• Splinter

    Sraz: 15.30 Klajdovka, 15.50 Bílovice u Sokecu

    Trasa:

    Klajda, Bílovice, Útěchov, Vranov, Adamov, N. Hrad, Mácháč, Rudice, Jedovnice, občerstvovačka, modrá důle, Polkova vrstevnica, Hádek, údolím dom…

    Svižný tempo, asi jako minule, na Buku tak kofolu a odjezd, sedět tam budu až v zimě…

    Anketa: Jedu?

    Jo
    7x
    70%
    Ne
    3x
    30%
    0 0
    • RomanH  

      !@#$ to se jako mam strachat nahoru kvuli kofole, a pak zase dolu a 50 km po silnici ? To se na to muzu… Sraz OK, castecne trasa OK, z Bilovic to vezmu na opacnou stranu a na Buku si dam urcite vice nez jednu kofolu

      0 0
      • pepek  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Paja  

        Vzhledem k tomu, jak je namyslena trasa tam, tak budu potrebovat na Buku taky neco zakousnout, synka urcite taky premluvime, kdyz mu slibime kybl horcice:o) v kazdym pripade beru baterku…

        0 0
    • rock  

      Pokud se ráno probudím pln odhodlání jet do haklu na biku, tak bych se v úseku Bílovice-Buk zase jednou přidal.

      0 0
    • Krocan  

      jedu:-)

      ale jsem pro, aby na buku byl čas i na jídlo:-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Zdá se to jenom mě, že to tady smrdí exhibicionismem?-)) Zvláštní, jak ten Pája bez tebe je úplně jinej člověk, nebo naopak ?-)) Ad Pepek: víš jak bolí facka sádrou ? -DDD

      0 0
      • pepek  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Paja  

        Ti vadi, ze jedu do kopca tvym tempem?-)))

        0 0
        • Jaroslávek  

          A propos, ty máš teď free st ? Jsem to nějak přehlíd.

          0 0
          • Paja  

            Helca zatim nikam nechodi, takze ctvrtecky jsou spis ze setrvacnosti, streda je tentokrat kvuli pocasi, ve ctvrtek se ma ochladit a prset.

            0 0
      • Splinter  

        Maňasu ty seš Maňas…

        Akorát Pája je asi v současnosti jedinej s kým jedeme trochu v tempu.. (nebrat nijak špatně:)

        0 0
        • Paja  

          „trochu“…uz sem se lekl:o) neboj, domluvim ti Bedu;) (ve stredu ale asi nebude moct)

          0 0
          • Paja  

            nj, 15:50 je z troubska moc brzo…

            0 0
        • Jaroslávek  

          To si moc dobře uvědomuju.-((

          0 0
    • Jaroslávek  

      Nejdřív tam člověka naučí jezdit a pak ho ani nenechaj málem napít! Zřejmě jsem slabý oddíl, budeš muset trénovat např. „ Tišnovští chrti“ atp.-))

      0 0
      • Blade  

        Cože co? :o)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Na Golemovi počítáš s metou nejvyšší ? P.Rašovský už asi na tebe nemá, co ? Ale že ti tenkrát pil krev ?!

          0 0
          • Blade  

            Ty woe a jak! :) Ale jemu všechna čest, kéž bych takhle za 30 let jezdil i já :o)

            0 0
            • Splinter  

              no doufám, že to moc nenapálíte, rád bych se první kolo svezl s 30kářema :o)

              0 0
              • Blade  

                No já budu ten poslední, kdo pojede kudlu :-D Vidím to podobně, jako jako jsi to udělal ty, nebo částečně já na Hoškovi, tedy zdržovat, zdržovat, zdržovat :-DDD

                0 0
    • mastihuba  

      koukám celodenní vejlet :) Tempo si možete zvolit jaký chcete, to mne nijak nezatěžuje

      0 0
    • Polka  

      No nic, zrubu se uz ve stredu :-) Ale scuknem se nekde v Utechove.

      0 0
      • RomanH  

        No ja planuju variantu Klajda. Odtud Bilovice a pak dle domluvy. Pokud se bude trvat na kratke navsteve Buku, ztraci to pro me vyznam. Budto tam pojedu s Bilovic nejak na primo, nebo pojedu Utechov – Adamov a pak bych byl pro zapichnout to nekde Adamov/Blansko. Jet kvuli jedne kofole navrch a pak 50 nudnejch silnicnich km domu se mi nechce.

        0 0
        • Polka  

          Mno na jednu kofolu nejedu rozhodne! To se zavodaci zblaznili :-) Pekne je pripoutame k vycepu, kola hodime na pudu a bude.

