CamelBak Classic 2010 - kde sehnat

9 nepřečtených
  • Manas

    Zdravas,

    Protoze jezdit na silnicce s batohem na expedici me tak nejak nebavi, chci si poridit neco malyho co mi bude na to moje smrdlani stacit. Pozadavky idealne splnuje CamelBak Classic 2010 (i designove) :-)

    Ted drobna vada na krase. Nasi dovozci tak nejak zaspali a pokud sem neco neprehlidnul, tak nabizi model 2009 jako model 2010. Coz me malinko sere, protoze ty modely od sebe rozlisi i jednovoky obecni idiot.

    Ma otazka zni – nevideli ste ho nekde na krame, idealne v Praze ale nepohrdnu i eshopem?

    Pro dezilulstraci uvadim jak vypada realny model 2010:

    http://www.camelbak.com/…ydrobak.aspx

    A co nam nabizi DegressCycle jako model 2010:

    http://www.progresscycle.cz/…ak/firma.asp?…

    PS: to ze je asi nedovezli me netrapi, ale ze je pak najdete v kramech jako 2010 modely, to me skutecne sere.

    0 0
    • jecnak  
      • Koupit si dva bidony a kosiky ;-)
      0 0
    • McBlacky  

      tohle si nekupuj, je to k hovnu. kromě pití už tam nedáš o moc víc.

      kup si podsedlovku Fizik, do ní duši, páky, multiklíč. na rám dej flašky, do jedný vodu a druhou takovou tu na nářadí a do ní telefon, klíče a vestičku…

      0 0
      • Manas  

        Nad timhle sem uz premejslel, podsedlovka bude urcite, ale vody vypiju hodne, tam mi proste jedna flaska, nebo i litr a pul nestaci :-/

        Jediny kdy nepiju tolik je v zime :-)

        0 0
        • McBlacky  

          ty jako nestavíš na pivo jo? divný…

          0 0
          • Manas  

            Kdyz jedu sam, tak fakt nikde nestavim, vetsinou jedu nonstop, maximalne si dam nekde svacinku (na nejaky vyhlidce, u kampelicky atd).

            0 0
    • RomanH  

      Souhlas s Jecnakem a s Blackym. Postupne jsem se na silnici od Camelbaku MULE dopracoval k podsedlove tasce Fizik + 2× 0.7 litrove flasky. Jedina vada na krase je to, ze ve velkych vedrech je 1.4 litru malo a uz se mi letos 2× podarilo dostat se do koncin, kde nebyla benzinka ani obecni studna a pomalu jsem se chystal zvonit na baraky a prosit o vodu.

      0 0
      • Manas  

        To je prave u me problem, ja celkem hodne piju, takze obycejne dojizdim s tim ze sem vypil i pres dva litry vody.

        To je jedinej duvod proc bych sel do tohohle.

        0 0
    • pustipav  

      Ahoj, zkus ten obchod kousek od Malovanky, pod Strahovem, z hlavy nevim jmeno… je to taky prodejce camela, najdes na netu, minule jich tam mel docela hodne… ale 100% nevim jestli i ten co shanis.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.