• Viba

    Nemá někdo nějaký postřehy?Na stránkách Bikeradar z něho udělali enduro roku, nějak se mi nezdá že patří do této kategorie…Rád bych do něj šel (Al 5.0),ale po FR kolu moc netoužim :(

    0 0
    • jenik00  

      Nejel jsem ho, ale přemýšlím o něm. Našel by se někdo z Prahy a okolí ochotný nechat mě ho vyzkoušet? Ideálně Lko. Klidně za úplatu. Díky

      0 0
      • LM  

        Dá se půjčit na Kopřivné, jen tam teda nevidím jaké mají dostupné velikosti…

        0 0
        • jenik00  

          Super, díky za tip. Přesto kdyby ho měl někdo tady na takový prvotní ohledání, bylo by to super.

          0 0
          • jenik00  

            Nakonec jsem ho objednal naslepo tak se pak ozvu s reportem.

            0 0
            • Kenja  

              Tak pak dej vedet jak to jezdi…rozhoduju se co koupit tak pockam na recenzi 

              0 0
            • MirosPikos  

              Však taky jo! Jezdit to špatně určitě nebude.

              0 0
              • nomecz  

                Tak dolu urcite o tom zadna, akorat jestli se s tim da rozumne plazit do kopca. Taky o nem uvazuju jako o parkovce

                0 0
                • Carloss  

                  No s převodem 32/42 na takovýhle kolo to asi nebude nic moc.. :)

                  0 0
                  • nomecz  

                    Je to o nohach :) ale 30z to jisti

                    0 0
                    • Carloss  

                      u mě by to jistilo leda 24z :)

                      0 0
                      • novas752  

                        24–42 je supr. :)

                        0 0
                        • Carloss  

                          teď jezdím nejlehčí 22/40. Na cca 16kg kolo s těžkými měkkými plášti, nezamykatelným tlumičem a skoro sjezdovou geo a nastavením bych těžší převody fakt nechtěl. I poptávka po eaglu dokazuje že tohle prostě nestačí.

                          0 0
                          • novas752  

                            Já bych nechtěl ani eagla. Bych potřeboval 28 nebo 30z převodník a 28 nebo 30–10 je zase zoufale málo.

                            0 0
                            • Carloss  

                              Mě taky ne. Já bych jako top převody pro mě bral dvoupřevodník 36/26 (nebo 24) a 11sp. kazetu 11–46, ale takovou prasárnu jsem nikde nenašel a asi ta hazka už moc dobře nefungovala :)

                              0 0
                              • novas752  

                                24/36 a 10–42 GX funguje velmi pěkně. :) 46z by to asi taky pobralo.

                                0 0
                    • wilda81  

                      30z do parku je ale zase málo

                      0 0
                  • Baba-Ji  

                    tenhle převod jezdím na Spindriftovi a úplně napohodu

                    …ale jako příští upgrade to vidím na 34–46(a víc) …ta 32 vepředu už je místy pomalá

                    0 0
                    • Carloss  

                      Nechci to tu zbytečně zasírat, těchhle polemik je tu už milion, ale jako příklad: Třeba rychlebky na tom dáš 2×-3× denně aniž bys šel výjezd pěšky? Na tomhle převodu si to absolutně nedovedu představit

                      0 0
                      • Tehu  

                        Az donedávna 32–42 na Reignovi celosezone a treba ty Rychlebky 3× za den uplne napohodu a jeste si pojezdis ty traily nahore ;) Proste se pomalu posouvas vpred, je to o tom neprepalit zacatek. Ted se asi ztrapnim, ale obul jsem 32–46 pac me ceka Trilogy a mam tak trochu obavy :-D Naopak si nedovedu predstavit ten kulovalos na Eaglu s 32kou.

                        0 0
                      • TheJD  

                        Jeste na 26" jsem mel nejlehci prevod prave 32/42 a v poho, i kdyz ten jeden prevod do lehka to jeste chtelo, coz bylo znat predevsim na Trilogy.

                        0 0
                        • Baba-Ji  

                          Na 26´ 180mm kolech jsem taky vozíval 32–36 a Rychlebky jsem (mimo tamni zavody) taky 2–3× vyjel. Ono je to o tom drzet si urcite tempo.

