• cat

    ZDravim, taxem se rozhodl úporidit endurko – drandeni v lese, obcas nakej XC vylet s kamosem ci „kamaradkou“ :), vylety s rodinou…ale prudsim sjezdum se urco vyhybat nebudu.

    Strop cini 50000 a chtel bych vyuzit slev na modely 2006.

    Zatim sem nasel tohle: www.bradsky.cz/index.php?…

    Myslim, ze je to dobra nabidka. Kolo bych potreboval celkem rychle, takze: Myslite ze je nejaka lepsi nabidka na jine fully jinde?(sem s ni) Anebo vyplati se este úpockat, nez slevni treba reign?

    Moc dekuju:)

    0 0
    • blue  

      ve velikosti M o tom idrivu vim za 42800

      0 0
    • wroum  

      dobra cena a super kolo. sice se mi vzhledove moc nelibi, ale funguje bajecne. za ty prachy to je dobra koupe. mel sem ho pujceny a fakt slusny, dokonce se mi chodem libilo vic nez SC Nomad :-)

      0 0
    • Cejlon  

      …až na ty brzdy dobré.Kdybych zváněl endiro,bylo by to GT.

      0 0
    • cat  

      A nakolik by moh spadnout Reign 2? Ten se me libi asi nejvic, pac kazdej centimetr zdvihu pro me dobrej…Ale tezko pude pod 50:(…Typl bych tak 53000

      0 0
      • wroum  

        …jestli vubec bude.

        0 0
      • Veeteck  

        Spis si myslim, ze uz stejne nejsou.

        0 0
      • hanz  

        stejně bych si letošní nebral, má linearní chod a nedá se do něj narvat pořádnej tlumič…počkal bych na 07 ten se zvýšeným zdvihem. Ale rozhodně bych ho radši jak jakýkoliv GT koukal bych se po specializedech, norkách

        0 0
        • cat  

          No priznam se, ze ve fulech se nevyznam…takze jak je to stim tlumicem – nerikej ze neexistuje zadnej poradnej tlumic na 150 mm?

          0 0
          • wroum  

            existuje ale do Reigna se nevleze, bo tam neni misto.

            0 0
          • hanz  

            existuje, teda skoro :-))

            u reigna není problem v tlumiči ale v přepákování, je přepákovanej tak že se propadá do zdvihu, když si nastavíš tlumič aby byl citlivej tak ve sjezdech mužeš chodit hodně na doraz a zase na když si nastavíš abys nechodil nadoraz tak není až tak citlivej(na svoje mm) todle by mělo být odstraněno právě u toho nového modelu vyžším zdvihem a možností namontovat aj tlumič s expanzní nádobou a tudíž větší možností nastavení progresivity.

            ale ber todle jako spíš urejpanost člověka co enduro kolo používá na echt enduro a nebojí se na něm projet celou dh trat. Jestliže si až na tolika fulech nejezdil tak bude pro tebe reign rychlej(je fakt rychlej a tuhej) a nebudeš mít pocit že šlapeš a jen se to houpe.

            co se týče všech tlumičů tak tlumiče bez expanzní nádoby jsou dost linearní všechny ale záleží do jakýho systemu je vložíš protože za progresivity celku může system víc než hodne.

            0 0
            • cat  

              Jo, to zni logicky – o linearnosti chodu tlumicu bez expanzky sem doopravdy nevedel a vadilo by me, kdybych na ram nemoh hodit tlumic, kterej nebude delat takovoudle paseku. Navic budu patrit k tem, kteri na endurku nakou DH trat zkusi (s objetim vetsich dropu:), ale prece jen Reign 2007 je spis jako konkurence S. SX Trail…a ty zdvihy, zkraceni predstavce a celkova geoska… uprimne receno pri predstavach o xc svihu s kamosem se potim uz ted. Zas to GT…sice super cena a mix komponentu, ale prece jen tvrdsi sjezdik by bolel jak kolo tak jezdce. Mno…sem se do toho pekne zamotal, tak jak ted z toho ven? :)

              0 0
              • hanz  

                řešení je specialized enduro, je to totožnej rám jak sx trail akorát s malou změnou geošky. Mám ho a dle mě je to nej enduro co sem zatím vozil a testoval. slabší torzní tuhost zadní stavby je jediný mínus o kterým vím…dopředu jede „jenom“ dobře ale je super pohodlný a sežere všechno co mu naložíš. reign jede dopředu skvěle ale je o poznání meně pohodlnej a není to takovej sjezdák jak ten spešl. dál jsem v týdle třídě vozil/testoval: giant vt, giant ac, prophet, kona dawg..možná ještě něco ale nevybavuju si to, asi mě to neoslovilo..ted se těším na test ride commencalu :-)

                0 0
                • Pavlos  

                  Mi zatim reign slouzi dobre:)

                  0 0
                  • hanz  

                    sloužit dobře a super bude 99% uživatelů, jde o to že každej má jiný nároky…já rád endura víc k dh a rein byl spíš k xc

                    0 0
                    • cat  

                      Pokud je Reign k xc tak co je pak to GT?:)…Mno a ten Spesl pro me reseni neni, pac je moc drahej, takze asi vezmu toho reigna a zkusim se nak poprat s tim tlumicem.

                      0 0
                    • Pavlos  

                      jako jo chtelo by to lepsi tlumic ale zatim jsem stastny za to co mam:)

                      Nedela nekdo tlumuc s expanzkou na hadici?

                      0 0
                    • lubos  

                      Presne, reign /mam 2005/ je spis xc, nebo takove pohodove drandeni/chrteni po lesech krizem.

                      0 0
                      • cat  

                        Se 150/150 bych se chrteni nebal. A co tlumic?chodi dobre?

                        0 0
              • wroum  

                to GT vydrzi dost, rozhodne nebude ve sjezdech trpet.

                0 0
            • Dijck  

              Vyslovujem absolutny suhlas s Hanzom:)

              0 0
            • Peslezedirou  

              Sím, kolik měříš a jakou velikost jsi vozil?

              0 0
              • hanz  

                měřím nějakých 183 a vozil jsem m-ko +400mm sedlovku asi by bylo lepší l-ko ale odjakživa radši vozím menší kola, jsou obratnější a hezčí. :-))

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Měl jsem možnost koupit za cca 23tisíc tu jejich dvacítku, ale zdá se mi to pekělně velký – sedlová turbka je ještě o 1cm delší než můj bike. Nechci ho na čistokrevné enduro ale spíš na XC :o) měřím 184 :) Tak asi spíš to El…

                  0 0
    • goofy  

      Taky bych sel spic do FSR. To GT se mi nejak nelibi. Co treba Six2 za 43000 s pripadnou vymenou vidle: www.norcobikes.cz/…006/bike.php?… a nebo klidne nejakeho Spesla, ale nevim kde by se pod 50 nejaky sehnal :-/

      0 0
      • wroum  

        to nema s endurem nic spolecnyho :-) Enduro od Norca je to co mam ja a uz i to je na normalni jezdeni docela tezkej kalibr :-)

        0 0
        • goofy  

          No je, ale pro mne to je Enduro :-) Tak potom Fluida jedine, no…

          0 0
        • Radek Broz  

          To zalezi na uhlu pohledu;-) Kamos si to na enduro poridil – ma tam lehky gumy a normalni duse, dal delsi lehci predstavec a na muj vkus je to az moc XC;-)

          0 0
          • Radek Broz  

            NO a pokud budeme trvat na tom, ze Six je moc, tak Fluid2 je zlevnenej na 45.000, coz je imho hodne slusny.

            0 0
            • wroum  

              enduro SIX je neco jako sem mel ja RB. proste FR ram a XC komponenty.

              a Fluida mam a to je opravdu enduro. zdvihama, vahou, komponentama a geometrii

              0 0
      • cat  

        Ano…to s endurem nema nic spolecneho…takovej pohodovej freeridek, lae ten nepotrebuju:)

        0 0
        • dodydody  

          Bez do tohoto www.lyze-kola.cz/ a mas enduro do 50tis : )

          0 0
          • cat  

            Ktery konkretne?Enduro FSR?To bych si od toho Norca moc nepomoh:)

            0 0
            • goofy  

              Ty si tez vymyslis… Takze chces vlastne xc stroj… :-)

              0 0
              • cat  

                :) Ja vim.

                Nechci zadnej kros ani kauntry, ale jen nechci mit 2 to stejny akorat jedno odpruzeny a jedno pevny…Vlastne ten reign by byl idealni, dybych nemel strach z toho linearniho chodu, pac to by me s*alo. Ale ja mysim, ze bych z fullu byl tak nadsenej, ze bych takovou prkotinu stejnak nepoznal…No takze sem si vlastne odpovedel sam. Ale to xc Gt asi nevemu.

                0 0
    • JJ  

      Dneska sem si poridil novy I-D 5 4.0 no a co jsem se povozil po meste, tak dobry:) Uz se tesim, jak ho poradne ozkousim v lese. Ale obavam se ze u bradskeho je uz jen I-D 5 3.0 v Mku.

      0 0
    • Darkson  

      a co tohle? www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      nevim, jak s tou velikostí, ale do 50k zbývá slušný prostor pro ladění:-)

      0 0
      • cabbage  

        člověče nevim jak tu s tim uspěješ když 150mm reigna je mu málo;)

        0 0
        • cat  

          No pokud dobre vidim, tak ten tlumic ma napsany 165…a to je teda peka debilovina rozdil zadek predek 65 mm…

          0 0
      • cat  

        Jakoze jinak moc dikes za typ, kdyby to melo vpredu tak o 40 vic, tak nevaham!

        0 0
    • cat  

      Tak vsem moc dekuju za trpelivost. Vezmu Reigna 3 2006 pride mi to jako super kompromis, zbydou mi naky money na tuneni a jako vidli tam mozna hodim Pika 454 z druhyho bika. A tak za rok se Vas zeptam na nej tlumic bez expanzky a hodim ho tam. A az dam lepsi brzdy…no ja bych to radsi neplanoval, stejnak to bude jinak. Kazdopadne dikes:)

      0 0
    • BH  

      mam aktualni nabidku na nepatrne jety scott NITROUS 20 model 04 s vidlici marzocchi(150), vel.L velmi dobry stav, cema take zajimava.Nechci tim nahrazovat bazar, jen reaguji na thread

      0 0
      • cat  

        No…skor 4 roky starej model je uz dost…vzhledem k tomu, ze me by to melo vydrzet minimalne jednou tolik.

        0 0
        • BH  

          kolo bylo koupene v roce 2005 jako nove z vyprodeje modelu 04 , ted mame 06, takze spise me to vychazi na 2 roky moralne(04–06), fyzicky 1 rok(05–06).jsou k tomu doklady.., to jen na vysvetlenou.Ale jeto jete, coz je jasne…

          0 0
          • cat  

            2004-vysel-----2005-----2006-----2007-modely prave vychazeji
            1 2 3 4

            Jinak dik za typ, kolo je moc pekny.

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.