Bike pro manželku do 30000 Kč - hlasování

61 nepřečtených
  • Heinrici

    Zdravím, chci pořídit manželce bike do 30000,–. Zkoušela si všechny, ale nemůžeme se rozhodout jaké. Mně osobně se líbil Focus (pevná osa), manželce zas Spešly (oba). V podstatě jí je jedno jestli 27,5" nebo 29". Výška 173cm Vím, že těchto dotazů tu bývá spousty, tak mě prosím nekamenujte.

    0 0
    • Heinrici  

      Omlouvám se za nefunkční odkazy. Tady jsou:

      Specialized Crave Pro 2015 – http://www.kursport.cz/…e-pro-v64033

      Specialized Crave Expert 2015 – http://www.kursport.cz/…-2015-v64040

      CUBE LTD Pro 27.5 blackline 2015 – http://www.cyklofaltynek.cz/…ine-2015.htm

      FOCUS BLACK FOREST 27R 3.0 30G 2015 – http://www.cyklofaltynek.cz/…30g-2015.htm

      0 0
    • Delkim  

      chybí ti tam pátá možnost „koupit něco levnějšího a sobě nová zapletená kola“ :)

      0 0
      •  

        Asi není jako většina chlapů sobě 10tikilové kolo a manželce 15tikilové a pak se diví že jí nebaví jezdit.nebo ještě lepší sobě nové a a ženské dát to staré.

        0 0
        • Delkim  

          ty tady budeš asi teprve krátce, viď?

          0 0
          •  

            Z čeho usuzuješ?

            0 0
            • Delkim  

              protože nepoznáš místní humor, i když tam máš smajlíka

              0 0
              •  

                Já jsem pochopil že to je humor ale opravdu to hodně lidí takhle dělá,no ještě řekni že ne??

                0 0
                • Breakpain  

                  Tak jestli to platí chlap, tak ženská může být ráda, že vůbec něco dostane ne … by mě zajímalo, kdy něco takového udělá ženská – ale emacipace to jo ;) …

                  0 0
                  • Tina  

                    Aj ako vtip je to trápne …

                    0 0
                    • oddie  

                      Věru, realita je podstatně trapnější, maník, co přijede novým autem za víc než půlmega a vytáhne z něj kanóndejla s leftynou, krmí tu svou obdivovatelku s třískajícími biologickými hodinami pohádkami, jak si dítě „nemohou dovolit“, a člověk si říká tak akorát, holka, holka, ty jsi ale kráva, že mu to žereš, ale co už, tvůj výběr, tvoje chyba…

                      0 0
                      • ememem1  

                        co ale asi nebude pripad toho na koho reagujes.

                        btw nejaka leftyna je oproti potomkom zanedbatelny naklad.

                        0 0
                        • oddie  

                          Ne, to je jen příklad, že realita ze života je leckdy ještě trapnější než ten trapný vtip…

                          0 0
                    • ememem1  

                      ani ne. lenze pes ti nekupi ani ten ocelak na aliviu.

                      0 0
                    • Breakpain  

                      Neber to blbě jako zástupkyně něžného pohlaví – ale prostě žiju v domnění, že každý si platí sám za sebe ;-) … nehledě na pohlaví, to je celé…

                      Tím pádem pokud někdo někomu něco koupí, myslím si, že je vhodné použít „darovanému koni na zuby nehleď“ ;).

                      0 0
                      • Petr L2  

                        Žiješ v hodně jednoduchém světě, ale ono je to v životě trochu složitější

                        0 0
                        • Delkim  

                          chtěl jsi spíše napsat, že každý to má prostě nastavené jinak a tak to je

                          někdo chce doma dominu a druhý by někoho jako Tina po 5 minutách zabil :)))

                          0 0
                  • jIrI___  

                    Nelze než souhlasit.

                    0 0
            • Trollix  

              Tipuju že usuzuje podle Tvého datumu registrace :DDDD

              0 0
    • Azmir  

      Za mě crave pro, nejlepší výbava a pravděpodobně i nejlepší rám.

      0 0
    • oddie  

      Jako kola dobrý, ale ten dvojsmysl, kupovat manželce kolo s názvem „Kráve“…

      0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        … a ještě k tomu v drůbežárně (kursport.cz) …

        0 0
        • oddie  

          :D tak to mě nenapadlo

          0 0
      • Heinrici  

        No díky, tak doufám, že si tohle nepřečte :D

        0 0
        • Tina  

          Pokiaľ má aspoň základy angličtiny tak sa nemáš čoho báť. Tá výslovnosť je totiž úplne iná ako sa tu snaží niekto prezentovať.

