• Paja

    Zatim se zadnej Vendelin nenasel…vzhledem k tomu, ze v lese bude bud led nebo blato nebo oboji, navrhuju silnicni vyjizdku Slatina-Slapanice-Slavkov-Rousinov-Nemojany-Racice-Buk. Ladovi uz musi byt po nas smutno;-) Sraz: 16:00 Slatina u kostela, 16:15 u Zacku (pokud Splinta nebo Marta pojede)

    Anketa: ???

    0x
    0%
    1x
    17%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • Jaroslávek  

      Vzhledem ke své současné formě bych se teda snad mohl dostavit přímo do Mekky.

      0 0
    • Madrid  

      Hm, já bych jel rád, ale pokud pojedete silnici na žiletekách, tak nemám šanci stačit. To bych to raději vzal někudy po lehce zpěvněných, ale přece jen kapku bikových cestách.

      0 0
      • Paja  

        Ale mas, pojede se na pohodu. Jestli pojedu na silnicce, tak jedine proto, ze na ni mam dlouhy blatniky se zasterkama, takze by  mohl jet i nekdo za mnou;)

        0 0
        • Madrid  

          No a co to přece jen vzít po nějakých „šumberách“? Tam už to bude +/- roztátý, asfalt se nerozbahní a přitom to nebude prosolený jako na silnici. No a navíc v lese je lepčí vzduch…

          0 0
          • Madrid  

            Ona třeba i ta běžkařská trasa z Lesné na Vranov bývá v pohodě i když je jinde bahno…

            0 0
          • Jaroslávek  

            Tak tomu nevěř, dneska jsem jel za Šulákem směr Zouvalka, píšu o tom v Polkovým vlákně.

            0 0
          • Paja  

            Pokud se nikdo dalsi nenahlasi a s Maňasem a Polkou se stretneme az na zakladne, tak klidne muzem i po sotolinach, jel jsem nakonec na biku. Do bahna nejedu, to radsi tu silnici, vcerejsi dest sul stejne splachl nebo aspon naredil.

            0 0
            • Madrid  

              A co takováhle varianta: Bílovice – po silnici Adamov – dál po silnici k Žalmanovi – směr Nový hrad po Hradské cestě (lesní asfalt) na Olomoučany – po Wiehlově a Mullerově cestě (lesní asfalt) pod Proklest – Šibrnce (zpevněná) na Buk.

              0 0
              • Paja  

                Klidne, pokud se nechysta pripojit nekdo na ziletce, tim padem by byl sraz 16:30 Klajda.

                0 0
                • Madrid  

                  Já na tě počkám v Bílovicích. Se mi nějak nechce vyšlapat od řeky ten kopec na Klajdu a pak zase hned sjet k řece. 16:50 u Sokecu?

                  0 0
                  • Splinter  

                    Hm tak nic, se uvidime na Buku nebo nikde:-D

                    0 0
                    • Paja  

                      …a Ty jedes?

                      0 0
                      • Splinter  

                        no

                        0 0
                        • Paja  

                          No…a ze neco nereknes, Madridova trasa se Ti nelibi?

                          0 0
                          • Splinter  

                            ne o to nejde. mam ale jinej plan uvidime se na buku,nebo jindy

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Je tajemný jak hrad v Karpatech, že ?-)

                            0 0
                            • Madrid  

                              Třeba chce balit po cestě bikerky a překáželi bysme mu :-)

                              0 0
                              • Splinter  

                                jasně… Teďka jich jezdí ještě víc než v létě :o))

                                0 0
                                • Paja  

                                  …a obcas se hned neda poznat, jestli ten zakuklenec je vubec holka;-D

                                  0 0
                                  • Madrid  

                                    No právě… Zdálky máš vždycky naději, že to bude holka. Zblízka se raději nikdy nepodíváš. A než dojedeš dom, potkáš takhle aspoň 10 pěkných bab, kterýs mohl sbalit, kdybys chtěl :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Pocitam, ze do mesice budu mit doma jednu, ktera je hrave strci do kapsy…;-D

                                      0 0
                  • Paja  

                    Tak jo, cca 16:50 budem se Splintou v Bilovicich, pokud by se jeste nekdo rozhodl, sraz ve Slatine u kostela 16:10.

                    0 0
                    • Madrid  

                      OK, budu tam. Pro případné zájemce dodávám, že tahle trasa má ze středu města na Buk 40 km.

