• mastihuba

    tak jelikož a pravděpodobně­......začínám ztrácet kreditní body, tak prostě musím :)

    proč ne?

    0 0
    • Jaroslávek  

      Jsou to vydřiduši, ti restauratéři…-)))

      0 0
    • Paja  

      Jsem si rikal, kdo driv vymekne a zalozi to, jestli ja nebo Maňas…a vida nasel se jinej Vendelin;) jenom ta predpoved nevypada moc optimisticky…

      0 0
      • Madrid  

        Aladin předpovídá, že by mělo pršet spíš na západ od Brna, a spíš jen lehce. Snad nekecá. (Že bych si chtěl zopáknut náš minulej bukovej slejvák, tak to ani ne…)

        0 0
        • pepek  

          My surfaři přece již 3 dny víme, že bude pršet. Nechápu, že někdo ještě věří jiným meteo-lhářům.

          0 0
          • Paja  

            Zajimavy, ze jeste vcera jste vy surfari vedeli, ze v sobotu bude celej den na Priglu chcat a dneska uz zase vite, ze vubec nebude;-D

            0 0
            • pepek  

              To víš, už to není  jak dřív: „Poručíme větru, dešti!“ Teď se musí předpověď neustále operativně upravovat. :-)  Ale zjistil jsem jednu věc: pokud surfaři dřívější pesimistickou předpověď změní na optimistickou, nakonec vyjde ta původní-pesimistická.

              0 0
        • Jaroslávek  

          Tady na východě si myslíme svoje. Tentokrát se kluci aladínští spletli.

          0 0
          • Madrid  

            No já už si o tom taky myslím svoje. Sotva jsem tu předpověď napsal, koukl jsem z okna, kde začalo chcát. Což s Aladinem nějak nesedělo… Zkrátka asi to vypadá dneska bledě, měli jsme se rozhoupat včera.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Včera nebylo co ku houpání, měl jsem jiný program, tentokrát neodvolatelný.

              0 0
    • RomanH  

      Jsem trosku nakrapnutej. Byl jsem na vazkach, cekal jsem, jak se to vyvine, ale vecer se rozhodlo – kvas dozral, budu palit. Toz az priste.

      0 0
      • Madrid  

        Jo jinak ten SKS blatník slepit nešel – je z takovýho jakoby „mastnýho“ plastiku, na který loctite nefunguje. A zlom vede tak blbě, že nějakým plechovým Lkem to taky nejde sdrátovat. Takže jsem měl opravdu blatníkovu spotřebu 400 Kč na 20 km :-(

        0 0
        • pepek  

          Kdybys nefrajeřil a koupil blatník ve Sparu, jak já, tak ti vydrží 20000 km

          0 0
          • Madrid  

            No jo no…máš recht. Když oni o něm ve Velu tak pěkně psali :-)

            0 0
        • RomanH  

          Jeste jej nevyhazuj, zeptam se tchana, jestli to nepujde svarit

          0 0
          • Madrid  

            No kdyby to svaření nestálo 4 kila :), tak by to bylo fajn.

            0 0
            • JSt  

              kup za kilo ten nejobycejnejsi blatas na sedlovku a mas vystarany. ukopnes ho stejne jako ten sks.

              0 0
              • pepek  

                79,–

                0 0
              • obda  

                To mu nepomuze ;) Tenhle byl dopredu – vypadl z vidlice.

                0 0
                • JSt  

                  takze koupit za kilo nejobycejnejsiho kacera. tomu se nema co stat ;-).

                  a nebo blatniky nedavat vubec a jezdit rozumnou rychlosti, aby se nezacakal. ja to ted tak delavam O:-).

                  0 0
                  • Madrid  

                    Když už jsem si ten blatník za 4 kila koupil, tak ho musím trochu bránit, že…: Zdálo se mi, že proti jiným funguje opravdu dobře, většinu bordelu nepustí, při jízdě nerachtá, a navíc dobře vypadá… Bohužel mi vypadl z vidlice, asi jsem ho blbě utáhl, i když jsem myslel, že dobře…

                    0 0
                    • Karaya  

                      Jo, zkusil jsem doma ten svuj a sel rukou vytahnout.. Chce to proste po prvotni montazi trochu zajet a znova utahnout…

                      0 0
                      • Madrid  

                        No jo, ale k tomu jsem ani nedostal příležitost – spadl mi rovnou pod kolo hned během první krátké vyjížďky…

                        0 0
                        • Howgh  

                          už jsem ti to říkal : nastříhat pásky ze staré duše a tím ho přivázat. Funguje to líp než všechny špunty dohromady.  A vůbec – gumový pentle z duše se hodí na hromadu věcí.  Staré duše prej používají černoši kmene Zulu jako gumicuky. Už to dělám taky tak.

                          0 0
                          • Madrid  

                            Asi to bude nejlepší řešení. Vůbec jsem si všiml, že Zuluové mají většinu pravdu…

                            0 0
            • RomanH  

              Svareni Te nebude stat nic. Jde jen o to, jestli tento plast pujde varit. Osobne mi prislo od pohledu lepsi dat tam pasky plechu a sesroubovat to. Ale videl jsem to jen na rychlo v te hospode pres stul.

              0 0
              • Madrid  

                Ještě jednou se na možnost smontování plechovými pásky kouknu, ale nevím nevím…zavazí tam totiž takové malé „vzpěry“… (težko se to bez fotky vysvětluje).

                0 0
            • Karaya  

              Svareni narazniku stalo 200,–, tak blatnik snad bude jenom za usmev, kdyz tam posles nejakou slecnu .-)

              0 0
    • Polka  

      Su marod. A asi jsem si to pekne naplanoval, kdyz se tak divam z okna :-)

      0 0
      • mastihuba  

        Nadměrná konzumace masa a alkoholu oslabuje organizmus to jsou následky z toho minulýho čtvrtku. :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Nejsi v jináči?-)

        0 0
        • Polka  

          Aaale hovno :) Vcera sme byli na koncerte…a borci to tak rozbalili, do toho horecka, bolehlav a naky to meedium, az me to samosebou skolilo. Esteze uz mne konecne prestalo piskat v usich :-DD

          0 0
    • Madrid  

      Zítra asi taky bude chcát, ale v sobotu by mělo být líp. Nechceme se domluvit na sobotní vyjíždku pěkně za denního světla?

      0 0
      • Paja  

        Domluvili jsme se s Maňasem, ze na to dneska dlabem, k veceru ma zas prset, tak abychom ten vodni navrat fakt nezopakovali;) V sobotu bych jel bud silnicarit k Olympii nebo, a to jeste radsi, pokud by pres noc trosku primrzlo, prozkoumavat teren – JStho trailik, naucna, mysliveckej apod.

        0 0
        • Madrid  

          Terén – dobrej nápad, jel bych určitě (mrznout spíš asi nebude, ale tam by moc bahna být nemělo i nad nulou) Silnice – moooc špatnej (nemám silničku)

          0 0
          • Paja  

            Silnicka neni na olympiadu nutna, zvlast ted, kdy se tam jezdi relativne pomalu, spis jsou potreba blatniky se zasterkama(hlavne zadni), pokud neni uplne sucho.

            0 0
          • Jaroslávek  

            Teď jde o to jestli se se mnou nebojíš, když jsi se posledně pokoušel (neúspěšně) hodit ten blatník zase na mě.-)

            0 0
        • Splinter  

          Když bude sucho tak 90% Olympia.

          0 0
        • pepek  

          Já bych se teda přidal, když ma mně počkáte .

          0 0
        • Karaya  

          Jsem na vazkach… bahno bude urcite, at si soudruzi namlouvaji co chteji.. A ja uz mam bika cistyho.. Takze asi Olympie…

          0 0
          • Jaroslávek  

            S mytím kola no problem. Takže bych dělal bodyguarda našemu Pepkovi.-))

            0 0
            • Madrid  

              Tákže v sobotu bude přes den dobře, to už je jistý (až večer asi začně trochu krápat), takže zkusím navrhnout: Klajda, 12 hod (příp už v jedenáct, příp. až v 13?). Jízdní plán: Pájův průzkumnický plán (viz výše) modifikovaný dle potřeby a nálady. Tož kdo by jel?

              0 0
              • pepek  

                Proč se drápat na Klajdu, když pak máme jet zase naz5? tak radši na tebe někde počkáme, třeba v Bílovicích?

                0 0
              • Paja  

                Proc tak pozde? Jel bych tak v 10.

                0 0
                • pepek  

                  Taky tak. Dyť ve 4 už je tma, potmě mužem jezdit ve všední den.

                  0 0
                  • Madrid  

                    Jsem myslel, že se vám dřív nebude chtít :) a že si dáme z Klajdy sjezd po žluté, ale na ničem netrvám, takže update srazu:

                    Sobota, 10:00, před Sokolem v Bílovicích

                    0 0
                    • Paja  

                      Nejak nejsu presvedcenej, ze se mi do toho bordelu chce, uz rano bylo u reky blaticko, a kdyz jsem ted jel domu tema obrkaluzema, tak nevim nevim…

                      0 0
                      • pepek  

                        No…

                        0 0
                        • Paja  

                          …co?-)

                          0 0
                          • pepek  

                            No dyť říkám, ne? (Vidím to na silnicu :-(

                            0 0
                            • Paja  

                              …aha, to sem z toho „no“ nepochopil;)

                              0 0
                              • Madrid  

                                Nebuďte měcí, dneska sice pršelo, ale to se přes noc vsákne. No a když bude v lese moc velký humus, tak to vezmeme po nějakých zpevněnkách, no…

                                0 0
                                • Paja  

                                  Tak nejak bych to videl, kdyz bude moc blata, vzal bych to po sotolinach, dva tydny jsem na kole poradne nesedel a tu metu proste musim dorazit;-D

                                  0 0
                    • Paja  

                      Takze predsraz 9:30 na Tomkaci, 10:00 Bilovice, kdyz bude moc blata, dame sotolinatour…

                      0 0
                      • pepek  

                        Tak jo :-)

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Ó KÁ .

                        0 0
                      • Polka  

                        Patecni vanocni besidka probehla v „poklidu“, takze jedu ;-)

                        0 0
                        • Polka  

                          Ale zaspal jsem, tak nic no.

                          0 0
                          • pepek  

                            A my jsme se obávali, žes dojel do Bílovic, čekali jsme, volali – a on si chrápe s kocovinou …:-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Tak co, pustili vas dovnitr?-)

                              0 0
                              • Madrid  

                                Pustili a byli rádi, že tam jsme, protože jsme mu donesli kus výplaty (řeč je o adamovské hospodě Na Horce – ta nad schody). Pan číšník se nám vyzpovídal, že tamní hospoda k Novýmu roku končí, resp. majitel ji bude pronajímat jinému nájemci. A že personálu už dva měsíce neplatí mzdu, takže si ji berou z tržby. Nicméně buducnost i s nvým nájemcem je asi nejistá, prý už tam chodí na jídlo hrozně málo lidí, na oběd třeba jen tři, prootože Adast definitivně zkrachoval… Škoda, moc dobře tam vaří.

                                0 0
                                • jonys  

                                  Galvanovna funguje.Ale těm tam,myslím,vozej obědy.

                                  0 0
                      • pepek  

                        Dovolil bych si navrhnout malý pozměňovací návrh:start z Obřen nahoru k rozvodně by byl rozhodně velmi smyslupnější…

                        0 0
                      • pepek  

                        Bo cesta do Bilovic bude hroznej humus a takto mužem dát naučnou a napojit se pak na Jst chodník v optimálním směru, blata tam moc nebude .