          0 0
          • ememem1  

            baby po tridsiatke bez chlapa to maju blbe. na deti a ako frajerky su uz pase a do dochodku daleko. ale toto je evidentne dalsi sranda thread s potencialom jak to rozbite koleno. tak daj psom veceru a nekaz to.

            0 0
            • Tina  

              Tu si niekto opäť zabudol vziať tabletku … Tak šup šup a potom rýchlo poumývať riad po večeri a v nedeľu ráno povysávať :)

              0 0
    • jIrI___  

      Netušil jsem, že někdy doporučím Spešla, ale z těchto bych kvůli osazení bral Crave Pro.

      0 0
    • ememem1  

      za mna cube ak sedi geometria. focusu nejak neviem dojst na chut a spesle mimo sworksow su vyhodene prachy. (rozumej pomer cena vykon je zly)

      0 0
      • Ondra Pozořice  

        Ať si na to ženská sedne, projede se a pak koupí, vše je jen o pocitu z jízdy. Jestli tam má nápist ten či onen, zkušenost a správné nastavení posedu udělá víc. Vybere to kolo stejně podle barvy jejího dresu, rukavic nebo přilby. Zajeďte na testfest nebo si obejděte prodejce v okolí.

        0 0
        • scota  

          Cyklofaltýnek dělá v Kyjích každé jaro testovačky Cube.

          0 0
        • Heinrici  

          Ahoj, žena už si ta kola projela a právě, že se nemůže rozhodnout. Barvu tak nějak neřeší.

          0 0
      • Azmir  

        Jako že u s-worku je lepší poměr cena/výkon jo? :D

        0 0
    • myreczech  

      a co něco s vyloženě dámskou geometrií…

      http://www.cyklobazar.cz/…5-temer-nove

      0 0
    • Karma  

      Koupil bych jí bajka, kterej se jí líbí, bude to její kolo, tak hlavně ať je spokojená ona.

      0 0
    • straky  

      Před cca 8 roky jsme společně s manželkou vybrali GT Avelanche 2.0 za cca 15K. Nebylo to špatné kolo, ale při vyjížďkách jsem slýchával, jak jí to jede pomaleji než mě a že brzdy ji tak nebrzdí a do kopce už nemůže, že radši půjde pěšky.

      Před dvěma lety za nás rozhodl místní zlodějíček a stáli jsme opět před otázkou nového kola. Zdálo se mi, že ženě menšího vzrůstu stačí 26ka a už začaly velké výprodeje dílů této velikosti. Nakonec jsem ji doma postavil karbonové 26" kolo o váze 9,5 Kg za 28 000 Kč a od té doby jezdíme nadšeně společně (bez remcání).

      .

      Podle mě, je dobré ženě rozmluvit hezké kolo a doporučit jí funkční a hlavně lehké kolo. Taky se blíží TestFest, kde si můžeš vyzkoušet hromadu kol.

      0 0
      • Kysky  

        carbon za 28 tisíc?

        0 0
        • ememem1  

          26 ht preco ne

          0 0
        • Smazaný účet  

          Author Sector 26 se dala a možná ještě dá sehnat pod 30k.

          0 0
        • straky  

          Jj, ram Axman za 6 000 kc od Cykloprofi znacne ponizil cenu kola ☺. Myslim ze je porad prodavaji, ale jen velke velikosti. Vaha ramu je necele kilo vcetne integrovane sedlovky.

          0 0
    •  

      Ahoj

      Nechce manželka postavit kolo na přání?

      Podívej se na tohle.

      http://www.cyklobazar.cz/…o-venzo-27-5

      Komplet 9,5 kg za 35 000kč

      0 0
      • Heinrici  

        Díky za nabídku, ale rozpočet je daný do 30k. Na ty Spešly v odkazech mám slevu.

        0 0
        •  

          Divim se, ze reagujes na reklamni spam.

          0 0
    • Heinrici  

      Tak nakonec jsem dal na názor většiny hlasujících a koupil Spešla. Jen jsem zvědav na FOXku vidli.

      0 0
      • Azmir  

        Nenadchne, neurazí, nic moc jiného bych asi nečekal.

        0 0
        • Heinrici  

          Právě proto. V pár vláknech se tu psalo o nějakých problémech s modelem 2013. Tak snad se nás to nebude týkat.

          0 0
      • Tina  

        Za mňa radšej Fox ako Rock Shox

        0 0
        • ememem1  

          funkcne asi vec vkusu, z hladiska servisovatelnosti doma jednoznacne rs.

          0 0
          • Tina  

            Funkčne je IMHO súčasný Fox Factory ďaleko pred RS. Servis vidlice doma neriešim. Raz za rok pošlem do autorizovaného servisu na komplet servis.

            0 0
    • Angel 1804  

      Nechtěl jsi kolo do 30 tis, koukl jsem na cenu u těch spešlů a vidím tam nad 35 tis. Nedavno jsem kupoval Haibike od bradského za necelých 30k bez koruny.Musím říct, užasné pohodlíčko k nezaplacení, osazení uctihodné.Dokonce by to možná i manželka/pří­telkyně ocenila více, tá má si na HTčko stěžuje od té doby co sedla na fulla. Ocenuji to i já, a záda tak samo. Posílám odkaz na to mé popř. se doklikej na podobné.

      http://www.bradsky.cz/…-p-6956.html

      Mno, trošku zvedli cenu. Momentálně 34k, ale i tk se mi to zdá jako vyhodnější nabídka.

      Jinak vyškově je na tom jk já, sice je ted v modě 27,5" 29", ale klidně bych doporučil 26" za malo peněz více muziky, přijde mi vtipné jak prcek okolo 170 cm sedí na 29" to samé jak 2 metrovy chlap na 26" něco jak cirkusový medvěd na prťavém kolu, je to sice moda, ale 26" ještě neřekla své poslední slovo :D

      0 0
      • Petr L2  

        Psal, že na ty Spešly má slevu víš? :-)

        0 0
        • Angel 1804  

          nečetl jsem to celé,možná jsem se i ztratil a vzal to na přeskačku. Z praxe vím, že po pár dopovědí celé vlakno uhne a kecá se o něčem jiném :) Jen doporučuji si udělat větší obrázek, ač jsem laik a třeba se pletu, tk bych já za sebe koukal na 26" kde lze koupit za méně peněz něco lepšího.Krom toho bych se vyhnul 29"

          0 0
          • Petr L2  

            A nejsi s tou agitací 26" v jiném vlákně? to asi nešlo přehlédnout, že se rozhodoval mj. mezi 27,5" a 29" takže mu už podruhé radíš zcela mimo mísu :-)

            0 0
            • Angel 1804  

              Nevím kdo je mimo mísu, napsal jsem svůj názor, a ať si udělá větší obrzázek ohledně kol, docela dost lidí tu ujiždí nad značkou spešl, a je dosti lidí, kteří se shodnou nad tím, že je to předražené kolo tk jako třeba merida.Nehledě na to, když jde člověk do kamenného obchodu kde je přirážka 30%.Ne zrovna málo lidí si nakonec koupí předražené kolo, kde je majitel ukecá garančkou a 1 servisem zdarma, popř. použije jiné kecy.26" jsem doporučil z důvodu připustnější ceny.Nemá cenu to rozvádět, svůj názor jsem napsal, a hádat se jestli je lepší 26",27,5" či 29" nechám pro lidi které to baví.

              0 0
              • Petr L2  

                Ty jseš mimo mísu, zopakuji ti to ještě jednou: autor se ptal na kola okolo 30 K 27,5" a 29" nabídnul varianty k hlasování s tím, že na Spešl má slevu. Nakonec si vybral Spešla a podle jeho komentáře i díky hlasování a ty mu pod to napíšeš ve chvíli kdy už kolo asi má doma jestli ten Spešl není drahý a jestli nechce 26". A to ti připadá, že nejsi mimo mísu? Fakt mě bavíš chlapče. :-)

                0 0
          •  

            kupovat 26 za tři pětky? nevím, nevím

            0 0
            • Angel 1804  

              Za tři pětky je to celopéro, jsou třeba lidi co preferují pohodlí, mě třeba osobně přestalo bavit jezdit na HTčku skrz neustale otřesy.Nakonec ať si koupí co jim do oka padne, jsou to jejich pěníze, popř po odezvách může mít větší jasno.

              0 0
    • 3bike  

      nejlepší poměr výbava má asi Cube, Focus není o moc dražší…

      omylem jsem hlasoval pro Spešl a to asi všichni podle hlasů…chtěl jsem jen otevřít odkaz a podívat se na kolo…

      Pevná osa je určitě dobrá věc…kola určitě 27,5

      Spešly jsou tradičně předražený..se srovnatelnou nebo spíš horší výbavou jsou o 8–9.000 dražší..

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce