Brno - májové vyjížďky 2017

705 nepřečtených
  • Paja

    0 0
    • bagr84  

      zdar

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jinak Pippene díky za tip, byl jsem příjemně překvapen…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak Peprle je asi ještě někde u autíček, nebo v dubnu. Ale nááádhernej asfalt úsek Brantecov-Rájec dnes.

      0 0
    • scoty  

      Dneska jako nic? Obávám se, že nám tu klesá tréninková morálka, soudruzi..:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nedošáhnu na brzd. páky, ale na Rosničku můžu dojít ;)

        0 0
        • Polka  

          Dosáhl bys kdybys neměl ten zpičenej gripshift ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Měls vyjímečně pravdu.

            0 0
          • babicak  

            Zítra, zítra jedeš silnicu, nebo bike?

            0 0
          • Karaya  

            Jak teda zítra, jede se na silnic, nebo ne? 16:00 Obřany? Já jen abych pak nedorazil na špatným kole :-)

            0 0
            • Polka  

              Soudruzi, ouplne jsem zapomnel, ze zitra mame BP MTBO, takze…sorry jako! ;-) A ctvrtek uz asi nedam bo vikend mame zavody, takze max. s mladym. Uzijte kvalitniho asfaltu!

              0 0
              • babicak  

                Kde?

                0 0
                • Polka  

                  Pokud myslis brnensky pohar, tak Kopaniny-Klajda. Zavody v Rakovniku.

                  0 0
                  • babicak  

                    Brněnský pohár myslel jsem. Přijedeš po závodě nahoru?

                    0 0
                    • Polka  

                      Mozna pokud mi to vyjde casove a nebude prset.

                      0 0
                      • babicak  

                        Přeji Ti bednu a pršet bude až v pátek po 18 hodině

                        0 0
                        • Polka  

                          Prosim te to jsou treninky s elitakama, tam bedna nehrozi a ani se na to stejne nehraje ;-)

                          0 0
                        • Polka  

                          Jo a s tim destem…se podivej na radar ;-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            tak chtěl sem jet, ale asi se na to vyseru :)

                            0 0
                          • Motyll  

                            To vypadá na trénink v dešti.

                            0 0
                            • Polka  

                              Žohubel.

                              0 0
                            • Karaya  

                              Silniční sekce to měla dneska natolik rychlý, že jsem ani nezmokl :-) Ale teď už tady pěkně prší…

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Tady taky.

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Parádní akce, nahoru neznámí žiletkáři, dolů chcanec, kua před týdnem jsem shodil blaťáky.

                                0 0
                                • Karaya  

                                  Jel s námi Martin (kolega z práce „ten-co-už-nejezdí“) a Michal (bývalý kolega), ten se odpojoval v Adamově.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Jinak jsem teda vysledoval, že se musím naučit řadit lehčí převody, než mi velí řídící jednotka :)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      za jak dlouho ste byli nahoře? hned od startu to byl docela frmol :)

                                      0 0
                                    • Polka  

                                      A ted si predstav, ze jedes z nulovyho najezdu/treninku na Jested s Romanem a musis to do tmy stihnout :-) Tam neslo parkovat, rozkaz znel jasne. Pro me tehdy hodne srot – Brno-Jested-Muzsky 2011.

                                      0 0
                              • Polka  

                                Já to stihl jen tak tak, od Podolí do Šlapek lehká májová sprška. A jedna aktualizovaná mapka Hádů pro Pepka, jistě se v ní krásně vyzná :-)

                                0 0
                                • babicak  

                                  Já to tedy nestih, šmrdlal jsem se kolem rozhledny, prý je tam super downhill až do Adamova, no nenašel jsem ho, pokud mi někdo pořadí, předem děkuji, a u Jáchymky mi začalo krápat a v Křtinách jsem to vzdal a otočil home

                                  0 0
                                  • Karaya  

                                    Jaký downhill? Něco lepšího než oblíbené kombo zelená-červená? https://mapy.cz/s/1C4rb

                                    0 0
                                    • babicak  

                                      Zelená červená je super dolů, ale prý před cca 14 dny se tam jel závod a ten sjezd je tak tajný, že mi to ta osoba, co mi o tom povídala, neřekla. Pak je ještě jedno vysvětlení, že se ta osoba spletla, a myslela sjezd do Adamova, ale z druhé strany – ten, co je kolmý na žlutou Vranov Adamov

                                      0 0
                                • Karaya  

                                  Jak jsi jel? Můj tip:1,2,11,10­,8,3,7,6,5,3,4,9,13,12,1­4,15,16,17,18­. Pokud se teda jezdí všechno. Jinak bych vynechal 4,16.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    To neni freeorder, ale klasickej middle tzn. pevne stanovene poradi kontrol a vsechny kontroly jsou povinne jinak disk ;-) Kazdopadne jsem tam zas narazil na cesticky o kterych jsem vubec nevedel.

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      No ale to pak je jak klasickej závod, že všichni jedou to samý, ne?

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Mezi kontrolama nejedou imho stejně…

                                        0 0
                                      • Polka  

                                        Postupy jsou jiny, protoze kazdej ma jiny oci, jinou hlavu, jinak cte mapu, jiny kolo, jinou fyzicku apod. I elitaci, kteri by teoreticky meli volit cca shodnej nejvyhodnejsi postup, naleznou kolikrat ruzna reseni a to je na tom to pekny a castokrat zabavny :-) Nebo to klidne muze clovek pojmout stylem survivor a rvat to pres kazdy udolicko a prasecima stezkama, coz se mi taky nekolikrat stalo, ale samozrejme zadnej rozumnej cas z toho pak v takovym pripade nebyl :-)

                                        Pro ilustraci co jsem vcera jel ja (cervena) a rozhodne rychlejsi postup (modra) – start/cil Kopaniny vpravo nahore. To ti udela klidne rozdil 5–10 min. i na tak kratke trati.

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          jsem jel kdysi bike adventure a tam jsem pochopil, rozdil mezi nejkratsi a nejrychlejsi cestou. ;-) dvakrat delsi asfalt, ktery projedes 35kph je rychlejsi nez se 15kph ***** po korenech v lese pri polovicni vzdalenosti.

                                          btw. predvcirem k veceru jsem potkal na roli nejakou babu s mapnikem na rodlech a vubec nebyla vod blata, tak vam to asi s destem vyslo.

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            Presne, tyhle asfaltovy presuny udelaj hodne, kor u BA. Vlastne je nemam uplne rad a dost casto jsem to driv bral treba naprimo lesem pres vrstevnice (viz. ty udolicka a prasata apod.), ale jde o cas a ten je neuprosny. I kdyz pokud clovek umi jet fakt hodne rychle a u toho cist i dobre mapu aby neztratil cas, tak se da jet dost veci i naprimo, ale to si lajznou fakt jen ti nejlepsi.

