• black.horse

    Tak mě napadlo trošku si zavzpomínat na Legendy MTB… první kategorie bude třeba kola a komponenty. Schválně na jaké legendární věci vzpomínáte… ale prosím žádný konzumní sračky!!!!!! jenom starý dobrý kultovky a pořádný skvosty u kterých se bikerovo srdce rozbuší:-)

    0 0
    • robero  

      hmmm, tak me napadaj prehazky zn. Paul – obzvlast v cervenym eloxu se mi kdysi strasne libila… :-) ale byla ukrutne draha – pred 6 lety stala kolem peti litru… vyrabej je vlastne jeste vubec?

      0 0
      • black.horse  

        hmm, to je krása:-) ale abych se přiznal, tak sem je strašně dlouho neviděl:-( ale byl to skvost o kterém sem už kdysy snil:-)

        0 0
        • robero  

          jj, jeste ted mi srdce busi, kdyz si vzpomenu na ty ostre rezany hrany a tech-design zkousel jsem neco hledat na netu a nasel jen tohle www.paulcomp.com nicmene zadny prehazky jsem nenasel – vypada to, ze uz je asi fakt nedelaj… :-( ale brzdy taky nevypadaj spatne… :-)

          0 0
        • robero  

          tak uz jsem preci jen neco z netu vystoural… :-) skoda jen, ze neni cervena… http://www.bicyclebuys.com/Items01.asp?…

          0 0
          • vlk  

            fuj, ta je ale hnusná a tu vlaječku si taky mohli odpustit.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nekde jsou na svou zemi hrdy a jinde je pouzivani statnich symbolu zakazany :(

              0 0
              • vlk  

                v který zemi je používání státních symbolů zakázaný.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nevim jestli si to dobre pamatuju, ale byl poprask ohledne prodavani tricek se statnima znakam u hradu atd. Az to snad nakonec zakazali. Ale to bych fakt kecal. Snad si nekdo pamatuje vic.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Jo, u nas to je dost striktne regulovany. „…Mezi způsoby použití státního znaku není uvedeno jeho užití pro propagační nebo reprezentační účely. Nelze tedy státní znak, a? již velký nebo malý, užít na nejrůznějších propagačních nebo reprezentačních předmětech jako jsou např. hrnečky, těžítka, trička, tužky apod.“ Takze pokud bych si to dal treba na dres a nekdo z Grossovo praskacu to videl, tak dostanu pokutu-.

                    0 0
            • black.horse  

              kéž by sme byly na svoji zem hrdí, tak jako amíci… sice sou to přiblblý cvoci, ale tohle jim nikdo nevezme… ale i mnoho jiných národů sou na svoji vlast hrdý, proč jen k nim příliš nepatříme?:-/

              0 0
            • robero  

              kdybys ji videl ve skutecnosti a ne na tom mizernym obrazku, objevil bys jeji kouzlo… :-)

              Jinak co se tyce ty vlajky, tak souhlasim. Je to bes!

              0 0
    • BH  

      Uz jsem to tu nekde psal, pro me legenda napr. znacka ONZA, ty pedaly s elestomery jezdim dodnes a brzdy, rohy take.S kol je jsou kultovkou kola Heavy Tools anebo take GT z te doby.A co vidlice AMP ?

      0 0
    • black.horse  

      Hmm, a nebo takový vidlice Hannerbrinck nebo ZYZX, nad tím sme ještě před lety slintali a asi ještě chvilku slintat budem, že:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.