• Sgt Pepper

tak začneme novou sezónu :-)

zadařilo se

• Volovec  

V sobotu já i manželka PILMAN, v neděli s dětma na čumendu biatlon NMnM. Na ženský jsme přijeli pozdě, očumovali jsme na konci vršku posledního stoupáku v lese, na chlapi už ale z hlavní tribuny. Sice nával, ale viděli jsme (i děcka) hezky. Už se ale těším až roztáhnou ze zásobníků sníh a budem se tam klouzat sami :-)

• Trepifajxl  

to se moc nesklouzneš, obvykle je to pro veřejnost zavřené, veřejnost pouze celou tu akci platí daněmi

• gerrard  

Tak je to presne naopak :) obvykle je to kazdy den v urcene hodiny pro verejnost otevrene. Hodiny pro verejnost nejsou jen v pripade zavodu nebo spatneho pocasi.

• Trepifajxl  

pozor, já píšu o situaci na začátku zimy, když není kde trénovat a v NMNM navezou na tratě sníh ze zásobníku!

17/18 neexistovalo se tam dostat, to jsem zjišťoval opakovaně

• gerrard  

Jo to bylo to spatne pocasi o kterem pisu, bylo proste porad moc horko.

• Neťa  

Sorry za odkaz na bulvár, ale jako ilustrace toho, jak může člověk klesnout, to postačí. Škoda, měl jsem ji rád, ale kombinace mdlého rozumu a špatného výběru partnera může – jak vidno – napáchat dosti škody :-(

• Trepifajxl  

není to tak zlé, zrovna minulý týden jsem měl na tréninku na kolečkových lyžích malou devítiletou slečnu, která dělá biatlon no a aby to lépe uteklo, ptal jsem se jí, jestli už četla tu knížku od Koukalové

malá slečna mi s vážnou tváří odpověděla že „nemá čas číst takové blbosti“

svět ještě není v úplné prdeli

• Sgt Pepper  

trochu se bojím, že ji za chvíli uvidíme v nějakém videu od CzechAV…jednu zrzku už tam mají

• BabbaJagga  

Ahoj, trochu odbočím. Dostali jsme 2 lístky na letošní svěťák v NMNM (20.-23.12.2018) … ale ubytování už si sežeňte sami (jsme od Čelákovic). Obtelefonoval jsem skoro všechno v okolí, samozřejmě bezúspěšně. Nemáte někdo tip/radu, kde se ubytovat, abysme nejezdili 4 dny autem tam a zase zpátky? Rady typu Můžete jezdit vlakem/autobusem fakt nepotřebuju, díky :-)

• Trepifajxl  

problém, v místě je toho strašně málo, obecně i mimo sezónu, když tam třeba chceme jet na podzim trénovat na kolcích, tak je problém tam něco sehnat, předražený sportohotel, poblíž pár penzionů a jinak nic

samozřejmě vše výše uvedené je na SP beznadějně vyprodané, nejlépe prohledat ubytování na mapě v okolí a obvolávat a obvolávat a zvětšovat vzádelnost, až na něco narazíte, dojíždět budete tak jako tak

• mr.antik  

pučit si karavan

• karliner  

Půjč si obytňák.

• Trepifajxl  

ono to máš fuk, ona jim stejně všechno vyjezdí Kuzmina

• Sgt Pepper  

jj, vypadá to, že za Slovensko bude jezdit jen ta koupená Ruska…

https://sport.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

• ememem1  

to su take strasne chujiny ze az.

tie baby su docela pekne, aj ked v skutocnosti o dost skaredsie jak na vyretusovanych fotkach (paula je asi rovnako rapava jak nasta), aj je to ako tak na lyziach docela ide ale rozumu je bohuzial aj zo sestrou nesmierne mdleho......skoda, to som netusil ze su na tom az tak zle.

tvrdit ze jej vyhodili trenera s ktorym je prave na sustredeni, pozadovat zmenit dva clanky v zmluve z ktorych ani jeden neexistuje…sa proste baby nechali natiahnut do niecoho comu vobec nerozumeju. to je ciste mocensky boj medzi v ramci noveho slovenskeho zakona o sporte a tym padom prerozdelovania penazi medzi zvazmi SVS-kami ci ako sa to teraz vola. sa len cudujem ze jej galovic ako hlavna osoba v pozadi resp. ta agentura ktora ich zastupuje a cez ktoru on pretlacal do zakona co potreboval dovolili tarat taketo kraviny.

potom jej ale vysvetlili ako sa ma spravne vyjadrovat napr. 19.11 „Veľmi si vážim aj podporu môjho zamestnávateľa Vojenské Športové Centrum Dukla a pána ministra Peter Gajdoša…“

• Neťa  

Makule dnes super!

• MaPa  

Víc než super. Čtvrtý běžecký čas je fakt bomba. Fakt poklona.

• blue.sun  

Přeju jí, ať jí taková forma vydrží celou sezónu a ještě dále.

• karliner  

Alespoň do doby, než dopíše knihu o poměrech v biatlonovém týmu.

• kemo  

Bez mučení se příznávám, že po neděli jsem jí nevěřil. Hlavně střelbu teda. Ale dnes super!

• Neťa  

Ono v jednadvaceti hodit za hlavu takhle nepovedený závod a hned další zajet a hlavně zastřílet takhle, ještě k tomu první vytrvalák ve svěťáku v kariéře… když jsem viděl tu poslední položku, jak si pohlídala tu poslední ránu, když už toho měla evidentně plné zuby, neuvěřitelné, někoho mi to připomnělo ;-). Snad jí to tak půjde i nadále :-)

• TeryPV  

Musím souhlasit, že jsem si na Gábinu taky vzpomněl, jako bych ji u té poslední rány viděl. (tím je nechci srovnávat). Opravdu mazácky to ustála a udělala mi naprosto velikou radost :) Už jsem byl přípraven, že letos mi bude dělat radost hlavně Kaisa, ale rád se budu mýlit(jedna vlaštovka jaro nedělá) :)

• Sgt Pepper  

no, sprint moc nevyšel, škoda…

• Neťa  

Tak nevyšel… pátý nejrychlejší běžecký čas se počítá, běhá jí to moc hezky. A ta střelba se vypiluje ;-)

• Sgt Pepper  

jsem dneska rezignoval po výkonech chlapů a byla to chyba…

• Jaroslávek  

Pro Kometu jsem to úplně zasklil :-(

• Jaroslávek  

Dne bohužel tvrdá realita: na začátku sezóny nestíháme.

• BabbaJagga  

A těžko to budeme svalovat na nemožnost tréninku na sněhu kvůli jeho nedostatku, protože nedostatek sněhu je letos skoro všude. I ledovce prý tečou jako nikdy předtím. Trochu ty výsledky nekorespondují s nadšeným očekáváním po výměně trenérů, jak zaznívalo před sezonou. Nejsem pesimista, ale osobně mám obavu, že líp už bylo…docela nedávno. Z kluků snad můžeme věřit Michalovi Krčmářovi v tom, že je tak trochu perfekcionista a má jakousi vnitřní motivaci a šanci se posunout dál, Ondra občas taky něco předvede, ale spoléhat se na to moc nedá. Holky? Veronika lítá sem-tam a stejně jako u Ondry to občas cinkne, ale pro ty mladší holky asi nemůže fungovat jako vzor, kterému by se chtěly podobat (což dřív mohla být Gábina). Když nezůstaneme jen u biatlonu, podobně je na tom asi i Martina Sáblíková, po letech dřiny začíná být tělo opotřebované, bolí víc a víc a do toho nastupuje nová, mladší generace. Martina je perfektní vytrvalkyně, ale rychlost v tohle věku už nedožene a začnou ji válcovat mladé rychlé holky, které tu vytrvalost s věkem a tréninkem získají.

• dolomiti  

Dneska vítězství, tak že spokojenost :-)

• scoty  

Líbí se vám ty nové kombinézy?

Za mně teda fádní, nevýrazný, nepovedený design…

Vůbec na trati nepoznám když jedou…

Třeba italky, ta zelená to je bomba.. :)

• Jaroslávek  

Nelíbí.

• blue.sun  

Na promo fotkách vypadaly hezky, realita je o dost horší. V podstatě veškerá viditelná a výrazná grafika je schovaná pod číslem. Nejhorší je, že to máme na čtyři roky.

• dolomiti  

Dneska zelený třetí místo a další dvě zelený mezi prvníma sedmi :-D Před štafetou dobrý :-)

• Neťa  

Moc hezká stíhačka. Fialková potvrzuje, že jí to letos opravdu náramně jde a Nasťa už se taky rozjíždí, sousedi budou mít asi brzy žně :-)

• dolomiti  

Vítězstí je gut, sice slabší druhej úsek, ale i tak palec nahoru :-D

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse