Chrupavka v hleznu - Hyalofast

4 nepřečtené
 • Jack19

  Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s operaci chrupavky v kotníku? Nabízejí mi řešení pomocí umělé chrupavky Hyalofast. Budu moc rád, pokud se kdokoli ozve s nějakou zkušenosti nebo doporučením. Operace kotníku jsou prý vždy problematické, ale já se s tím trápím už přes rok, špatně kvůli tomu chodím a začal jsem kvůli tomu mít velké problémy i s oběma koleny a kyčlemi.

  • Johan72  

   Ahoj. Mám podobný problém. Taktéž mě čeká transplantace chrupavky v koleni aplikací Hyalofastu.Ráda bych se o tomto řešení taktéž dozvěděla více, kdyby měl někdo již zkušenost. Co jsem se zatím dozvěděla je to, že si to pacient hradí sám, pojišťovna to prý nehradí a cena je okolo 30000kč.

   • Jack19  

    Ahoj, reagovala jsi na můj příspěvek. Kdy jdeš na operaci a ke komu? A jakou máš diagnózu? Já jsem teď půl roku po operaci kotniku a dost jsem toho o hyalofastu načetl. Pokud budeš chtit, můžeme si zavolat, na psaní je toho hodně. Milan

    • Johan72  

     Ahoj Milane. 2.10 jsem byla na operaci s menisky a při této operaci mi operátér sdělil, že mi chybí část chrupavky a dřu kost na kost.Bylo mi nabídnuto několik možností, ale nejvíce doporučoval aplikaci Hyalofast Prý je nejefektivnější a nejšetrnější. Odpovídám věkem i defektem chrupavky. Něco jsem si již přečetla na internetu. Konzultaci ohledně této operace mám domluvenou na leden v Chocni u doktora Heblta.Operace bude provedena v Prostějově. Jak je po operaci? Hanka

     • Jack19  

      Ahoj Hanko, omlouvám se za zpoždění s odpovědí. Přišel jsem o mobil a až postupně jsem obnovil všechna možná čísla, adresy a hesla, která jsem tam dříve měl uložená. Už jsi byla na té operaci? Já jsem teď téměř 10 měsíců po operaci. Je to o hodně lepší, ale do zdravého stavu ještě daleko. Byl jsem už i na kontrolní magnetické resonanci, vyplývá z toho, že defekt na chrupavce, který jsem měl, je nyní třetinový. To je skvělé, ale myslel jsem, že už bude vyleceny celý. A tak teď moc nevím, co s tím dál. Za měsíc jdu na kontrolu, tak uvidím. Kdo Ti to bude dělat? Měl by to být doktor, který s tím už má více zkušeností a ne nekdo, kdo s tím teprve začíná. Mně to dělal ve Znojmě profesor Hart a ve Znojmě to dělají ještě i tak, že mimo toho hyalofastu Ti dají do rány i kmenové buňky, aby se účinek zesílil. Určitě to pracoviště mohu doporučit. Je ale fakt, že ten kotník je složitý a mám to tam na zátěžovém místě. I tak jsem rád že jsem na tu operaci šel, protože mi je o dost lépe než předtím a věřím, že se to ještě bude zlepšovat. Tak držím palce, ať Ti to dobře dopadne a dobre se to hojí!

      Milan

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse