• Paja

    0 0
    • les  

      Duben – Jara u kulaťáku s Cubem.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Duben, duben, dypa bude celodeňák???

      0 0
      • Smazaný účet  

        …než půjde Rišár k Morisovi ;)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Zahrádkáři Kersku, soudruhu. Nicméně odpolko jsem schopen na Hauskrechta dojet, to platí i na ostatní, zejména toho s tím nabíjecím káblíkem.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Díky náčelníku.

      0 0
    • pepek  

      Tak soudruzi, Hauskrecht je dočasně nedostupný, chodí mu tam lidi.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Potvrzuji, bylo to nechutný. Víkendy nemají vůbec význam.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Býkovice byly v poho…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Sólisto, asociále atd. …

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nebyl jsem sólo…

              0 0
              • Jaroslávek  

                Ajta. Nemusím vědět všechno.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Bez nové „krve“ stejně Z klika postupně upadá, zůstalo jen pár stálých „bukozoufalců“ :)

                  0 0
              • RomanH  

                Jo, mel jsi tam spoluzacku :-)

                0 0
                • Paja  

                  On je nejakej novej…reflexni ;-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Ovšem chuděra narazila na nekomunikativního misantropa :)

                  Ta zelená z ČH je asfaltový vým*d do 600m…

                  0 0
                  • pepek  

                    Můžeš přece využít vedle zatáčkovitou horizontální lesní cestu, akorát ta panoramata tam nejsou furt.

                    0 0
                  • obda  

                    To že ZTZ z ČH na kopec je totálně napytel je profláklá věc. A řekněme si to na rovinu. na bajku nemá smysl vůbec do Černé Hory jezdit, že. Příště se stačí zeptat ;)

                    0 0
                  • RomanH  

                    Vsak ja se Ti divil. Ja to bral na Skalicku, singl do Malhostovic, po polnackach na Sarku a pak lesem k Deblinu.

                    0 0
                    • RomanH  

                      To Obda : Neni to az tak uplne pravda, smerem k CH je par peknejch neznacenejch sjezdiku.

                      0 0
                      • obda  

                        Vzhledem k tomu, co by člověk kvůli nim musel vytrpět, tak to za to nestojí ;)

                        0 0
                    • Smazaný účet  

                      Singl do Malhostovic?

                      0 0
                      • RomanH  

                        To je ta cyklostezka – ten kousek u Skalicky je peknej (lepsi je samo v obracenem smeru, takto jedes do kopce).

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Minulý týden jsi psal, že příští s námi vyjedeš. Tak tedy st ?

                          0 0
                          • RomanH  

                            Streda 0, ale zitrek by sel. Akorat bych mohl z rachoty vyrazit az po 16te.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jazyk englický do 17-ti. Takže jedině někam tak na jedno…

                              0 0
                              • RomanH  

                                Toz to nebudeme lamat pres koleno, treba jeste na ctvrtek tu predpoved zmeni.

                                0 0
                          • Paja  

                            Tak co, zitra nebo ctvrtek, predpovidaci se nejak nejak nemuzou shodnout jestli bude prset zitra rano (wg), ve ctvrtek odpoledne (yr) nebo vubec (chmu).

                            0 0
                            • obda  

                              Tento tyden 0 (aneb hopsam i ve ctvrtek ;) )

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Mnóó, ze zatím známých faktů je percentuální možnost pršení St : Čt, 4o:6o, takže som za st. Ale nevím jak je na tom drsný seveřan. To by v úvahu přicházela Bityna.

                              0 0
                              • Paja  

                                Mne jako zasadnejsi prijde to, ze pokud bude prset, tak zitra rano, zatimco ve ctvrtek odpoledne.

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Zase vím úplný houno :)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Ja jedu dnes.

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Takže jsme se o5 shodli, ale jde taky o Romana, že.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Predpoved na zitrek se nelepsi, spis naopak.

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Takže kulaťák dnes a jedosingl …

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Čekám max. do osmi…

                                          0 0
                                        • Polka  

                                          Jediny a nejrozumnejsi termin je dnes, obzvlaste pro nas skolou povinne :-)

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            Fkolik tam ještě budete? Teda kdyz rano vstavas do te škole? :)

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Tak do 8 – 9.

                                              0 0
                                              • Jaroslávek  

                                                A máme na příště téma pro besedu s kazatelem http://www.bike-forum.cz/…o-myslivosti

                                                0 0
                                                • Paja  

                                                  Ty chces mit Vaclava na svedomi?

                                                  0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Mnoo, mohla by to být taková light verze diskuse, záleží na moderátorovi:-))

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Tak je pravda, ze bychom se, stejne jako vcera, aspon odchylili od tradicnich temat ;-)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    myslim že byste se dozvěděli spoustu zajímavejch věcí :) ale nadruhou stranu velkou otevřenost k debatě nečekejte. Co se týče honitby, tak ta se pronajímá za nemalej peníz, leckdy jen nájemci, kterej je placenej ze zahraničí. Na tydle debaty je hajnej malej pán. :) A nimrod koneckonců nemá žádnou pravomoc Vás zastavit ani zdržet. :)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    U lesní stráže bych si nebyl tak jistej – viz paragraf 39 Zákona o lesích:

                                                    § 39

                                                    Práva a povinnosti lesní stráže

                                                    (2) Lesní stráž je při své činnosti oprávněna

                                                    1. zjistit totožnost osoby, která při obecném užívání lesa porušuje ustanovení tohoto zákona,
                                                    2. ukládat a vybírat pokuty za přestupky uvedené v § 53 tohoto zákona v blokovém řízení podle zvláštního předpisu,24)
                                                    3. předvést bezodkladně policejnímu orgánu osobu, kterou přistihne při přestupku, nelze-li jinak zjistit její totožnost,
                                                    4. požadovat pomoc nebo součinnost orgánů Policie České republiky, popřípadě obecní policie, pokud nemůže splnění svých povinností zajistit vlastními silami a prostředky.
                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Jo ale lesni straz neni mdejakej privozralej nimrod, ten status ma mozna Vaclav jako spravce lesa. Na ty policajty bys s nim musel cekat dobrovolně.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Presne tak.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Jasně, souhlas. Já jen, že není zelený mužík jako zelený mužík :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Zase z nich nedelejte demony.

                                                    Na celem zakone je spatne to, ze nebudes mit aktualni seznam uzavirek na jednom miste. Divat se na stranky jednotlivych obecnich uradu je unreal. I kdyz teda pochybuju, ze bych se treba pri planovani trasy Jihlava – Brno dival i na to jedno misto :-)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    U nas s nimrodama docela vycházíme. Predevsim na jejich večírku. :)

                                                    0 0
                                                • Polka  

                                                  Ja bych se radeji nepoustel do zadnych vetsich akci ;-)

                                                  0 0
                                      • RomanH  

                                        jj, bohuzel, a to i na vikend (az teda na nedeli). Toz si to dnes uzijte, pristi tyden dalsi pokus.

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Tož třeba ti to vyjde, že budu „full full“:-)

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            A to myslíš z klobásy, nebo z držkovky?

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            Nestras ;-)

                                            0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              Tak jo, raději ho budu leštit v garáži.

                                              0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              A toto je zase co !? http://www.yr.no/…by_hour.html

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                Na radaru nic neni.

                                                0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Tak to tam zakonči, pozdravuj kolegyně a frčíme.

                                                  0 0
                                                  • les  

                                                    Tož kolik se vás sjelo u kulaťáku ? Já měl včera gaučing.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Malem si nebylo kam sednout…a prijel i Fanous…autem ;-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Jj, to byly fčera věci.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Jak se situace obrací, bývaly nedávné doby, kdy jste po osmé vyráželi…

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    S Polkem jsme vyráželi 23:00. Bylo to akorát, trefil jsem od Komořan pauzu mezi deštěma.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Nj, kdyz ale po pul osme teprve dorazis nahoru…

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Fčera jsme přijeli extrémně pozdě, doufám, že se to nebude opakovat.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Kdyz chce clovek na ty traily, tak to asi o moc rychleji nedas, i kdyz se to vezme do Krtin po silnici, tak je to srovnatelny s cestou na Buk terenem, pod Proklestem jsme byli 18.30. Jo, kdybych se nemusel stavit jeste v Bilovicich na poste a vzal to pres Ochoz a Brezinu, mohli jsme tam byt uz neco po seste, ale nechtelo se mi do toho provozu, pres Adamov je to vic v klidu.

