• mastihuba

    Tak dyby někdo nevěděl co s načatým podvečerem tak se stavte, budu to směřovat na 16h

    0 0
    • pepek  

      Ses eště neprobral a nepodíval z okna, že?

      0 0
    • RomanH  

      mel jsem to v planu, uz na obed, ale chcije a venku jsou sracky. Ach jo, proc nemuze mrznout :-(

      0 0
    • mastihuba  

      vo jedenácti je po dešti. Romane vzhleddem k počasí a vzdálnosti je to napytel, ale brněnští lipánci by dojet mohli :)

      0 0
    • Polka  

      Toz u nas se mozna rusi koncert, tak podle odpoledni situace bych aji jel, uvidim.

      0 0
      • pepek  

        Nějak si nemužu vybavit jedinou zajímavou cestu, která nebude plná sraček.

        0 0
        • Polka  

          Ty ses z cukru? Btw. na holedny je dycky sucho ne? :-P

          0 0
          • pepek  

            Čoveče, už druhej den mě bolí záda (asi infarkt) a navíc jsem eště nesložil tu vidlu, bo su línej. Na Holedný by to jistě šlo, ale myslel jsem cestu na Buk-tam i ty asfalty budou blátivý.

            0 0
            • mastihuba  

              blátivej asfalt? toje zas nějakej novej terminus technikus? nemáš na zimáku blatníky nebo co?

              0 0
              • pepek  

                Já nemám zimáka. To alternativní (hybridní) žlutý kolo je určeno jen na emulování silniční jízdy za sucha.

                0 0
    • Jaroslávek  

      Na vánoce žiju převážně rodinně. Co 27.12. v Ne? To mám v kalendáři akcí díru.

      0 0
    • mastihuba  

      Soudruhu, seš celej? Jinak nejak nechápu tvůj únik, tos měl doma slíbeno či co? Jels přes Nový dvory nebo po silnici přes Březinu?

      0 0
      • Polka  

        Ja su celej, ale mam dobry vokno…unik si vubec nepamatuju :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Dravci, dravci, s váma je to nebezpečný.

          0 0
        • mastihuba  

          Bob řikal že ti za tvoje nezodpovědný chování mám řádně vyčinit, ale řikal sem mu že to bude jako když hážeš hrách na zeď, bo si to nebudeš pamatovat. Ty jedenáctera holt nefungují na principu vypiješ a vychčíš. :D

          Jinak luxusní posezení a příště na tebe serem a jedem posvejch na Račice. :)

          0 0
          • Polka  

            Uz sem si to lehce vybavil…jel sem pres Novej Dvur…a na silnicu k Ochozu, tam sem sebou nekde skrabl na sutrech, ztratil tachec (nechtelo se mi to uz hledat) a cosi pak steloval dlouho na kole, ale nevim poradne co :-D Jakmile sem se dostal na silnicu, tak uz to byla pohoda, ale i tak sem byl rad, kdyz sem dojel dom. S posezenim souhlasim, priste budu muset zacit pouzivat hlasku „ustupovy“ ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              ta hlaška moc nezabírá, jednou sem jich měl myslim 5 :)

              0 0
              • děd (ek)  

                …a tak co dnes?

                0 0
                • mastihuba  

                  dnes jsem hodnej synáček a obšťastňuju rodinku svojí přítomností. Nicméně hned ráno vyrážím v les.

                  0 0
                  • děd (ek)  

                    Právě sedám na pepíka, tak nechám pozdravovat, no a zítra se holt uvidíme.

                    0 0
            • pepek  

              A já jsem měl tehdy špatný svědomí, když sis udělal ten „škrábaneček“ na tý mojí návratový dráze. A ty se vlastně sebepoškozuješ soustavně a zodpovědně

              0 0
              • Polka  

                Amen!

                Je rozdil gecnout na prdel nebo si rozryt hubu do krve :) Navic, tentokrat byla hladina dle meho subjektivniho pohledu vyssi, takze se naopak v padech zlepsuju :-P

                0 0
    • mastihuba  

      kdo jede dneska?

      0 0
      • Polka  

        Dneska sme byly po navstevach…ale soudruh Manas rikal neco o nedeli, coz by pasovalo i mne.

        0 0
      • Karaya  

        Já byl dneska, kolem Buku jsem projizdel, zrovna kdyz se ven vyvalila velka grupa turistu, Lada musel mit naslapano .-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Na silničce, nebo na biku ?

          0 0
          • Karaya  

            Venku je blato, takze na silnicce..

            0 0
            • pepek  

              Kdo by jel zítra na bika? Blato už by mělo pomalu tvrdnout, že?

              0 0
              • Karaya  

                Zítra mám rodinný povinnosti takže nic..

                S tím tvrdnutím bych se neunáhloval, zatím je stále nad… :-)

                0 0
              • Madrid  

                Jo, já hodlám jet, zítra kolem 11 asi směr Buk. Před tím sem mrknu, tak dej příp. vědět, pokud by to bylo kompatibilní s tvým plánem.

                Taky tipuju, že bahno bude ok, dnes odpoledne už kolem přehrady tuhlo a teď tu máme –2.

                0 0
              • mastihuba  

                mužu potvrdit, když sem jel dom, tak už to dole na modré (jak teče voda přes cestu) pěkně klouzalo. Ale opět bez ztráty kytičky. Já tam dnes přijedu až odpoledne, bo budu muset dělat panskýho kočího. :)

                0 0
              • Jaroslávek  

                9:45 Žabiny, 1o:15 Bilovice, cca 1o:45 pod Novým hradem.

                0 0
                • Karaya  

                  Tak pak napište jestli je opravdu zamrzlo, ať vím na čem jet zítra do hokny…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Zamrzlo bylo jakžtakž, ale je pravda že jsme se do žádných bonbónků nepouštěli. Drsný horal z Úsuší ukázal že má měkké srdce, přizpůsobil se mému šmrdlání i když asi občas nevěděl co zařadit aby nespadl.-)) Pájův plášť Extrém XC se ukazuje fakt jako lepidlo, aspoň se mám na co vymluvit a ne že jsem sračka.-( A ještě jeden poznatek s křižovatky smrti u Březiny: je tam na kraji pole drátěný plot, který vypadá dosti nepřekonatelně. Kdyby jsi Jiříku zase chtěl skákat do měkkýho anebo ty Pepku někoho nepovoleně blokovat, tak bacha soudruzi.-(

                    0 0
                    • mastihuba  

                      dojeli jste na Buk? Sem tam moh byt tak vod 15:30 a už tam byla jen klasická sestava.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Byli jsme s Romanem v přísálí, 12:3o – 14:oo.

                        0 0
                      • RomanH  

                        Jojo, jak psal Manasek, na Buk jsme dorazili kolem 12:30 a ve 14 hod. jsme odjizdeli. O nebezpecnem useku v JSTho zatacce uz psal Manasek vyse. Na Buku bylo naslapano, tolik lidi jsem tam jeste nezapsal – sedeli jsme v te druhe mistnosti, ale obsluha vzorna.

                        Pojede zitra nekdo nekam ? Na Buk se uz nepozenu, ale smeru na Kurim, Bitysku, Nedvedice ci Velke Mezirici se nebranim.

                        0 0
                    • Paja  

                      ;DDD

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.