                          0 0
                          • Carloss  

                            No, já si držím tempo na 22/40 absolutne nechapu jak si ho drzet na 32–36 a neumřít :D

                            0 0
                            • Baba-Ji  

                              protože na takovem prevodu co pises si po par desitakach metru utavis nohy ;)

                              …ja kolikrat radsi dupu tezsi prevod, protože mne to min vystavi nohy, nez když jima musim rychle rotovat na něco (ale to hodne zalezi na strmosti kopce atd.)

                              0 0
                              • Carloss  

                                Nohy zvládaj, nestačí dech.. nemá moc smysl to rozmazávat, prostě su sračka. Na tenhle převod dokážu šmrdlat ideální frekvenci na rychlost chůze a tak aby mi zbyla energie na techniku, kde je potřeba těžší převod.

                                0 0
                      • kozicka  

                        Já rychlebky na svém Big Hitovi 2005 jezdil v pohodě s 36 vpředu a 32 vzadu, vše jsem vyjel, je to o nohách a o zvyku :-)

                        0 0
                • MirosPikos  

                  Určitě to nepojede do kopce hůř jak můj Bandita a s tím vyjedu leccos. Ale samozřejmě záleží, kde člověk jezdí a co má v nohou.

                  0 0
            • jenik00  

              Dneska ho odeslali. Jak dlouho ze zkušenosti trvá doručení (UPS)?

              0 0
    • jenik00  

      Ještě to zkusím oživit. Díky

      0 0
    • Kenja  

      Jezdil sem ho na koprivne na bike festivalu a musim rict ze s kopce to jede slusne a uvazuju ze ho taky koupim…vsude na to ctu samou chvalu. Akorat mi nevysel cas pri pujceni na cestu do kopce 

      0 0
    • THORX  

      Jaké jsou pravidla zapůjčení?

      0 0
      • Fredos  

        V kopřivné? Pokud se od loňska nic nezměnilo tak kolo půjčili jenom vůči dokladu a co zničíš zaplatíš:)

        0 0
    • Abuse  

      Měl jsem na chvilku půjčeného CF 9.0 od kamaráda a jede to parádně z kopce i do kopce. Vůbec bych se toho nebál.

      0 0
    • jenik00  

      Tak dneska první vyjížďka. Kolo působí fakt výtečně, do kopce jede pocitově líp než bandit, ve vzduchu krásně stabilní, ale zároveň jde do vzduchu snaz než bandit, má větší oporu ve středu zdvihu. Je míň progresivní a míň citlivý na drobné nerovnosti (ten pocit možná pramení i z tvrdého sedla). Je cítit kratší zadní stavba, zatím hlavně na dropech, chodil jsem víc na zadek. A vypadá strašně dobře. Jedno z nejhezčích kol jaký jsem naživo viděl.

      0 0
    • MichalBr  

      Taky jsem o nem premyslel, ale nakonec jsem naznal ze takove zdvihy nevyuziju :-) ale zajimalo by me za jak dlouho ti doslo od potvrzeni objednavky?

      Docela jsem byl i odrazen temi terminy dodani (strive) mesic a pul v sezone :-/

      0 0
      • jenik00  

        Přišlo mi to za týden a půl.

        0 0
        • THORX  

          A velikost rámu? je dělo ;-)

          0 0
          • jenik00  

            Je to Lko. Dal bych tam snad i 200mm sedlovku, je to krásně nízký.

            0 0
            • nksh  

              Prosimtebe nemerils vnitrni sirku rafku? A taky jak se ti slape s 165mm klikama?

              0 0
              • jenik00  

                Nemeril ale mělo by to být 30mm a nemám důvod tomu nevěřit. Šlape se mi stejně jako se 170 i 175mm – tedy blbě :) ne, v klidu

                0 0
    • bipedbones  

      Ahoj, nenajde se tu nějaký šťastný majitel tohohle krasavce ve velikosti M co by byl ochoten mě nechat kousek povozit? Bike to zdá se být luxusní, ale rád bych vyzkoušel velikost. Díky za nabídky! Honza.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.