                                                    0 0
                                                  • les  

                                                    Pajo chystám se objednat to světlo. Budu ho brát i pro kamaráda. Můžeš prosím hodit odkaz jakej si tam kupoval ten akumulátor + případně i nabíječku. Díky.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Poslu bf postou, nabijecku jsem tam nekupoval, tu mam uz od drivejska.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    V utery me ten Convoy docela zlobil. Porad poblikaval a poradne svitil, jen kdyz jsem do nej klepal. Rikal jsem si, ze je to treba baterkou. Doma jsem tam dal cerstve nabitou, a nic. Tak jsem to nekolikrat rozebral, chytlo se to, ale porad to poblikavalo. Ocistil jsem zavity, prostrikal kontaktolem, a tak dobrych 10 minut se to nerozlo. Chvili jsem s tim laboroval a nakonec se to chytlo, sviti to opet bez problemu, ale trosku me to zaskocilo. Toto jsem resil naposledy s Aurorou, zlata jednomodova TR-801 :-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    To me mrzi, ja ani na jeden z tech convoyu za pul roku nesahl a funguji 100%. Zato blikani TRka v chladu uz neresim, stejne ho mam jen jako svitilnu v aute.

                                                    Akumulatory tam mas ty panaky z fasttechu?

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    V klidu, za to nemuzesTy, ale Cinan. Baterky mam jeste porad ty Sanya, ale v tom XinTD sviti bez problemu (tuk tuk). Panaky musim objednat. Treba to uz bude OK.

                                                    0 0
                  • bagr84  

                    To je, ale žlutá směr jestřebí je dobrá odměna :)

                    0 0
                • babicak  

                  Dneska jsem narazil na pro mě novinku, jeden kousek jsem si na vyzkoušení vzal. Poctivý originál. Prý je to z Břeclavi, aspoň to tam píšou.

                  0 0
                  • les  

                    Znám. Dobrý to je.

                    0 0
                    • les  

                      Fčíl si dávám kopřivové škopek Ostrava – Kunčičky. A je to taky dobrý.

                      Jedete někdo zítra ? Já a možná i Francoá se chcem mrknót na dojezd drncačky u kulaťáku.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tvl. mám obavu abych večír neskončil ve Křtinách. Brudrovi se přes noc vylíhnul Antonín. :)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jestlipak se tam objeví nová verze Laufu ?

                        0 0
                      • Motyll  

                        Já se stavím až na večer, kostky si vychutnám doma. Teda pokud přestane pršet.

                        0 0
                      • Polka  

                        Já dojedu jak trošku ofókne asfalt, samozřejmě symbolicky na silnici :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Kdyz symbolicky, tak jedine pres nejaky pavé.

                          0 0
                          • pepek  

                            ochoz mu zrušili, tak to má trochu problém něco najít. Nejbližší, co mě napadá, tak snad Smržice u Prostějova?

                            0 0
                          • Polka  

                            Krátký, ale drsný pavéčko je přece v Bílovicách směrem na Adamov :-) To mi dneska bude stačit.

                            0 0
                            • pepek  

                              no ale to pak nedáš těch 260 km

                              0 0
                            • Paja  

                              Drsny pavecko vypada jinak, v Bilovicich jsou nase cesky kosticky, mnohem vic pavecko jsou Novy Dvory, takze hybaj na Bukolu :-D

                              0 0
    • babicak  

      Nové značky nad Bílovicemi, Řícmanicemi

      0 0
      • mastihuba  

        Docela smesnej pokus. Uplne stejně na te ceduli muze byt kolo, kočár nebo pes. :)

        0 0
        • Excel  

          Jak píše Franta, tohle nemá žádnou platnost, ke značce musí být i doplňující „cedule“.

          0 0
          • babicak  

            Mně na té ceduli přijde nejzajímavější, že ji tam dal Jezdecký klub Šemík z Řícmanic, sami už jsou asi zoufalí, kudy všudy jim svěřenci jezdí a místní jim za to nadávají.

            0 0
      • obda  

        Ty už tam byly pár týdnů zpátky. Dle stavu cesty moc nefungujou :-/

        0 0
    • scoty  

      Báječný sjezdík ;-)

      https://mapy.cz/s/yPVI

      0 0
      • bagr84  

        To už jsem tu dával, bez odezvy :)

        edit: Kecam

        0 0
      • pepek  

        Co přesně tam znamená ten smajlík? Ať nejedu zbytečně do toho bezutěšného kraje v jihozápadním kvadrantu.

        0 0
        • Macik  

          Ta pěšina je celkem fajn, pokud vede tvá trasa tím směrem. To já bych spíš potřeboval poradit nějaký zábavný sjezdíky směrem do Jinačovic. Ať už z Baby nebo z Trnůvky. Jinačovice mi z tohoto hlediska případnou zoufalý.

          0 0
          • pepek  

            To máš pravdu, tam nic není. Nejlepší bude změnit zájmovou oblast a jezdit do severovýchodního kvadrantu, tam toho najdeš hafo.

            0 0
        • scoty  

          tzn. že pak pojedeš Augšperským potokem do švoncovky a podíváš se na ty starý f1 babičky co tam teď každej den tůrujou …:-)

          0 0
      • chemik_mara  

        Dík za tip, posílám děkovný dopis. ;)

        0 0
        • scoty  

          Teď jsi odsoudil jednoho soudruha k cestě do Žebětína…:-D

          0 0
          • chemik_mara  

            Myslíš tou formulací v druhé části věty, kterou jsem si od něj částečně vypůjčil nebo že jsem potvrdil báječnost sjezdíku? ;-) On už to Macik pochválil přede mnou. Já myslím, že když to spojí s Holednou a Mladým vrchem, tak to zvládne. :-D

            0 0
          • pepek  

            Já už jsem tam byl, hned jak to napsal. Vy tam na jihu musíte už být uplně zoufalí, když vám totok stojí za dva řádky. Takový „bonbonky“ my tady na severovýchodě ani neregistrujeme :-)

            0 0
            • chemik_mara  

              Aspoň z něčeho musíme na tom jihu (já bych teda Bystrc a Žebětín považoval spíš za východ ;-)) mít radost, no.

              0 0
            • Macik  

              No možná proto jsem tak často na Holedné a v Kohoutovicích :)

              Ale v sobotu jsem se vracel z Adamova, tak jsem zkusil zde doporučený bezbolestný výjezd kolem hřbitova na Útěchov a bylo to fajn, ze žluté z Vranova do Adamova jsou vyjeté nějaké nové stopy dolů k řece, mohlo by to bejt zábavné a stará JSt pěšina ze Soběšic na Mokrou Horu je nyní řekl bych ve špičkové kondici.

              0 0
              • pepek  

                nějaké nové stopy dolů k řece, mohlo by to bejt zábavné – opravdu to zábavné je. Minule jsem to po zralé úvaze dal celé až na tu stezku k poustevníkovi. (dal=sešel, seškobrtal a zklouzal). Ale ty to asi, možná, snad, eventuelně, dáš i na kole.

                0 0
    • mastihuba  

      Ten stul je zbytečně velkej. :)

      0 0
      • pepek  

        Uprchlíci, cigáni a fotbal. A hlavně vyhnat auta z Brna-to je program!

        Proč? Proč zase komediant a ještě zelený fašista? Copak jich už nebylo dost, kde se to furt bere?

        To už radši ty zloděje, co tam byli dřív :-(

        0 0
      • JSt  

        pro smysluplne uvazujiciho cloveka to hollan a hlavne drtinova prohrali na cele care. ;-)

        0 0
        • pepek  

          Ale zase je pěkný, jak chvilku potom, kdy ho „veřejné mínění“ vyneslo tam, kam by se nikdy sám nedostal, říká, že na veřejném mínění mu nezáleží.

          0 0
    • Cipísek  

      Nevíte náhodou někdo, v kolik hodin je oficiální otevíračka Singlů v Jedovnicích?

