• Paja

    Pozor zmena STREDA:o) Sraz:16hod Proskovo nam. (komu to nic nerika – je to tam, kde se odbocuje od saliny c.4 smerem k Pellsu) Trasa:Bilovice-Adamov-Krtiny-MtB:)

    0 0
    • Polka  

      Coze? Ja sem pocital se ctvrtkem…uz sem si na nej zvykl :-) Navic ma bejt hezcejc.

      0 0
      • pepek  

        JOJO, ve štvrtek už to bude zamrzlý a bude se dát jezdit v lesu…a o tom to je, že?

        0 0
        • Polka  

          Tak tak, navic v noci na Buk jedine na biku.

          0 0
          • pepek  

            A když je ten uplněk, tak by to chtělo nějakou romantickou trasu......... Tak mně napadá…ehm, ehm......mysli­veckej trailík bude ve čtvrtek velmi jetelnej (a je to skoro na cestě)

            0 0
            • Polka  

              Mno do takove ****** nepojedu ;-) A pokud si pamatuju z lonska, tak to moc jetelny nebylo.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Ehm, ehm, není to trochu neucta k „Pepkovýmu děcku“ ať už je to jakkýkoliv parchant ?-)

                0 0
                • Polka  

                  Ehm, ted si nak nemozu vzpomenout, ktery z tech jeho decek neni parchant :) Asi by se neco naslo, ale uz nevim co.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    :-DD

                    0 0
                  • pepek  

                    Nevděčníci, příště se vy---u, abych vám přinášel poznání. Jezděte si na Buk furt po stejný cestě.

                    0 0
                    • Polka  

                      Hlavne klid ;-) Prece nepojedu na Buk pres „Aljasku“.

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Náhodou, já mám k nim respekt, ale k srdci mi nepřirostly.-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Ja bych nahodou jel. Nevim, jestli rovnou Mysliveckej (bylo tam dost prenaseni), ale Naucnou stezku klidne (bud celou a pak do Adamova-Alexandrovna-Babice-Krtiny) nebo jen po Panskou louku – Bilovice a nahoru. Nechce se mi furt jezdit Mar.Udolim. Hlavne se nechci moc ****** a na zakladne bych chtel byt do 19-te hodiny (muzu vyrazit tak kolem 15-te ze stredu mesta)

                      0 0
                      • pepek  

                        Ale to je právě krásný, že Mysliveckej je v mrazu (teměř)celý jetelný. Potvrdí Ti to např. soudruh Karaya.

                        0 0
                        • Polka  

                          No jenze soudruh Karaya je blazen :)

                          0 0
                          • RomanH  

                            :-)

                            OK, domluvime se ve ctvrtek

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Maňas.

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Prosím tě, nevykecávej tady a sprav to. Vzpomeň si na mou nabídku.-))

                            0 0
                            • Polka  

                              :-D Uz si ani nepamatuju poradne jaka ze byla? Dneska sem to zas nevyresil, asi to nepude :-( Bejt tebou bych koupil neco novyho levnyho ledkovyho…tadyk ten starej velkej shit je naprd ;-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Takže NIC a jiné nebude.-(

                                0 0
                                • Polka  

                                  Kua ty dovedes nakopnout :-) Uz su na stope a snad bude i reseni.

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Mas to provizorne spraveny. Ponechal jsem moznost nabijeni pres ten minijack + pripojeni natvrdo, jelikoz nemam doma nakej malej prepinac, takze zapinat/vypinat pomoci vyjmuti baterky :-))

                                  Kazdopadne je to Manasu totalni bludicka a takhle bych ve tvejch letech covece se zivotem nehazardoval…

                                  0 0
                          • Paja  

                            Nevim, jestli blazen, ale sebevrah urcite:o)

                            0 0
                        • Karaya  

                          Dolu je to opravdu za holomrazu jetelnejsi nez v lete, ale i tak je tam noseni dost, a jako bonbonek je na konci nekolik km zmrzle rolety od traktorů…Vsak se bezte podivat :-)

                          0 0
                          • pepek  

                            To je typický posudek od chrta. Správně by to bylo takto: Dolů i nahoru je to skvěle jetelné, nějaké nošení eště zbylo (nic vážného), ale ten romantický výhled za úplňku všechno bohatě vynahradí. Tento zážitek lze ještě umocnit pokračováním přes „nejetelné koryto“ s úchvatným výhledem na Nový hrad.

                            0 0
                            • Polka  

                              :-DD husty

                              0 0
                            • RomanH  

                              Pockej, Ty chces dojet na Bukarnu az za uplnku ? :-)

                              0 0
                              • pepek  

                                Tak skoroúplněk, neber to tak přesně.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Vsak jasne. Ja ted premlouvam Petra, aby prezul a dojel zitra do prace na kole. V kolik by jsi mohl vyrazit ?