                                            Ve stredu tam zaclo krapat kolem pul seste, takze nekteri to urcite museli schytat.

                                            0 0
                              • mastihuba  

                                ja stihnul pred destem i poveceret. :)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Žabaři – ja skoro posekal zahradu a pri venceni Motoru jsem skoro nezmoknul :-)

                                  0 0
            • mastihuba  

              netvrdim ze s vama nekam pojedu ale asi se tam mihnu :)

              0 0
              • Motyll  

                Tak já středu vyjímečně vynechám, ladím s juniorem formu :)

                0 0
            • les  

              Mě se to všechno sere. Nevlastní vinou to dnes budu muset asi odpískat. Na kole v haklu jsem . Jenže potřebuji koupit auto, abych měl jak jezdit do novýho haklu, když začne chcát. Měl jsem to domluveno na úterý, ale prodejci to nevyšlo. Tak se moc omlouvám všem. Jestli to dnes s autem nedopadne, dojedu na 16tou do Obřan. Dám co nejdřív vědět.

              0 0
              • Karaya  

                V pohodě, to je jasný. Mrknu sem cca 15:30 jaký je stav :-). Jo a hlavně nekupuj žádnou šáde a vůbec nic koncernovýho. Já tam stejně na tu čtvrtou asi budu a jedu směr Buk tak jak tak.

                0 0
                • pepek  

                  nekupuj žádnou šáde-ty nejseš žádnej patriot. A ještě si sám koupíš od žlutých nevěřících barbarů :-)

                  0 0
                  • Karaya  

                    Ani bych se nedivil, kdyby v Japonsku bylo víc křesťanů, než v Česku…

                    Abys neřekl, tak teda ségra prodává českou modlu – O2 1.9tdi kombi, totál soušl edyšn, všechno v plastu, švihadla všude, neorigo rádio. Prý hit na trhu, protože co tam není, to se nepokazí. V případě šáde s tím musím výjimečně soouhlasit :P. Najeto 240tkm, cenu si představují tak 180t.

                    0 0
                    • pepek  

                      Tak to je nějaké drahé, mladá koupila v Rakousku OII s multilinkem, dvouzonová klima, vyhřívaný sedadla atd leštěnka, za 150 (a všechno to funguje)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Tak predstavovat si muzou :-)

                      0 0
                    • Excel  

                      180… nekřesťanský love, řekl bych.

                      0 0
                    • Motyll  

                      Když 100 tak budou rádi.

                      0 0
                    • Motyll  

                      Jinak co se koncernu týká tak s tebou lehce nesouhlasím. Mám s ním najeto statisíce. Jediné auto, které mne kdy nechalo na holičkách, byl zánovní Japonec. Ale já teda auto (už) beru jen jako dopravní prostředek, nutné zlo.

                      0 0
                      • Karaya  

                        Já mám s nimi zkušenost jako cyklista – TDI smrdí vůbec nejvíc ze všeho co se pohybuje na silnici.

                        No a potom v práci mám špatné zkušenosti se služebákama. V podstatě každé auto má do 120tkm alespoň jeden odtah. Na služebkách platí zásada, že motor se vypíná až v cíli, protože případů, že si zastavíš na kafe a už to nenatočíš tu máme dost. To se týká jak Fabií, tak Oktávek, hlavně teda TSI.

                        0 0
                • les  

                  Tak na auto se jedu podívat až večer. 16:00 budu v Obřanech. Předpokládám u točny šaliny ?

                  0 0
              • mastihuba  

                nápodobně, ráno 2× odjezd od baráku a 2× řacha mám asi někde podělanej ráfek, takže napotřetí už sem se přezul a jel na zimáku. :(

                0 0
        • scoty  

          dyž já tam bez kola nesmím, tak se jedu projet no..:))

          0 0
      • scoty  

        Tak na Kameňáku pod každým šeříkem vzdychající páreček:)..to je peklo totok:)

        Prostě echt májová vyjížďka a pěkný večer.

        0 0
    • pepek  

      Ufon to přepl do prosince a čo nepovieš:

      p@X 15.12.2016 20:21

      Pokud nemáš fóbii z přesmykače, nejsi závodník, gramař, chceš mít plný rozsah převodů bez velkých skoků na kazetě, nechceš utrácet za Sram Eagle, … pak imho není důvod pro jednopřevodník.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Newim, na co narážíš, ale pokud na co si myslím, soustřeď se na předposlední část věty :)

        0 0
        • pepek  

          Takže za 4měsíce jsi změnil názor na všech pět podmínek?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nezměnil jsem názor na žádnou, ale objevil se tady bogužel odkaz na kit bez klik za pro mě zaj. cenu z NSR, tak jsem do toho impulsivně bezhlavě, jak já to umím, šel. Klasická oběť cykloprůmyslu/BF „nejezdit a řešit“.

            0 0
    • RomanH  

      Neco pro Frantu :-)

      0 0
    • Karaya  

      Dneska po obědě jsem se pěkně ze Šlapanic až do Líšně svezl s borcem na šedým Canyonu. Tak dík, sám bych se domů tak rychle nedostal.

      0 0
    • Excel  

      Foto z dnesni fest-CX kraglovacky (start 6:15 kremacka, dojezd pred chvili. Pax si to daval s prstem v nose. U kremacky jsme meli spis koncit.

      0 0
    • Motyll  

      Neválí se někomu doma forbec 80 mm na cca týdenní zapůjčení?

      0 0
    • Paja  

      Ctvrtek nekdo?

      0 0
      • mastihuba  

        ja jedu dnes, ale to jsi asi slyšet nechtěl… Apropo stejně pozdě jako ty jezdí ještě Babka Ji. :D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Snad já ?

        0 0
      • scoty  

        Uvažoval jsem Jedu, vzhledem k propršené minulé i příští neděli…:-)

        Zepár soudruhů bych mohl do vwozu přibalit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nesplet sis vlákno?

          0 0
        • Paja  

          Ja bych tam jel, ale samozrejme kolmo.

          0 0
          • scoty  

            Já vím, jen mně napadlo, že bych vzal třeba někoho, kdo by si ty km chtěl odjezdit na trailech, pak dát občerstvení na Buku a po ose zpět…

            0 0
            • Paja  

              Ja si je klidne odjezdim tam i tam ;-)

              0 0
              • scoty  

                Když já tam většinou objedu 4–5 koleček, to by mi z Brna dávalo k 80ti…což bych si asi ne zcela vychutnal no..:-)

                0 0
            • mastihuba  

              todle uplně nechápu, co může být krásnějšího než romantická cesta, tichým lesem při měsíčku… no ty prasata na kamenym mostě nebyly uplně heppy, když sem jim začal prozpěvovat… pak už byl klid :D

              0 0
              • babicak  

                Romantická cesta lesem, plně Tě chápu, oči okolo probíhající zvěře svítí jak dvě malá světýlka, a dnes ještě krásný úplněk , vyšlo to pěkně, naštěstí žádná prasátka v dohledu

                0 0
      • babicak  

        Já?

        0 0
      • Polka  

        Má být teplouško, takže já :-)

        0 0
      • Calcio  

        Odkud a v kolik vyrážíte ? Silnička a nebo MTB ?

        0 0
        • LM  

          Připojuji se k dotazu – možná bych se taky přidal :-)

          1. na čem s jede (MTB/silnice)?
          2. kam se jede?
          3. kde a v kolik je sraz?

          Podle náznaků to vypadá trochu na Jedovnice, ale to po vlastní ose zatím nedám…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já jak slyším Jedovnice, kde bývalo kdysi krásně, úplně přestávám mít interes.

            0 0
            • JSt  

              pises to naprosto presne. :-)

              0 0
            • RomanH  

              +1

              0 0
            • Motyll  

              Ale kuš. Kdysi myslíš 30 let zpátky? Nebo myslíš ten rybník co kvete od půlky června? Protože jinak je to dědina celkem hnusná.

              Jinak chápu kam , tím míříš :)

              0 0
      • Excel  

        Se tam snad dosingluju.

        0 0
    • Calcio  

      Všichni na nás prdí :-D Co si dát sraz v Obřanech a někam vyrazit ?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Musíš vyčkat do čtvrté :)

        0 0
      • Polka  

        Musis pockat, Paja ma jeste pulnoc :-) Mno ja radsi pojedu vlastni osu, treba se potkame na trailech.

        0 0
        • Calcio  

          Já tam sám netrefím :-D A je nějáká cesta do Jedovnic lesem ? Teda pokud máte namířeno tam… :-) Naposledy si to šlapu z Kanic do kopce směr Ochoz, a z ničeho nic mě předjede postarší pár na kolech, tak jsem jenom nechápavě koukal a pak zjistil že mají elektrokola :-D Než jsem to ale zaregistroval, myslel jsem že to je na roztrhání občanky :-D

          0 0
          • mastihuba  

            z bílovic po červené nebo po modré TZ do křtin a ze křtin po žluté k liščí leči případně na proklest a jsi na startu trailů :)

            0 0
            • Calcio  

              Super díky za info… stejně bych byl ale někomu vděčný, kdyby to jel na záčátek někdo taky, abych byl chytřejší a nejel sám :-)

              0 0
              • Polka  

                Tak se svez autem se Scotym a dom to das uz po svejch.

                0 0
        • Paja  

          Vole, nemam cas furt viset na BF, dru :-P

          16.00 na Klajde, naprimo Ochoz-N. Dvory-Buk-2–1–3-Buk

          0 0
    • Motyll  

      Hurá, včera jsem překonal 1000 km :)

      0 0
    • bagr84  

      Kluci, kde mají v Brně slušnější výběr Shimano trenér?

      0 0
    • Motyll  

      Ani nevím, co k tomu napsat. Ale nevyfotit to nešlo…

      0 0
    • LM  

      Nenašel jsem vhodnější vlákno, tak to dám sem aby se někdo další nedivil jako já dneska :-/

      Od 9.5. do 15.5. je uzavřen prújezd přes korunu hráze (mají tam plot) i schody na pravé straně (tam pro změnu stojí jeřáb). Takže tudy se do obory a na Prygl trail nedostanete a je to potřeba objet.

      A ceduli zákaz vjezdu dali ti kikoti až do zatáčky u hráze kousek od toho plotu, takže se tam štosovali auta a rozčilovali řidiči :-)

      0 0
      • Polka  

        Příště sem ;-)

        0 0
        • les  

          Držím pěsti kámo. Myslím, že máš zajtro velký potenciál.

          0 0
          • Polka  

            Dík, ale nevím, maj prej dojet ňácí přespolní nabušenci, tak si aspoň pokroužím a uvidíme co z teho bude :-)

            0 0
            • les  

              Kedy hore chlapci ? Mám na ráno. Chtěl bych ftýdnu vyvětrat bajka.

              0 0
              • Paja  

                Ja jedu ve ctvrtek.

                0 0
                • les  

                  Věštkyně Dagmara slibuje libové počasí.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Je sice bratrovražedný hokej, ale v současnosti nejsem pánem svého času, takže čítám s tím (bez singlů).

                  0 0
                  • Paja  

                    Singly byly minule, tentokrat nas treba pepa vezme na hrbitov ;-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      A jéje.

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      O který vlastně jde ? Jak jsem psal, s časem jsem teď na štíru a asi dlouho ještě budu, takže přijet na Buk v 19 nehodlám. Ještě je ve hře kratší varianta, abych byl doma řekněme ve 20.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Pro mě za mě vůbec nemusíme na základňu, jsem pro každou změnu, ale chce to být co nejvíc v lese, vzhledem k tomu, že kolega windserfař sleduje vítr neustále, tak se teď sbalil a jel na nejmělčí prygl in the world :)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          No já to teda řeknu na rovinu: jsme rád, že na chvíli vypadnu z kolotoče pokecat u piva s kamarády, tož asi tak.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Jsem si minulej tejden rikal, ze kdyz nepojedete ve st, ze se po dlouhe dobe ukazu. Jednak jsem vcera nestihnul dosict zahradu, druhak vypadnul svara a musim odvezt kluky na fotbal, konecne uz musim dodelat mladymu kralikarnu (to jsem si s blbym kralikem zavaril), a do toho mi jeste posunuli o hodinu poradu… ***** drat.

                            0 0
                          • pepek  

                            V tom případku přijeď na start k mrzáčkům, trasa zhruba, jak napsal Pája. Pro Tebe spešl: naučnou nepojedeme

                            0 0
                            • Paja  

                              A tak to ja bych zase tu prvni cast Naucne jel nez se vyhrabat na kopec a sjet na Panskou louku.

                              16.30 Kocianka?

                              0 0
                              • Paja  

                                Resp. 16.15 v Luzankach?

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Tam neznám nástupní bod…

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Treba dopravni hriste? ;-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      A já myslel některý z kurtů (Brno, Dalešice, ČH:)

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      na tom dopravnim ihrisku ale nic netočí :)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        To je dobre…

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          tak mohla by z toho být nej vyjížďka :P

                                          0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Tu památnou od Klimešů k Veslu už asi nic nepřekoná.

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            Taky, ze byla :-D

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              tak nevim jak kdo ale ja mam 47km :) takze uplne marny to nebylo.

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                No ty jsi s nami ujel uplne nejkratsi vyjizdku, asi tak 50 m ;-)

                                                0 0
                                                • mastihuba  

                                                  tak kdyz se vodic chaoticky motal na Pionyrske, tak sem to tradicne vyhodnotil jako neperspektivni akci. :)

                                                  0 0
                                                  • Paja  

                                                    …chyba!

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    sem byl u kauflandu zaroven s vama jenze na druhe straně u plavecaku protoze sem slysel jak se s manasem domlouvas ke kauflandu, tak sem mu jel naproti. mezitim ste prohasili okolo balvina a nez sem se dostal za krizovatku tak ste byli v prdeli. uplna klasika domluva napicu a kolektivita na nule. na panske louce jsem te chtel prozvonit, ale t debil tam nema ani carku. byli sme tak 5min za sebou. :)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Ke kauflandu manas přece nechtěl přijet, tak konečná domluva byla u mrzáčků. Tam jsme chvilku čekali a naznali jsme, že jedeš asi sólo. Kdyby ses držel vedoucího, tak nezabloudíš.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    To mas za ty xichty, ze z Luzanek pojedes jen nekam s kopce, a ze bys mozna s nami jel do Bilovic. Navic sis to nejak popletl, Maňas prece rekl, ze ke Kaufu nepojede, a ze jede na Kocianku. Mels volat hned jak jsme se ti ztratili, na Kociance jsem ti chtel brnknout, ale soudruzi hned vypalili, navic jsme si, rekli, ze ses na to vysral jak tehdy, kdy nas pepe tahl cestou necestou po pravym brehu Obrany-Bilovice.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    A já do těch Bílovic tak spěchal …

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    tys nejel s nima? sem si tam dal kofolu a pokracoval do lisne.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Jel a byl hrozne zklamanej, ze te v zadne bilovicke hospode nenasel.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    tak zase logisticka chyba. rikals ze jedete na karaska. dyby nekdo rekl dej si pivo a cekej tak nebudu nikam spechat :)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    situace se mění každým okamžikem, to bys i jako voják v záloze měl vědět

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    V planu byl teoreticky Kastanek, ne Karasek, nakonec jsme jeli ufonuv sjezd do Bilovic.

                                                    0 0
                                      • Excel  

                                        točí..se tam smradi furt dokola

                                        0 0
                            • Jaroslávek  

                              Přijedu. Naučnou vynechávám.

                              0 0
                              • pepek  

                                Tam jsem měl naplánovanou modrou, abychom se nezdržovali. Ze startu bude hned drsný městský trail

                                0 0
                      • Paja  

                        To se musis zeptat byvalyhonejka­marada, ale jak jsem pochopil z mapky jeho posledni pruzkumne trasy, start by byl nekde na domacim pisecku v Luzankach a okoli, trasa na Sobesice, Naucnou, Kastanka, cil Bilovice/Obrany.

                        Dojezd do 20.00 mi dnes vyhovuje.

                        0 0
                        • RebelYell  

                          Skoda, ja byl na biku vcera a dnes negativ. Zase bych se s vama projel. Tak nekdy priste ne-ctvrtek ;)

                          0 0
                          • Paja  

                            No, ja posledni dobou v tydnu jen vyjimecne jindy nez ve ctvrtek.

                            0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. že jsem tak smělý, co zase vyved p.autíčkoamotorka níže, že si vysloužil blokaci ?

                  0 0
              • Motyll  

                Já středa, cestou z kroužku.

                0 0
              • Polka  

                Azurko, parada…jedu dnes silnic, hore kolem seste. Zitra nemuzu – BP.

                0 0
    • pepek  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • RomanH  

      Kuci, nezezelenal vam vsem Mozzek ? To je vetsi peklo nez cinskej elektromobil…

      0 0
    • Excel  

      Včera jsem tomu tak dával, že jsem se z toho posral.

      edit: as si ten BR budu muset taky pořídit, takhle to dál nejde

      0 0
      • RomanH  

        :-D

        0 0
      • Smazaný účet  

        Kdybys měl šatr, tak tu řiť nemusíš zvedat ;)

        0 0
        • les  

          A nebo by měl ******** v šaltru. A to je teprv peklo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak by ho urval a šel by vedle kola, sedlo čisté :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Chystám se dnes do Šumic…

            0 0
            • Polka  

              Toz ať chutná! A pak si dej po dvou kouskách ten výmrd nad hájenku, ať se ti jede pěkně dom ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Hoši, to už snad není ani škopek, ale ovocný mošt :) Hořký ocas ani náznakem, ani 10°, to cyklistu moc neosvěží ten Kolař. Něco podobnýho vaří v Magistrovi na Hrnčířské.

                0 0
                • Polka  

                  A řekls jim to tam taky do očí na place? Ten kolař v PETce hořkej teda je :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak určitě, když nasaje ty ftaláty :)

                    0 0
                    • Excel  

                      :-)))

                      0 0
                    • RomanH  

                      :-D

                      0 0
                    • les  

                      Asi bys měl začít vařit pivo sám, ať konečně víme jak to má vypadat. Třeba by ses konečně seberealizoval.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Možná tomu dopomohla i absence slunečníků na zahrádce, okamžitě to bylo zteplalý. Jinak jsem ve všem moc napřed, zatímco boom malých pivců ještě nekulminoval, já se pomalu navracím ke kořenům, čili filtrované desině :D

                        0 0
                        • Polka  

                          Hovno slunecniky…nemas na to cumet, ale rychle chlastat!

                          0 0
                    • Polka  

                      Vodu, limo, colu apod. z PETek nikdy nepils?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jasněže pil, ale pivo asi 2× a stačilo to. Jinak piju mlíko a vodu z kohoutku, ráno Caro.

                        0 0
                • Motyll  

                  Moc to hrotíš. Mně chutná ;-)

                  Do hospody se chodí kecat s lidma, co točí je marginální.

                  0 0
            • les  

              Momentálně probíhá rekonstrukce zahrádky. Na čepu je jen 10 a 12. 10 jsem nikdy neměl, 12 mě šmakuje moc.

              0 0
              • Polka  

                Jj, 12 je zaruka kvality, moc dobra a 10 jsem mel ted doma v petce a horsi, na cepu to ale treba pujde.

                0 0
              • mastihuba  

                je to silný jak sviň, ja dyž jich tam se sůdruhama kopim vosum, tak u tondovýho musim zatnout zuby, abych to nevycedil na silnicu :)

                0 0
    • Excel  

      10 let súdruhovia

      0 0
      • Smazaný účet  

        Copa? Přepadla Tě nostalgická? Dej si panáka Bucanera.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Oj …

        0 0
        • brantec  

          Jardo, když se ti to líbilo pod Petrovicama, tak mám pro tebe (a samozřejmě i pro ostatní) tip na nádhernej silniční kopec!

          https://mapy.cz/s/1EvWj

          200 m na 2,6 km = 7,7 % v průměru, sklon je ± furt stejnej, 6–10 %, jede se hezky, serpentiny, loni novej asfalt, nulovej provoz. Být to delší, tak to má Alpský parametry:-) Mám to 5 km od baráku a včera jsem tam byl poprvé:-(

          0 0
          • pepek  

            tam ho neposílej, tam já rád jezdím autem

            0 0
            • Vilém  

              Ne nadarmo se tam jezdily zavody do vrchu.

              0 0
              • pepek  

                No to jsem ani nevěděl. Dá se sjet vedle tím žlebem kolem potoka? Nebo je tam nějaký jiný jetelný sjezd z té hozintální vyhlídkové cesty, kromě té zelené?

                0 0
              • Smazaný účet  

                Že někdy nedorazíš na Buk? Do Blányska to jede samo.

                0 0
          • Polka  

            Onehda delali novej asfalt dole v Pilskym a tak to protahli az nahoru do Ujezda nebo tam uz novej byl? Pak musis ale zase dolu, dal nahoru se to asi na silnici projet neda ne? Jsme se tam tak pred rokem (dvouma) kousek kodrcali s motylem a hajnym na bajkach :-)

            0 0
            • brantec  

              Je to tak jak říkáš:

              • protáhli to na Újezd
              • nedá, musíš dolů
              • na bajka je to tam fajn

              0 0
          • Jaroslávek  

            Jenže já mám na trase Lanškroun-Brno už kopce (M.Třebová-Letovice) za sebou a jsem rád, že to valí po rovině až dom. Navíc nevím jak vypadá ten úsek z Újezdu dolů.

            0 0
    • Motyll  

      Taky vám chybí místo na dobíjení? Ptal jsem se lidí kolem sebe a nikomu nechybí…

      http://brnensky.denik.cz/…0170516.html

      0 0
      • JSt  

        ale to sou lidi z vesnice, nikoliv brnane. ;-)

        0 0
        • Motyll  

          Budeš se divit, ale 75% času trávím v Brně. A píčoviny jako sdílení aut, dobíjení aut, cyklopruhy apod. nikdo neřeší.

          Většinu spíš štve neexistence VMO atd.

          0 0
          • JSt  

            ale to je tvuj pohled borca z lontu. ja treba to „sdileni“ auta resim, protoze nemusim jezdit autem denne do rachoty (vyuzivam cyklopruh :-) ) a kvuli potrebe auta trikrat do roka se mi nevyplati mit vlastni. a to v brne travim 99% casu. ;-)

            0 0
            • pepek  

              Aha, tak přece: Typiče-skij Hollanův volič existuje. Není to jen marketing. Tak to je peklo, totok.

              0 0
              • RomanH  

                Tak Jirik ma rodice v Brne, na sluzebku pojede sluzebakem, a na 1× mesicne ke tchyni a 2× rocne na dovcu se auto fakt nevyplati kupovat :-)

                0 0
                • pepek  

                  za chvilku bude muset vozit šklebáka do školky a do kroužků, do knihovny, na kolovýlet s vozejkem, na traily do jeduvnic . . . . . . . . . . . .a jiné

                  0 0
                  • mastihuba  

                    verim ze do skolky a do krouzku ho upichne v miste a vozejk mit ani nebude. na trail do jedovnic s jeho postojem ? to uz ses senilne posral :)

                    0 0
                    • Paja  

                      :-D

                      0 0
                    • pepek  

                      Dobrá, traily beru zpět. A co takový malý výlet s rodinkou: odjedeš někam za město, vyženeš rodinku na pěší tůru (2 – 4km) a za chvilku můžeš být zase v pohodě doma. Hollanova varianta: čekáš na šalinu, odjedeš šalinou na nádraží, čekáš s děckama na špinavým peronu mezi bezďákama, zaplatíš za rodinu nekřesťanský peníze, drncáš se, až ti lezou plotýnky. Vylezeš, uděláš výlet (rodina už je předem nasraná), nestihneš odjezd, čekáš na perone. . . . .

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Žiješ v omylu. Jízda vláčkem děti neskutečně baví.

                        0 0
                      • JSt  

                        pokud je nekam slozitejsi nebo casove nevyhovujici doprava, pujcim si auto od rodicu. za rok jsem toho vyuzil opravdu pouze trikrat. ;-)

                        realita je takova, ze vecer predem si naklikas na internetu vcasnou jizdenku. oproti autu to vyjde pro dva lidi s malym ditetem levnej. ;-) dojdes pesky na rolu akorat na cas, takze na perone nestravis vic nez 5min. ve vlaku v detskem oddile laura po vsem lozi, smeje se a mava na spolucestujici, kteri jeji naklonnost opetuji.

                        jizda v aute je pro nase dite podstatne horsi. prikurtujes ji do sedacky, kde se nemuze pohnout a nikde nic nevidi. pokud nespi, neridic se muze ******, aby dite udrzel v nebrecicim stavu. pripoustim, ze na auto neni laura zvykla, pac ho nemame. na druhou stranu vlak byl uplne vpohode od zacatku, stejne jako treba mhd. ;-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Pro deti, ktere autem jezdi porad, je vlak samozrejme VELKA atrakce srovnatelna malem s kolotocema nebo navstevou Bonga…

                          0 0
                          • Polka  

                            No ja nevim…naposled kdyz jsme jeli s mladym na Becvu, tak mu byl vlak a aussichten uplne u ******. Napred konverzoval s nakyma Polakama co se vraceli z vinarskejch stezek do Katyne, pak furt se Saganem otravoval postarsi slovensky par a diky tomu vsemu jsem byl rad, kdyz jsme konecne vypadli, ackoliv jsem zapomnel v Sulovu bidon :-)

                            0 0
                        • RomanH  

                          Pro vetsinu deti funguje auto jako ukolebavka. Kdyz brachovi nechteli mali svisti usnout, hodil je do auta, projel se kolem bloku, a spici je prenesl domu.

                          0 0
                          • pepek  

                            vnučka taky, nakopneš JTD a spala hned

                            0 0
                          • Polka  

                            Ten nas v aute strasne zvani, mno on vlastne mele porad a kdekoliv :-) Kolikrat jsem uz kvuli nemu prejel odbocku nebo zajel nekam uplne do… jinam.

                            0 0
                  • obda  

                    Proc? Sklebaky do krouzku a skoly fakt nevozim, a to mam tri :)

                    0 0
              • JSt  

                *****. ;-)

                0 0
      • Smazaný účet  

        Mně chybí např. více takových akcí (13.5. Husova před mou střední:)

        Musím se zeptat Matěje, co by šlo uspořádat na ty moje kulatiny ;)

        0 0
    • mastihuba  

      vcera sem po dlouhe době jel nahoru po cihlach. Dost dlouho tam ve spodni casti nejela zadna technika a tak dobrej stav cesty skoro nepamatuju. Muzu jen doporučit.

      0 0
    • hony007  

      Jak prospíváte s tou kloubní výživou, o které jste mluvili v lednovým vlákně, pomohlo to?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dobouchaný koleno, na RTG sklerotizace, nepříjemný pocit na schodech. Mám to namíchaný bez kolagenu a po cca 3 týdnech pociťuju, že ten nepříjemný pocit slabého kolena ustupuje, ale může to být jen psychosomatický. Mělo by se to brát 3 měsíce a 3 vynechat, ale imho spousta jedinců už to vysadit nedokáže :)

        0 0
        • babicak  

          Výživa pro koně – subjektivní pocit, klouby „nelupou“, kolena, kyčle a zápěstí nebolí. Moje klouby už mají něco za sebou, myslím, že to pomáhá. Další efekt –

          nehty, a snad i vlasy rostou rychleji. Beru dle návodu pro 100 kg hříbě. I kdyby to bylo jen placebo efekt, za mě dobré.

          0 0
        • Karaya  

          Ale jo, já už abstinuju 6. měsíc :-)

          0 0
    • nomecz  

      chlapi nějakej tip na prodejnu v Brně kde mají větší výběr chráničů ? (kolena/lokty)

      kde jsem byl, tak zatím neměli vůbec nic nebo minimální výběr

      0 0
      • scoty  

        Jestli mohu doporučit, tak mám už druhým rokem skvělou zkušenost těmito chrániči kolen:

        https://www.koloshop.cz/…e-kolen.html

        první chrániče se kterými objedu 50km v Jedu a nevím o nich

        nepadají

        super prodyšnost

        nevadí kolenu

        večer v chladu nahradí slabé návleky

        velmi dobré provedení

        0 0
        • nomecz  

          no a kde si je tady vyzkouším ? -)

          už ses v tom vyválel ? připadá mi to takové docela tenké a představa, že si v tom ustelu někde do kamení …

          0 0
          • scoty  

            Tak záleží na co to chceš. Jestli to máš na DH, tak to chce masivnější. Já to mám na ježdění a ne sjíždění. Větší pád jsem v tom nezažil, ale doporučili mi je dh kluci z netroufalek, kteří je používají na EN šlapání …

            0 0
            • nomecz  

              Jo hledam neco lehkeho na slapani, parkovky mam ale jak rikam potrebuju to vyzkouset protoze sem tak ne uplne konfekcni

              0 0
              • scoty  

                dyť je můžeš vrátit

                0 0
                • nomecz  

                  Jo akorat kdyz sem to takhle resil u tech velkejch tak sem vracel 3× a nakonec jel stejne koupit do Prahy :)

                  0 0
    • pepek  

      Ty bicygle jsou fakt dost nebezpečný

      0 0
    •  

      Nevíte jestli se dá někde v Brně půjčit koloběžka?

      0 0
      • mastihuba  

        zkus obchod na bubenickove. ma to tam nejakej felix matně si jej pamatuju z jedne kalby :)

        0 0
      • scoty  

        Vodák fčera půjčoval na prýglu…

        0 0
      • Vilém  

        No prece v cyklospecia­litach, ne?

        0 0
        •  

          A mají to tam na půjčení jo? a kde to je prosím tě?

          0 0
          • pepek  

            zeptej se uživatele PetroušMatouš

            0 0
          • Hanzlik111  

            V Cyklospecialitach v Brně mají na půjčení koloběžky byl jsem tam ;-) mají několik druhů koloběžek

            0 0
            • pepek  

              Jojo, říkal to Martínek i Matouš, že je to tam super.

              0 0
            • Motyll  

              Tohle už ani není vtipný. Cyklospeciality je sbor (marketingových) impotentů…

              0 0
    • scoty  

      Dnes zahrádka do 21,30…tataráček a plz luxusní..:)

      0 0
    • Motyll  

      OT: pokud můžete, odklikněte ty tři otázky. Díky.

      http://www.click4survey.cz/…041/7ae6ba95

      0 0
    • pepek  

      To už byla pro někoho opravdu taková zívačka, že si tam ještě vykopal dropík?

      0 0
    • Excel  

      Soudruzi..... mám instalovány bezdušáky, ale mlíko je v tom nějakej kontinental sajrat. Kontrolní otázka, co se stane když tam pak doplním NoTubes sperma, kterýho vlastním 750 ml? Je to dobrej nápad, nebo je to blbej nápad nebo jakej je to vlastně nápad?

      To, že to tam nalít pude je mi jasný, ale bude to zalepovat díry, nebo se to zalepí samo, nebo to ztuhne na beton nebo to nemám vůbec dělat a pořídit si tmel kontinental?

      0 0
      • mastihuba  

        bych nevidel problem. kdyz to ztuhne zacne to hrkat tak to vysypes a das tam notubes :) mit doma dve flasky a pak si nevedet rady co kam lejt je uplne nahovno. :)

        0 0
      • Paja  

        A proc tam chces lit dalsi tmel, ti ho tam dali malo?

        0 0
        • Excel  

          Ted tam nechcu lit nic, ale treba pred Duklou bude treba doplnit, co ja vim co ten sajrajt udela v novym plasti. Tak se jen ptam jestli je to jedno a nebo vi buh.

          0 0
      • Polka  

        Úplně v pohodě. Nastříkej tam toho co můžeš ;-)

        0 0
      • Karaya  

        Jednou jsem smichal Rubena tmel s NT a vznikl z toho parádní ježek. Tak pak se pochlub, co se narodilo tobě :-)

        0 0
      • RomanH  

        Ja bych mel spise strach, jak bude fungovat ten tmel od Contiku. Az budes potrebovat dolit, tak tam stejne budes mit jen povlak po stenach a trochu vodove sracky v plast – tu vylijes a tas tam protrepanej NT.

        Jinak, ja jsem vcera opet prerval retez, dokonce 2×, na tomto retezu to bylo uz 6×. Jeste neni uplne vytahanej, otrepy na pile / kazete taky nemam. Takze bud jsem narazil na zmetek, nebo BR bez strikacky proste nemaze.

        0 0
        • pepek  

          BR bez strikacky proste nemaze. – to je zase dajaká kampaň

          0 0
        • Polka  

          Nesváděj to na BR, máš prostě neuvěřitelnou sílu v nohách ;-)

          0 0
          • les  

            Kedy hore ?

            0 0
            • mastihuba  

              poslusne hlasim ze su celej tyden na lipne. puvodne sem o tom chtel napsat povidku, ale to co se tady deje je nepublikovatelny. rozhodne se to nikdo nesmi dozvedet co se tady deje. :)

              0 0
              • Polka  

                To je ten dar pro lepší kondici? Už se těším na tiskovku :-D

                0 0
              • les  

                Tak se drž kámo. A jestli ti ten trenér bude tvrdit, že jestli chceš shodit, musíš polykat, tak rychle pryč !-)

                0 0
            • Polka  

              Já možná dnes silnic rozhýbat haxny. Pak až čtvrtek po orienťáku.

              0 0
            • pepek  

              Já asi ne, soudruzi z NDR nadimenzovali ložiska zadní stavby tak dobře, že pouhým opatrným usednutím na to kolo překročím statickou únosnost ložata. (ložisko má rozměr: 8×16!!! – to přece není fén, nebo holicí strojek, kua!!)