      Mají uvedený jen datum 22.4.

      0 0
    • Paja  

      Tento tyden jen streda.

      0 0
      • Jaroslávek  

        A co náčelník z Úsuší ?

        0 0
        • Paja  

          Vim ja?

          0 0
        • RomanH  

          Stredy az na vyjimky0, Katka ma sluzbu, cital jsem se ctvrtkem. Nicmene zitra beru bika, psal mi Doktor a byvaly soused chodec – kolem 18te hod budu u Vrtule.

          0 0
          • Paja  

            Ve ctvrtek tentokrat zas nemuzu ja, navic ma zas chcat.

            0 0
            • RomanH  

              Jj, vim, s tim destem je to blby (i kdyz PanBuh zaplat za nej, je fakt sucho), a zitra ma Manasek anglictinu, tak jsem nereagoval.

              0 0
              • pepek  

                Tady vidíš, že jsem měl pravdu. Teď by za to mohli ještě Ťoka degradovat a bylo by to uplně optimální

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Nešlo o nějakou smlouvu s výrobci značek? Pokud jsem to správně pochopil, označoval by se asi v podstatě každý vjezd na kruháč dvěma značkami…

                  0 0
                  • pepek  

                    Dvě značky jsou teď. Podle Ťoka by mohla být někdy jen jedna – a to by právě nastal ten masaker.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Asi se blbě dívám, ale mi připadá většina kruháčů neoznačená…

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      https://cs.wikipedia.org/…%AD%C4%8Dkem

                      Zapomeň na Ťoka.

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Tvůj kámoš Ťuk už to žehlí

                      http://www.novinky.cz/…str-tok.html

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Stejně myslím, že se vlastně nic nezměnilo, jen přibyly dvojité značky tam kde nebyly…

                        0 0
                        • Paja  

                          Nepribyly, na vsech kruhacich ty znacky jsou.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Zejtra je všechny objedu a zkontroluju zezadu na nálepkách kdy byly vyrobeny :)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Tak Holomek si chce koupit dalsi cast udoli, vice bych v tom nehledal :-)

                              0 0
                            • obda  

                              Jeď radši do lesa, Pája má pravdu.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Pokud jsou tedy všechny kružáky řádně označeny dvojicí značek, co se vlastně v těch plamenných diskuzích kolem toho řeší?

                                0 0
                                • Paja  

                                  Ze by se mohl najit nejakej Vendelin, kterej

                                  1. dej prednost v jizde necha k nejakyho odstranit
                                  2. novej osadi jen s jednou znackou – kruhac.
                                  0 0
                      • pepek  

                        Já bych spíš přivítal, kdyby vyžehlil ty fašistický sankce za rychlost. Takhle přijdeš o řidičák na jednom kilometru běžné jízdy z výletu..

                        0 0
                        • Paja  

                          Maňas myslim ne ;-)

                          0 0
                        • mastihuba  

                          Tobe dame za zadni sklo plato vajec :) a zacnes jezdit po katolicku.

                          0 0
                        • RomanH  

                          Naprostej souhlas. Toto uz je fakt likvidacni. Kdyz si uvedomim, kolik slatanim posledni dobou napachal, divim se, ze tam jeste je (i pres to, jaka hmota je Bohus).

                          0 0
                          • Paja  

                            Zvysovat pokuty a tresty umi kazdej blbec. Navic ta logika, bodovy system uz ridice nestrasi jako pred lety, musime pritvrdit, od urciteho stupne pritvrzeni uz to pak lidem bude jedno a budou hromadne jezdit bez ridicaku, a to nejen ti nebezpecni, proti kterym ten system mel byt namirenej.

                            Ale ze by neco zvladl udelat s mytnym nebo holomkem to zas ne…

                            0 0
                            • RomanH  

                              Presne tak. Ono ten prestupek ani nemusis udelat umyslne, viz. ja na Slovensku. Konecne jsem na rovine predjizdel kamiony a jak jsem mel tusit, ze mezi nimi byla znacka snizujici rychlost – mel jsem radost, ze jsem z vesnice konecne pryc a v protismeru po rovince nic nejede, tak jsem tomu vytal. 200 Eur v prdeli, a to mi pry 2 km/h chybely do 300 Eur. Tok chce jit jeste dal. Predstava, ze takovou pokutu dostane nejaka matka – samozivitelka, to si muze rovnou nechat vystavit splatkovej kalendar. Pokuta fajn, porusil jsi predpisy, tak zaplat, ale toto uz je pres caru.

                              0 0
                              • pepek  

                                On je to vlastně kozel zahradníkem – přišel myslím ze Skansky a když mu teď někdo vyčítal, že ty dopravní stavby jsou nějak drahý, tak reagoval tak, že kdo si na to stěžuje, chce ty stavby zastavit.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  A pritom sliboval, jak zatoci s Kapschem… A kdyz jsi tu psal o tech emisich a technicacich na sekacku s pojezdem (pri jizde na vlastnim pozemku), to jsem Ti neveril. Jak ja bych si pral, aby si na toto vsechno (vcetne Bohusova pristupu k migraci a potopeni V4) lidi vzpomneli pristi rok u voleb.

                                  0 0
                • RomanH  

                  Dalsi Tokova perlicka

                  0 0
                  • Paja  

                    A jeste jedna

                    Holomek musi jasat, jestli budou vsude instalovat dodatkovy znacky, koupi si brzo i Namest ;-)

                    0 0
      • Excel  

        úterý, šulinové

        0 0
        • obda  

          čtvrtek, dycinky čtvrtek

          0 0
          • Paja  

            Tady je to jak v Babylonu ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              jj každej si mele to svoje a druhýho neposlouchá :)

              0 0
            • pepek  

              Podle surfařů je teď průchozí jen to exikovo uterý

              0 0
              • Jaroslávek  

                http://www.yr.no/…by_hour.html

                jak vidno dle Norů i st. a ještě o 2 stupně tepleji.

                0 0
                • pepek  

                  Norové vědí to, co babička. A ještě kradou děti

                  0 0
                  • Polka  

                    Jo a proto to ten tvuj guru zmenil co? Streda…kolo na singlu treba :-D

                    0 0
                    • pepek  

                      pozor, surfařům často vychází ta původní, posléze změněná předpověď (A dá se jezdit i v pondělí:-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        To bys nevěřil kudy jsem jel dnes z práce. Prostě jsem měl dobrou náladu a stavoval jsem na Hybešce pro náplň do tiskárny a tak jsem to napálil přes Kamennou čtvrť nad Antroposem-Kohoutky-Holydná. Tam jsem vyzkoušel několik slepých uliček, abych se posléze ocitl na Veslařské jak bylo nebo je kino Svratka. Bylo vidět, že jaro je tu, lesy se nám plní, nestačil jsem to sledovat: chodkyně, běžkyně, bikerky …

                        0 0
                        • pepek  

                          No a pointa je . . . . . . ?

                          Že chceš jet zítra na Holly hill?

                          0 0
                          • RomanH  

                            Holedna dneska uplne super. Krasne to misty kosteckovalo, sikmy koreny drzely, vse slo dat bez slapnuti na zem.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Aha, to jsem zvoslil. Nám angličtina odpadla a myslel jsem, že budeš u vrtule ve st. Špatně jsem se orientoval v datech.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Nee, to bych jel s vama, ve st z 99% nemuzu. Ale zrovna vcera jsem si na Holedne myslel, ze Te vidim. Bila vetrovka, helma, modre kolo a kratasy. Jeli ve dvou. Uz jsem chtel zavolat Ahoj Manasku, ale pak ta osoba zvedla hlavu a byla to nejaka zrzka, tak 20 let max :-) Tak si rikam, jestli nemas zasitou dceru, bo jablko nepada daleko od stromu :-)

                                0 0
                          • Jaroslávek  

                            Že je všude hodně sportuchtivých bab.

                            0 0
                        • Excel  

                          Byl jsem u kulaťáku.

                          Úplně sám!

                          0 0
                    • Motyll  

                      Souhlas!

                      0 0
                    • Excel  

                      ve středu du do krytu

                      0 0
                    • Polka  

                      Mno tak nakonec ani prd, tak aspon podivani i pro ostatni na ivysilani cas 4:55.

                      0 0
                      • babicak  

                        Dneska jsem bohužel nakonec nestíhal. Počasí ideální, ještě teď máme 15 stupňů. Odkaz dobrý, toho 22.4. bude kolem Jedovnic pěkná masovka. ČT, NOVÁ, PRIMA a spol., rodinky s dětmi, mezi nimi proplétající se hledači adrenalinu přeskakující dvojáky a trojáky. Taky si to nenechám ujít.

                        0 0
                        • Polka  

                          Nova a prima nevim, ale my si to asi ujit nechame, prave kvuli tomu vsemu zminovanemu. Davy nemusim, stacili vojaci ve Vyskove :-)

                          0 0
                  • kadabik  

                    Ty jsi nekdy byl v Norsku

                    0 0
                    • pepek  

                      Kecáš, nikdy jsem tam nebyl. Nikdy. Kdo ti říkal, že jsem tam byl? Kdy jsem tam měl být?

                      Furt tam prší a je tam draho. A nejste tam družní.

                      0 0
                      • Paja  

                        …a ani ta castka nesedi :-D

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Už seš sbalenej ?

                          0 0
                          • Paja  

                            ?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jestli mám na tebe čekat nebo ne. Nechci tam zase přijet skoro v 8.

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              P.S. Ale můžeš se vyřádit s Pepkem.

                              0 0
                              • pepek  

                                já nejedu

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Poslední pletichář před tebou byl kardinál Rišelijé:-)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Kuš! Nebo tady napíšu o tvé včerejší časovce do vrchu s blondýnou

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Pis, muzes z toho udelat komix, nejaka bublina to jiste vylepsi :-D

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        :-D

                                        Tak tady bych to videl na nejakou kolaz :-)

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          …takhle nejak to bylo.

                                          0 0
                                          • babicak  

                                            :-) :-) :-) a hned je lepší nálada

                                            0 0
                                          • pepek  

                                            Koukám, že paní byla docela vyvinutá, ale ten stojánek, blatníky a pružinová vidla to dost kazí

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Tak jestli jela az ze Skotska, tak se ty blatniky daji pochopit.

                                              0 0
                                            • Paja  

                                              Nasad si brejle, dela to ta rozepnuta bunda…pruzinova vidla je o.k. :-P

                                              0 0
                                            • Motyll  

                                              Dal jsi dnes všechna ESka?

                                              P.S. dnes končí (pracovní) patnáctý týden. Modří vědí…

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Nejnejnejočeká­vanější stroj rocku :)

                                                Na Fritzdiscountu píšou 10–14dní…

                                                https://www.youtube.com/watch?…

                                                0 0
                                                • pepek  

                                                  Všechny káble vnitřkem? To je past vedle pasti, p*čo. Doufejme, že nenastane nutnost výměny v záruční době u prodejce. To by Jaroslav musel i dále stále truchlit.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Na videu je 27,5" verze. Trojpila s nejlehčím převodem 22 – 40!, 180 mm z. kotouč, 120 mm zdvih, no XC raketa to nebude…

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Nemyslím, mám od nich silnic a měnili vnitřní bovden v pohodě.

                                                    Je to móda, i mladej na dětským to má.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Já jsem zase na Buku slyšel, že to byl n e ř e š i t e l n ý problém, hoši. Ale už nevím, kdo to říkal :-)

                                                    0 0
                                              • pepek  

                                                Jo dal. Sobotní krásné vlahé ráno a všechny stezky jen pro sebe – luxusní!

                                                Tak mě napadlo, že můžeme třeba ten nový usek přilepit k obligátní středeční vyjíždce. U Ladi počkáme na tmu, vyrazíme, objedem to, nazpátek dáme ještě pivko a dom.

                                                Říkám to v předstihu, aby si někteří stačili zadovážiť ta správná světla a řádně je upevnit na optimální místo.

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  …Vsechny stezky jen pro sebe…

                                                  Bodejt by ne, v Podlesi se bojuje. V poledne uz mel Drson 90 km.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Na SS? Se střídají ne?

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Nene, jede sam na MTB.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    ta druhá fotka – celej Sagan

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Merida nebo Kona?

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Merida, nakonec 18 kol, 167 km, na Praděd se tudíž možu vlastně ******. První borec 29 kol, ten se uplne posral.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    jj to rikam porad, jedine 29 :))

                                                    Jinak dobre ty. Takovej vojep bych do tebe nikdy nerekl.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    No pekne :-)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Magore :) Ale klobouk dolů!

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Jak dlouho jsi vydržel kroužit ?

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Že by 12?

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    To bylo ftipný.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Dvanáct hodin bez pauzy kroužili pasři z první desítky. Já to proložil dvěma zastávkama v knajpě (zastávky v cíli u stolu s mináží nepočítám, tam jsem sežral tak kilo banánů, pět balíčků miňonek a půl štrycle chleba se škvarkovou). První zastávku v knajpě mi zpestřil Roman a vytrhl mě z krouživé letargie, přidopoval mě pívem a turkem, tímto mu děkuji bo mě to na další 4 kola nakoplo. Druhej guláš a pívo následoval v patnáctým kole.

                                                    Zajímavý je, že si naprosto přesně pamatuju dvě místa z tratě. První z poloviny toho asfaltovýho hajzlu k lelekovadlu. To byla upadlá elektrikářská páska ze startovního čísla, který tam určitě někdo ve stavu absolutního zoufaltví strhnul, otočil to a už ho tam nikdy nikdo neviděl.

                                                    Druhý místo, kde byl rozjetej hrdobec na cestě, bylo před koncem toho asfaltovýho hajzlu k lelekovadlu, u toho zakurvenýho rezavýho plotu, s olezlou, zamrdanou bránou s klikou pomazanou hovnem. Toho brouka mám vpálenýho v hlavě, v noci jsem ho viděl ve snech…ve snech…v noci jsem vlastně nespal, jen se otáčel jak rozprcaný prase na rožni.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Mě by zaujímalo, zda se můžeš posadit, nebo jen ležíš na břuchu.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    prdel nebyl problém, nejvíc se ozývaly vazy na pravým kolenu

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    jen pro zajímavost, kolik si měl do té doby najeto?

                                                    0 0
                                                  • babicak  

                                                    Gratuluji

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Dobře pico. :)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Congratulation!

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Pekne

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Máš talent.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    :D

                                                    0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Uznávám, že toto se ti povedlo velmi:-)) Akorát nevím jestli jsi mi tímto nevystavil stopku u šéfa na příští akci.-(

                                            0 0
    • Smazaný účet  

      Musím si ulevit, rozhodl jsem se zas kunit hybrida: nové záplety, nahazuji bezduš, následuje výbuch, zamrdaná předsíň, ráfek rozcentrovaný, plášť nevím zda-li bude použitelný. Nové kotouče: samozřejmě rybářský unašeč naráží do třmene, nebudu to dělat, to je černá díra tohle kolo…

      0 0
    • Motyll  

      Bacha na migranty, už jsou i u kulaťáku.

      0 0
    • Motyll  

      http://vyskovsky.denik.cz/…16-n8ab.html

      Nás nedostanou… ;-)

      0 0
      • mastihuba  

        Já bych se takhle nerouhal… :) nerad bych se s nima domlouval nekde po cestě k domovu. Driv kdyz videli ze jedu rovně a osvetlenej na to srali. Dnes budou ve dve v noci honit frcky. Jezdit porad jistotu okolo cemo nebo pres smigulu je v mokru nahovno. :)

        0 0
        • Motyll  

          Tvl dyť ty nahoru jezdíš autem na Birell :)

          0 0
          • mastihuba  

            Ty pro jistotu jen 2× ročně do oslandu. Ty se fakt bat nemusíš. :P

            0 0
            • Polka  

              Už ani to ne :-)

              0 0
              • les  

                Olšany letos super atmosféra. I Mazda byla v pohodě. Pepku už vím kde je Duchoslav, pěkně jsem se tam v sobotu vyřádil.

                0 0
                • Polka  

                  Moje hlaseni ze soboty:

                  1. ve Vranove byl nakej motokros
                  2. modry vymrd na Olesnou a sjezdik do Blanska stale prujezdny viz. foto
                  3. v Klepacove vyrostl brutal peknej statek (Samsara), to jsem cumel, to jsem neznal :-)
                  4. dal jsem si obchvat Klepacova a peknou vrstevnicku k tomu, dal jsem to tam nezkoumal bo jsem musel hore a ne dole
                  5. jakozto spojnici z Rudic ci severozapadu na singly doporucuju tento rychly „bezbolestny“ vy­jezd
                  0 0
                  • Motyll  

                    inspirativní – ten penzion vypada zajimave, jen premyslim o pohodove ceste tim smerem (s vozikem)

                    0 0
                    • Vilém  

                      Samsara je pekna, mivaji tam dobry pivo, jen ta obsluha a kuchyn vetsinou prilis nestiha.

                      0 0
                    • Polka  

                      No…ja se tam ani nezastavoval (jen blbec by stavel v puli kopca, ze), jen jsem se kochal + hriste pro decka vypadalo pouzitelne. Ale ta poloha je takova specificka, s vozikem asi jedine prijezd i odjezd vrchem po modre pres Pokojnou a pres Rudice po te cyklo 5119 do Jedasu. Vsecko ostatni bude u panimamy no pasaran :-)

                      0 0
                • pepek  

                  Jj, taky se mi tam líbilo, hlavně ten nový usek u Buku, ten je přímo návykovej.

                  A ty výjezdy jsou takový lidštější, skoro na pohodu.

                  0 0
                  • Motyll  

                    No tuhle středu to pojezdím komplet a pak si dám pohov než opadne zájem. Na víkend prognózují hnusně, tak to snad VELOtesteři moc nerozryjou rozryjou.

                    0 0
                    • Karaya  

                      Kdy tam pojedeš ve středu? Já tam ještě nebyl, tak bych se přidal, kdyby to šlo.

                      0 0
      • RomanH  

        …zamerime se hlavne na cyklostezky… To je fakt super. Takze tam, kde cykliste ublizi maximalne sami sobe / jinym cyklistum, budou cajti honit frcky. Nu coz, kdyz u nas v polich cihali na skolnika, co jezdil na pole autem okopavat erteple, jezdil jsem po hlavni. A jejich zavedeneho psa jsme jim odbourali svagrovou harajici fenou :-)

        0 0
      • obda  

        Vzhledem k zaměření na cyklostezky by soudruzi měli pomalu vymýšlet náhradu za úsek Bílovice-Obřany ;) A Marihuánský dokonce zmiňují explicitně ;)

        0 0
    • JSt  

      depic, tu tvou mrdku s remenem uz zahrnula do sortimentu i ikea https://motorcove.wordpress.com/…ikea-sladda/ .;-) samozrejme flat-pack.

      0 0
    • Smazaný účet  

      St ništ?

      Já jen, jestli mám jet na běloušovi do hokny…

      0 0
    • mastihuba  

      Nesu zvyklé. Uplnek, tma, ticho, normálně sem mel strach jet dom. :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nebýt té zimy, mělo to atmosféru. Jestlipak Polka dorazil taky do půlnoci …

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ještě, že mám rozesraný vobě hajtry, rozklíčovávat, kdy kdo vlastně jede, je vpodstatě nemožné.

          0 0
          • Paja  

            Kdo napsal, ze pojede, tak jel, ze dojede i Polka, kterej napsal, ze muze az ve ctvrtek se rozklicovat nedalo a Franta na kole, to je proste prekvapeni jak na Vanoce :-D

            0 0
        • babicak  

          Večer po dojezdu 3 stupně, o půlnoci za úplňku museli mít chlapíci kolem nuly (zvláště v Marihuánském).

          0 0
        • Polka  

          Dorazil, ale ta kosa na nohy…malem mi upadly kua prsty.

          0 0
      • Motyll  

        Tak jsem to namotal celý.

        Vánoce v dubnu :)

        http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

        0 0
        • Polka  

          Pekne. Krasne je videt ten rozdil oproti puvodni mape u toho Duchoslava a to napojeni od propadani.

          Zaroven spustili celkem peknej web.

          0 0
    • Excel  

      Jede dnes nějakej ******** navrch?

      0 0
      • pepek  

        Když si se mnou zajedeš na jeduvnicetrail jednou za světla a jednou po tmě, tak se tam doštrachám. (kdybychom seděli sami u obroského stolu-tak víš co . . . )

        0 0
        • Excel  

          To je pro mě zajííííždka se drbat na nějakej umělotrejl pro tajtrliky.

          0 0
        • Motyll  

          Potmě je to imho o hubu.

          0 0
          • pepek  

            O hubu možná ne, ale asi bych v noci neudržel dostatečnou rychlost a pak ty klopenky neprojedu zodpovědně.

            Exík: nejvíc nejlepší usek začíná pouhý 2km nad Bukem.

            0 0
            • Motyll  

              Jsem myslel, že tobě nejvíc vyhovuje okruh číslo 3. :)

              0 0
              • pepek  

                Tam trpím Minderwertigke­itkomplexem, ty skočky těsně za výjezdy ze zatáček nedávám, musím přibrzdit a to mě deprimuje :-(

                0 0
            • RomanH  

              Tak ten jsme jeli na Mikulase, ne ?

              0 0
              • Jaroslávek  

                Teď už je to všechno jiný kafe. Tenkrát se alespoň u mne nedalo tvrdit, že jde o nějaké jetí.

                0 0
                • RomanH  

                  Tak povrch uz nebude rozbredlej a nebudou tam pasky, tak to bude urcite plynulejsi. Jako navratovka ci priblizovadlo mozna, ale nejsem krecek nebo veverka, abych se motal v kruhu. S Pajou jsme si o tom psali na ICQ – kdyz to pevede od nekud nekam a nebude se tam motat moc lidi, tak jako priblizovadlo fajn, ale takto to ma zatim jen Motyll pred vecerkou :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Na druhou stranu na tech odpolednich vyjizdkach na Buk se taky spousta cest hobluje dokola, takze si dovedu predstavit, ze treba jednou do mesice by vyjizdka na Buk misto snerovani trailama v Marianskym nebo obchvatama Kanic apod. byla nejkratsi cestou na STMK a pojezdit tam, uz ted je tam dost trailu, ze spolu s cestou z Brna nemas sanci to za odpoledne cely objet, natoz aby ses nekde motal jak veverka, kdyz se to napoji nejakym systemem cest prolozenych trailama smerem na Brno, tak to bude samozrejme jeste lepsi.

                    0 0
                    • Excel  

                      Mohli by tam dělat dvanáctihodinovku, počítám, že tam by mi mrdlo mnohem, mnohem dřív.

                      0 0
                      • Paja  

                        To pochybuju, ale mozna bys tam sebou mnohem driv mrdnul nekam do lesa ;-)

                        0 0
                        • Excel  

                          Tolik zbytečných kravin na takovým kousku by odpálilo i otrlé maratonce.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Z tohoto pohledu se mi prvne docela libily Trutnov Trails.

                            Priblizoval jsem se tam casti BunkrTrailu, bohuzel meli znaceni na p*cu, tak jsem v pulce nevedome sjel dolu. Pak jsem se vysplhal po stare kamenite ceste (nazyvali ji Pansky stoupak) nahoru – z klasicke cesty se stalo prejizdeni balvanu do kopce – docela fajn. Dolu jsem se spustil Modrinovym trailem, ktery se mi prvne docela libil – bylo to cele takove nedodelane, hodne to vypadalo jako Pepkovi Veverci stezky – proste nahodou najita pesina v lese. Pak se to ale bohuzel klasicky zvhrhlo a ke konci opet na kopci smerem dolu udelali souradnicovou vrtacku – namotane vracecky po celem kopci (byt to na mape tak nevypada) – ze shora jsi videl, kolik toho musis namotat, aby ses dostal dolu – uplne zbytecne. To mi vzalo chut skrabat se tam jeste jednou na ten jejich cernej trail.

                            Vsechno je to proste delane jako resort. Ja to chapu, povoleni dostanes jen na male uzemi, navic to ma pritahnout lidi (=penize obcim). Takze ano, pokud muzu cast trailu vyuzit a nic lepsiho vedle neni, tak proc ne, ale krouzit bych tu taky nedokazal.

