• pegas

    Tak copak parite kdyz nejste na foru?:-) Ja osobne nedavno probirany CoD 2…a sem zvedav na: www.warezblog.cz/…ll-of-duty-4

    Jinak nevim proc ale ted jsem narazil na:www.superhry.cz/games/266/ a to me vratilo o nekolik let zpet:-)))

    Anketa: Co parite?

    3x
    9%
    13x
    38%
    12x
    35%
    6x
    18%
    0 0
    • Manas  

      Parim RF online, je to peklo. Zadarmo MMORPG, fakt moc. www.rf-onlinegame.com/ Spolubydlic propad. U me vzdycky zvitezi nad gamesou pritelkyne ale on nema … muhaha :-)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Už to stahuju, uvidím co to bude … ;)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          vypadá to slibně. Zatím máš půl bodu… :D

          0 0
          • Manas  

            Takze doporucuju jit na Lumen server, jestli je jeste misto, hraju za Accretia. Nick mam stejnej jako na B-F. Obcas tam jsem :-) Solus je novej server takze tam to bude vyrovnany, ale ty lidi nemaj zadnou etiku hrani.

            0 0
    • dieegoo  

      Life for speed, Mafii… ale není na to moc čas :/

      0 0
    • Spirit  

      CoD, CoD2 a brzy bude CoD4 !!!!!!!!!!

      0 0
      • Jigsaw  

        CoD4 uz smazim je to docela pecka sice samej script ale da se to prezit, ale je fakt ze ty mise sou fakt kratky

        0 0
    • fousac  

      no kdyz uz vyjimecne, tak Titan Quest…

      0 0
    • Bafoon  

      D I A B L O II: Lord of Destruction :o) vždycky mám takový několikadenní záchvaty, pak mě to zas pustí

      a s přítulkou po sobě jdem v Unreal Tournament, tam dostávám drsně na prdel :o))

      0 0
      • MlokCZ  

        Taky jsem hrál Diablo 2 a to cca 3 roky opravdu hodně na battle netu. V podstatě to zkončilo patchem 1.10 + těsně před tím ohromným banováním kont (snad 100.000 kont zrušili). Tím to celé šlo do kytek. Od té doby už nehraju vůbec.

        0 0
        • Bafoon  

          přes net jsem to nehrál, já su solísta :o) tři roky? si musel mít drsně našláplou postavu…

          0 0
          • MlokCZ  

            Na battle netu je to úplně o ničem jiném. Sólo jsem hrál chvíli na začátku, ale to brzo omrzí. Na battle netu byla hlavní náplň duealy proti ostatním, chvíli jsem hrál euroPVP ligu. A největší zábava byli týmové duely 4 na 4. A postava musela být vždy přesně vytvořené, aby byla co nejlepší na pvp a přitom splňovala pravidla. V 1.09d nebyl problém během týdne si vytovřit novou postavu lvl 99, pokud jsi třeba zjistil, že bys ji na pvp chtěl udělat jinak a lépe. O postavu tedy ani moc nešlo, tu měli dobrou všichni.

            Pak jsem ještě chvíli místo battle netu hrál na soukromém němoeckém pvp serveru, kde bylo Diablo upravené tak, že si rovnou dostal 99lvl postavu a věci jakékoliv si chtěl (teda byly tam věci omezené tak aby rovnou byla většina postav vyrovnaných a vyhovovalo to pravidlům). Takže během 15 minut byla postava hotová přesně jak jsi chtěl a pouze se na tom serveru hrálo pvp.

            0 0
    • Twisp  

      CS:S a taky čekám jako na smilování boži už hrozně dlouho na forgotten hope 2, což je mod pro battle field 2 (CoD je proti tomu hra pro deti)

      xfh2.ifihada.com/new­s/28th-august/spotter-01.jpg xfh2.ifihada.com/new­s/28th-august/alam07.jpg

      0 0
    • Jirik123  

      zrovna vcera jsem po x-te doparil Fallout 2:-) Uz aby tu byla ta 3..

      0 0
    • T-Bag  

      CoD2 multiplayer

      0 0
    • easyrider  

      Ralli spor Chalange a World racing2 . Vzpominam na Warkraft II a pokukuju po Colin McRae Rally IV nebo V ?

      0 0
      • Lister  

        Colinovi 4 a 5 se vyhni obloukem…hodně mizerná věc :(

        Colin 2 rulleeez

        0 0
        • dieegoo  

          Jo, Colin 2 byl super. Ale nekde sem ztratil cd, dost me to stve :(

          0 0
    • Eilyn  

      World Of Warcraft :D

      0 0
      • easyrider  

        Kolikátku?

        0 0
        • Eilyn  

          Jak to myslíš kolikatku? :)

          0 0
          • easyrider  

            no tak už to má tři pokračování tak který z nich

            0 0
            • Eilyn  

              No co vím tak je jen world of warcraft …a asi před pul rokem vyšel datadisk (TBC) … :))

              0 0
            • MlokCZ  

              To si asi pleteš s kaliskými Warcrafty. WoW s nimi ale nemá nic společného, akorát to Warcraft v názvu.

              0 0
      • Biker jak Pes  

        to je jediné, co pařím … :D Ale s TBC … ;)

        0 0
        • Eilyn  

          Já taky s TBC ;)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            a kde hraješ ?

            0 0
            • Eilyn  

              Na Ofiiku ..a ty? :)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                aha, tak to nic … :D Já jsem ten zoufalec, co hraje na free :D

                0 0
                • Eilyn  

                  Taky sem hrala na free servrech asi rok … :)

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Nj, já na u nich asi zůstanu. Připadá mi to celkem zbytečné platit tolik peněz jenom za hraní. ;) Vím, WoW není jenom hra. :D Ale přesto, … :D

                    0 0
                    • Eilyn  

                      No já to neplatím. Hraju na acc od kamarada …kdybych za to měla platit tak tam nejdu :))

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Tak to je jiná. :D Takže kamarád platí za tebe ? Jsem myslel, že na jednom acc může být současně připojený jenom 1 člověk…

                        0 0
                        • Eilyn  

                          No dalo by se to tak říct, jo může tam být jen jeden člověk.. takže když on tam není tak hraju zaněho ;)

                          0 0
    • Lišák  

      Většinou pařím škopky… Kořalku vyjímečně. Nechápu jak můžete chlastat ty věci, co tady píšete? ;-)

      0 0
    • pasek  

      Hodne vzpominam na Morrowind,operaci Flashpoint,Mafii. Ze strategii Age of Heroes 3… ale hlavne Age of mythology a AGE OF EMPIRES 2 kery sou po netu uplne neprekonatelny:-D !

      0 0
      • Jirik123  

        Total Annihilation asi neznas (z roku 1997)? Podle me nejlepsi strategie vsech dob:-) Hned za serii Age of Empires a C&C.

        0 0
      • Smazaný účet  

        na Morrowind jsem vzpomínal, než vyšel Oblivion :-)

        teď hraju Gothic 3 – taky dobrý – doporučuju!

        0 0
    • fousek  

      Hehe, samy mlady kuousky My sme parili Saboteur, Renegade, Laser Sqaud, Crazy cars, Manic miner, Dizzy z PC her Dune 2, C&C, Doom, Stunts – to byly snad 1. 3d auta. Z novejsich Mafia, Flashpoint, Diabla, GTA A ted Windows Vista, nastesti jen zridka:-)

      0 0
      • Jirik123  

        A co BLOOD, nebo Quake 1,2 to uz jsou dnes taky vykopavky. Nebo Boulder Dash jeste na Atarku…

        0 0
        • fousek  

          Jo jasne, tech her bylo mraky, jen na didaktika jsme meli tak 4 baliky po 10 disketach a na kazdou se veslo 7 her, na PC by to byl nakej nasobek

          0 0
          • Smazaný účet  

            diskety na Didaktika? dyk se tam používal kazeťák…

            0 0
            • madcat  

              byla pak aji disketovka, teď už ale nevím jestli 360 nebo 720 kB nebo nějak úplně jinak.. to už je tak dááááávno :-)

              0 0
            • fousek  

              jj, externi, didaktik M ji snad mel integrovanou? 5 1/4" proti kazetaku neskutecnej pokrok, nektery hry se tak dali i saveovat

              0 0
              • madcat  

                Didaktik M ne, to byla „standardní konfigurace“ :-). Externí měl myslím Didaktik M plus nebo tak nějak, nevím už to označení, to je snad sto let zpátky :-)

                0 0
      • dieegoo  

        Dune byla snad jedina strategie, kterou jsem hral. Stunts byly vyborny, s editorem trati si clovek vyhral jak malej. Skvela jeste byla Letni a zimni olympiada. Nevim oficiali nazev, ja to mel na kompu ulozene jako LOH a ZOH :)

        0 0
        • Luka  

          jooo, vsechny jsem taky parila a stunti meli super zvuk, jak kdyz hrajes se sekackou na travu :D

          a lemmingove… jeje…

          0 0
          • Smazaný účet  

            nojo, lemingove, taky jsem u nich strávil pár bezesných nocí :-) neposlouchali, parchanti a vždycky šli někam jinam, než jsem myslel že půjdou :-)

            0 0
        • jirkacv  

          joo stunsts, za formuli s manualnim razenim se dalo dosahnout super ryvhlosti, pak si mohl prolitnout klidne skrz stromy (past uprostred silnice) a nic se nestalo :D A olympiady byli taky super, jeste ve ctvrtaku sme to hrali na praxich :D

          0 0
      • madcat  

        Laser Squad!! Na to jsem málem zapomněl, taky super pecka, ještě na Spectru :-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Laser Squad nejvíc!!!

        0 0
    • pepino  

      Kde jsem nechal včera prachy.

      0 0
    • Pavel  

      Pařil jsem včera večer až do tří do rána. Bowling a tak… No, dnes bych potřeboval provést generální výměnu pajšlu…:-))) Asi už nejsem nejmladší na takové kalby…

      0 0
    • Excel  

      Historie: Wolfenstein3d-Spear of destiny, Doom, Doom2, Dune2, Ufo-Enemy unknown (to byly dlouhý noce), Serie Battle Isle a WingCommander a samozřejmě Civilization Minulost: Starcraft, Half-Life vč. datadisků a Need for speed Současnost: není čas ani chuť na realtime stresy, takže teď už jen odreagování Tekken 5. Jinak první hra kterou jsem po chvíli odmítl hrát, páč jsem se u ní málem podělal byla Alien vs.Predator za mariňáka.

      0 0
      • Splinter  

        Jinak první hra kterou jsem po chvíli odmítl hrát, páč jsem se u ní málem podělal byla Alien vs.Predator za mariňáka.

        Jj souhlas fuj fuj…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          heh, tuhle hru sháním roky, a pořád ji nemám … :(

          0 0
          • Splinter  

            Ty máš v seznamu povolených adres od rodičů jen www.bike-forum.cz ?:-D

            0 0
            • Biker jak Pes  

              ale prd, jsem líný to stahovat. S tím mám špatné zkušenosti, buď to někdo zdroj, odkud jsem to stahoval nebo jsem vyčerpal limit… :D

              Když jsi takový borec, tak mi to někde uploadni a já to sosnu. Nejlépe dvojku … ;)) :D

              0 0
              • fousek  

                2 podle me nema takovou atmosferu

                0 0
                • kudlanka32  

                  Ja teda nehral I.-ku ale II atmosku ma. Ohromnou. Bal jsem se to parit v noci. Zejmena za marinaka kdyz ti rvali vetrelci za zadama (sounblaster live se 4ma vystupama), no hruza. Prvni sem to odparil za vetrelce a strasne se se bal predatoru. Pak za predatora, to sem se zas bal vetrelcu. Mno a za marinaka sem se bal porad a vsede.

                  Jinak moje prvni pocitacova hra (i s prvnim pocitacem:) byl Tombraider III. Uplne me to vzalo. Pak jsem hral uz jen Alenku – to je slusny psycho na engine Quake a AVP II. Taky sem paril vsechny tombraidery, ale nejvic me bavil ten prvni tedy vlastne treti…myslim ze dodnes ho znam na zpamet.

                  Pak uz sem paril 3DSMaxe 4, Combustion 2–3, Sonic Scenarist 2.7, avid, discreet Lustre 2–3, baselight…presne v tomhle poradi. Mno je to upadek pac ted parim office, Origin a sem tam Catii :-D Od 3D k offisum. Musim rict ze je to asi nejhorsi program co sem na pocitaci potkal. Obcas si zapnu Orbiter, ale nemam joystick.

                  0 0
      • KubaBajk  

        Mno,my jsme s kamarádem přes noci pařívali Resident Evil 1 a báli jsme se vyjít v noci na záchod… ..jediná hra,u které jsem vydržel sedět(s přestávkami na záchod,ty byly tak 3) 28 hodin v kuse. Jinak Heroes of Might and Magic jsem miloval,od jedničky až po čtverku,ale nejvíc mně dostala hra Baldur´s Gate 1 a 2,to byla pařba mého života. Relativně nedávno jsem propadnul Gothicu 1 a 2,každou z nich jsem dohrál asi 20krát.Gothic 3 mě už nebere. Auta…NFS 3,žádný jiný díl mě už tak nechytl.

        0 0
        • Excel  

          s tím NFS3 souhlas, fantazie a s policajtama se dalo rovnoceně bojovat

          0 0
        • Gorgov  

          mas vkus, mam to hodne podobny:) jeste teda fallout jedna dve a might and magic 6–7…

          0 0
    • Lister  

      Pokud jde o mě tak pro mě je absolutní klasika Heroes of Might and Magic 3 – právě si ji chystám koupit na vánoce v kompletní verzi včetně všech datadisků

      No a ze starších her Colin 2 a ichard Biárns rally a GTR.

      Jinak přemýšlím co bych si mohl ještě k těm HOES III doobědnat, nějakou hezkou klasiku, ale moc mě toho nenapadá, většina toho co se mi líbí je ještě poměrně čerstvé, tak budou i drahá.....no i když vlastně Mafie už je taky ve výprodeji tak že by :)

      Jinak jak tady hodně lidí uctívá Call of duty tak to je podle mě jedna z nejhorší FPS – vůbec se mi nelíbí, linearita té hry je maximální o ničem nerozhodujete, soupeři se asi někde klonují, peorože pořád přichází nový.........třeba takové Brarstvo – snad mi někdo napoví jak se to jmenovalo, se mi líbilo více, sice taky lineární, ale aspoň nějaká taktika bope tam byla…hrál jsem na max obtížnost a s vypnutým zaměřovačem, se zapnutým mi to přišlo moc easy a hlavně unreal....... ale nejlepší FPS pro mě zatím Hiden and Dangerous II.

      0 0
      • fousac  

        Kde prodavaj Heroes??? co si pamatuju, tak to uz fakt davno bylo v edici Game4U za 200,– komplet 1+2+3 …

        no ale 4ka je stejne nejlepsi… ;)))))

        0 0
          • Lister  

            neprozrazovat :o))))

            tak už asi véím co so objednám, k těm Heroíkům asi přidám tu Mafii a ještě jendu klasiku – Maxe Paina (komplet 1+2), ten mě hodně bavil, ale jedničku jsem nikde předtím nesehnal......

            0 0
      • brantec  

        jj HOMAM3 je z te serie nejvic..4 a 5 tomu nesahaji ani po kotniky:-)

        0 0
        • fousac  

          samozrejme nejvic je 4 ka, ze…

          ale pro tentokrat ti ten preklep odpustim… ;)

          0 0
          • Lister  

            4 je úplně zprasená, 5 se hodně blíží 3 a ta se mi taky líbí, ale kampa'n mi přišla taková moc easy.......ale 3 je prostě 3........

            0 0
    • Lukecz  

      Už několik let mě drží COD: United Offensive, k tomu přidávám momentálně The Settlers a taky sem tam Richard Burns Rally a CMR:Dirt

      Vzpomonínka: Dizzy :) Kdopak pamatuje pana vajíčka? :))

      0 0
      • Lister  

        jak může někdo kdo hraje RBR klesnout na úroveň Colina Dirt ????

        Nechápu......

        0 0
        • Gorgov  

          tj dve naprosto odlisny hry, jedna best, druha poklesla:)

          0 0
        • Lukecz  

          Chtěl sem vyzkoušet (ne)fyziku, ale hlavně mi šlo o modely aut, které se co nevidět mají objevit překompilované do RBR ;)) C2 S1600 je prostě můj milášek in love

          0 0
      • storm!!  

        Jak muzes hrat Colina, kdy jsi okusil Richard Burns rally ?

        0 0
        • Lukecz  

          Colina sem hrál,abych se pokochal, jak bude vypadat moje nová C2 S1600,až ji překopou do RBR :) viz výše :))

          0 0
    • Twisp  

      jo a prvni hra u ktery jsem vydrzel hodiny :) takegame.com/sho­oter/pictures/wol­fenstein.gif

      0 0
    • hribik A1  

      kedysi heroes 2 a 3, no a teraz uz 4 roky nic. vtedy som sa okrem ich hrania taktiez vyzival vo vymyslani novych tych scenerii, mapiek ci jak sa tomu hovorilo cez editory, tych som narobil zopar desiatok, a teraz su v prepadlisku dejin lebo sa to tak nejak casom vymazalo

      0 0
    • ptak1000  

      Tak to já mydlím jen Red Alert a Generals. Na moje gemesový umění to je až až.

      0 0
    • Tomcat  

      Hellgale London \ D2 LofD \ D1

      0 0
    • smallbrother  

      …a FALLOUT nikdo z vás nehrál? Brzy bude trojka. :)

      0 0
      • Jirik123  

        dyt uz vejs jsem psal, ze jsem vcera znovu doparil 2. na boj jsem pouzival pouze hand-to-hand skill (mega energo pest rulezz)

        0 0
        • smallbrother  

          nj, dvojku jsem si dal cvičně znova asi před 14-ti dny. :) Talenty na začátek jsem si dal UKRÁST, OBRATNOST a PAKLÍČ – klasika se se střelnejma zbraněma.

          0 0
          • Jirik123  

            to je zajimavy, ukrast a paklic jsem nikdy nehnal pres 30%

            0 0
            • smallbrother  

              …nemušíš skoro nic kupovat a v bednách toho najdeš opravdu hodně! Třeba v NCR v krámě u toho skrčka si bereš věci přímo z polic – náboje do Bozaru. Nebo před bojem u kostela lze ukrást otrokářům náboje. Na Karmu to nemá vliv. :)

              0 0
              • Jirik123  

                Obcas jsem kradeni pouzival, ale ze bych na tom zalozil postavu to ne. Moznosti jak to hrat je opravdu hafo:-)

                Ted jen doufat, ze to Betsheda moc nesprzni:-D

                0 0
    • cabbage  

      Stejně největší zábava doby kamený byl Worms Armagedon;-)

      0 0
      • Jirik123  

        Armagedon uz byli vcelku o nicem. Puvodni Worms a Worms 2 rulez:-)

        0 0
    • Twister  

      Tak u mě vedlo Command and Conquer Tiberian Sun, ještě se slzou v oku vzpomínám. Pak Need For Speed II SE, Age Of Empires II, Caesar III, a Brittish Rallye Championship nebo jak se to jmenovalo. Teď už nepařim, bikuju. :)

      0 0
    • madcat  

      Teď už nepařím nic, bo neňi čas py*o, ale s nostalgií vzpomínám na Black Crypt (ještě na Amize 600), Battle Isle II, Ravenloft, Mech Commander, Earthsiege II, Diablo, Crusader: No Remorse, R-Type (na Spectru) anebo F1 Grand Prix I, II, III i IV :-) od Microprose, potažmo Geoffa Crammonda, to byly pecky, na který se nezapomíná :-)

      0 0
      • madcat  

        a samozřejmě jsem zapomněl na UFO: Enemy Unknown, Need for Speed I, II, III a IV, Heroes of Might and Magic I a II a Fallout :-)

        0 0
      • fousek  

        He na R-type si vzpominam, jak sme ho vzdycky nahravali, ta uvodni cast se vzdycky nahrala bez problemu, ale pak 1. levely se podarili na podesaty, no prosedet u pocitace hodiny a nakonec si zahrat 5 minut, protoze se dalsi level zase nenahral:-)

        0 0
      • jirkacv  

        Crusader no remorse sem paril jak blazen, to byla super hra :) i ta F1 me desne bavila :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jo a ještě Crusader – No Regret :-) taky jsem s tím strávil dost času…do dveří zásadně parakotoulem :-)

          0 0
      • madcat  

        No a teď jsem si vzpomněl ještě na další megapařby ze Spectra – Highway Encounter a Ice Hockey, což nebyl ani tak hokej, jako spíš klasickej stolní šprtec s pukem a dvouma mincama, ale strávili jsme u toho tenkrát nemálo hodin :-). Anebo Pinball Dreams na Amize, taky pecka :-)

        0 0
      • madcat  

        A furt mi v hlavě zní vzpomínky na další spektrácký gamesky: midnight resistance, rygar, commando, ant attack, bionic commandos, rambo III a další… ach jo, asi si budu muset nainstalovat emulátor zase :-)

        0 0
        • fousek  

          ja si asi zprovoznim Sinclayra, didaktik uz ma vymackany nektery klavesy

          0 0
          • madcat  

            jo ty klávesy na didaktiku stály za hovno, to bylo snad ještě horší než gumák… jak na to člověk šáhl trochu křivě, tak se to zakouslo a hotovo…

            0 0
    • pos3k  

      com dal tim mene mam cas, jinak kdy uz, tak CS 1.6 po netu…jelikoz je malo casu tak beham DM serveru :)

      0 0
    • zac  

      to nikdo nehral transport tycoon deluxe? chudak zapomenutej… :(

      0 0
      • Excel  

        tak nemůžu si vzpomenout na všechno ale byl jsem v tomhle vlakovej šílenec..letadla a autobusy byla pruda..ale vlaky… :-)

        0 0
        • zac  

          jj vlaky vedly, nejhorsi bylo kdyz clovek mel zeleznicni sit jak krava a najednou prisel monorail… :) a vsechno znova… :) a nebo kdyz pri ty prestavbe zboril nadrazi a oni ho ve meste nenechali udelat novy… :)

          0 0
          • Excel  

            nebo když začal počítač stavět nádraží tam kde ty..tak sem ho musel sabotovat..a zábavný taky bylo, když si blbě odhadl tunel a vycinkal ses z peněz

            0 0
            • zac  

              no ja vzdyckykdyz se objevila konkurence tak sem ji okamzite odkoupil a bylo to… :) tunely byly sranda, nebo kdyz uz clovek nevedel co s penezma a stavel ruzny kanaly pro lode… :)

              0 0
      • sway  

        TTD je ted out, ted frci OpenTTD:)

        Ta hra se tak dostala do jinyho levelu a nektery prednasky bejvaj nuda, ne:D

        0 0
      • Splinter  

        HA, supr hra, já to hrál tak před rokem eště:) A taky vlaky:-D Najdu sejvy a hodím pár obrázků ze hry:-D

        0 0
        • Splinter  

          Našel jsem jenom tak 5let starej sejv:(

          0 0
          • Excel  

            Hezký, já se v pozdější fázi vybodnul na průmysl a jen se věnoval meziměstským vlakovým spojům, přeci jen když krachla továrna a já musel zrušit 3 tratě tak to věru naštvalo.

            0 0
    • Hnoj  

      Aktuálně: STALKER: The shadow of chernobyl.

      UAAAAA, šíleně návyková záležitost, podmanivá atmosféra, skoro jako starý dobrý fallouty, bezpráví kam se jen podíváš…

      0 0
      • Smazaný účet  

        jaký bezpráví? třeba Duty jsou docela férový…až na tu partičku ve Warehouse jak vystřílí ty tři borce od Freedom (u cesty) – když jim řekneš, že je práskneš, tak se rozzloběj a začnou střílet :-) A pak je dobrej ten borec v Dark Valley jak chce prodat lacino tu super flintu…a když zinkasuje prachy, pošle tě do háje :-)

        0 0
        • Tomcat  

          ..příjdi ke mně a splním ti každé přání… Hmm trochusem neposlech a rozbil generator hologramu… :-) Elektrárna je nádherná

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, to ještě jde, ale pak mě dost srala ta teleportovací pasáž…jako dost o ničem – teleportuješ se někam, odstřelíš pár top level Monolith borců a další teleport…a tak je to x-krát dokola…a pak video :-)

            0 0
            • Tomcat  

              Jo je to takový, no nedotažený. Ale konec dobrej, nečekal sem takovej optimizmus

              Uvidíme co Clear Sky jestli vysvětlí nekterý věci.

              0 0
              • Smazaný účet  

                přesně tak, ta hra je skvělá, ale v tom závěru z toho mohli vytěžit víc…jsem čekal nějaký megatuhý stalkery co přijali tu nabídku na spolupráci nebo mutanty…a ono nic :-( a na úplnej závěr odstřelit nějakýho šílenýho profesora a vyhodit do luftu laboratoř a pak zdrhat…tak nějak bych si to představoval… No, taky se těším na Clear Sky :-)

                0 0
                • Tomcat  

                  Asi sem moc detailista ale je to jinak…;-)

                  Deš proskoumat laboraroř u sakkofagu kde je podle všeho je Monolit. Atuší se že není zas tak pravý. Ten je jen holografická projekce. Potom co jim generátor hologramu Monolitu , objeví se projekce toho staříka. Který ti vysvěltí jak to je stebou a kdo je on. Potom následuje ta portálová šílenost postřechách elektrárny a končí to tím že zabiješ (ne jen jednoho) ale všechny co jsou spojeni do kolektivního vědomí.

                  Teda až na ty kteří si chtějí opravdu na monolit šáhnout ty čeká něco jiného… :-)

                  Osobně sem čekal to když odmítnu jak v HL1..

                  PS: Podle mě to dost vykrádá legendy okol šíleného vědce Alexandra Tesly

                  0 0
    • karliner  

      už léta nic, ale se slzou v oku vzpomínám na Wolfensteina a MOHAA

      0 0
    • brantec  

      Driv Wolf, Dune2 atd. Pak prisla Mafia, Half Life, Star Craft – ten i na battle netu, ale ted asi posledni tri roky je nejvic Vietcong multiplayer..od te doby nehraju prakticky nic jinyho a i jsem se se dostal do poroty, ktera vybirala raprezentatny CR..ale to uz je daaavno:-) VC rulezzz

      No a jak to tak vidim, tak asi zas zpiskam nejakou LANku – becka, maso, hry…pohoda:)

      0 0
    • gobike  

      nic:)

      0 0
    • fousac  

      uuuuz sem si vzpomel..

      Tomb Raider 1–4.. pak uz to slo do kytek..

      ale jinak samozrejme moc veci.. golden axe, lhx, goblins, dune2, wolf, doom, quake, Diablo 2 LOD… je toho kvantum za tech 16 let.. ;) (kua ten cas leti)

      0 0
    • jirkacv  

      Tak z novych Cod 4(a cod2 mam rozehranou), kratky, linearni, ale hezky a docela zabavny.. jinak vede po netu UT3 (zatim demo) a uz asi po osmy sem vcera dojel demo Crysis.. na tu plnou se tesim :) Ze starsich mam nejradsi mafii, QIIIA, NFS Porsche, TTD, HoMaM 3+4.. na vic si ted nevzpomenu asi .) A dneska mi pride Half-life orange box, tak se tesim na Portal jak malej fracek :D A z uplne nejstarsich sem miloval Golden Axe (trpaslik forever :D ), VLAK :D, cdmana, Wolfa, Doomy, Dukena.. (to byly parby po siti).. bylo toho moc :)

      0 0
      • jirkacv  

        a vzpomnel sem si na Tyriana, to byla uzasna hra, hrali sme to s brachou :) Ja sem porad hral za tu vetsi lod, a stravili sme nad tim sto let, a furt dokola :) A taky Worms, nebo Liero :)

        0 0
    • Dados  

      Úplně starý GTA – z ptačí perspektivy. Občas nostalgicky popařím, to byla gamesa :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      obecně RPG…počínaje Dungeon Masterem, přes System Shock 1/2, The Elder Scrolls 1/2/3/4, Gothic a teď Stalkera (už asi potřetí :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        paříme :-)

        0 0
        • Manas  

          Stalker… spolubydla to hral, ale MMORPG je mnohem zabavnejsi :-)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            MMORPG rulezzz :D

            0 0
          • Smazaný účet  

            to je trochu tendenční vyjádření, ne? asi lze říct, že tebe baví víc MMORPG, mě zase baví víc Stalker…i když ještě víc mě bavil Oblivion ale nedělal bych z toho zevšeobecňující vyjádření typu „a je zábavnější než b“…

            0 0
            • Manas  

              No dobre. Ja to tak nemyslel, me spis prijde ze kdyz za soupere hraje clovek, tak je to posunute nekam jinam. Kdyz pak treba jdou rasy proti sobe, tak sem se divil co adrenalinu sem mel v krvi u kompu.

              Ale mas pravdu, samozrejme kazdy hraje co se mu libi. Nemyslel jsem to utocne …

              0 0
              • Smazaný účet  

                každý má svý pro i proti…třeba když hraješ proti počítači, tak se ti nestane (jako mě párkrát ve WOW) že jdeš s nějakejma looserama do bitky, oni mi spíš zacláněj, ale každej nějak začíná, žejo, normálně to v těhle případech funguje tak, že když na konci zabiju bosse, tak mám ten bonus, co z něj vypadne…a ne že mi ho vyfoukne nějakej z těhle týpků…počítač je prostě (na rozdíl od lidí) férovej :-)

                0 0
                • Manas  

                  Njn, WOW bylo az moc prelidneny detma. Zatim to tady je ok, ale bojim se ze to bude taky pakarna. Jinak tady je fajn ze kdyz neco zabijes tak to nemuze nikdo jinej sebrat. Minutu to tam lezi zabookovany pro tebe :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak to je pozitivní…ovšem jak zabráníš tomu, aby když ty se s nějakym parchantem řežeš tak když už je skoro mrtvej aby ho nedorazil někdo jinej? (další oblíbená „vochcávačka“ puberťáků na online hrách…)

                    0 0
                    • Manas  

                      Mno, tady dostavas expy za killeni a za finalni kill toho je desne malo. Zjistil jsem taky ze kdyz ho rezes dlouho a das mu velkej damage, ze ti to taky ty veci pripise. Nezkoumal jsem to do detailu ale funguje to docela dobre.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        aha, takže když do něj mydlíte dva, tak ty věci dostane ten, kdo ho poškodil víc? to je dobrej systém – to se nedá ojebat! :-)

                        0 0
                        • Manas  

                          Jako system te hry se mi dost libi. Druha vec je trosicku interface, jsem zmlsan z flexibilnosti WoW. Ale da se na to zvyknout :-)

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          BTW na WOWu jsem byl za lučištníka, takže jsem se obvykle držel dál a ostřeloval jsem cíle :-) tudíž jsem obvykle finální ránu nedal a asi ani největší demage…i když – když je dobrej luk a šípy :-) ale hlavně to záleží na tom, s kym hraješ – když jsme někam šli s bráchou a pár kámošema, bylo to v pohodě – v podstatě jsme se dohodli, co kdo potřebuje, a bylo…

                          0 0
                          • Manas  

                            Ja jsem dycky hral za maga, nejlepe za cerne. Za bile je to moc takovy, no rekl bych ze spravny :-)

                            Je to o dohode, naprosto stejne. Pokud se dohodnes tak to zatim neni problem. Vyborny jsou tu treba Chip Wars – bojujes jako rasa proti jine rase … hroznej masakr ve velkym :-)

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              Zas na druhou stranu se mi zdá WoW lepší. Nevím, jestli je to tím, že jsem mladší. Nejvíc mě na tom baví tam možnost hrát s hráči z celého světa. Obyčejné hry (singleplayery, s compem) už nehraju vůbec. A když už nic, aspoň se naučím pořádně anglicky :D

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              my jsme měli rodinnou kooperaci – já za lučištníka s pár kouzlama (healing, fireball, frost…) a brácha za paladina. Dobrý bylo, že on sice všechno schytal, ale já ho zezadu healoval, takže v pohodě :-)

                              0 0
                              • Biker jak Pes  

                                Heh, kdyby tohle četl hráč Wowu, tak tě ukamenuje, jsi zkombinoval všechny profese do jedné … :D

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  i jako lučištník můžeš kouzlit, ale nedí se to srovnat s mágem…pocho­pitelně…

                                  0 0
                                  • Biker jak Pes  

                                    já jenom, že lučištník, nevím co myslíš za povolení, asi huntera, lučištník tam není, :D nemá žádné healovací kouzla a fireball nebo frostball, ale to je jedno … :D

                                    0 0
        • Hnoj  

          Do Pripiatu je cesta dlouhá :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            už to mám párkrát dohraný…tak teď si tam jen tak pobíhám, sbírám artefakty a lovím mutanty a zombie…a vojáky a stalkery z Monolith a Merc :-) BTW mám nainstalovanej Scorpions Mod (což je asi poznat z jinýho UI) = dynamičtější počasí, obleky se opotřebovávají realističtěji, líp vybavení obchodníci, o 10kg vyšší nosnost a pár dalších drobnejch změn

            0 0
            • Hnoj  

              Hmm to by mě možná zajímalo zkusit nějakej MOD, mám ale aktuálně problém, že v lokaci army warhouse se mi vždycky hra po chvilce sekne a musím drsnej reset :-(((

              0 0
              • Smazaný účet  

                řekl bych, že Stalker má trochu problém se skriptováním…někdy se stane, že když se má něco rozběhnout (např.dokončím nějaký, naštěstí obvykle nepodstatný úkol a má se udělat zápis do deníku) tak to spadne. Ale stane se to cca tak jednou za 5 hodin, to se dá přežít :-) V Oblivionu zas nějaký questy nešly dokončit. Mám datadisk Shivering Isles a tam taky ne a navíc je tam dost bugová grafika…v klasickym Oblivionu je grafika OK. Obecně se snažím vyhýbat modům, který výrazně mění herní vyváženost (nový super zbraně a pancíře, modifikace úrovně zdraví a tak…)

                0 0
        • Hnoj  

          Kuokám, že to hraješ v nějakým gigantickým rozlišení :-O Když mi to běží 1024*768 tak jsem rád :-(

          0 0
          • Lister  

            to bude nějspíše zinterpolovaný­.........ale jestli má slušnou kartu tak třeba ani ne, ten monitor tipuju že bude 22 a to ještě není taková hrůza.

            Osobně plánuju buď 24 palců širokoúhle nebo 20 palců 4:3 a to už dá zabrat (1920 nebo 1600 × 1200)…takže k tomu bude i nějaká slušná grafárna, která to zvládne nakrmit......

            0 0
    • Luka  

      vzpominam na: populous, dunu a duka predelanyho do prostredi naseho gymplu, to melo grady…strelit telocvikare, fyzikarku…jeje… :)

      0 0
      • sway  

        Takhle jsme meli udelanou mapu do CS – jako nase skola. Plantovalo se v sborovne a v jidelne:)

        0 0
    • kOmE  

      Ted uz hlavne CZ ,potom F1 2002. Kdysi toho byla spousta

      0 0
    • Hurka  

      Nedávno jsem dohrál Bioshock a MoH Airborne, včera jsem kvůli počasí nejezdil, tak jsem „dodělal“ COD4, průběžně hraju World in Conflict a dneska se začnu „věnovat“ F.E.A.R. Perseus Mandate a konečně mám týden před oficiálním launchem plnou verzi Crysis, takže dám lehce zahulit svému HW :-) Mám prostě FPS velmi rád :-)

      0 0
      • Hurka  

        jo a zapomenul jsem na svůj nejoblíbenější HL2 Ep. Two, to je se všemi předchozími díly prostě klasika…

        0 0
    • pegas  

      jen tak lehce nastinim muj vyvoj her:-)

      www.youtube.com/watch?… mario www.youtube.com/watch?… pacman

      www.youtube.com/watch?… half life www.youtube.com/watch?… diablo

      a ted COD2

      0 0
    • fousac  

      malem bych zapomel na legendu..

      Scorch

      0 0
      • Manas  

        No to bylo peklo. Nebo Duna alias Cervi. Se na Strahove hralo pekelne moc :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jo, dycky mě nejvíc nasralo, když už jsem měl natěženej harvester a než jsem ho stačil odvézt, tak mi ho červ sežral :-) ale taky byla bomba mít 2–3 harvestery a přejíždět protivníkovi sardaukary – bylo to efektivnější, než je střílet :-)

          0 0
    • rock  

      Teď už nic moc. Kdysi mne to celkem bralo …

      Na PC: Ishar 2 (Silmarils '93), Realms of Arkania 3 (Attic '97), Quake (ID Soft '95), Need for Speed 1 & 2 (Electronic Arts '95 a '96), IndyCar Racing 2 (Papyrus '96), Screamer 2 (Milestone '96), F1 GP 2 (Microprose '95), Duke Nukem 3D (Apogee '96), samozřejmě Wolfenstein 3D (ID Soft '92) atd atd … Na C64 jednu za všechny: Saboteur 2 dohraný do konce v několika obtížnostech pomocí vlastnoručně tvořené mapy …

      0 0
      • Smazaný účet  

        Saboteura pařil na Spectru asi každej :-) Já ještě i jedničku… A co Monty? taková ta plošinovka s krtkem… a nebo na PC Lost Vikings?

        0 0
    • Thidney  

      jsem zatuhnul u elder scrolls 1/2/3/4 pac na vsecno ostatni jsem uz moc pomalej .-) jeste z hodne starych a polozapomenutych pecek bych jednoznacne zminil Kingdom 'o Magic – vytecna parodie na pana prstenu, vcera jsem ji znova sehnal na eBay tak se tesim jak malej capart Z – jedina strategie co jsem dohral a to nekolikrat pac byla rychla, nic se netezilo a vozrali zhuleni roboti byli super Broken sword 1/2 – Adventurka, takový věci už asi nikdo nedělá Monkey Island – též užasný adventurky, jo piratskej kostlivec s plavacim kruhem v 3 vede

      0 0
      • Krys  

        Z – popísal si to presne. :) Hrával som to na vojne.

        0 0
      • Manas  

        Indiana Jones and Fate of the Atlantis, Guybrush Threepwood, Loom … boze, chci hrat znova :-)

        0 0
        • fonsta  

          ááách , Indy… kolik bezesných nocí jsme spolu strávili ;)

          0 0
    • Mutant Marana  

      ja minulej tejden dohral Bioshock a ted litam v Crysis. Jsou tam super mutanti, je to parada, grafika taky ujde, doporucuju.

      0 0
    • rb  

      Teď zrovna MoH airborne.Se slzou v oku vzpomínám na první Silent Hill to byla atmosféra…

      0 0
    • Jarda  

      A co Commandos II. Nikdo nehrál?

      0 0
      • Krys  

        Na vojne som hral jednotku a potom este nejake bonusove misie. V dvojke sa mi nepodarila ani prvá misia. Že by som to znova vytiahol. 3D commandos je ktorá verzia? III?

        0 0
      • fousac  

        samo, ze hral..

        s kamosem po siti sme je dali nedavno cely… slusnej narez… ;)

        0 0
    • pegas  

      hele kdyz uz tak zminujem nejaky hry, nemate nekdo nahodou tip na nejakou klasiku co se da hrat bez vetsiho systemoveho naroku na pc..taham sebou obcas notas,tak ze by se dalo na nem neco zahrat…napr. worms, bulanky…ci nejaky formule,zavody…stri­lecku…???…

      0 0
      • rock  

        Těch doporučení tady máš celý thread …

        …strilecku…

        Pokud máš na mysli klasický letadýlko / raketku, tak je imho nepřekonatelný Raptor od Apogee. A funguje na čemkoliv …

        …zavody…

        Za mne Screamer 2. Nerealistický, ale zábavný. Když chytneš ten správný grif, budeš všechny zatáčky projíždět stejně jak Ari Vatanen v tom videu Climb Dance – dveřmi napřed, jen s korekcemi plynu a řízení …

        0 0
        • Smazaný účet  

          tyjo! na ty jsem úplně zapoměl a přitom byly tak výborný! :-)

          0 0
          • rock  

            To se nedá, povzpomínat takhle od boku na všechno. Já si zase připomněl Dunu 2 a UFO 1 & 2 (Enemy Unknown a Terror from the Deep) a taky tady nikdo nevzpomínal Terminator: Future Shock od Bethesdy z r.1995 – skvělá hudba a zvuky, dobrá grafika, první použitelné míření myší, pavoučí megaroboti, řízení jeepu atd atd. Za mne nej 3D …

            0 0
    • Excel  

      No a samozřejmě kultovní: Duke Nukem 3d a jeho 2d předchůdce

      0 0
      • Excel  

        „Shake it baby, u wanna dance. Come get some“

        0 0
        • Smazaný účet  

          „born to be wild!“ :-))

          0 0
          • Smazaný účet  

            „Nobody steals our chicks… and lives!“ „What you're waitin' for? Christmas?“ (Duke Nukem 3D) „Your face, my ass… what's the difference?“ (Duke Nukem 3D) „I'm gonna get medieval on your asses“ (Duke Nukem 3D) „See you in hell“ (Duke Nukem 3D) „Babes, bullets, bombs… damn I love this job!“(Duke Nukem: Manhattan Project) „So…who wants to dance?“ (Duke Nukem 3D) „Damn, I'm looking good“ (Duke Nukem 3D) „You're disease and I'm the cure!“ „See you, my little friend!“ „I hate pigs!“ „Let`s walk.“ (Duke Nukem Manhattan Project) „Let's rock“ (Duke Nukem 3D) „Yeach, piece of cake“ (Duke Nukem 3D) „Och, shit!!“ (Duke Nukem 3D) „Damn, I'm good“ (Duke Nukem 3D) „Come get some!“(Duke Nukem 3D) „Wanna dance?“(Duke Nukem 3D)

            0 0
    • Honza729  

      Quake 4

      0 0
    • kleinis  

      Ja vetsinou parim pivo a kdyz se rozjedu tak beama a vzpominam na jednu dost dobrou blondynku s kterou to stalo zato!;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      joo, Shadow Warrior mě ještě napadl…to jsme pařili kdysi po síti…nejlepší byly přilepovací bomby…přilepit jí někomu na prdel a pak se jenom koukat, jak zmateně pobíhá než bouchne :-) a Heretic a Hexen :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        v Heretiku prasátkovací kouzlo :-)

        0 0
      • fousac  

        jeeee… to bylo probdelych noci, krvavych oci a zavarenych seriovych kabelu…

        jeste do vyctu pridam Descent..

        0 0
        • Biker jak Pes  

          tak Descenta jsem kdysi pařil i já… ;)

          0 0
        • jirkacv  

          joo descent ten sem uplne miloval :) Jinak Shadowa atd sme taky hrali po siti, hlavne is pamatuju nakej level s tankem :) A heretic byl super, asi stahnu dosbox a zahraju si :)) Btw a co treba Death Rally? To byly super zavody :)

          0 0
          • fousek  

            No nez Death rally byl lepsi Carmagedon

            0 0
            • fousac  

              GOTCHA!!!

              hmmm takovej buldozer… ;)

              ale nejlepsi stejne byla policejni sestikolka.. jooo…

              0 0
            • Jirik123  

              yeah

              0 0
            • jirkacv  

              pravdaaa dvojku sme hrali i po siti :) Gotchu sem zboznoval, ale zdaleka nejradsi sem mel Twistera (tusim ze se tak jmenoval, Monstertruck s vrtakem:) ), pak tam byl jeste jeden nakladak, pitbul? Nevim presne :) A nesnasel sem Vlada, takovej ten dragster, strasne blbe se mi ovladal :) Nedavno sem chtel zkusit zase jednou TDR, ale neslo mi to nainstalovat :/

              Ale jinak death rally a carma jsou uplne jiny hry, to se neda srovnavat :)

              0 0
        • madcat  

          jo, descent pecka, to bylo taky pěkných pár nocí u „blikajícího voka“ :-) a pak, když mi jednou blikající voko chcíplo, tak než mi ho vyreklamovali (a moc s tím tenkrát nespěchali) tak jsem si i poslepu občas toho descenta ve volkov commanderu našel a spustil, jenom abych si poslechl tu muziku :-)

          0 0
    • mkx222  

      Včera jsem sjel prvních pár misí v COD4 a je to pecka…doporuču­ji všem

      0 0
      • jirkacv  

        ale strasne kratky.. ono tam totiz vic nez prvnich par misi neni :( :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      a z jiného soudku: The Incredible Machine – kdo to hrál? Nebo Berušky od Anacreonu… Psycho Pinball ještě ve Win3.11 gameska Myst – nááádherná grafika… a nejlepší síťová pařba – Atomic Bomberman! :-)

      0 0
      • jirkacv  

        Tima sem hral porad, strasne me to bavilo :) I berusky :) A hral jste nekdo Supaplexe? to sem dohral taky snad stokrat :) A takovej ten dosovskej plazovej volejbal, fialovy panacci.. starsi verze napr blobby volejbalu :)

        0 0
      • rock  

        V Beruškách jsem jel dost důkladně :-) …

        0 0
      • Manas  

        Machine byl bozi, nektery vychytavky byly brutalni :-)

        0 0
      • fousac  

        jasneee… berusky sou bozi…

        a bombermana hrajeme obcas na mobilech pres BT… ;)

        0 0
    • jirkacv  

      Vzpomnel sem si jeste na Budokana, Goose :), Blood, Wacky Races, Micromachines nebo jak to bylo (super bylo jezdeni po stolech a tak :) ), Prehistorik, UGH (to sme taky zboznoval, ale nikdy sem to nedohral :) )

      0 0
      • Jirik123  

        a dynablaster!

        0 0
        • jirkacv  

          a Mlicnak :))

          0 0
        • Smazaný účet  

          joo, Blood, Micromachines a Prehistorika jsem pařil taky :-) Prehistorika 2 mám dokonce tady na pracovním notebooku (WinXP) :-)) A co takový Rise of the Triad?

          0 0
          • jirkacv  

            jo to sem taky hral, to bylo super :) Hrali sme s brachou i po siti :) Pamatuju si nakej mod jak se tam honil utikajici trojuhelnik :) Vcera sem si na to vzpomnel, ale nez sem se dostal k pc uz sem na to zapomnel :)

            0 0
    • Krys  

      SimCity2000. Gods takegame.com/ac­tion/htm/gods­.htm

      0 0
    • Smazaný účet  

      jo a zatím byla zcela opominuta jedna legenda! Syndicate! kdo hrál? :-)

      0 0
      • Manas  

        Ach! Plamenomet, Persuadotron, Porno :-P

        0 0
        • Smazaný účet  

          hele, prošel jsi někdy tu poslední misi? já ne…vždycky jak jsem se tam objevil na startu, tak po mě vyrukoval metrák cizejch agentů se zlejma kvérama a celej tým mi odrovnali raz-dva :-( jinak se to dalo, i když některý mise byly dost zapeklitý…

          0 0
          • Manas  

            Dohral sem oba kousky co se dostaly pod ruce. Ale jak jsem to dohral to nevim. Kazdopadne si myslim, ze za tim stal plamenomet :-)

            0 0
      • fousek  

        Syndicatu sem si nedavno stahnul freeware klon, akorat to bezi nehratelne rychle

        0 0
    • MlokCZ  

      eye of the beholder

      0 0
      • Manas  

        Ultima Underworld I & II To nepretluces :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          TES-Arena, Daggerfall, Morrowind… :-)

          0 0
          • Manas  

            Moc chybovy … navic ta originalni myslenka s runovym kouzlenim byla tam .. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Arena a Morrowind byly ok, Dagerfall byla hrůza, to souhlasim :-) Jinak starší než Ultima byl asi Dungeon Master, ne? Toho jsem hrál, Ultimu jen jednu a ne moc…

              0 0
    • Misiak  

      zacalo to dave-om a tunelerom (slza, smrk), pokracovalo wolfom3d, lotus-om, sachmi (take animovane, kde sa postavicky normalne bili), prince-om a f1, cez duke3d, wacky wheels a nhl97, dalej nfs1, death rally (nedavno som zohnal full .iso verziu, si pekne zaspominam na prebdene noci s bratrancom, ked jeden soferoval a druhy strielal a pomaly sme sa predierali rebrickom nahor… :,) ), m.a.x. (turn based strategia), f22 lightning2, commanche3, g-nome (obe bezva!), redneck rampage, nhl2000 (na tej som veeeela casu zabil), nhl2002, flashpoint+da­tadisky a potom nastal utlm prakticky az dodnes. inac nikde som tu nepostrehol take pecky ako deus ex 1 (podla mna zatial najlepsia hra na pc, odkedy som ju dohral tak som prestal hrat fps bo mi pripadali absolutne trapne a nezmyselne) alebo seria jagged alliance (najgenialnejsia turn based strategia, ja2 mam stale na disku). a schvalne pridam este jednu staru vec, som zvedavy ci sa niekto chyti: terranova-strike force centauri. poslednou dobou sam seba presviedcam ze koncom semestra bude snad trocha casu a budem moct prevetrat novy komp, tak uz mam pripraveny armed assault a opf+csla1/2 na znovuprejdenie :)

      0 0
      • Misiak  

        a aby som nebol za ignoranta tak este half life+oposing force :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        tyjo, Redneck Rampage – vožralej kovboj v akci :-)))

        0 0
      • jirkacv  

        jeee lotus ten sem paril taky porad :) Ty sachy jsou myslim Battle Chess 4000, taky sme paril a strasne me bavili ty jejich bitky :)) NHL se mi nejvic libilo 1993, porad sme davali pecky do mantinelu a nicili skla :))

        A co treba Earthworm jim? :) Nebo Budokan :)

        0 0
    • Excel  

      No a v pátý třídě na ATARI 800XL: Ride over Moscow, River Ride, Supercobra, International Karate, Bruce Lee, Ninja, Montezuma revenge, Blue max, Boulder Dash a spousty dalších. :-)

      0 0
    • sYs  

      Teď průběžně Microsoft Train Simulator, Flatout II (ten asi nejvíc) a semtam single mission Hidden'n'Dangerous II. Není moc čas, je třeba psát bakalářku ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mafia je nejlepší a teď po více než pěti letech výjde Mafia 2.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mafia je nejlepší a teď po více než pěti letech výjde Mafia 2.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mafia je nejlepší a teď po více než pěti letech výjde Mafia 2.

      0 0
    • kleky  

      Toho bylo co sem paril :) Zacatky na commodoru, pak prvni tetrisy na PC atd. Z lepsi her vzpomenu Age of Empire (obcas jeste dnes), Commandos, Transport tycoon deluxe (dnes open TTD), Warcraft 1–3, Mafia. Pak jsem tri roky stravil na offlinovce Elastomania a po ni 3 roky na webove onlinovce webgame. Zkusil jsem i dunaonline. Dnes uz cas radsi venuju bikovani.

      0 0
      • jirkacv  

        jo elma, to byla taky super hra, paril bych to doted kdyby me z ni nebolela hlava :) Na webgame sem byl od prvaku, ale posledni dobou uz me to moc nebavi.. nechce se mi do toho rvat tolik casu abych mel naky vysledky :)

        0 0
    • Honza729  

      Ted jsem oprasil Vietkong.

      0 0
    • Manas  

      Sam & Max hit the road? :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      MS Motocross Madness…co? hopsání na kroskách…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Teďka jsem dopařil Age of Empires II s bráchou po síti. Stará dobrá strategie … ;)

      0 0
    • pegas  

      kdyz uz se tu bavime o hrach,neporadil by nekdo jak na kalibraci volantu k NFS…

      0 0
      • Lister  

        blbě :-)

        Ta hra je na volantu nehratelná, tam to totiž není o nějakým jemným ovládání, ale vždy jen maximálně doprava nebo doleva a buď plný plyn nebo plná brzda…a hlavně pekelně rychlé změny…jsem to zkoušel, ale prostě na volantu se to fakt nedá. Gamepad je k téhle hře nejideálnější......

        0 0
        • pegas  

          zatim jsem to zkousel jen na Nfs..v zaloze je starsi Colin M..... Prave vim jak se ta kalibrace dela ale nedokazal jsem to nastavit nejak funkcne..napred hluche misto a potom silenej zabrej a auto se utrhlona stranu..kdyztak je nejaka hra ( nenarocna na grafiku) ktera by se dala parit na volantu a po siti?..diky..

          0 0
    • dancing dog  

      Hry vlastně nemám na čem hrát, v práci sem dneska právě dohrál flashovku sky warrior, pro Vás, zkušený pařiče, dětská záležitost, ale mě to stačilo… .-)

      0 0
    • dancing dog  

      Jo, jeden dotaz, nehrálste někdo náhodou Zaklínače a když jo, jaký to je ? Knížky byly super, proto se ptám…

      0 0
      • Lister  

        ještě není ve výprodeji, takže ne :-)

        0 0
        • dancing dog  

          S dokončením bytu se snad blíží pořízení compu, hned po vidli na RB a foťáku, chci ho hlavně kůli netu a právě focení, ale toho Zakláínače bych na něm třeba taky dal .-)

          0 0
          • Lister  

            no tak přes většinu už jsem se přenesl…chybí akorát ten foťák…nějaká hezká zrcadlovka :-)

            Jinak já si pořídil celkem slušnou mašinu, že na tom budu pařit, ale 24 lcd mě tak nadchlo, že na tom v tuto chvíli raději pracuju – ta plocha je na práci ideální – nebo se dívám na filmy – plné HD rozlišení je super :-)

            0 0
            • dancing dog  

              No, eště uvidim, chtěl sem do toho hodně investovat, kůli odpisům z daní, ale nějak čímdáltím víc mi vychází, že bude pro mě výhodnější ten 40%ní paušál odpisu ze základu daně, nemám žádný náklady, tak asi investici omezím…

              0 0
    • soc  

      Pařím UFO Afterlight a vzpomínám při tom na staré dobré ENEMY UNKNOWN a TERROR FROM THE DEEP..

      A moc moc se těším na FALLOUT 3…

      0 0
      • Excel  

        jo jo…terror from the deep bylo dovedený k dokonalosti, teda až na napadení základny nebo lodě, když člověk naháněl posledního emzáka, to bylo frustrující :-)

        0 0
    • fousmen  

      Ja posledni dobou docela propadl Solitaire, tahani karet po trech, bodovani Las Vegas.. :-)

      0 0
    • Krys  

      Dnes som v Hypernove objavil malý skvost. Na jednom DVD Commandos - Antologie. Je tam Commandos I, II a III. Za 249kč. No neber.

      0 0
    • fousac  

      hm… tak cerstve dopareny FarCry… lahudka…

      pak prubezne Half-life 2 + Episode 1 + Episode 2

      (prubezne porad dokola, desne to zeru…)

      a ted cerstve Crysis, az se z notebooku kouri… ;)

      a nevzpominam na nic, vzhlizim k svetlym zitrkum: FarCry 2, Mafia 2, TombRaider 8 (nebo kolik), cokoliv od half-lifa… no je se na co tesit…

      0 0
      • pegas  

        jojo u halfa sem taky stravil nejakej ten cas…priserky me sra..,ale vojaci byli na pohodu:-)

        0 0
      • Lister  

        Mě na Far cry štou ty příšerky. Já jsem spíše na klasickou WW2 – prostě mám rád, když k položení soupeře stačí jedna hezká rána mazi oči až nám esesácké čepičky lítají vzduchem :-) Když nikdo nelehne ai po celém zásobníku tak to mě děsně rozčiluje. Ale je pravda, že teď jsem si Farcry zase nahodil, protože na nové mašině to při plných detailech a full HD rozlišení vypadá úžasně. Na HL 2 se teprve chystám – k nové grafárně byl i poukaz na zaslání balíků her, kde HL taky je, tak se na to těším :-)

        0 0
        • fousac  

          ;)

          na priserky taky vetsinou stacila jedna rana mezi oci, brokovnici z pul metru.. :D

          (no ty vetsi uz neco snesly, ale sniperkou sly na tri headshoty)

          a uz se moc tesim, az to sjedu znova, ted na novym zeleze… mnam mnam…

          0 0
          • Smazaný účet  

            nojo, ale to je sotva na začátku Ep.2

            maso začne, jak ti příšera zabije kamarádku…

            0 0
            • fousac  

              znam znam.. sem to uz parkrat dohral…

              maso je uplne na konci hazet tema micudama po tech velkej potvorach…

              nebo takovy zombici a kotouc z cirkularky… to je taky slusna prace… ;)

              tohle sem se spis chtel pochlubit, jak mi to ted beha na notasu.. ale vono se to nejak zdrclo ty obrazky, takze to poradne nevynikne.. :(

              http://img40.imagevenue.com/img.php?…

              0 0
          • Lister  

            teda 19 a 30 fps…jak to můžeš hrát :-) Jak mi to klesne pod 60, tak jsem nervozní a mám pocit, že nic netrefím :-)

            0 0
            • fousac  

              to vis.. mi chudy si musime vystacit s malem… ;)

              na starym notasu mi maloco bezelo pres 20 a taky se dalo s trochou privrenejma ocima..

              a treba Titan Quest mi mistama chodil 4–5 a dohral sem to nekolikrat… akurat se me lidi ptali, proc to hraju na slideshow… :-P

              tak sem desne rad, ze si taky muzu zacit vyskakovat… 0:)

              0 0
              • Lister  

                No ony ty grafárny teď už naštěstí tak drahý nejsou :-) Moje nový železo stálo cca 16 tis – za to bych pře pár lety pořídil maximálně průměrnou kancelářskou kalkulačku :-)

                Já tě ale chápu, protože jsem na tom byl hodně dlouho podobně – 30 jsem považoval za úspěch. Ale jak si človkě čichne k lepšímu, tak se fkat musí uznat že se to hraje lépe – kdysi jsem taky tvrdil, že rozíl 30 × 60 FPS, přece člověk nemůže poznat – to bylo ale hlavně uklidnuvání pro mou osobu – prostě furt si říkat, není to tak špatný, není to tak špatný :-)

                0 0
                • fousac  

                  16t??? to je grafika, procik, disk… a co zbytek?? :D

                  0 0
                  • Lister  

                    ale nestraš :-) Prostě normální kompík – Dvojjádro od Intelu, deksa s P35, 2GB Ram, diks 320GB, Zdroj Sasonic, Grafárna ATI HD 3850 512 RAM – takový normální průměr, ale na většinu starší her to stačí a na ty novější stejně teď nemám prachy…

                    0 0
    • storm!!  

      Volant s FF >>> RIchard Burns rally nebo GTR 2, nedávno jsem testnul Medal of Honor:Airborne a Call of Duty 4.

      Ale zlaté časy, kdy jsme s kamarádem po skole pařili Tomb Raider 2 a nemohli přijít na nekteré hádanky už jsou pryč :)

      0 0
    • jirkacv  

      vcera sem zacal parit Trackmania Nations Forever a traivm u toho celej den :D

      0 0
    • Lister  

      tak teď mě chytla nová věc – demo Racedriver Grid. Na to že to je Cedemasters, tak je to až překvapivě dobrý. Když se vypnou všinchi pomocníci a nastaví se agresivita a inteligence soupeřů na maximu, tak se dá skvěle zazávodit. Navíc pokud se vám podaří si o někoho rozflákat přední sklo (jako mě v ukázce dole), tak už toho moc neuvidíte. Pohled z vozu je udělaný fantasticky, moc se mi to celé líbí. Jediné co trošku hapruje je model poškození – plechy se mačkají moc hezky, ale na pojízdnost auta to nemá moc vliv (už jsem sice urval poloosu, ale to byl crash jako prase :-) ), a pak brzdy jsou až podezřele učinné, ale nic to nemění na tom, že je to super zábava. Navíc grafické zpracování je doslova úchvatné a k tomu ještě velmi dobře optimalizovaný engine, takže to na svojí mašině můžu hrát ve full HD na slušné detaily a je to vpoho hratelné. Teď jsem cca 1,5 roku nejezdil, ale tohle demo mě přinutilo zase vatáhnout volant a závodník se ve mě zase asi probudil, takže po večerech bude co dělat :-)

      Pokud by měl někdo zájem, tak tady je malé video, jak to vypadá:

      Racedriver Grid Vide by Lister – 960×600px – cca 2min – 45MB – ulozto.cz

      Hudba se moc nehodí, ale momentálně nemám po ruce nic co by délkou odpovídalo, trošku to kostičkuje, ale nechtěl jsem aby to bylo moc velký a nižší rozlišení jsem nedával abyste měli aspoň trochu představu o grafice. Pokud by byl zájem nakoduju v pořádným bitratu nebo klidně i V HD – není problém :-)

      0 0
      • pegas  

        to vypada hoooodne dobre…

        0 0
        • Lister  

          Jo zatím to vypadá hodně dobře a jestli to bude mít stejné záběr jako Toca, tak to bude fakt pecka. Jestli budeš chtít, tak tady je ještě jedno nesestříhené kolo, včetně původních zvuků – velikost souboru menší, rozlišení taky, kostiček více :-)

          Grid Video s orig. zvuky – 640×400, cca 27MB, délka 2 min

          0 0
          • pegas  

            sosnuto,shled­nuto…na zacatku napucovany auticko..a v cili tak dorasovany:-D..a dost se me libi ty skoky, v jednom je tam videt jak auto pekne ustreli po dopadu…

            0 0
            • kolečko  

              A na konci se přední blatníky zase rovnají zpátky jako u nějakého Batmobilu, 1:51 – 1:53 :-)

              0 0
          • soc  

            No fyzika jak u NFS, ale hratelnost vypadá moc dobře…

            0 0
            • Lister  

              může to tak vypadat, ale s NFS to nemá nic společného…na klávesnici jsem nedal ani první zatáčku :-)

              0 0
              • soc  

                To jo, to věřím, na tom videu to vypadalo, že auta drží jak přilepená… ale chtělo by to zkusit, vypadá to moc dobře…

                0 0
                • Lister  

                  na tom videu to vypadalo, že auta drží jak přilepená…

                  to víš kvalitní jezdec :-D Tak netvrdím, že to je simulace, to ani zdaleka, ale úplně arkádovitý to není, zatím co v nfs jedou auta jak na kolejích, tak tady není problém to dostat do smyku a když přidáš moc plynu, tak se točiš v hodinách ani nevíš jak. Brzdy jsou sice opravdu hodně přehnané, ale jinak je to fajn poježdeníčko. V demu je pak ještě klasický okruh s cestovním BMW – to mě baví více, ale není to pro to video tak akční :-) a pak ještě drift a ten mě naopak nebere vůbec. No ale jestli to pojmou jako Tocu, tak to bude fakt paráda – doufám, že tam budou moje oblíbená DTMka, ty já rád, naopak doufám, že tam nebude Rally, které Codemaster prostě neumí – poslední Colin budiž jasným odstrašujícím příkladem :-)

                  0 0
    • Tomcat  

      The Witcher

      0 0
    • Krocan  

      World of Warcraft 4ever

      0 0
    • lutte1  

      Lineage II , COD 2 , Webgame , teď už není čas :)

      0 0
    • Lukecz  

      Teď sem objevil novou návykovku – UAZ Racing, jezdit potmě , spíš necestou než cestou a z pohledu řidiče – nejlepší věc

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.