              0 0
              • Paja  

                Asi to pro ne delaji nejaci Vietnamci ;-)

                0 0
              • Smazaný účet  

                Opatrně s tém servisem, Jarda si stěžovál, že lovil řeťáz za kazetou :)

                0 0
                • pepek  

                  Zkouška dorazu byla provedena, další ladění se provádí až během výletu. To by mě to musel na chvilku půjčit, ale to jsem se neodvážil navrhnout. (nejméně 2 hodiny to fungovalo:-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Zkušenej bajkr jako ty už to musí poznat vod voka zezadu, jak lícuje hazka s převodníkem :)

                    0 0
            • Paja  

              Ja tento tyden vyjimecne streda, prip. jeste utery by asi slo.

              0 0
        • Paja  

          Zmetek.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Já už su úplná půča, dnes jsem jel do hokny s kraťasama naruby, plínou ven :)

      0 0
    • Excel  

      Souzi, se dnes potřebuju na pátou dostat autem na Rybkovu od Vyškova, jak je to teď s tím Kolištěm? Dostanu se tam, nedostanu nebo kudy se tam vlastně dostanu?

      0 0
    • Karaya  

      Nebudete něco brát z bike-discount popř. bike-24? Potřeboval bych výhledově pořídit https://www.bike-discount.de/…-12mm-531333?… varianta M12×1,75 – 172mm.

      0 0
      • pepek  

        ta cena je za celý vozejk?

        0 0
        • Motyll  

          Bohužel není. Za CX2 to stojí podobnou raketu, tak holt budu tahat jen já.

          BTW cesta na Jedovnice je teď jako dělaná pro FoFo. Ty Babice tomu dodaly, na Březinu to je nuda. Jen nesmíš trefit SK TIR.

          0 0
    • Excel  

      Jede někdo navrch? Chcu dnes prubnout mtb s převodama.

      0 0
      • les  

        Já. Jedeš z Buzerantovic, nebo z Brniska ?

        0 0
        • Excel  

          z Buzerantovic

          0 0
          • les  

            V kolik jedeš ? Kde máš nástupní bod do lesa ? Mám v plánu takovej pěknej okruh – od každýho něco. Směr Pístovice – Račice – Buk. Nástupní body. Šumice, Vítovice,Habrovany, nebo Osland – křižovatka nad farmou.

            0 0
            • Excel  

              Jakože se někde potkáme a pak pojedu s tebou? Viděl jsi snad na mém dresu někdy nápis mazochista? Tak viděl nebo neviděl? ;-)

              Ináč budu vyjíždět asi někdy mezi 16–16:30 asfalt do Komořany, tam to prcnu za EPD kolem dráhy do Lulča a tam mám v plánu sadisticky po modrý až na groundzero.

              0 0
      • Paja  

        Nekam jedu, ale cil jeste nebyl stanoven.

        0 0
        • LM  

          Objeví se tu zase nějaké konkrétnější indicie abych se případně mohl taky připojit? Potřeboval bych to tak vědět tak hodinu před srazem ať stihnu zmizet z práce a případně i někam dojet :-)

          0 0
          • Paja  

            16.30 Obrany.

            0 0
            • LM  

              Díky. Kde přesně? Někde vzadu jak začíná cyklostezka na Bílovice?

              0 0
              • Paja  

                U hospody, co se taky od nas da cekat :-D

                0 0
                • LM  

                  Takže u smyčky šaliny – Hospoda Na Konečné? :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Jawohl

                    0 0
                    • LM  

                      Dobré to bylo. Jen si příště vezmu i nějaký světlo ať návratovka není takový maso (na těch pěšinkách v lese jsem viděl úplný hovno:-))

                      0 0
                      • Paja  

                        Doufam, ze nemate moc klistaku…;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Ještě ke včerejší debatě „O zvýšení efektivnosti přenosu energie extremním posunutím kufrů dozadu“ ještě jeden dovětek: dnes mě hrozně bolí kolena :-(

                          0 0
                          • Paja  

                            :-D

                            0 0
                          • Macik  

                            Nestraš, já jsem teď po letech zas na jedno kolo namontoval pedály SPD a měl jsem pocit, že šlapu špičkama. Tak jsem zrovna taky přesunul kufry dozadu, co to de, aby to bylo podobnější platformám. Jestli mě budou bolet kolena, tak se těš! ;-)

                            0 0
                            • pepek  

                              Musíš asi přitom zachovat převody, které jsi jezdil předtím. Já jsem teď jezdil o dva, tři pastorky těžší převody (do krátkých kopců, než se projevil kyflíkový dluh), protože nebyla ta varovná kontrolka z namáhaní lýtkových svalů – no a asi to nebylo optimální. Ale asi se na to dá zvyknout, jak jsem již sdělil Pájovi, před 25 lety (a mínus 15kg) jsem s klipsnama měl pedály vzadu a jak mně to tehdy jezdilo.

                              0 0
                              • Macik  

                                No uvidím, ale s SPD asi člověk jezdí automaticky o chlup těžší převody. Pak napíšu, k čemu jsem došel.

                                0 0
                          • mastihuba  

                            skoda ze sem u te debaty nesedel. po malorce su dost chytrej… o spatnym nastaveni posedu vim prakticky vsechno. :)

                            0 0
                      • RebelYell  

                        Tak, tak. Repelent zafungoval :)

                        0 0
        • babicak  

          Nahoru za Excelem, vyzvednu Tě v 16?

          0 0
          • Paja  

            Pojedu driv, musim to vzit pres mesto, takze sraz v Obranech.

            0 0
        • RebelYell  

          Zdarec panove, streda, dnes by to slo, mohl bych se take pridat? ;)

          0 0
      • Motyll  

        Přimotám se s mladým kolem 19.15.

        0 0
        • Motyll  

          Tak odvolávám.

          0 0
          • Polka  

            Krátké řeťaz?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Asi mám…

              0 0
              • Karaya  

                To je v poho, ne?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Právě, že nevím, ale nějak blbě to nabíhá na zuby.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Aha, koukám, že máš horní kladku hrozně daleko od té pily vzadu. Tzn. přehazka moc daleko, takže ji tím šroubem přibliž. Kladka by měla být co nejtěsněji u pily aby byla co nejvíc opásaná.

                    0 0
                  • JSt  

                    jakoze u nevim kolik krat jedna uz neplati pro delku retezu velka-velka plus dva clanky?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Proč by to neplatilo? Přecházím z 32z pily na 34, jelikož jsem to blbě spočítal, takže nová pila 1500,–, řetěz na *****, stržený šroub v převodníku, prostě taková ta klasika, záležitost max. na 10 min. :)

                      0 0
                      • JSt  

                        no, ze laborujes s delkou retezu, kdyz podle vyse zmineneho pravidla by mela byt jasne a funkcne dana.

                        0 0
                        • Paja  

                          Dal tam vetsi pilu, tim padem ma retez kratkej, ne?

                          0 0
                          • RomanH  

                            To jo. Ale tak jsem si uvedomil, ze tim padem docela pada ta varianta, ze podle potreby budes menit prevodniky.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Nejdřív Sram vyvolal smykofóbii a produkoval kazety s nedostatečným rozsahem, aby mohl přijít s předraženým Eaglem, kde problém s rozsahem není, takže není důvod měnit převodník.

                              0 0
                          • JSt  

                            pokud to je takhle, neni nad cim spekulovat a retez je kratkej. ;-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              ovsem pokud ho pred tim nemel moc dlouhej. :)

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Já nad ničím nechtěl špekulovat, dal jsem to jen jako ilustrační foto pod Polkovu zmínku o krátkém řetězu směrem k Emanuelovi. Kdybych věděl, kam se to zas rozjede, tak by mě to ani nenapadlo. Ale zas, když to porovnám s videem, tak to dlouhý nejni :)

                              0 0
                              • Polka  

                                Dyt sem psal, ze je to ok :-) Ono to na tve fotce vypada kratsi asi diky tomu spatnymu nabehu na par zubu, ale to netusim jak ti vzniklo, to urcite odladis.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Jo potřebovalo to znova doladit s tím přípravkem při vyfouklém tlumáku. Teď už se jen zbavit toho „motorkářskýho“ řazení a bude to sjůpiš :)

                                  0 0
              • Polka  

                To je ok…teda až na ten nečernej 50z pastorek, to bych nepřežil O:-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Barevně odlišený je to ze zřejmého optického důvodu, naopak se mi to tak líbí.

                  0 0
                  • Polka  

                    Teď jsem na to koukal u sebe a asi to je fakt kratší, záleží jestli to tak u eagla ale nemá být. To nenajeti na ty zuby je spíš vymezením chodu řazení nebo dorazem ne? Já to mám na NX takto…

                    0 0
                    • Karaya  

                      U tebe se mi to zdá dobrý. Tobě se nezdá, že má Depka vytahanej řetěz?

                      0 0
                      • Vilém  

                        Prave podle fota to vypada ze je kratsi nez by mel byt.

                        0 0
                      • Polka  

                        Jo vytahanost retezu…no tak kupoval snad novej 12spd…na jinejch pastorcich to ma ok a retez je ten spravnej. Nevim, jako tohle musi normalni clovek odhalit hned na zacatku pri instalaci a serizovani a ne po 14 dnech. A nebo tu nejvetsi placku celou dobu ani nejel, coz je znamenim, ze ju vubec nepotrebuje :-)

                        0 0
                      • pepek  

                        Tak jsem ti dnes toho krasavce vyfotil. Až 11 míst ! To je řešení problému dopravy v rodině na mnoho let dopředu.

                        0 0
                    • Jaroslávek  

                      Máš tam bordel. Podívej na Motýla, pěkně na parketkách …

                      0 0
                      • Polka  
                        1. je to ve sklepe
                        2. lepsi mit „bordel“ ve SVYM sklepe nez…
                        3. nebyl to Motyl, ale Depka

                        ;-)

                        0 0
    • mastihuba  

      nekdo nam flokuje v hostenickym sjezdiku pod hadek kua totok…

      0 0
      • Paja  

        V tech serpentynach? To jsme jeli vcera, ale bez brzdeni to sjet neumim ;-)

        0 0
        • les  

          Chtělo by to tam poslat partu sfetovanejch negrů s křoviňákem.

          0 0
    • Motyll  

      http://www.zivotnakolech.cz/udalost/17

      Kdyby někdo chtěl vytáhnout děcka na párek a pivo.

      0 0
    • pepek  

      Všimli jste si někdo, že od té doby, co Rekola upgradovala kolový park, tak už na tom nikdo nejezdí? Všude to stojí přivázaný, ale nejezdí žádný :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Že nevidíš žádný v pohybu, nemusí znamenat, že se žádný nepohybuje :) Osobně si neumím představit půjčovat jakýkoliv kolo kdekoliv, když řeším posed na mm. Koupil jsem Feltovi nové sedlo, stejné, jen novější generaci a furt to nemůžu trefit, je o hodně kratší.

        0 0
        • pepek  

          To vidím. Dřív to tady jezdilo ostošest, všichni zelení sluníčkáři byli happy. Stačila SIS hazka. Od té doby, co mají nové, krásné, růžové singlespeedy, tak to stojí furt na jednom místě. Ani sluníčkář není zas tak velký kkt, aby se trápil do kopca bez hazky. To radši vezme auto.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Exík tvrdí, že život bez hazky je lepčejší. Teď už vím, že jen není schopen si to poštelovat :)

            0 0
          • JSt  

            to ma trikvalt v nabe, mam pocit. ;-)

            0 0
            • pepek  

              pocit máš mylný, je to jednokvalt

              0 0
              • JSt  

                nemaji to unifikovany. dneska jsem videl jak s prevodovkou, tak bez. ;-)

                …a taky zamestnankyni zelene mesta brna pri praci s kosickou kama. :-D

                0 0
                • pepek  

                  Tak to budou sluníčkáři to zadní kolo krást na své festky a fixky :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ty se pico dycky musis hadat…

                    0 0
                    • pepek  

                      šel jsem se na to speciálně podívat – nemá ju.

                      0 0
                    • pepek  

                      Jde o to, že když jsi dostatečně zelený, tak zacáluješ 1000 Kč za předplatný bicygla, abys neohrozil ledního medvěda – a oni ti za to půjčí singla – to je podvod, ne? Když třeba bydlíš na Lesné, nebo v Kohoutkách, tak se z toho po. . . . š.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Lední už to mají spočítaný, stahují se na skládky a páří se z grizly. Ale co Tě tak žere na opřených lila bicyklech nechápu, prej maj bezduše :)

                        0 0
                        • JSt  

                          a tomu zas ja rozumim. kdyz odhlednu od ceny 1500,– na rok, coz se me netyka, vadi mi, ze zabiraji prostor ve meste a mesto hyzdi. onehda se mi treba stalo, ze jsem si nemohl na svobodaku u pellegriniho zamknout kolo do stojanu, pac byl plny tech ruzovych mrdek. atd. atd. :-)

                          0 0
                      • Excel  

                        Nebo když bude chtít jet na Praděd, to pro něj bude teprve rána.

                        To kolo je na mrdání po štatlu, ne na mrdání na Myslivnu.

                        0 0
                    • Polka  

                      :-D

                      0 0
      • JSt  

        mozna to je klid pred bouri http://velonet.cz/ :-)

        0 0
    • pepek  

      Jel jste někdo v poslední době tuten pohodový výjezd? Je to tam už průjezdný, nebo furt prolízačka?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.