                            0 0
                          • pepek  

                            Ty ses dobrovolně mrcasil na krátkém, volejnatém okruhu celých 12 ku*wa hodin a tady pomlouváš pěkné technické pješinky, které jsi ani neviděl.

                            Např. zkušený s. Polka dnes nadšeně souhlasil, že by se ten bukoúsek měl projet v rámci středeční vyjíždky

                            Bude taky víc témat k diskusi, ne jen obligátní pláště, duše-bezduše a Jaroslavovo imaginární kolo Yeti.

                            0 0
                            • Paja  

                              Vsak jsme to s babicakem s ramci stredecni vyjizdky projeli…

                              0 0
                            • Polka  

                              Tak tak, okruh 2 rulez. I dnes to šlo, turisti i velotesťáci statečně uhýbali a zas tak moc jich nebylo, rozprostřelo se to. Skoro sem to dostal na doraz :-)

                              0 0
                            • Excel  

                              To ale pletes hrusky s jabkama. 12 hodin se na tom jedovnickym da krouzit o dost hur. Je to trail na hrani skoro na fleku.

                              0 0
                              • Paja  

                                Na fleku…pokud dobre pocitam ma podle toho tvyho vysledku okruh v Podlesi lehce pres 9 km…uplne stejne jako hlavni Jedovnickej okruh ;-)

                                0 0
                                • Excel  

                                  Ano, ale pro ten účel je vhodnej, zkus kroužit 12 hodin tam a pak 12 hodin v Jedovnici na trailech. ;-)

                                  Edit. Jakože dvanáctihodinovka na jedovnickým trailu bude o dost víc na palici, jestli mi teda rozumíš.

                                  0 0
                                  • les  

                                    Jezdit dvanáct hodin na bicyklu je vždy na palici :-)

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Na to jezdit 12 hodin po 9km okruhu bych se mohl ******…:-P

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Je to výzva ? Je. Tak co.

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        presne tak. nekdo se polozi je pri te predstave. ;-)

                                        0 0
                                      • Paja  

                                        Maraton se da taky behat na 400m ovalu…ale obvykle to nikdo nedela :-D

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          ostatne jako mtb maraton zpravidla byva jeden velky okruh. kdyz se bezi dvanactihodinovka nebo dvacetictyrho­dinovka, tak, svete, div se, bezi se na kratkem okruhu. na vystecu, to bylo treba kolem rotundy. ;-)

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Nj, to je fakt, skoro vsechny tyhle „blbarny“ se delaji na malym okruhu, dilem asi kvuli obcerstveni a dilem kvuli komplikovanemu uzavreni a zajisteni vetsiho okruhu.

                                            0 0
                                            • JSt  

                                              rekl bych, ze duvody jsou prostsi. i kdyby byl treba 100km zajisteny okruh s obcerstvovackama (mtb marathony zcela bezne), bylo by to pro zavodniky i poradatele dost neprakticke krajet ujetou vzdalenost misto po 10km po 100km. ;-)

                                              0 0
                              • Polka  

                                Náhodou to není vůbec špatnej nápad na takovou *****-akci :-) Jedná obcerstvovačka nahoře u trojúhelníku nebo na Rakovcu. Otázka kolik by to jelo šulinů :-D Asi si to někdy nanečisto zkusim.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Tak to zas takovej problem nebude. Parkrat to vobjedes a zbytek casu prosedis na obcerstvovacce. :)

                                  0 0
            • babicak  

              Tento nejlepší úsek jsem si pojmenoval Motýllův trail, nebo taky Motýllův singlík.

              0 0
        • obda  

          S tou tmou si nejsem moc jistej (špatnej směr a bude kosa), ale za světla bych si to i projel :)

          0 0
        • Jaroslávek  

          Seš fakt ujetej.

          0 0
        • obda  

          Jedeš?

          0 0
      • Smazaný účet  

        Dnes jdu na Doubravníka bez cyklo a hlavně trailo keců :)

        0 0
      • brantec  

        Jel bych i jel, su dnes v práci na kole..

        0 0
        • Paja  

          No ty vole…brantec!

          0 0
        • RomanH  

          No neni mozna :-) Ty jeste jezdis ?

          0 0
        • Jaroslávek  

          Po Frantovi druhé vánoční překvápko:-))

          0 0
        • Excel  

          Vo kolika tam budeš?

          0 0
          • brantec  

            Příjezd vidím asi nějak takto: 17:30–18 hod

            0 0
            • Excel  

              jakbysmet

              0 0
              • Jaroslávek  

                Skoro poledne, referát žádnej …

                0 0
                • Paja  

                  …asi se po brantecove navsteve jeste neprobrali ;-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Nemáte dnes někdo chuť na Hauskrechta?

                    Manas: budu mít taky indiánskou vidlu

                    0 0
                    • Paja  

                      Co ty neudelas, aby ses mu zavdecil a jezdil s tebou :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        . . . . byla za levno :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          A ta indianska vidla bude na ktery kolo, to vietnamsky? :-D

                          0 0
                          • pepek  

                            Indiánská vidla logicky na americký kolo

                            To druhý kolo není vietnamský, to je západoněmecký kolo, už jsem ti to přece vysvětloval.

                            0 0
                    • RomanH  

                      Na Holedne Ti roste spousta cesneku, akorat bych to sbiral alespon dva metry od cesty :-)

                      0 0
                      • Paja  

                        …a tam jeste nekvete?

                        0 0
                        • Karaya  

                          Dneska jsem sbíral za Ochozem a ještě nekvete, ale už se to blíží. Každopádně je výbornej.

                          0 0
                          • Paja  

                            S babicakem jsme byli ve stredu nad rybnikem pod Hadkem a tam uz to kvest zacinalo, listy uz byly takovy „unaveny“, ale jeste se vybrat dalo, kdyz clovek trhal ty mensi, cerstvejsi.

                            0 0
                          • Polka  

                            Potvrzuji, nechutnal jsem ho, ale nekvete :-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Kde?

                              0 0
                              • Polka  

                                No ten Ochoz, dyť to psal Karoš.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Proto se ptam kde presne, ve stredu jsme ho trhali nad rybnikem a tam uz kvest zacinal.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Já jel od Hádku hore kolem koní směr Ochoz a nic nekvetlo a listy mi přišly ok.

                                    0 0
                                  • Karaya  

                                    Doporučuji jet jak je na fotce č.1, místo sběru vyznačeno.

                                    Ale bacha, roste to tam spolu!

                                    3., fotku jsem dal jako kvízovou otázku v práci a otrávili by se všichni. U nás zatím dobrý :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Tak i kdyby to nekdo nepoznal podle listu, staci jeden rozsudlit v ruce a je jasno.

                                      0 0
                            • Motyll  

                              Objel?

                              0 0
                • scoty  

                  no tak třeba já jsem fčera večer na Netru o 10cm nepřejel s.běženkyni, která mi uprostřed lesa vyběhla ze křa se sluchátky zaraženými snad do středního ucha…všimla si mně několik vteřin po tom co jsem ji zdárně minul a pak se strašně lekla…

                  0 0
                  • pepek  

                    . . . a pak ses ji snažil utěšovat?

                    0 0
                    • scoty  

                      sám jsem potřeboval utěšit, a kdybych necukl stranou do porostu, tak mám na zádech vyjetý drapák od soudruhů, kteří

                      jeli za mnou…:-)

                      0 0
                  • Jaroslávek  

                    Co si mám představit pod pojmem Netro ?

                    0 0
                  • RomanH  

                    Primo u tech skoku je to jeste celkem prehledne, ale z kraje Cervenaku vede v tom hustym podrostu par lajn dolu kolmo pres tu zelenou, a tam nema ani jedna strana moc prostoru.

                    0 0
                    • scoty  

                      Tento příběh se stal na křížení s vrstevnicí o patro výš, ne na zelené. Je to tam víc zarostlé, a hlavně ta slečna nevnímala nic kolem sebe, až zblízka bylo vidět, že je zašpuntovaná…

                      Jinak na křížení se zelenou je to přehledné, navíc se většinou startuje od ní. Ke kolizím nedochází.

