,,Chytrý'' trenažér pro Zwift, Rouvy a podobně

8 nepřečtených
 • jiri.dusa

  Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně výběru chytrého trenažéru, který bude automaticky upravovat zátěž podle trasy. Je tu několik starších vláken, ale některé názory jsou tam rozdílné. Na stránkách Elite mají trenažéry rozdělené na interaktivní a smart ale kompatibilitu s Zwift, Rouvy, … mají psaný u všech. Na stránkách Tacx mají pouze smart trenažéry. Je potřeba kromě Zwiftu/Rouvy k trenažéru ještě něco dokoupit jako je ANT+ USB nebo je přiložené u trenažéru?? Moje cenová představa by byla kolem 15tis ale kdyby to za to stálo tak bych byl ochotný si připlatit do 20tis. Předem děkuji za odpovědi :)

   • Pikaču  

    Za ty penize se budes rozhodovat mezi fluxem a konkurenci. Je tu nekde odkaz na ne. Potom hsou jeste hi end jako Neo a konkurence za 25+ tisic. Nebo pockas na Black friday a budou v akci okolo tech 23–25 tisic. V cesku jsou jinak za 32. Proto koukej radsi na bike-components a ostatni zahrnanicni overene shopy.

    Jinak k zwiftu potrebujes: smart trenazer, ant+ nebo apple tv a pokud mas pevnou osu redukci ( pouze neo 2T nemusi mit redukci).

    Tot asi vse.

    Edit: mid range tady.

    https://youtu.be/ZPK01LnmUZg

    Hi end bych volil Neo2T

  • milan.v  

   Toto vlákno tu vůbec není… Viz. Pikaču…

   Rozdílné názory tam nevidím, možná jsi to jen velmi špatně četl, nebo pochopil…

  • hriva  

   Pročetl jsem toho hafo a můj výtěz je Elite Direto X.

  • venkovan  

   Bohužel jsem přišel o trenažér. Můj starší Flux se definitivně odporoučel.

   V nabídce máme Tacx Flux S a Elite Driveto, s trenažéry Elite nemám žádné zkušenosti, tak mě zajímá, který z těchto dvou byste si vybrali? Dali byste přednost staršímu Diretu nebo novému Flux S ke kterému se přikláním já, z důvodu zkušenosti se značkou? Nevím, který z nich nám přijde na sklad dřív, tak abych zbytečně nečekal na Tacx, pokud Driveto stojí za to. Má Driveto nějaké neduhy?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.