i v desti??

        0 0
        • black.horse  

          Dobrá a aktuální otázka. Sice déšť bytostně nesnáším, ale pokud to bude lokální přeháňka tak jedu to risknout… Když to bude vytrvalej chcanec, zrušil bych to a přesunul až bude azuro. Koukám z žižkova a mám pocit, že to je lokální, velkej vítr, prudká vhlkost a dusno, t během 20min přejde:-) aspoň si to přeji:-)

          0 0
          • Manas  

            Napodobne, na Podebradsky ted lije jak z konve.

            0 0
            • Elwing  

              Karlín taky :´(

              0 0
              • black.horse  

                (asi jsem se trefil) Žižkov OK, mokro ale už bez deště! Takže jedu…

                Lehký vánek, mraky letí na východ asi pozdravit Thidneyho:-)

                0 0
                • indoorajn  

                  u Labute zatim neprsi, kdyz to vydrzi tak se pridam(e)

                  0 0
                  • karliner  

                    Se to nějak začíná hemžit chrtama :-)))

                    0 0
                    • black.horse  

                      jedu si dneska pohoda tempo a dlabu na chrty:-)

                      0 0
                      • Medunka  

                        kde je TPX, že je tu tak narváno?

                        0 0
                        • black.horse  

                          taky se divím, ale není čas to řešit, zdrhám z kanclu a hurá na kolo :-)

                          0 0
                        • karliner  

                          asi šetří síly, páč bude od zítřka do neděle hrozit v Jaroměři

                          0 0
                      • Manas  

                        To tvoje pohoda tempo si umim predstavit. Dobre si pamatuju jak si shanel tezky plaste, protoze se ti zdalo ze na vyjizdkach s pritulkou malo makas :-)

                        0 0
                        • black.horse  

                          …ale prd, měl jsem teďka 2–3měsíce výpadek, takže jsem zase flákač :-(

                          0 0
                    • indoorajn  

                      ja se teda jedu se do Krcaku trochu vyblbnout, zadny litani neplanuju ;)

                      0 0
                      • Medunka  

                        Ve Strasnicích suchá silnice :-) zas tak zlý to nebude, má prý pršet az v 18:30 ;-P

                        0 0
                        • Sharka1  

                          ve Vrsovicich uz je taky sucho, Medard sice hrozi, ale vyrazim :-)

                          0 0
                  • McBlacky  

                    kámo ty jsi krutě zalít v Dobříši – vyhrát kategorii, klobouk dolů!

                    Jsem si říkal, jestli jsi to ty, byl jsem na trati na 3 místech podporovat Šárku, ale to bahno mě fakt mátlo :)

                    0 0
                    • indoorajn  

                      nebyls nahodou jak se krizovala silnice z Bukove na Hostomice (za Piskem, dlouha myslim prijela z Bestina), periferne a s bahnem v ocich jsem si myslel jestli to nejses, myslim kapuca, Sarku jsem videl na bedne, to proberem :)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Nejdřív jsem čekal v tom dlouhým asfaltovým výjezdu, pak jsem přejel na Bukovou a nakonec jsem byl nad Jeleníma Paloukama, jak se přejížděla silnice a jelo se dolů po tý aflastce s odvodňovacíma plechovejma korytama.

                        Šárka vyhrála celkově krátkou v ženách :)

                        0 0
                • Sharka1  

                  tady uz taky neprsi, pro jistotu ale beru plastenku :-)

                  0 0
      • indoorajn  

        .

        0 0
    • Medunka  

      18:15 na Chodově, křizovatka ulic U Kunratického lesa a Na Ovčíně + dala bych to, co navrhuje Black.Horse, Blacky a kdo pojede s ním se někde připojí.

      Návrhy na předsraz ve Strašnicích? V kolik a kde?

      0 0
      • Medunka  

        koukám, že jsem se trošku zasekla

        0 0
      • McBlacky  

        tak na mě počkejte na místě srazu

        vezmu to metrem. reálně můžu být na muzeu v 18,00 to by snad klaplo. Idos píše 14mins cesty.

        já beru světlo /TR/ na night ride light :)

        z Krče bych to vzal vzal do Rokle, dá se tam udělat pěkná smyčka.

        0 0
    • black.horse  

      Tak máme to úspěšně za sebou, všichni přežili, za mě mohu říct povedené, bylo to fajn svezení a rád jsem zase viděl známé obličeje, trochu terénu taky proběhlo, aspoň co Praha nabízí. Krčák průjezdnej a sjízdnej parádně, Hrádek byl nakonec trošku oříšek, ale aspoň je co trénovat:-) Skalka v Modřanský rokli nad přehradou příjemné pohlazení na duši, škoda že se nechalo pohladit málo lidí:-) Blackymu dík za ukázku pro mě nové stezky. Závěrečný Šárky branding byl teda drsnej, tak ať se rychle zhojí…

      0 0
      • black.horse  

        otázka zní, kdy a kam příště?:-)

        0 0
        • McBlacky  

          Co Dívčí Hrady, Prokopák, Cibulka-to se tady dá po práci. Kdyby jsme stíhali, dá se to protáhnout na Ladronku, Hvězdu, Šárku.

          příští úterý 17,45 pod barandákem třeba…

          0 0
          • black.horse  

            Tam to vůbec neznám (Prokopák jsem párkrát jen rychle projel), takže bych to rád prozkoumal… beru a předběžně se hlásím na daný termín:-)

            Možná se to může udělat malinko míň jezdivé, včera byla rychlá parta, tak to frčelo:-)

            0 0
            • blue  

              tak požadavek na míň jezdivou trasu je v zásadním rozporu s Blackyho nápadem protáhnout to ještě do Hvězdy nebo dokonce Šárky, to zavání výzvou k ultrachrtí vyjížďce… Prokopák s Chuchlí bez problému zabere celý odpoledne a se startem v 17.45 si ještě k tomu přejezd do Šárky nějak neumim představit… leda by se ten Prokopák prolítnul po asfaltu :-)

              0 0
              • McBlacky  

                Spíš přejedeme z Dalejskýho na Slivenec a něco namotáme tam. Jsou tam 2–3 pěkný sjezdíky.

                Hvězda a Šárka to bylo na světla i pro chrty. když bylo světlo do 21 jezdili jsme to v pohodě se Šárkou

                0 0
            • black.horse  

              hmmm, tak se omlouvám, ale tenhle týden to nejspíš nevyjde:-( navíc, přece bych si neušpinil kolo?!:-)

              0 0
          • kolda  

            pristi tyden bych i jel, at furt nedrtim jen silnici.

            doufam, ze se nepojede moc hustej teren :)

            0 0
      • Peslezedirou  

        Ahoj, bylo to fajn. V Krčáku jsem byl poprvé a docela mile mě to tam překvapilo, hlavně traverz byl úplně super.

        0 0
        • Medunka  

          škoda, že se v něm nezůstalo, přijde mi blbost nevyužít možnosti jednoho lesa a nutnost přejíždět po půlhodině do druhého. Pro mne je lepší zůstat v jednom, pořádně se vyblbnout (což jsem taky udělala a vrátila se zpět do Krčáku), než přejíždět po asfaltu do druhého, kde člověk projede taky jednu cestu, páč už je pak v lese tma …

          Nemluvě o tom, že o přejezdu do Modřanské rokle skoro nikdo nevěděl.

          0 0
          • black.horse  

            Vždyť jsem to psal už na začátku jakej navrhuju závěr:-)

            dolu nahoru black.horse || 10.08.2010 10:35:28 || arrow || 195.122.204.xxx

            Enduro – Praha neděle 21.10. (úroveň 15)

            OK a dneska nebo zítra? tj. 10.8. nebo 11.8.? ale napadá mě, zda by nebylo lepší vyrazit na Krčák, projet tam nějaký ty klasiky jako nahoru/dolu kolem Hrádku, pak traverzy… odtamtud nahoru kolem špitálu na Modřanskou rokly, Skalku k přehradě a případně jeden bonusovej sjezdík stranou a tradá završit směrem Točná (lávky bych ale vynechal, hřebíky nemusím:-) ).

            0 0
            • Medunka  

              To ale neznamená opustit první les za půl hodiny. Ponaučení pro mne pro příště

              0 0
          • McBlacky  

            myslím že i v Rokli se hezky jelo. Skalka, singlík kolem potoka a singlíky se sjezdem zpátky do rokle.

            V Krčáku toho totiž už moc extra není. Pár kořenitých rovinek nahoře, mnoho vražda sjezdů -už spíš FR/DH- k potoku a pak výjezd serpentin a sjezd k lávce naproti Hrádku.

            Vem si příští týden světlo – nebo pak bys musela jet z Dejvické metrem

            0 0
            • Medunka  

              To nepopírám, ale dá se udělat, že jedna vyjížďka bude v Krčáku, ten se projezdí, druhá v Modřanský rokly, třetí v Prokopáku. Vždy se dá najít něco na hoďku a půl.

              Každý má jiný choutky na ježdění – já si prostě radši zablbnu na jednom místě, než mít potřebu projezdit všechno

              a co se týká světel, já bych si je i vzala, ale bohužel, aktuálně v naší rodině není ani jedno použitelný, takže příští týden se musíte obejít beze mne

              0 0
              • black.horse  

                OK, tak příště se holt jednoznačněji určí jaký bude průběh – průjezd více lokacemi nebo celý čas v jedné lokaci…

                0 0
                • Manas  

                  A dame si nejakej hustsi teren ;-))

                  0 0
                  • black.horse  

                    Muhehe, já se tomu rozhodně nebráním:-) ale zase ať nikoho nepřizabijeme, já doufám, že včera to byl rozumnej kompromis obtížnosti/jez­divosti/tempa/te­rénu pro většinu lidí…

                    0 0
                    • Sharka1  

                      jj, vcera v pohode, jak tempo, tak obtiznost, smirena s tim, ze nektery veci nikdy pokusovat nebudu, takze spokojenost :-)Akorat ten kotoucovej cejch na konci, holt blba nahoda no…

                      0 0
                    • Elwing  

                      Na hustší terén by to chtělo asi mimo Prahu :/

                      0 0
          • Peslezedirou  

            Nejhorší je, že jsem si včera uvědomil jak se začíná brzo stmívat :-(

            0 0
      • Elwing  

        Jo dobrý, jsem ráda, že jste se krotili a já vám uvisela :)

        0 0
      • heretik  

        Ta skalka nad přehradou v rokli je tohle ?

        Tam jsem vždycky měl z toho konce větší respekt než včera z Hrádku… ale taky je pravda, že když člověk jede sám, tak toho tolik nedá.

        0 0
        • karliner  

          to je ono

          0 0
          • black.horse  

            kdepak, tohle je dámská objížďka:-) pánská se jezdí trošku víc napřímo…

            0 0
        • vojtechposmourny  

          Jj. A pak je ještě fajn ta nahoře u lávek na Točný, ale je krátká.

          0 0
        • goood  

          A kterej sjezd z Hradku jste jeli?

          0 0
          • goood  

            je to tohle ?