                      0 0
                • Excel  

                  Přijeli, nažrali, pokecali, odjeli.

                  Za světla!

                  0 0
            • Jaroslávek  

              Né, že pak usneš v Jedovnicích na náměstí:-)

              0 0
    • Motyll  

      Tak jsem dnes se senátorem dal 2 a 3. No na trojce mi Mates dvakrát letěl luftem, jinak ok. Dole v rámci otevření pro juniora pohár. Cílová pub nahoře u L.

      0 0
      • Polka  

        Ted byla reportaz ve vecerniku. Ucast minimalni, nebylo se ceho bat.

        0 0
        • Motyll  

          Když jsme jeli podruhé nahoru začalo se lehce zahušťovat. Jinak fakt ok.

          0 0
    • pepek  

      Valentino dobře! Dnes jak za mlada :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        To je nějakej svatej, ne ?

        0 0
        • pepek  

          To bude asi nějakej italskej fotbalista.

          No a ještě jednu novinku ti musím říct, to tě bude zaujímat: H. Paddon dnes normálně porazil Ogiera (!), zatímco Latvala zase prostrčil tlumič kapotou, jako přídavek dal několik kotrmelců a eště zase brečel, že to byla závada tlumiče :-)

          0 0
    • Motyll  

      Dneska jsem SMK namotal dvakrát. Lidí minimum. Z Buku IMHO nejlepší 2, 1, 3. Full HT, zase vše jinak. ;-)

      0 0
      • Polka  

        Akorát z 2 na 1 to chce po kořenářce a kolem Budkovanu, ten asfalt tam je pěknej opruz.

        0 0
        • Motyll  

          Až to tam trochu vyschne… Ale máš pravdu, přejezd z 2 na výjezd je „největší“ nuda.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Ale nepřeháněj to, aby se ti z toho nemotala šiška.

        0 0
      • RomanH  

        Kolik to cele zabere ? ±2 hodiny ?

        0 0
        • pepek  

          ± celej ku*wa den :-) Ty tvoje termíny to je peklo. Eště že nejezdím na ty tvoje přesně naplánované výlety :-)

          0 0
          • RomanH  

            :-) Celej ku*wa den se budu strachat od NEKUD NEKAM, ale ne na par km2 porad dokola. Cesta je cil ;-)

            0 0
            • JSt  

              si tam dojed autem. :-)

              0 0
              • RomanH  

                Odpoved jak od Pepka :-)

                0 0
                • pepek  

                  Když vylezeš z auta ještě čerstvý, tak si to víc vychutnáš. A eRZeta Klajda-Ochoz-Březina-Jeduvnice taky není špatná.

                  0 0
                  • Paja  

                    Jen pockej az tam jednou potkas pepka v protismeru…

                    0 0
                  • RomanH  

                    Pokud bych tam chtel jet se svisti, tak auto by byla nutnost. Minule jsem jel s Marketkou do Podlesi a zpet. Bylo to na ni tak akorat. Nasadit zahradku, 4 nosice na strechu, alchymie, jak mas natocit kliky / vysunout sedlovku, aby se to tam veslo… mam koprivku jen kdyz si na to vzpomenu – staci mi to 1× – 2× rocne, kdy prevazime komplet 4 kola na dovcu. Zlada lokalka do Podyji :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ber to tak, že Motýlovic family má za barákem na čas povyražení, než to budou mít najetý do zblba, a u kulaťáku je na dlouhou dobu hlavní téma jasné :)

                      V aktual. vlákně z TestFestu píšou, že tam bylo hodně úrazů, někdo píše, že to je těžký, druhej to zas v poho objel na CX…

                      0 0
                      • Polka  

                        Sobotni info bylo sanitka a par klicnich kosti.

                        0 0
                      • liskin  

                        Já to jel včera na Spec Divergu (gravel bike) na 32mm slick pláštích, sám a večer a s komplet zmrzlýma prstama, ale dost pomalu (poprvé na singletrailu ever). Podle stravy to ten den zajeli lidi i pomalej, ale kdo ví, jaký za tím byl příběh. S trochou rozmyslu mi nepřišlo, že by se tam člověk měl zabít.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Závidíš co? :)

                        Už to tady bylo milionkrát, obtížnost je přímo úměrná zvolené rychlosti. V klidu to objede sedmiletej kluk. A není žádnej superpilot.

                        0 0
                    • Motyll  

                      Jo tuhle skládačku taky miluju. A to nemáš Rapida, kde je přidělávání zahrádky opruz na půl hodiny.

                      0 0
                      • pepek  

                        Když už jste si oba pořídili školku, měli jste hned myslet na VW Transporter

                        0 0
                        • obda  

                          Zkus s tim po Brne parkovat, treba u vas pred barakem ;)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Tak treba Mondeo v kombajnu je tusim ± stejne dlouhy jako ten Transporter, ne ?

                            To Pepek : Kolik ze mas dcer ? Pockej, az casem vyfasujes kompletni skolu a jako dedecek je povezes na prazdniny ;-)

                            Jinak, ja bych na Multaka i myslel, ale mam jeste minimalne na 6 let hypo, a to se s tim moc neslucuje.

                            0 0
                            • Paja  

                              Presne tak, ty kratky verze dodavek jsou jen o malo delsi nez velkej kombik a kolikrat kratsi nez nejaky SUV.

                              Presne z techto duvodu si nas deda koupil Traffica…zatim se mu tam ty vnoucata jeste vejdou…

                              0 0
                              • obda  

                                Otázka je, kolik zbyde místa v krátké dodávce v min. pětimístné verzi, když tam kromě 5 kol musíš narvat i věci.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Kola musis dat na tazny, jedno teda dovnitr, ale v peti lidech je i v kratke dodavce ten kufr megaobrovskej.

                                  0 0
                            • Polka  

                              Covece jo, cca 4,8m, parking no problem :-)

                              0 0
                            • obda  

                              Ja schvalne bral kratsi auto, C4 GP je o ctvrt metra kratsi nez Mondeo nebo Galaxy :) Kazdopadne jezdit po meste Transporterem fakt nechcu :D

                              0 0
                              • mastihuba  

                                To je o zvyku. Zaparkovat dodavku je určitě jednodušší nez skladat kolo do auta. Byť v mem případě pouze jedno. :)

                                0 0
                          • pepek  

                            Parkuju s tím každý den. Vlezeš se do mezery menší, než běžný počong, neboť tam můžeš zajet bez nutnosti následně otevřít dveře (vylezeš bokem, nebo zadkem :-) Na délku taky dobrý, dá se do mezery větší o 2×15cm.

                            Roman: nepřipadá v uvahu

                            0 0
                    • obda  

                      Uz jsem se bal, ze skladani kol na auto nenavidim sam. Navic na to nase vysoky jen se schudkama :-/ A pet kol na strechu stejne nedam – asi fakt budu muset poridit nosic na tazny (a tazny, coz je na my auto docela balik :(, protoze specialni elektronika a parkovaci senzory)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Kamos 5 kol dava na Astru. To prostredni proste nekam vklini a prikurtuje to ke druhemu remeny a gumicuky.

                        0 0
                      • bagr84  

                        Hodlám teď kupovat Sharana. Dávat kolo na střechu mi nevadí, ale raději bych dovnitř.

                        0 0
                      • Paja  

                        …kdyz jsem videl o kolik je pricnik na 5008 delsi nez ten na Oktavku, 5 kol tam musi vejit, i kdybych nechtel…tazny teda mam taky.

                        0 0
                        • obda  

                          Na to se můžu … 5× Thule ProRide kámoš teda na Galaxy nedal. Než přikupoval další tři držáky na střechu a pokaždý se s tím drbat, to fakt raději to tažné.

                          0 0
                          • Paja  

                            Asi taky zalezi, jestli mas pricniky, ktery presahuji uchyceni nebo takovy ty zaobleny.

                            0 0
                            • RomanH  

                              jj, na to narazim ja, ale nechce se mi kupovat cela nova zahradka misto te originalni.

                              0 0
                              • Paja  

                                Jsem si misto originalu koupil rovnou Hakr, original je sice rozhodne hezci, ale tak o 20 cisel uzsi.

                                0 0
                            • obda  

                              Origos designove, byly s autem od predchoziho majitele.

                              0 0
                      • Karaya  

                        Njn, na C5 to taky bylo za 10t. Nicméně teď dát kola na tažný je 5minutová záležitost a schůdky nepotřebuješ :-)

                        0 0
          • Paja  

            Planovat muzes jak chces, ale s takovym muzstvem stejne neudrzis disciplinu…to pak zacne nebudu to delatja je du do pici z tadyma…no a nakonec uhnete zmrdi :-D

            0 0
        • Motyll  

          Hodinku a půl moje pomalé tempo.

          0 0
    • JSt  

      hosi, ve ctvrtek to zakoncite v brne. jste sici zvani vecer na drahu. ted vo sobote mi to exik odsvedcil…

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Motyll  

      Takže zítra. Flow a pak kulaťák.

      0 0
    • Preclicek  

      teda Jedovnice mne moc nelákaly, podle fotek, ale i videí, ale report vypadá zaojímavě. Prostě to chce hodit předsudky zalavu a zkusit na vlastní pláště!

      Jedovnice traily report

      0 0
      • Polka  

        Asi sis spetl vlakno. To spravne je zde.

        0 0
      • Paja  

        Hele, prozrad mi, cim je pro nekoho z Luhacovic tohle vlakno zajimavy?

        0 0
        • pepek  

          Má pravdu, Jedotraily jsou návykový. Dnes jsem si říkal, že dám jen Bukotrail a pojedu někam pryč z tama do. . . . . , ale nakonec jsem ho dal 3× a všechny ostatní pěšinky ještě k tomu 1×.

          A ty červený vykřičníky jsou asi furt ještě malý, zase tam někdo letěl.

          0 0
          • Karaya  

            Já tam dneska byl taky, dal jsem všechno jednou a stačilo mi to. Asi jsem byl namlsaný vašimi komenty a měl jsem přehnaná očekávání :-).

            Nevadí ti, že na bukotrailu je v povrch takový přírodní asfalt?

            Na č.1 je jedno IMHO dost nebezpečné místo – skok těsně před utaženou klopenkou, tam bych řekl je silný padací potenciál.

            0 0
            • pepek  

              A co se ti nelíbilo? Přírodní asfalt je gut, jinak by to asi v klopenkách nedrželo. Za rok to zapadá jehličím a nebude poznat, že to tam nebylo odjakživa. Nebezpečná místa jsou, pravda i na té turistické jedničce, Sanitky tam budou asi často.

              Mně se tam líbí to, že na rozdíl od Rychleb jsou ty výjezdy zadarmo a je to tady za rohem, což je asi právě to riziko, že tam jedou i amatéři, jako já. Asi je to dobře udělaný- i když tam jezdí davy, tak trať je furt OK.

              0 0
              • Karaya  

                To se pozná tak za dva roky. Černej potok byl taky na začátku hlaďounkej a jakej je teď :-(.

                Na rozdíl od Rychleb mi přišlo, že se pořád dokola opakuje to samé – lavice, skok, skok, klopenka, lavice atd. V Rychlebech jsou víc zapojené přirozené terénní prvky.

                Fakt, že je to za rohem je velké plus. Z domu do domu, traily 1× dělá cca 3,5h.

                0 0
                • pepek  

                  To je potom OK. Kdo chce hladký klopenky, pojede do Jedovnic, když se chceš drncat po šutrech, pojedeš do Rychleb a všichni budou happy. (Jen dávej pozor v tom esíčku pod vápenkou, Honza Koubek řikal, že s tou Hondou se nedá zatočit :-))

                  0 0
                  • Karaya  

                    Já tam z Brna jezdím na kole :P

                    BTW: Co furt máš s tím Koubkem? Na Autoweb jsem našel akorát tohle „Honda FR-V si rozhodně zaslouží pochvalu za zdařilé odhlučnění interiéru, ale i za jisté jízdní vlastnosti. Nastavení podvozku přitom zaručuje dostatek pohodlí. Vyzdvihnout musíme především přesné řízení a řazení.“

                    0 0
                    • pepek  

                      Aha, rodina se zase rozrostla, tak tě už z auta vykopli ven? :-)

                      0 0
                      • Karaya  

                        Rodina se drží stále ve stejných počtech, ale já rád jezdím na kole. :-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Já mám kolo taky rád. Proto si ho tam vždy raději dovezu, aby se moc neopotřebovalo.

                          0 0
            • Smazaný účet  

              Pssst, východní klika kritiku špatně nese ;)

              0 0
              • mastihuba  

                Tak hranice mezi blbym remcanim a konstruktivni kritikou je velmi tenká. :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Dnes jsem konečně zavítal s hybridem, nebýt každých 10 m ty otravný dvojhupy, byla by to dobrá tréningová CX trať :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Nemáš rád skákání ?

                    0 0
                  • les  

                    S beranama ty dvojáčky :) To musí bavit. :)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Hned jak doresime tech 603 vzorku viniska co se nam slezlo na kost se tam budu muset vypravit. Uz vo tom dou legendy.

                      0 0
                      • les  

                        Pozvánku na košt jsem vyvěsil v haklu na nástěnce :)

                        0 0
                      • Motyll  

                        Bych chvíli počkal. V podstatě každý den se tam eliminuje pár kusů, takže za měsíc za dva tam bude volněji…

                        0 0
                        • JSt  

                          zas necekat moc dlouho. jak se voklepou ti z otviracky, bude zas narvano. ;-)

                          0 0
                        • mastihuba  

                          dneska vo šesti vokolo kempu slušnej václavák samej nadrženej cyklobuzerant. :D no a co jsem viděl z asfaltu jak to vypadá, tak mi to silně připomínalo dojezd superflou, což už mne při posledních návštěvách rychleb nebo koutů docela sralo. Upřednostňoval bych traily typu verlyba apd. No už se těším až tam vlítnu na kole, třeba bude devátá sanitka :)

                          0 0
                          • Polka  

                            Jj, superflow/lipovske stezky. Na prirodni sutry/koreny zapomen.

                            0 0
                          • pepek  

                            Upřednostňoval bych traily typu verlyba – tvl. to je peklo totok. Udělají ti libové traily kousek za barákem (hospodou) a zadarmo, eště jsi to ani neviděl a už bys chtěl, aby ti tam navezli 10ti tunové balvany? Druhej zase chce, aby ho nikdo nepředjížděl, třetí zase nějaké kořeny. . . . .

                            0 0
                    • Motyll  

                      Jel to i autobusák…

                      0 0
    • Jaroslávek  

      Je květen.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Nochainmal: je květen.

      0 0
    • bagr84  

      Dnes jsem se teda taky vydal do Jedovnic a musím říct, že dobrý. Značení trošku pokulhává, na druhou stranu možná lepší, jsme v lese, že :)

      Nabízí se srovnání s Petzenem. Ten jsem si moc neužil. Dá se říct, že tam kde obtížností černá v J končí, tam P teprv začíná. Hupy vyšší, dropy hlubší a klopenky… no mám strach z výšek a necítil jsem se v nich nejlíp, kór když člověk za nima viděl koruny stromů. Jak nejedeš ideální stopu, motáš se tam jak hovno pod splavem a nemá to „flow.“ Asi proto se mi Jednovnice líbí víc, na XC hardtailu si tam nepřipadám, že tam nepatřím, většina trati se dá projet téměř bez brždění a najíždět ideální stopu je mnohem jednodušší. Za mě dobrý, dá se na tom krásně pilovat technika, nebyl jsem tam sám a šlo krásně vidět, že když někdo neumí, musí hodně makat, aby držel krok.

      Popravdě mě ale přírodní traily (šutry, kořeny) baví víc, Jedovnice dobrý, ale že bych tam musel jezdit každej víkend, to určitě ne, takže za mě jednoznačne:

      1. Bikepark Jamnica

      .

      (asi Rychleby, ale ještě jsem nebyl :))

      .

      2. Jedovnice

      .

      .

      3. Petzen

      PS: je to motání na pětníku, ale ten pětník je celkem velkej :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.