Výplety 29” Kastar nebo Hope náboje,DT swiss 511 ????

17 nepřečtených
  • haneeez

    Zdar enduráci. Chci si udělat radost výpletama. 29” Co byste doporučili Kastary nebo setup naboje Hope a ráfky DT swiss 511. Díky za názory. :))

    0 0
    • kubad  

      Kastar :D marketing je mocné kouzlo

      Za mě Hope nebo DT350 na DT511

      1 0
    • Micey  

      Hope a DT.. ja mam stejnej setup, s FR541 – proc je rovnou nevzit, misto EX511? Vazi to stejne, stoji to vicemene stejne a zda se, ze ty FR vydrzej jeste vetsi nesmysl..

      0 0
      • tonik666  

        Nic nevydrzi vic nez EX

        0 1
        • Micey  

          Jakoze DT Swiss schvalne davaj ex511 do nizsi/min odolny tridy (En x Fr), kdyz sou pritom odolnejsi a lepsi? No, eh, muze bejt:)

          0 0
          • adam320  

            Je to samozrejme uplna blbost. Ex511 a FR541 jsou rafky o stejne vysce i sirce a dokonce jsou vyrobeny ze stejnyho materialu. FR541 je pochopitelne odolnejsi, jelikoz je na nej pouzito vice materialu

            0 0
            • Atilla  

              Rozdíl v gramech je přesně 7g na 29", ale 541 má lepší tvar patky

              0 0
              • adam320  

                Me to vychazi na rozdil 16g u 29 s 32 dirama

                590 vs 606

                Ale samozrejme chapu co tim chces rict. Neni to celej rafek ze silnejsiho matrose, nevhodne jsem to popsal

                0 0
    • mirorek2  

      DT a eie :-)

      jaký máš rozpočet?

      1 0
      • haneeez  

        Rozpočet je takovej že bych koupil klidně k30 ale zase co se mi líbí víc je Hope pro5 na 511 třeba. Už jenom kvůli barvě nábojů. Chci to i v závěru naladit trochu barevně.

        0 0
    • MirosPikos  

      Jestli hlína, jednoznačně Hope/DT a ráfek EX511. Pokud bys chtěl něco lepšího a záruku na ráfky 3 roky, tak E!E přes Tomáše. U těch nábojů bych se klonil při větší hmotnosti a síle k DT. Nevím jak jsou na tom Hope Pro 5.

      1 0
    • JakeF  

      DT náby a DR ráfky. Hope jedině pokud jó nutně vyžaduješ barvičky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.