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Ha, ha, to je dobrý, Pepek tvrdí, že vyráží většinou po 17-té.-)

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No ja si pamatuju, jak provokativne pred Vanocemi psal, ze pojedu uz kolem poledne

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        To už měl vyděláno.-) Teď musí dřít.

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Tak tak, dřív než v 17.00 nevyjedu, takže to bude zase zkrácená cesta na Buk. Žádný myslivecký trail nebude. Ten sem myslel samozřejmě jako inspiraci pro soudruhy, já jsem tam už byl :-)

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Skoda. No ale snad se chytne Petr, pokud se mu podari sundat kazetu a prehodit kola

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Toz ja bych teda asi jel s vama, pokud budu stihat casove v praci ;-)

                                              0 0
                                  • mastihuba  

                                    v zimě je zima a sníh a jezdí se na lyžích :) dneska to ještě neni uplně ok, ale zitra to bude určitě v cajku. :)

                                    0 0
    • Jaroslávek  

      Ne že to neujedu, ale to je z Karošovy hlavy ? Já už ty čtvrtky beru jako „klubový setkání“. Představ si anglický džentlmeny, jak se schází každý čtvrtek řekněme … x let.-))

      0 0
      • Polka  

        Ty voe to tvoje svetlo nechapu…s mym zdrojem sviti, ale kdyz na to pripojim ten tvuj 5×AA pack tak ani hovno :-(

        0 0
        • Jaroslávek  

          A ten „vypínačiček“ jsi vyčistil, nebo dal jinej ? A už jsi to celý slepil dohromady ?

          0 0
          • Polka  

            Vycistil, ale nebylo s nim k hnuti :-) Dal bych tam jinej ale napred musim zjistit, proc to nevali na ty tvy batyse. Slepovat to ani neni treba.

            0 0
      • Paja  

        A vsichni dzentlmeni v modrejch elegantnich ohozech, zejo:oD

        0 0
        • Jaroslávek  

          To bys nevěřil jak ta modrá na některý Lojzy působí. Včera při cestě z5 dom jižní variantou jsem u řeky u Olympie míjel chlapíka konajícího u stromu potřebu. Jak mě viděl fofrem to dokončil, skočil na kolo, to bylo jak start na Le Mans a za chvíli už mě bral. Tak jsem se samozřejmě nenechal a do Komecu jsem ho znervózňoval za prdelí až se odpojil. Prostě jak malej Jarda.-)

          0 0
    • Splinter  

      Nee já chcu štvrtek a Roman už asi taky počítá se štvrtkem:)

      0 0
    • JSt  

      streda nula. ja pojedu ve ctvrtek s dzentlmeny ;-).

      0 0
    • Paja  

      No nic, tak jedte ve ctvrtek, ja tentokrat bohuzel nemuzu…

      0 0
    • Martula  

      Hasta la vista :)

      0 0
    • Splinter  

      Polášku, tak co? Já su sice kapku chcíplej, ale asi jedu… Pokud se porvu s tou kazetou tak budu moct aji do lesa…

      0 0
      • Polka  

        Co ja furt, kua :-) V kolik, kde?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Předpokládáš, že pojede ten slavnej mysliveckej a pak přes N.hrad a Rudice ?

          0 0
          • Polka  

            Momentalne nepredpokladam nic.

            0 0
          • Polka  

            Resp. prepokladam NIC ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já jen, že bych plynule navázal u trati, počkám jak se to vyvrbí.

              0 0
            • RomanH  

              Toz sraz mam s Petrem v 15 hod na Mor.namesti u parkovaciho domu, odtud pojedeme smer Kr.Pole.

              0 0
              • Polka  

                Toz ja dojedu k tem garazim, mam to kosek ;-)

                0 0
              • Martula  

                To já domů dozar¨ím až o čtvrt na 5… asi vyrazím tedy po vlastní ose…

                hmm :)

                mno uvidím, jestli v tu dobu ještě něco uvidím …

                0 0
                • Splinter  

                  nic…

                  0 0
                • Martula  

                  Takže suma sumárum, doma se to trochu víc zkomplikovalo a ani já nejsem ok..

                  Snad to vyjde příště! :(

                  0 0
                  • RomanH  

                    Uz dojel Petr ?

                    0 0
                    • Splinter  

                      Ty voe to by se jeden posral:-D

                      • Polkovi se rozbil vořech, tak jel na cvrčka celý údolí /naštěstí se to chvílama chytalo/
                      • Já sem ztratil 2 šroubky do placek a zasukoval řetěz mezi velkou a prostřední pilu, tak že sem s tím 10minut bojoval v Podolí…

                      Divný, že se ty kola tak kazí:-D

                      0 0
                      • pepek  

                        Třeba to chce udržbu, soudruzi…

                        0 0
                      • RomanH  

                        Hmmm, u nas uplne v pohode, to jsme jeli s Manasem :) (To Manas : promin, jen jsem si delal z Petra srandu, dneska jsme meli te smuly docela dost). Ale celkove to hodnotim jako peknej vejlet, v lese nebylo bahno, po roku opet Mysliveckej. Dobre to bylo.

                        0 0
                        • Splinter  

                          Já ti dám jenom sem si dělal z Petra srandu :-/ :o))

                          Já su tak rád, že su doma… Zétra asi pojedu stejně do města.. Musím kópit ty šroubky, to zas bude 65Kč/ks..

                          P.S. Sorry, že sem vás tak brzdil…

                          0 0
                        • pepek  

                          Có? vy jste byli dobrovolně na mysliveckým? nevěřím

                          0 0
                          • Splinter  

                            No až to sjedeš bez treter jak Roman tak můžeš vyskakovat!! :o))

                            0 0
                            • pepek  

                              A jo, zase ste to zkrátili, že? To je barbarství..

                              0 0
                              • Splinter  

                                Náhodou ten krásný romantický atmosférou nabitý pohled na hrad byl nejlepším okamžikem dnešního trápení. O pár sekund potom, se už semnou zatočil svět:-D

                                0 0
                              • RomanH  

                                Meli jsme puvodne sraz z Manasem dole u studanky, jenze jsme se asi o 20 minut opozdili a tak jel s JST dopredu. A pac jsem si dneska doma zapomnel tretry a jel jsem na Timech v teniskach, jsem rad, ze to mam za sebou a bez ujmy. Ne, pekne to bylo, takova prijemna zmena po tom Marianskem udoli.

                                0 0
                        • Paja  

                          jeje to zas muselo byt veselo:o) a v poli nikdo nebyl?-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Do pole se jezdí po cestě z5. Tentokrát f poho. S. jé es té na tom singlu už trhá rekordy, do kopca fakt vyhučí jak raketa. No a někteří neměli dost a odebrali se na „ples“, když už to tady mám prásknout.

                            0 0
                        • Paja  

                          Fakt nebylo bahno? Kdyz sem byl vecer venku se psama, rikal jsem si, ze je to jen trochu ztvrdly, ze nekde v lese kde blato byva to tvrdy urcite nebude…

                          0 0
                          • RomanH  

                            Trosku kolem vody cestou od Globusu do Lelekovic, ale Mysliveckej je listim + kypra hlina. No a od Rudic uz zase mrzlo, takze Propadani + vyjezd k Bukarne (i kdyz ten je dost zpevnenej) byl uplne v pohode.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Tak mě napadlo, nezkusíme něgdy Šmelcovnu ?

                              0 0
                              • RomanH  

                                Jasne, ale asi az bude tepleji a bude se dat sedet u uzeneho na zahradce.

                                Na Smelcovne mi strasne vadi ta obsulha, tahne se to jeste od komancu. Uplne spickove misto v lesich, hodne navstevovane, a pan majitel vypada, ze mu skoro vadi, ze tam nekdo jezdi. Kdyz jsem se ho ptal, proc maji otevreno jen par dni v tydnu a jeste tak kratkou dobu, rikal mi, ze jim to staci. Nemluve o tom, ze si pro kazdou vec musis jit vystat frontu k okynku, misto toho, aby tam kmitala obsluha.

                                Daleko lepsi pristup ma Roman v Hradcanech – Hospudka mala, ale nase. Vzborne pivo, jidlo, rychla obsluha. Pak se da jet na Brezinu a Sarkou do V.Bitysky.

                                0 0
                                • krhac1  

                                  To bych moc nedoporučoval,jel jsem tama předminulej tejden a bylo to(pro mě) trošku nesjízdný(samej kořen a spadlej strom),no projít se to dá,dle gusta každého soudruha:-).Raději si to zkontrolujte,než tama pojedete v koletivu.

                                  0 0
                                • Jaroslávek  

                                  To s tou obsluhou máš 1oopro pravdu, kvůli tomu jsem tam vlastně cca 4 roky nezastavil. Jen jsem si to chtěl oživit. Tou Šárkou jsme jeli-šli před lety s děckama, bylo to v létě, stejně dost vošajstlich, teda jestli to bylo ono. Koukám z okna, že bych dnes zkusil ty Hradčana ? Nějak mi unikl oběd, doma to mám dneska takový volnější (návrat povolen večer). Urči ten líbezný lokál blížeji plís.

                                  0 0
                                  • krhac1  

                                    Nevím od kama pojedeš,ale pokud třeba od Drásova po silnici,tak přijedeš na čičistoun,dáš se do prava a je to taková maloučká ale výborná hospůdka pod hlavní.Jinak to každej zná.

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Z toho čičisounu mám teda hrůzu, ale zřejmě bych přifrčel přes Podlesí zadem Kuřím a následně nějak zadem kol trati se dá ?

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Bouhuzel ne. Teda da, ale ted tam bude bahna jako svine.

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          A taky co s kolem u tý hospody ?

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Treba zamknout a vzit si predni kolo dovnitr.

                                            0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              To s tím předním kolem si neděláš srandu ? Je mi přes padesát, ale ještě jsem to neviděl. Tím nechci samo říct, že se u nás nekrade.

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                Ale jo, v Hradcanech je to asi zbytecne. Ale ja to uz jednak videl a jednou v Bilovich s kamaradem v te horni hospode U Hrusky i provedl – nemeli jsme zamky a nechteli jsme, aby nam na tom nekdo odjel.

                                                0 0
                          • kleinis  

                            Bahno nebylo, ale hned asi 100m za Bukarnou byla jedna mala neviditelna zmrzla kaluz na ktery mi to asi uklouzlo…jinak si to nedovedu vysvetlit!:-D

                            0 0
                      • Jaroslávek  

                        No comment.

                        0 0
    • Splinter  

      Uff teď sem „vstal“. To sem eště neviděl.. Su jak kdyby mě někdo vyždímal:-D

      0 0
      • RomanH  

        Ktera ? :)))

        0 0
      • Paja  

        To ste se tam tak zmazali?-))

        0 0
        • Jaroslávek  

          Fakticky to byl funus. Vypadal už tam, že co nevidět klekne.(

          0 0
          • Polka  

            No a nakonec nam poklekali kola :-))

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hlavně, že jsi neklekl ty, na druhou stranu na Kameňáku by tě přes víkend zase napravili, he ?

              0 0
              • Polka  

                Bud a nebo dorazili. Manasu, hlavne se na me kvuli tomu svetlu nezlob…ja uz nechcu, aby se me na kole neco dalsiho posralo…hlavne ne pls na silnicce nebo se taky mozu za jizdy zabit ;-)

                0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. podle toho co jsi vykládal posledně, jsem zvědavej, jak budeš vypadat v Ne ráno, nemýlím-li se.

          0 0
    • krhac1  

      Co zejtra…??Okolo poledního…?Odkud kam..?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Z tvých hlášek typu: rači tlačím lesem, jde trošku strach.

        0 0
        • krhac1  

          No než po silnici,tak si raději zopáknu tu Šárku a podívám se na Šmelcovnu.Gáblík si ale dám v Bítýšce;-) ps.byls u toho Romana?

          0 0
          • jonys  

            Dej si ho klidně na Šmelcu.Nemusíš brát ani zámek,páč z okna na to krásně uvidíš,mají od 12 a ty negativa,co tady soudruzi píšou,platí pro zahrádku,nikoliv pro hospodu-tam si dáš za pár kaček tak do nosu…zvěřinka…pi­víčko…obsluha v poho.

            0 0
          • Jaroslávek  

            Nebyl.

            0 0
        • kleinis  

          Cau Manasu, nejedes zitra nekam? Ze bych se treba prifaril…

          0 0
    • pepek  

      Pojede dnes večer někdo na Buk? Bych si zajel na gulášek :-)

      0 0
      • Martula  

        Jedu cca ta hoďku… :) vezu tam něco..

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ty tam fakt chceš jet v těch 7 ?

        0 0
        • pepek  

          No jestli tam nikdo není, tak vyrazím teď asi na naučnou, co se dá dělat.:-)

          0 0
      • Polka  

        Kua dneska ten vetr…to bylo teda. Plan byla Palava, ale diky tomu zakufrovani u Moravskyho Krumlova to nak nevyslo :-) Velka smerova cedula na Kyjov me po ceste taky trosku rozladila…ale dojel sem.

        Este ze sem nejel az do Vidne :-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Čoveče, v kolik jsi vyjížděl, že už jsi doma ? Objedeš půl Moravy, co z tebe pak na Kameňáku maj ? -)))) (Neplést „objedeš“ s „ojedeš“)

          0 0
          • Polka  

            No brzo covece, v devet rano. Poradna masaz pomaha, to pak clovek zvladne vsechno ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              No vidíš, přimluv se za starýho, nemocnýho člověka co nemůže na nohy.-))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.