• Elion

    Dobrý den,

    dostala jsem 10 000 Kč na kolo k 15. narozeninám a protože jsem „lajk“ nedovedu si vybrat kolo, navíc není nikdo doma, kdo by mi pomohl. Potřebovala bych tedy poradit nějakou prodejnu v Praze či okolí, se kterou má někdo dobré zkušenosti a je zde velký výběr kol (nejlépe by bylo kdyby se kolo na místě dalo i vyzkoušet, a také aby prodejna nebyla příliš drahá). Samozřejmě budu ráda za návrhy i určitého kola, ale takové kolo bych si chtěla vyzkoušet, nechci kupovat zajíce v pytli.

    Děkuji za návrhy

    0 0
    • plysovykozisek  

      Výška, váha, typ kola, průměr kol??

      0 0
    • pavelxy  

      Za 10 to bude obrovskej kompromis i z bazaru…:(

      0 0
    • Anub1ss  

      https://www.kolakellys.cz/829-kola-kellys

      Kellys na prodejně Praha 5 a Tuchlovice

      0 0
    • t29  

      Pokud jsi „laik“ a budeš mít kolo jako dopravní prostředek, tak hledej co nejjednodušší a co nejlehčí kolo = pokud možno se vyhnout odpružené vidlici, tím ušetříš kilo a půl, možná i dvě kila. A k deseti tisícům by to přece jen chtělo pár tisíc přidat.

      Napadl mě Lapierre Speed 400 – jenom by ses musela zeptat, jestli budou ochotní ho na vyzkoušení převézt z Opavy do prodejny na Žižkově.

      (geometrie Lapierre) – to Mko by mohlo sedět.

      Nebo GT Traffic 2.0 i když tady se kvůli kotoučovkám šetřilo na ostatních součástkách. Zas by ses musela zeptat v Dejvicích, jestli budou ochotní ho přivézt z Teplic.

      0 0
    • smolis  

      Ona se ptala na kolo do 10kkc a Vy posilate nabidki za 13kkc.

      Ja bych doporucil tyto kolo, ted’ v sleve za 8.700 kc:

      https://m.alza.cz/…rambler-26-4?o=15

      0 0
      • t29  

        14,1kg podle katalogu, to bude naživo přes 15kg. S tím bych se nechtěl tahat ani já, a to vážím skoro dvakrát tolik co ona.

        0 0
      • Namtos  

        To je ale přeci normální – si si nevšiml, že každý stejně strop o pár tisíc posune? :)

        0 0
      • palo7  

        Ze je psáno za 13, neznamená, že ho nemůže koupit za 10

        0 0
      • Čipera  

        Ona se ptala na ojetinu a ty sem davas novej kus srotu.

        0 0
    • Menfis  

      Předpokládám, že slečna ho nebude mít na sjezdy, těžkej terén. Tady je ve zvyku každé kolo do 10 odsoudit. Ano nebude to mít hydr. kotouče, když tak mechanické, ale V-ecka budou slečně sloužit stejně dobře, vzduchová vidlice netřeba. Napiš ještě co chceš jezdit. U nás ve městě má chlapík v krámu kola za 7 ale i za 40 a dokáže poradit nějaký kompromis. Můžes projít hervis, decathlon apod. ale od nich se fundovaných rad moc nedozvíš.

      https://rockmachine.us/…te-pink-grey

      0 0
      • Elion  

        Bylo by dobré kdyby kolo bylo schopné překonat lesní cesty. Nejezdím ale nějaké těžké sjezdy po kamenech a kořenech a pokud musím spíš slezu a kolo vedu

        0 0
        • palo7  

          Vybirej na bazosi, nebo cyklobazar. Tam může být kolo za 10tis. dobrý

          0 0
    • ToMášMarný  

      Co třeba toto?

      Sice zde nepopulární značka, ale je to holčičí, je to do 10 000 Kč a je to k vyzkoušení v Praze..

      Bazar bych nedoporučil, koupit kolo od neznámýho člověka si může troufnout člověk co se vyzná a i ten s rizikem, že mu něco unikne..

      0 0
      • Menfis  

        Presne tak, doporucit bazar cloveku co kolu nerozumi je velky nerozum. Koupi kolo za 10 aby za chvili opravovala nebo kupovala dalsi…

        0 0
        • palo7  

          Nerozum je koupit nové kolo do 10tis. bude to těžký a po 500km rozvrzaný střep

          0 0
          • ToMášMarný  

            Já jsem člověk otevřený odlišným názorům, ale když jsem letmo projel historii tvých příspěvků, jsou tvé rozumy zde lehce úsměvné ;)

            0 0
            • palo7  

              Podle situace …

              Nakonec pro bratranka postaveno za 22tis. nové kolo na rámu Maxbike.

              Ale v ceně 10tis. jsem byl letos nakonec nucen koupit dvě ojetiny. A to protože nové do 10tis. si koupili a po necelé sezóně velké zklamání. Koupená ojeta Merida se vzduchovou vidlicí a na SLX za 7.500 + servis za 1.000 (jeste origo pneu) a pak GT v ceně 5.500 (váží i s kotoucovkama asi o 2kg méně než Author s Včkami) a tak je neteř velmi spokojená a prý je svezení úplně jiné

              0 0
            • palo7  

              Ale jinak je pravda, ze ted jsou zase nejake vysoke ceny :-(

              0 0
          • Menfis  

            Tezky tezko. Cokoli do 15kg nepovazuji za tezke a to ani pro holku.

            0 0
    • filipino_23  

      som si nevšimol toto vlákno. manželka predávala trekového Scotta za 6000. Velkostne presne na slečnu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.