          0 0
    • Blade  

      Já bych jel…esi dostanu propustku ;)

      0 0
      • pegas  

        a uz je to tady:-D

        0 0
        • Blade  

          Nooo huráá:-D Potrefená husa se ozvala, pastička sklapla :-P :-D

          0 0
          • pegas  

            bud hodnej a treba te pusti na jedno s kamarady:-D

            0 0
    • mastihuba  

      to začíná vypadat na tým A a B :)

      0 0
    • bike29er  

      Dotaz, kde přesně je sraz, před hospodou Klajdovka?  

      0 0
      • Splinter  

        jo tam jak sou ty 2 lavičky, možno i 10metrů okolo, dle libosti:)

        0 0
    • slou  

      Tož nikdy jsem nejezdil žádný tempo, ale jen takovou pohodu. Takže svižné tempo je mínus … silnice, pokud možno, se snažím v poslední době vynechat, stači to co musím přes Brno …další mínus .. tak a to jsou už dvě :) čili jedno velké a to ještě jen kofola??? … Takže to, že vlastně nemám doma kolo je nepodstatné ;) takže nemožu. Škoda.

      0 0
      • RomanH  
        • a – = +

        Jen kofolu si da akorat Splinta

        Tak nezbrblej a pojed – nerikej, ze uz nemas ani zimaka

        0 0
        • slou  

          Bajk si dřepí v sevisu ..... a z práce se dostanu do Brna nejdříve kolem 19hod takže fakt to nepude. A zimáka jsem prodal…

          0 0
          • Jaroslávek  

            A kde to vlastně makáš, jako místně ?

            0 0
            • slou  

              Normálně v hokně. … ale asi su blbé že se snažím ještě něco stihnout odevzdat včas … a nebo ne? … Jinak dělám vybavení divadel… ;)

              0 0
              • mastihuba  

                řiká ti nec firma gradior?

                0 0
                • slou  

                  Ano … pročpak?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    se ptám jen tak že se mi známej jednou zmiňoval že dělají nějaký otočný jeviště. sem si řikal jestlis tam nezakotvil.

                    0 0
                    • slou  

                      :) … no nezakotvil … dělám u konkurence.

                      0 0
      • Paja  

        Svizne tempo = tempo masiny na pohodu:o) takze +

        O silnici pokud vim nebyla rec, jede se terenem, takze +

        Ted uz si sezen jen to kolo:o)

        0 0
        • slou  

          Bo to ale už vůbec není pravda, přičemž netvrdím, že to vůbec někdy pravda byla. A co jsem zjistil tak na těch potforách 2,35" to fakt jede cosi pomaleji ;) … ale užijte si to … počaasí máte super :)

           
          0 0
          • Paja  

            Vime svoje, zvlast kdyz by sis tam dal nejaky „normalnejsi“ plaste…

            0 0
            • slou  

              No mi tyto pláště připadnou jako docela normální na to. ;)

              0 0
              • pepek  

                Na „to“ jako jo, ale ten celek je pak na ten buk trochu předimenzovanej :-)

                0 0
                • slou  

                  :)) … no že by?

                  0 0
                  • pepek  

                    Noo.........ale zase kdybych já byl býval nazul ignitor místo nanoraptoru, tak bych byl tady býval  neseděl se zlomenou rukou, že? Tož to je pak těžká volba.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      mi poslední dobou prijde že si líp rozumim s pevnakem se slikama nez z tou dlouhou mrchou od meridy.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Neříkej, že si zase s ní „válčil“ na modré ?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          s modrou neválčím, tu bych moh vyučovat, ale ta odpružená mrcha fakt nejede. :)

                          0 0
              • Paja  

                No na to jo, ale na takoveto normalni jezdeni s kamaradama na Buk mozna trochu predimenzovane, vime:-)

                0 0
    • Běžec  

      Nemožu, dyk já…mám autoškolu :-(

      0 0
    • obda  

      Chjo, dneska jsem s kolem nepočítal, mám v práci na odpoledne naplánovanou důležitou schůzku :( A přitom trasa vypadá zajímavě. Ke všemu příští dva týdny se na kolo nedostanu vůbec :(

      0 0
    • Polka  

      Toz v 16:15 (to byste tam snad uz mohli bejt :-D) cekam v Utechove nekde u konecne busu treba.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tam to peče, nejlepčí na nějaký koupec.

      0 0
      • Krocan  

        já si spíš říkak „akorát tak na bike“:-)

        BTW:ty dneska nejedeš?:-O

        0 0
    • RomanH  

      Toz pekne to vcera bylo. I pres to hnusne vedro na Klajde, 3/4 hodinoveho cekani na ztraceneho Krocana, absence jidla na Buku a hladaku, co jsem dostal cestou domu (cca 1 km od baraku jsem musel slezt z kola a utrhnout si dve jabka, pac bych to uz asi hladem nedojel). Nakonec 115 km.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Taky tak, 98, hlaďák jsem chytnul taky ba i žízňák. Asi jsem nějakej přetaženej, usnu dycky skoro hned. No a ráno vstávání … škoda mluvit.-(

        0 0
        • pepek  

          Počkej, to chceš říct, že jste fakt dali jen tu kofolu?

          0 0
          • Polka  

            Nebud naivni, sadrosu ;-)

            0 0
            • pepek  

              No tak mi vysvětli, jak tedy mohli chytnout hlaďák cestou z buku ?

              0 0
              • Polka  

                „absence jidla na Buku“ – nebyla poradna kucharka ;-)

                0 0
              • RomanH  

                Ja vim, ze se rika, ze hlad je prevlecena zizen, ale po tretim jsem pochopil, ze hlad tentokrat neprepiji. A klobasek moc nepomohl.

                0 0
                • pepek  

                  No ten klobásek tam bývá v takové „light“ variantě :-(

                  0 0
                  • Excel  

                    aj ten guláš co jsem měl naposled byl ve variantě „light“-4 kousíčky masa, to bych ocenil raději cenu 80,– a flák masa a ne za 50,– prd ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Jj, fšechno se furt immerwere zhoršuje :-(

                      0 0
                      • Blade  

                        Nj, největší z velkoodběratelů guláše si doma kreslí malůvky na sádru, tak se pak nediv.. nemaj pro koho vařit, tak to upadá :)

                        0 0
                      • Polka  

                        Hlavne to zdravotnictvi, kdyz ti to dali napred do sadry, pak do dlahy, nechavaj te tydny doma navic… :-)) Brtnik uz ma asi krehky kosti. Ale sichr je sichr ;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Tak sem to dnes zkusil-katastrofa. Jel jsem jak 80letá babka , buk sem dal na: 4× ! po silnici, 3 zastávky quli zádům, posunoval jsem proto sedlo – strhl jsem závit – pak jsem somroval po buku M8 matičku, řadil jsem jenom na pilách, bo pravej palec nefungoval a že můžu trochu brzdit pravou jsem zjistil, až sem tam dal všecky 4 prsty. Nevíte o někom, kdo chce Authora Sector? (a spešla k tomu přidám gratis :-)

                          0 0
                          • Blade  

                            Za odvoz? Mno, že seš to ty tak já si je vemu :o)

                            0 0
                            • pepek  

                              No že seš to Ty.....tak Tě vylučuji z aukce (jezdi si na tom praskavcovi)

                              0 0
                          • Běžec  

                            V kolik tam byls? BTW Spešl gratis? A kolik že chceš za toho Authora? Nebo je rám taky na sádru? :-)

                            0 0
                            • pepek  

                              Odjížděl sem, když přijel Mastihuba – tak 17.30? Těm bajkům dám eště šanci, když tak to prodám později :-)

                              0 0
                              • Polka  

                                Ale co kdyz bike neda sanci tobe, he? :)

                                0 0
      • Blade  

        Jo dobrý.. Akorát díky čekání na zaběhlou Krůtu a na píchajícího 29era sme nabrali takový manko, že sem se musel odpojit a jet raděj zavčasu dom. Což mě na jednu stranu mrzí, na druhou vidím, že jsem asi o nic nepřišel ;-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Marně jsem vyhlížel teď slavného přítele … Jsem měl takový hlad, že jsem ani nemoh sedět -))

          0 0
        • bike29er  

          Jsi to možná vzdal předčasně. Defekt mi opravil Paja – moc děkuji. Takže to manko nebylo až tak velký, jako kdybych tu duši měnil sám, to by zabralo nejmíň třikrát tolik času. 

          0 0
      • Paja  

        Takhle dostat vynadany od hospodskyho, ze prijedes do hospody, to jsem jeste nezazil @;-)

        0 0
        • mastihuba  

          já poslední dobou dostávám vynadaný že jezdím brzo dom :)

          0 0
      • Paja  

        Jo a jeste me prekvapilo, ze se (nastesti) tentokrat nenasel nejakej Vendelin…

        0 0
    • Polka  

      Jen vice takovych sviznejsich vyjizdek. Aspon se pekne clovek protahne :-)

      Ad hospodskej – nechtel bych byt na jeho miste, to je pak samej prudic s horcicou a tamhleto a tamto a ze uz si NIC nedaj…:-D

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ad hospodskej: já mu teda taky nezávidím. Včera to tam vůbec nežilo.

        0 0
        • Paja  

          Bodejt, kdyz hosty z*ebe hned ve dverich:o)

          0 0
        • RomanH  

          Prave proto nechapu, ze alespon neco neuvaril. Vzpominam na zimu, kdyz tam byvala Sona sama – vzdy alespon neco uvarila. Narovinu proste rekla, ze co nestihne, a co se da.

