Brno, středa 16.7.08 silnice na sever...

39 nepřečtených
  • Splinter

    Tož kam je mi fuk, kudy taky, ale nechcu placku, tož se hlaste ať nejedu sám :(

    Klidně přes Buk na kofolu, když bude hezky..

    Anketa: Když bude počasí...

    1x
    100%
    0x
    0%
    0 0
    • Jaroslávek  

      Na Buk kliďo. S vama, po silnici … v žádným případě.-)

      0 0
    • mastihuba  

      ve středu nemožu, to mám fotbálek. :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Stolní ?-))

        0 0
      • Motyll  

        Cetl jsi spravne? Na silnicce pres Buk na kofolu… Takze rozhodne nic pro Tebe :D

        BTW – pinklica u Ladi uz ma taky silnicku – tak ju muzete trochu „potahat“

        0 0
        • mastihuba  

          a Valašinu za 17 :) všecko vim. Si ten krám s těma úzkejma gumama vod tebe někdy musim pučit abych zjistil jak na tom su.

          0 0
          • Splinter  

            Starej Ferencu, starej :-D

            0 0
            • Jaroslávek  

              Odbočím: stran ubytování na Drtiče něco nového, pozitivního ?

              0 0
    • Paja  

      Cau, Francie zdravi Bukovinku, uz su doma;-)

      Na stredu su predbezne domluvenej s Radou, ale on silnicu nerad… 

      0 0
    • Excel  

      Teď , když je pořádný bahýnko v lese, by bylo škoda marnit čas na silnici. ;-p

      0 0
    • pepek  

      Nemohu tady najít pododdíl pro neznalce, tak se dovolím zeptat znalců: Pojede aji dneska někdo na Buk?

      0 0
      • Martula  

        Odpověď: PEPEK

        0 0
      • Jaroslávek  

        Už zas v tý pravidelnosti děláš bordel.-)) Omlouvají tě prázdniny. 

        0 0
        • Splinter  

          ve štvrtek bude chcat…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jo, ten navrchu v tom dělá bordel ještě větší. Jsem chtěl něco o modlení, ale …

            0 0
            • Polka  

              Pravidelny ctvrtek presouvame na stredu ty Lankolamacu, takze jestli nechces NIC (na me), tak si jed klidne ve ctvrtek :-P

              0 0
              • pepek  

                Ajaj, tak to zase dopadne…

                0 0
              • Jaroslávek  

                Chtěl jsem, ale teď už nic. Středa = jedu do pr… bo mě byl svěřen důležitý úkol zavařit „mergle“ jedny zas.....-( Komu ta mluva něco přopomíná, tak se trefil.

                0 0
    • ropman  

      pokud by Vám nevadil cizinec a vyjde mi čas přidal bych se, buď vás uvisím nebo ne :) Tak if pojedete budu rád když napíšete v kolik a odkud

      0 0
    • Splinter  

      Navrhuju sraz 16.30 v Obřanech na tom mostě s kostkovanou silnicí směr Bílovice..

      Ale je mi to jedno

      0 0
      • Splinter  

        trasa:

        Bílovice,Adamov,O­lomoučany,Blan­sko,Skalní Mlýn,Ostrov u Macochy,Lipo­vec,Ruprechtov,Ra­čice,Nemojany,Po­zořice,Šlapani­ce

        když nebude čas tak to zkrátíme přes Jedovnice přímo na Brno, což bych ale nerad..

        z toho vyplívá, že to asi bude bez Buku :o)

        ale rád bych něco najel než sedět na Bukárně když má být pak čt,pá,so hnusně…

        0 0
        • Polka  

          Hej toz ja hlasim, ze to bude beze me. Musim bejt fakt maximalne do sedmi doma…na pisek nejdu, neboj :-P Ja to balim driv v praci a jedu nekam na jih, v kopcach bych se strhal – neeeesu prece neemladsii :-D Toz si to uzijte, hlavne ve zdravi :)

          Ale pro odvazne kolegy (treba kolega Manas) mam zpravu, ze kdyz nebude vylozene hnusne, tak bych zajel klidne ve ctvrtek na ten Buk.

          0 0
          • mastihuba  

            no, tak pokud se mi dnes podaří ošetřit vinohrad(fotbálek musí stranou), tak o tom čtvrtku začínám uvažovat. Dybych odjel na dovolenou bez rozloučení tak by se na mne asi škaredě dívali :)

            0 0
            • Motyll  

              Pujdu se rozloucit s Tebou. Vcera uz jsem dostl dokonce „vyhruznou“ sms od hospodskeho :)

              0 0
              • Paja  

                To vis, hospoda neni holubnik:-D

                0 0
              • mastihuba  

                no mne by zajimalo co se tam včera dělo, když mi v jedenáct večer volal a ptal se kdy byl otevřenej Palác kultury a oddechu J.F. :)

                0 0
        • Jaroslávek  

          plynouti x plivati.-)

          0 0
    • Paja  

      Ma nekdo v planu Buk terenem?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Rád si vyslechnu postřehy z Francie, ale dnes bohužel „jisté“ okolnosti byly proti.

        0 0
    • Splinter  

      Tož ZMĚNA

      KLAJDOVKA 16.30 BAJK!!

      ropman, klidně dojeď na bajku:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Go, ropman, go …

        0 0
      • ropman  

        tak to nejspíš nedám … po práci do Žabin pro kolo a pak představa přes celý město po asfaltu … brrr, to určitě ne, snad kdybych to objel kolem přes Soběšice, Bílovice a někde se pak potkat, ale stihnu vyjet ze Ž. tak nejdřív v 16h. Kudy pojedete dál ? Kdyžtak bude příležitost určitě jindy :-)

        0 0
    • brantec  

      S dovolenim bych se zeptal: jede nekdo klasicky ve ctvrtek na Buk? S tim destem bych to nevidel az tak cerne:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Poledne moudřejší večera.

        0 0
      • Splinter  

        když nebude chcat tak možná..:)

        0 0
      • Běžec  

        Když nebude chcat tak asi jo. (Jsem tam měl cestu už dneska, ale nějak jsem zbloudil v lese poblíž Pekárny a na devátou se mi tam už nechtělo :-))

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce