Cyklistika v ČR v roce 2016 [Infografika + článek]

7 nepřečtených
  • lubos.haranza

    Ahoj,

    asi před měsícem jsem si byl u vás pro radu, které pořadatelé závodu zkusit oslovit pro info do článku. Chtěl bych vám poděkovat za tipy. Ozval se mi pořadatel ze závodu Drasal.

    Zasílám článek a infografiku k nahlédnutí, abyste se mohli podívat na výstup – „Cyklistika v ČR v roce 2016“: http://www.srovname.cz/…v-roce-2016/

    Budeme moc rádi za sdílení, když se vám infografika bude líbit :-)

    Rád taky uvítám i feedback na to, co by vás ohledně cyklistiky zajímalo, aby byl další článek lepší :-)

    0 0
    • Vilém  

      Tak nejak jsem nepochopil, k cemu je ten clanek vubec dobry.

      0 0
      • Petr L2  

        Dočetl jsem až ke konstatování, že na rozvoji cyklistiky se podílí automat a tím ten článek pro mě končí.

        0 0
        • Martin  

          ti už jsou taky všude…

          0 0
    • Smazaný účet  

      Spousta kecu, chytre vypadajicich cisel, zmrsene statistiky a za ten export do pdf bych autora vyhodil a jeste mu obtiskl podrazku na zadek…

      Jen tak dal:DDDD

      0 0
    • rdx  

      inu k cemu asi tak bude dobry clanek o nakupech na srovnavacim serveru, za jednoho bludistaka :)

      0 0
    • tromboonen  

      Jezisi to je ale pi*ovina… a za to Ti nekdo plati? A chcete tim prevalcovat Heureku nebo co?

      „Nejvice kilometru najedete na cyklostezkach v Praze“ … no jasne, dotace se zdimat musi a tady to umime skoro nejlip… nejvice z tech kilometru najedete hlemyzdim tempem vyhybaje se psum, kocarkum, bruslarum a detem..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.