                      0 0
        • Jaroslávek  

          A co kdybych jel před tebou? DDDDDD

          0 0
    • RomanH  

      Nemuzu, zabijacka

      0 0
      • Madrid  

        Takže na bike odteď vozíš místo carbosnacku jelítka? :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Hlavně aby jste se nespetli při tom zabíjení.-)

        0 0
    • Polka  

      Ja uvidim behem dne, ale asi bych se spis pripadne dostavil taky na primo z hokny.

      0 0
    • Splinter  

      No nic já bych jel konečně na Šmelc, otevřem si sami, vezmem to přes Bitýšku, pak Ještěd, Praděd a nakonec budem nemocní dřít nebo šprtat:)

      0 0
    • Jaroslávek  

      No né, tak to mě trošku překvapil účastník (přesněji účastnice) hlasování, myslím jako po dlouhé době nový, svěží vítr.-)

      0 0
      • Eva  

        Ajaj,jsem byla zvedava kdo je ta ucastnice a doslo mi to :-),Adamek si hral s mysi :-).No sleduju vase brnenska vlakna ,ale cas srazu je vzdycky unreal,v 16h muze byt manza nejdriv doma.A jeste mam spoustu jinych vymluv,brzy tma s nedostatecnym osvetlenim,hnus­ne,blato bez blatniku… :-)

        0 0
        • Paja  

          Mas to dobre promysleny;D

          0 0
          • Jaroslávek  

            Neprůstřelný alibi.-)

            0 0
            • Howgh  

              Chris  Bonnington : kde je vůle, tam je i cesta

              0 0
              • Balvan  

                kdyz se nechce, tak je to horsi ,nez kdyz to nejde:)

                0 0
    • pepek  

      Pozor, aby vám to trochu neklóhalo bude glatajz

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nevím jak hochům, ale já jel z5 opatrně, páč se to trošku lesklo a navíc byla mlha, takže podle prostřední čáry.-(

        0 0
      • Paja  

        Primrzat zaclo uz cestou tam, ale i zpatky, kdy se to pekne lesklo, tak se diky posypu nebylo ceho bat…

        0 0
    • Excel  

      voda…prosím, bahno…prosím, ale sračky sněhové, tož to ku*va ani omylem!

      0 0
    • mastihuba  

      Beroun…

      0 0
    • Madrid  

      Mno, tak musím bohužel konstatovat, že gpska iphonu se v batůžku za jízdy pod stromy moc nechytá :-(, takže slibovaný záznam výletu na Everytrailu.com protentokrát není… Tak aspoň dvě mobilní fotečky. Jedna se jmenuje „Paja-se-zrejme-zamyslel.jpg“ a ta druhá „Polka-nam-to-vsechno-vypil.jpg“.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Teď mě napadá: když čekali Karošovi už ani nevím kolikátý přírůstek, probíhala intenzívní diskuse o jméně. Teď s Pájou klid (asi před bouří). Při pohledu na vlákna B-F jsem našel pěknou inspiraci: Magura Marta :-))

      0 0
      • Paja  

        Taky zadna nebude, uz mame vybrano.

        0 0
        • Splinter  

          Gertrůda?:)

          0 0
          • mastihuba  

            vycházej z toho že svoje dítě bude mít alespoň trochu rád. :)

            0 0
          • Paja  

            Presne proto to tady nebudu resit:-P

            0 0
            • pepek  

              Hlavně vozejk, vozejk už máš? A odpérovaný!

              0 0
              • Paja  

                Nemam, ale jestli Te to uklidni, tak budu mit a odperovanej;)

                0 0
                • pepek  

                  Tak to je dobře, bo všichni masochisti o tom básní, jak je to výborný, dřít na kole jak bulhar. Taky bych to zkusil, ale moje děcka  by v tom nechtěly jezdit :-(

                  0 0
                  • mastihuba  

                    chvilkama to vypadá jako kdyby sis to chtěl zkusit a nevíš jak to říct :)

                    0 0
                    • pepek  

                      Šak píšu, že bych chtěl, ale děcka nechtějí :-(

                      0 0
    • Paja  

      Sed mi zda, ze je na case tuto zajimavou diskuzi ukoncit, svuj ukol splnila, na Buku u krbu bylo prijemne…

      0 0
    • Splinter  

      Už mě to nebaví..

      0 0
      • Polka  

        Ti to furt blokuje co? To je strasny :-)))

        0 0
    • Polka  

      Se nedivim :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce