dt swiss1540 x cc zonos x ringlé dirty flea

22 nepřečtených
  • Thidney

    Potřebuju definitivně rozetnout nákup kol pro kotouče. Jezdím pohodlný pomalý vyjížďky a MTBO radši z kopce než dokopce .-)) s batohem mám 85 kg a s velmi naloženým batohem 105, ale to nejezdím v terénu, jen po Praze. Vyhlídnutý DT www.dtswiss.com/index.asp?… a CC www.canecreek.com/…disc_ss.html jsou letos jetý a příjdou na +/- stejný penízky jako nový Ringle www.actionsports.de/…z::9370.html?… Nechci shimano páč jsem línej cokoliv servisovat a běhat s konusama po servisech nepovažuju za optimální řešení. Jakékoliv návrhy vítány

    0 0
    • nadrazak 2  

      Já osobně jdu do dt(onyx,nebo 340),už proto že mám blízko servis.

      0 0
    • Hnoj  

      Dt, jedině DT

      0 0
    • Thidney  

      tak DT nebudou prodavajici se rozhodl, ze si je necha buuuuuu zonosy jsou na bezdusofky, coz jsem prehledl a nejsem si jistej jestli to me leve ruce chteji .-)) takze ringle? nebo American classic? nebo dt 340 + 4.1 rafky?

      0 0
      • Gorgov  

        No pokud ti jde i o váhu, zkusil bych AC, ale ty náby asi nevydržej to co DT, takže pokud tě váha netrápí, asi bych vzal DT.

        0 0
        • Thidney  

          DT budou dražší cca 300 eur + poštovný. co ty ringlé? netuším co od těch náb čekat. Zonosy se mi líběj designem. Holt bych dojezdil normální pláště a pak přešel na ust. Zavody neresim, jelikoz nejcasteji vozim Kleiny deathgripy tak ani moc nedefektim .-)

          0 0
          • Gorgov  

            ty ringle vypadaj taky dobre, lehky rafky promysly…zkušenosti ale nemam

            0 0
            • Thidney  

              ringlé maj dost negativní hodnocení na mtbr.com .Vzhledem k tomu že z 75 lidí více jak polovina nadává na to samý a to v průběhu 10 let, tak jdou do z kola ven .-)

              0 0
          • cabbage  

            u zadní flea se mi totálně rozemlelo jedno ložisko v ořechu(viz thread)- jestli je to náhoda, nebo konstrukční vada netušim, letos si to kolo užívalo wapkování ažaž… jinak samotný ořech vypadá dost robusně(oproti např DT onyx) a přežil i ježdění bez ložiska…

            0 0
      • kubad  

        zonosy jsou na bezdusofky – toho bych se nebál, můžeš používat klasické pláště s duší manipulace je úplně stejná. Stejně ale sem hlasoval pro DT

        0 0
        • Gorgov  

          není, pokud ten plášť nenamyslíš, musíč ho často nafukovat třeba na 5 atm. aby patky zaskočily a neházel, samo záleží na plášti taky, ale ty jistě víš:-)

          0 0
          • kubad  

            No jo, ale já to dělám ze zvyku už u všech kol. Občas ani u klasiky nechce plášť sednout jak má

            0 0
            • Gorgov  

              ok, to pak jo, jen to muze beyt opruz treba pri zavode po defektu, ale nic tragickýho to neni, souhlas, ale prece jenom kdybych pocital ze budu jezdit klasiku, nekoupil bych si bezdus plaste. To teda u me nepripada v uvahu, ale jsou jeste lidi co vozej duse ;)

              0 0
    • Peslezedirou  

      AC bych nebral, jedna bába v servisu povídala, že zadní nába nic moc :o)

      Cane Creek taky ne, pač podle mě neseženeš náhradní díly, nebo to bude asi obtížnější.

      Vzal bych náboje DT 340, ráfek Mavic 717. Budeš spokojený :)

      0 0
      • vratan  

        tento set mam aj ja. zatial spokojnost. tuhe, lahke, pekny zvuk orechu. na sirsie gumy treba zobrat radsej rafiky DT 4.1

        0 0
        • Thidney  

          pokud neukecam ty 1540, tak to budou 340 s 4.1 rafkama a snad tam nacpu ty 2,35 deathgripy .-) howgh asi

          0 0
          • Peslezedirou  

            deathgripy dáš i na 717, sice maj 2,35 ale jak jsm na ně koukal tak jsou stejně široké jako Ranchero 2,00…

            0 0
    • McBlacky  

      Zonosy jsou těžká kráva :(

      já bych vzal Onyxy a 719ky nebo 717ky podle toho jaký rozměr pláště chceš vozit (víc jak 2,1 = 719ky)

      0 0
    • lith  

      asi bych řešil DT.....ale třeba vozím tyto www.wtb.com/…et_lite.html a jsem spokojenej

      0 0
    • McBlacky  

      jo zadní náby Ringlé jsou podle všeho strašnej šrot viz. Mtbr.com ani ty AM classic nic moc… sám nevím co použiju :/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.