                        0 0
                      • pepek  

                        Kua ta si ty komply eště zapnite, ne? Řikám, shora to bude lepší.......

                        0 0
                      • Splinter  

                        Hm, pozdě:( Sem to nečet už včera..

                        0 0
                      • Paja  

                        Fajna vyjizdka, s blatem to nebylo tak strasny, ikdyz na par mistech ho bylo dost Obrany-Mulda-kolem Sobesic-Naucna-JZD trail-Mysi dirou nahoru-dolu zluta kolem Ronova-hospoda v Adamove, o tom jestli je tam pustili podaji blatolaci zpravu sami. Sice jen 41km/580m zato o narocnosti terenu vypovida prumer 12,5 kmh (nebo o tempu pepka s Maňasem?-))) stejne mne vynadali, ze je s Realem honime a jeste se ani nezpotime:-P jako obvykle jeden obligatni trn :-€ Maňas na to reagoval slovy ja uz to snad ani nebudu fotit

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          AVG jsem cestou z Adamova vytáhnul na 15.-)) Ale musel jsem furt táhnout, bo Pepek zabere jen z kopca.-)

                          0 0
                          • pepek  

                            On Pája totiž na tý naučný stezce furt hledal hříbky, nebo co. Takže mu ten AVG silně klesl. Nevím, jak máš nastavený tacho, ale já tam mám objektivních a pěkných:  13,84 km/hod. (A cestou z Adamova jsem nebyl v háku :-)

                             
                            0 0
                            • Paja  

                              12,5 kmh jsem mel, kdyz jsme se rozdelili, cestou zpatky jsem ho trosku zvysil;) Na naucny stezce si jel prvni;-P takze avg mi mohl klesnout leda tak, ze ste me brzdili vy fuuulisti:-DDD

                              0 0
                              • Madrid  

                                Nooo, na naučný jsem trochu brzdil já, pač jsem to chtěl jet celý v sedě, když už mám toho fuuula…, ale na ty kořeny mi to moc nepomáhalo, příště si teda stoupnu, no. Pepek byl kus ve předu, to musim čestně dosvědčit – jenže on se pak neprozřetelně přiznal, že naučnou trénuje dvakrát tejdně :-o

                                Ale tys nás fuuulaře zas vybrzdil v ronovským sjezdu, heč!

                                0 0
                      • pepek  

                        Tak jídlo vynikající – pytlácká kapsa, hospoda bike friendly-akorát ten návrat už byl takový turistický. (nemístnou poznámku o AVG nechávám raději bez komentáře :-)

                        0 0
    • mastihuba  

      včera vám ty rosničky zas nějak selhaly :) těch pár kapek co spadlo snad ani nestálo za řeč.

      0 0
      • Paja  

        V Brne v dobe, kdy vetsinou jezdime zpatky (kolem devate) prselo docela vydatne, je ale fakt, ze prestalo driv nez predpovidali, takze pokuds jel pozdeji (navic ty jedes jinam), tak mozna bylo jen par kapek…

        0 0
        • mastihuba  

          končili jsme po desáté a to už ani nekaplo.

          0 0
          • Paja  

            jojo, to uz asi ani v Brne…

            0 0
            • mastihuba  

              všechno chce svůj čas. nic se nemá uspěchat. Především ten odjezd :)

              0 0
              • Paja  

                …a na to ses Ty expert;)

                0 0
              • pepek  

                A pak si stěžuj, že nestihneš nabít baterky

                0 0
                • Jaroslávek  

                  V kolik se mihneš Lužánkama ? A ne že si na mě budeš „chladit žáhu“ s AVG. Dneska jsem jel z hokny pěkně tempo „paní radová“ těma srágorama a ani jsem nebyl tak zaliskanej. Samozřejmě terénem jsem nejel, ale i tak na tom asfaltu byl pěkný humus.  

                  0 0
                  • pepek  

                    Startuju teď v 9.00 směrem na zbrojofku a tomkáč

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.