• gazman

    Zdravím.

    Nemůžu se pořád nějak rozhoupat,které ráfy pořídit na DH/FR.

    DT 5.1d je zdá se slabý,tak chci něco pevnějšího.Vy­hovoval by DT Swiss 600 FR? Máte někdo zkušenost s tímto ráfkem?

    Dík.

    0 0
    • Smazaný účet  

      kdysi se tu řešilo že 6.1d je míň odolný než 5.1d a pokud je 500 jen přejmenovaný 5.1d tak logicky mi vychází že s 600FR to bude podobný

      Proč nevemeš Mavic 721?

      0 0
    • kesu  

      hele a co vzít mavic 823

      http://www.mavic.com/…95010.2.aspx

      budeš to mít rovnou UST..

      23mm šíře mi přijde ok a ten maxtal je super materiál…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ten už jsem mu radil v druhém jeho vlákně, moc těžké..

        0 0
        • kesu  

          jj to je fakt,maji tuším 650g nemluvě o niplích

          0 0
        • gazman  

          No nad těch 600g bych nerad.Jak to je s rozdílem mezi EX 6.1d a EX 600,díval jsem se že jsou rozdílné i v průřezu,je některý pevnější,nebo je to jen podobná změna názvu jako u 500×5.1?

          0 0
    • BorisFR  

      Na DT bych se vysral a vzal Mavic EX721. Pokud teda nechceš bezdušáky, tam se pak myslím vyplatí vzít EX823 i když vychází výrazně těžší. Výsledná váha vyjde ± nastejno.

      0 0
      • gazman  

        Proč nebrat DT.Mavic jsou vychvalované a já bych je kdyby nebyly tak hnusné bez rozmýšlení vzal,teď je otázka jestli 32,nebo 36 děr. Na CRC totiž nemaj Hope pro II v červené a s 32 dírami :-)

        0 0
        • BorisFR  

          Z osobní zkušenosti to co vydrží 721ky se jenom tak nevidí. Myslím, že by ti i Hanz napsal to samé a ten jezdí hodně jinačí level než já. Prostě mám je vyzkoušené, tak není v mých očích co řešit. Ty jsi kus chlapa, já bych vzal něco co fakt drží.

          Hnusné to nevím, stejně z toho dycky sundám nálepky a je mi to tak fuk jak černý ráfek tam mám. :) Já mám teda eště ty šedivé, ale ty už se myslím nedají sehnat.

          Jinak díval jsem se že ses ptal i po ZTR Flow. Nad těma taky špekuluju, protože bych rád zkusil bezdušáky, ale obecně na zahraničních fórech je hodnotí spíš měkčí než 721ky s tím že někdo je odrovnal hned, někomu to drží už rok. Takže babo raď.

          823 jsou těžké svině, zase co názor to spokojenost, až na tu váhu teda. Ale bezůdržbovost by u mě asi vyhrála. Navíc jedno přední kolo s 823kou už mám a dávat dozadu Flow mi připadá jako špatný nápad, takže asi jak to budu zkoušet tak koupím další 823ku a hotovo.

          Tolik můj výblitek k ráfkům, snad ti to bude co k čemu. :)

          0 0
          • gazman  

            Udělám to nejspíš tak že na DH kola jebnu 721 slyším samou chválu,nebudu debil a poslechnu.Na XC kolech nechám zatím EX 5.1 d a posléze bych tam dal TZR Flow na DH jsem nad TZR ani neuvažoval.

            0 0
            • gazman  

              Teď ještě objednat dobře špice,***** jak já jsem to počítal:-))

              0 0
              • BorisFR  

                Nezapletou ti to rovnou v CRC? Měs bys o práci míň. :)

                0 0
                • gazman  

                  Nábu 150×12 v nabídce pro custom wheels nemaj,já si rád pohraju:-)

                  0 0
                  • dada  

                    ani tuhle? dle mě libovější než hope…;)

                    http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Mě se zdá že když ladí kolo do naprosto úchylných detailů červenou (nic proti tobě gazmane :)) tak mu tam žlutej náboj bude trochu křičet.. A taky je o dost těžší než Hope

                      0 0
                      • gazman  

                        Přesně tak:-)

                        0 0
                        • dada  

                          dělaj taky černej…ale červená jede vo tom žádná :)

                          0 0
                          • gazman  

                            A co uděláme s tou váhou,jinač už je stejně objednáno,dozadu půjdě 36 špic.

                            0 0
                            • dada  

                              je možný že ta hope fakt váží v tomhle provedení tak málo? pak tedy definitivně mlčim, těch 45gramů rozdílu přes to nejede vlak…:o)

                              ne vážně teď sem teprv zkouknul ironhorse a uznávám bez mučení že tam může JEDINĚ Hope!

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              36? Důvod?

                              0 0
                              • dada  

                                32H out of stock nejen v červený že? :o)

                                0 0
                                • gazman  

                                  Jo.Myslím že je to jedno,až na těch pár gramů co přibudou,ale na těžkých DH kolech sral to pes :-)))

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.