Cube LTD race 29 black (2017)vs. Ghost KATO 9 29 (2017)

28 nepřečtených
  • Mathabanero

    Dobrý den všem,

    chci vás poprosit o radu. Jsem ve fázi vybírání nového kola, kdy už mám v nejužším výběru poslední dvě kola. Z mého amatérského pohledu jsou si hodně podobná a těžko se teď rozhodnout. Můžete na ně mrknout odborným okem a případně poradit, ke kterému se přiklonit? Díky

    http://www.bezvakolo.cz/…ace-29-black#…

    http://www.cyklonemcik.cz/…to-9-29-2017

    0 0
    •  

      kolo ht za 35 by nemělo vážit přes 13 kg, Kato by mě vadila 30 vidlice

      0 0
    • lukasmcl  

      Cube už nedělá ltd sl? Co vyhrabat někde loňský model?

      0 0
      • Mathabanero  

        Budu potrebovat 21" ram a v prodejne, kde bych Cubika kupoval (da mi 10% slevu) model 2016 nesezene, uz jsem to snim probiral. Bohuzel to budu chtit asi na splatky a nevim, jesli kdyz ho najdu nekde na netu, tak ze tam muzu taky platit na leasing. Navic bych byl rad, abych to kvuli pripadnym reklamacim kupoval u nas ve meste v kamennem obchode.

        0 0
        • al1  

          Pokud sis to neprojel, tak si porovnej i geometrii, Cube je o něco kratší

          0 0
          • Mathabanero  

            Cubika jsem uz testoval (19", 21"). Na Ghosta se chystam.

            0 0
            • Tovarik  

              Kolik měříš? Mě prodejce nechal projet 19" a opravdu mi přišla oproti jiným značkám hrozně krátká (měřím 178cm), ale prodejce mě přesvědčoval, že větší už by pro mě bylo špatné. Ten posed je v podstatě jediné, co mě odrazuje od objednání.

              0 0
              • mavako  

                Merim 183cm jezdil jsem na 19" CUBE LTD RACE ONE 2015. Jen jsem si dal o 1cm delsi predstavec.

                0 0
              • Mathabanero  

                Merim 186cm, Cubu jsem testoval, 19" bylo male, 21" bylo bez problemu. Vcera jsem si vyzkousel Ghosta, tam to vypada na velikost „L“.

                0 0
    • Mathabanero  

      Ahojte, tak jen pro uplnost tohoto vlakna, nakonec to dobre dopadlo, podarilo se sehnat kolo Cube LTD race 2016. Snad bude dobre slouzit.

      0 0
      •  

        to je to třináctikilový za 35?

        0 0
        • Mathabanero  

          Sehnal jsem ho za 30 a hmotnost udavaji 12,6kg. Pres 13kg ma model 2017.

          0 0
          •  

            tak to zní už lépe:-)

            0 0
            • Mathabanero  

              Jeste asi pujde odebrat nejake to pulkilo na plastich. Nejake doporuceni?

              0 0
              •  

                asi nejlevnější snížení váhy bych viděl ve výměně plášťů za lehčí a recon silver tomu taky přidává skoro půl kila což je poněkud dražší řešení. Nejlevnější řešení se na to v…t a neřešit to – jezdit

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.