          0 0
          • Paja  

            Vsak rikal, ze rizky nebudou a polivka+posledni klobasy jo, proste zasoby uz byly trochu vyzrany…rikal, ze nakoupeno a kucharku bude mit na dnesek:-P

            0 0
            • RomanH  

              Vajicka, mouka, mliko, jam a nachystat toho rano hrnec do lednicky, stejne tak jako nalozit platky mas do oleje, hranolky mas predsmazene v pytliku, naskrabat brambory a udelat do lednicky bramborakovou smes, nebo se vykaslat na polivku a navarit kotel gulase…

              Jednou by to clovek pochopil, ale Sona je zramovana uz mesic, ne ?

              Ale ne, nezavidim mu, vim, ze to je tezke, ale nejak se to predsi da resit. Ta „modelka“, jak rikal, chtela byt jen na place, tak nez nasel nekoho jineho, mohl varit on a vyhodit jit teprve ted.

              0 0
              • mastihuba  

                NA DNEŠEK JE KUCHAŘKA. JEDEM? :)

                0 0
                • Krocan  

                  já bych snad teoreticky mohl, ale až pozdějc…ještě někam pojedem s kamošem

                  BTW: když nepojedu a bude tam ten tvůj CNC kamarád…mohl by ses teda zeptat jestli by to neudělal?:-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    já dnes nejedu. ale jak tě potkám, tak ti tu cetku věnuju :) trošku jsem se zasekl v hokně.

                    0 0
                    • Krocan  

                      to seš hodnej…já se na to asi teda dneska tayk vybodnu…akorát se projedu:-)

                      0 0
                • Jaroslávek  

                  Ta modelka co ji vyhodil Laďa, byla ta jak nám Soňa slibovala : " přide nová, mladá … " ?

                  0 0
              • Paja  

                Nechci Ti brat iluze, ale jak drztkova tak bramboraky jsou polotovary z makra a palacinky jsou urcite taky z prum. smesi…kazdopadne pro jednoho cloveka je to moc, ikdyz by to mel takhle pripraveny…

                0 0
                • Splinter  

                  ale jinak to bylo dobre no:)

                  0 0
                  • Paja  

                    Dobry to bylo i tak, klobaska, medium:o)

                    0 0
                • RomanH  

                  Tak ted se mi zhroutil svet :)

                  O drzkove vim, ty bramboraky me nenapadly. Verim, ze je toho na cloveka hodne, sam bych to asi taky nezvladnul. Proto obdivuji Sonu, ze nam tam sama v zime neco uvarila – a to byla hospoda taky plna.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    si představ že tam jednou přijedeš a řeknou ti že jim došlo pivo :)))

                    0 0
                    • Polka  

                      Sak naproti je hospoga neee? :-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Už jste tam někdo byli ?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          se mosim přiznat že jo, ale to bylo jenom jednou a byl jsem… :)

                          0 0
                        • Běžec  

                          Jo, když měl Laďa fakt plno. Měl jsem tam Hoegaardena nebo jak se to píše :-)

                          0 0
                          • pepek  

                            No přiznávám, že sem tam taky byl :-( Ale jenom 2× – měl tam nějaký pivní den tenkrát, všelijaký navoněný piva byla v cenách od 50.- do 80,– Kč

                            0 0
                        • Polka  

                          No v zime tam jezdit nebudu. Do te doby se snad da Sona nak do kupy…predpokladam. Nebo maj zlanarit ty jejich decka do kuchyne :-)))

                          0 0
                          • mastihuba  

                            dětcka chodí do školy :)

                            0 0
                            • Polka  

                              No sak…posledni zvoneni ve 12:00 a pak hned pali na Buk :-D

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Jo, ta silnější mamina s chlapíkem a dvouma děckama je tam taky furt. Škola života.

                                0 0
                              • Krocan  

                                hehe tak poslední zvonění ve 12 platí maximálně v první třídě:-)

                                0 0
                                • Polka  

                                  Nj, dneska uz to neni co to byvalo :-))

                                  0 0
                                  • Krocan  

                                    njn není:-)…a my máme ještě totálně blbě postavenej rozvrh…máme odpoledko jenom kuli jedný hodině HUDEBKY:-/…kdyby to bylo cokoliv jinýho tak to pochopim, ale proč máme odpoledko kuli hudebce fakt nechápu…bych radši měl na semou kua:-(

                                    0 0
                      • mastihuba  

                        ovíkendu mi řikal jeden kamoš že byl na svatbě v dalešickým pivovaru a po půl noci jim došel škopek a nikdo neměl klíč od skladu :)

                        0 0
                        • Paja  

                          …a pak, ze z zizne nezizen udela jedine nas majovy lezak:-D

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Vzpomeň si u koláčků, řízečků a já nevím u čeho ještě na ty voly, co se honí na kolech v tom vedru …

                            0 0
                            • Paja  

                              Spolehni se…dam si na vas o jedno vic:o)

                              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce