• Kubajs.V

    Ahoj poradíte s výběrem kola do 40 tisíc ? popřípadě do 50 … Nějake endurko nebo free na kterém se dá dojet prostě aby to nebylo čistě na sjíždění z kopce ale zas aby se dal zmáknou naročnější terén . Free by se doladilo aby se dalo někam dojet :-). Nyní mám -Lapieree Forggy 318– ten jen seuprovej… ale mám M-kovej rám a ten jemo moc male na moji postavu . Tak jestli vás něco napadá, budu rád za každej nápad nebo radu . Dík

    0 0
    • jIrI___  

      Zkoušel jsi aspoň hledat? O pár threadů níž se řeší v podstatě totéž… :-/ http://www.bike-forum.cz/…-30–40k.html#…

      0 0
      • michalscupak  

        přesně … je tam toho o tom hodně , stačí přečíst … :)

        0 0
        • pitos  

          Pokud chce opravdu bike na enduro až freeride tak tam nenajde nic.Snad možná ještě ten Haibike,jinak nic.

          0 0
    • mr.antik  

      mohl bys udělat testovacího jezdce ať víme jestli to neni nějakej šmejd

      http://www.yt-industries.com/shop/index.php…

      0 0
    • Kubiczech  

      Včera jsem ti posílal odkaz na kategorii Kola na stránkách Bikerespect. Sice nevím, co je to za shop, ale třeba by tam vyhovoval Scott Voltage, Gambler nebo Rocky Mountain Slayer (i když nevím jestli tahle sranda není na slopestyle).

      Nebo ten Haibike ze zmiňovaného vlákna.

      0 0
      • pitos  

        Z toho výběru bych vzal ten Voltage a za zbytek peněz to doladil(výměna tlumiče)

        0 0
      • Kubajs.V  

        ten Haibike nechci, ani náhodou se mi ty kola nelíbí, zatím mám jedno kolo vybraný a za super cenu ale… ono se určitě zatím proda nežli budou peníze, jedině tam zavolat jestli by počkali . A zase by bylo blbe si to pak nevzít .

        0 0
      • Jelen evropský  

        Na Voltage daleko nedojedeš to je kolo geometrií spíš na Slopestyle, Gambler je čístý DH…

        0 0
    • Jelen evropský  

      Je to sice mimo tvojí cenovou kategorii ale koukal bych po kolech typově jako je:

      Specialized SX trail

      Litevil 901

      Canyon Tourque – nevím na kolik přesně stojí a jestli ho letos ještě dělají ale byl docela podbný 901…

      A nebo nějaké Norko???

      Možná bych ještě mrknul na tohle

      Možná kdyby si tam napsal tak by Ti s nějakou slevou nechali jsou tam docela v pohodě…a do 50ti by ses vešel…

      0 0
      • ice  

        SX-tezky, liny!

        canyon, -nikde si na nej nesedne, to uz radsi YT

        Enduro norca-predrazeny, tezky

        Sunn-prej desive houpe, dle hodnoceni na mtbs

        0 0
        • Jelen evropský  

          Kde je na MTB recenze na Sunn Charger? Pochybuju že to někdo jezdí když je to letos nový…

          0 0
    • Kubajs.V  

      A co Mondraker Prayer ? co na něj říkáš/te ? není tak špatný ne ?

      0 0
      • Jelen evropský  

        jj o tom jsem psal už v minulém vlákně to bude na tvoje použití asi docela OK a seženeš ho za dobrou cenu…akorát to asazení, ale zase z těch peněz co Ti zbydou to doděláš…

        0 0
    • goofy  

      A co tohle? Hodne odolne kolecko a docela jezdive, a myslim, a do 50 by ses dostal i s pripadnou vymenou vidle.

      0 0
    • Kubiczech  

      Co třeba Pivot? Jestli jsou ta kola u nás k dostání. Měl by to vozit Bikezone.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.