            0 0
            • black.horse  

              jasně:-)

              0 0
              • Medunka  

                A teď napíše, že to s Jíťou dáváj levou zadní :-)

                0 0
                • black.horse  

                  tyjo, ono to je jen psychický, tam to se jezdí i na zimáku se slickama;-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    To je pravda. Já spoustu věcí nedám napoprvé, ale na podruhé už je to lepší :-D

                    A kupodivu nejvíc věcí dávám na Tomášovém zimáku, páč to má široký pláště, žádný nudle

                    0 0
              • goood  

                No tohle mi prijde s tou skalkou nad prehradou docela nesrovnatelny :) Skalku jsem jeste nedal

                0 0
                • black.horse  

                  nechápu narážku, jsem asi natvrdlej:-) vždyť to nikde nesrovnávám… Skalka je asi o něco vyšší level, psal jsem že Hrádek byl trošku oříšek = z naší grupy tam s tím pár lidí různě válčilo a pak že Skalka je pohlazení po duši, ale nechalo se pohladit velmi málo lidí (sjeli sme to 2 nebo 3).

                  0 0
      • indoorajn  

        tak vcera to bohuzel nevyslo, byl jsem prehlasovan a jelikoz mame v parte demokracii, tak se samozrejme prizpusobil a jelo se jinam. Ale to uz se opakovat nebude, to nestrpim!:) Mrzi me to, v Krcaku mam revir a treba bych zjistil neco novyho peknyho dolu a jeste vic, kdyz se jela Libusska skala. Priste nad jo.

        0 0
        • crom  

          chybi ti libusska skala:)mas ji najetou i poslepu!pamatujes kdyz jsme tam jeli poprvy s predstavou ze to nemuze byt tak hrozny kdyz to blue na tom videu tak drti a pak cumeli jak trubky a jeli to jak posranci posrany:)

          0 0
          • indoorajn  

            oproti videu to furt jezdime jak posranci posrany :) jo tenkrat jsme se tam napoprvy oba vyndali, nastesti lehce, jak rika Frenkie tam na tech ostrejch skalach je kazdej polet na konec sezony

            0 0
            • Medunka  

              objevila jsem Blua na youtubu a přiznávám se, jdu zpátky na píseček

              0 0
          • blund  

            cau ktera je to ta libušská skála? pošli kdyžtak odkaz na to zmiňovaný video, rád se podívám… :)

            0 0
    • Medunka  

      Takže shrunutí

      Úterý – Blackyho Dívčí Hrady, Prokopák, Cibulka. 17:45 pod Barrandákem

      Středa – Darksonovo pojetí Krčáku, Modřanské rokle a prý i Točné. 17:00 u Labutě

      0 0
    • McBlacky  

      dneska to ruším, musím odpoledne na schůzku a netuším jak budu stíhat. Když se napíšu v 17 tak to už asi bude pozdě.

      navíc má odpoledne klasicky pršet :(

      0 0
      • Medunka  

        Já se rozhodně dneska nepřidávám. Ještě se mi nepodařilo najít aspoň nějaké šidítko co by mi posloužilo jako světlo na cestu od metra domů a jsem v práci na silničce.

        Zítra snad bude líp a není Krčák plný popadaných větví

        0 0
        • Manas  

          Nevim jak tam, ale Drahan byla pomerne tristni zalezitost, musel sem 4× slejzat a prolejzat stromama.

          0 0
          • Mrafcozrut666  

            Caffte, organizujete v CZ aj nejake endurko zavody ? mate nejaky link pripadne info, co by sa dalo este dat mozno tento rok ?

            0 0
            • black.horse  

              neblbni, tenhle thread je o tom, že se sejdeme s XC velocipedy a jdeme jezdit po pěšinkách v městkým parku…

              0 0
              • Mrafcozrut666  

                ok,ok…tak si zalozim svoj vlastny :)))))))

                0 0
              • Thidney  

                pro upřesnění, silničáři se sejdou s xc velocipedy…

                0 0
                • black.horse  

                  neprovokuj, já tam byl minule taky!

                  0 0
                  • Thidney  

                    Však jako první jsem měl na mysli tebe a Manase ,)

                    jsem dnes chtěl vyrazit a potrápit Palomino, ale manželce přeložili zubaře na 16.00 takže nic. Alespoň s dětmi natřeme pergolku ,) Zkusím ve čtvrtek dorazit pod Hráz, byť po srazech bike-fora jeden potkává havěť všelijakou ,)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.