• Smazaný účet

    tak začneme novou sezónu :-)

    zadařilo se

    0 0
    • Volovec  

      V sobotu já i manželka PILMAN, v neděli s dětma na čumendu biatlon NMnM. Na ženský jsme přijeli pozdě, očumovali jsme na konci vršku posledního stoupáku v lese, na chlapi už ale z hlavní tribuny. Sice nával, ale viděli jsme (i děcka) hezky. Už se ale těším až roztáhnou ze zásobníků sníh a budem se tam klouzat sami :-)

      0 0
      • Martin  

        to se moc nesklouzneš, obvykle je to pro veřejnost zavřené, veřejnost pouze celou tu akci platí daněmi

        0 0
        • gerrard  

          Tak je to presne naopak :) obvykle je to kazdy den v urcene hodiny pro verejnost otevrene. Hodiny pro verejnost nejsou jen v pripade zavodu nebo spatneho pocasi.

          0 0
          • Martin  

            pozor, já píšu o situaci na začátku zimy, když není kde trénovat a v NMNM navezou na tratě sníh ze zásobníku!

            17/18 neexistovalo se tam dostat, to jsem zjišťoval opakovaně

            0 0
            • gerrard  

              Jo to bylo to spatne pocasi o kterem pisu, bylo proste porad moc horko.

              0 0
    • Neťa  

      Sorry za odkaz na bulvár, ale jako ilustrace toho, jak může člověk klesnout, to postačí. Škoda, měl jsem ji rád, ale kombinace mdlého rozumu a špatného výběru partnera může – jak vidno – napáchat dosti škody :-(

      0 0
      • Martin  

        není to tak zlé, zrovna minulý týden jsem měl na tréninku na kolečkových lyžích malou devítiletou slečnu, která dělá biatlon no a aby to lépe uteklo, ptal jsem se jí, jestli už četla tu knížku od Koukalové

        malá slečna mi s vážnou tváří odpověděla že „nemá čas číst takové blbosti“

        svět ještě není v úplné prdeli

        0 0
      • Smazaný účet  

        trochu se bojím, že ji za chvíli uvidíme v nějakém videu od CzechAV…jednu zrzku už tam mají

        0 0
    • BabbaJagga  

      Ahoj, trochu odbočím. Dostali jsme 2 lístky na letošní svěťák v NMNM (20.-23.12.2018) … ale ubytování už si sežeňte sami (jsme od Čelákovic). Obtelefonoval jsem skoro všechno v okolí, samozřejmě bezúspěšně. Nemáte někdo tip/radu, kde se ubytovat, abysme nejezdili 4 dny autem tam a zase zpátky? Rady typu Můžete jezdit vlakem/autobusem fakt nepotřebuju, díky :-)

      0 0
      • Martin  

        problém, v místě je toho strašně málo, obecně i mimo sezónu, když tam třeba chceme jet na podzim trénovat na kolcích, tak je problém tam něco sehnat, předražený sportohotel, poblíž pár penzionů a jinak nic

        samozřejmě vše výše uvedené je na SP beznadějně vyprodané, nejlépe prohledat ubytování na mapě v okolí a obvolávat a obvolávat a zvětšovat vzádelnost, až na něco narazíte, dojíždět budete tak jako tak

        0 0
      • mr.antik  

        pučit si karavan

        0 0
      • karliner  

        Půjč si obytňák.

        0 0
      • Martin  

        ono to máš fuk, ona jim stejně všechno vyjezdí Kuzmina

        0 0
        • Smazaný účet  

          jj, vypadá to, že za Slovensko bude jezdit jen ta koupená Ruska…

          https://sport.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

          0 0
          • ememem1  

            to su take strasne chujiny ze az.

            tie baby su docela pekne, aj ked v skutocnosti o dost skaredsie jak na vyretusovanych fotkach (paula je asi rovnako rapava jak nasta), aj je to ako tak na lyziach docela ide ale rozumu je bohuzial aj zo sestrou nesmierne mdleho......skoda, to som netusil ze su na tom az tak zle.

            tvrdit ze jej vyhodili trenera s ktorym je prave na sustredeni, pozadovat zmenit dva clanky v zmluve z ktorych ani jeden neexistuje…sa proste baby nechali natiahnut do niecoho comu vobec nerozumeju. to je ciste mocensky boj medzi v ramci noveho slovenskeho zakona o sporte a tym padom prerozdelovania penazi medzi zvazmi SVS-kami ci ako sa to teraz vola. sa len cudujem ze jej galovic ako hlavna osoba v pozadi resp. ta agentura ktora ich zastupuje a cez ktoru on pretlacal do zakona co potreboval dovolili tarat taketo kraviny.

            potom jej ale vysvetlili ako sa ma spravne vyjadrovat napr. 19.11 „Veľmi si vážim aj podporu môjho zamestnávateľa Vojenské Športové Centrum Dukla a pána ministra Peter Gajdoša…“

            0 0
    • Neťa  

      Makule dnes super!

      0 0
      • MaPa  

        Víc než super. Čtvrtý běžecký čas je fakt bomba. Fakt poklona.

        0 0
      • blue.sun  

        Přeju jí, ať jí taková forma vydrží celou sezónu a ještě dále.

        0 0
        • karliner  

          Alespoň do doby, než dopíše knihu o poměrech v biatlonovém týmu.

          0 0
      • kemo  

        Bez mučení se příznávám, že po neděli jsem jí nevěřil. Hlavně střelbu teda. Ale dnes super!

        0 0
        • Neťa  

          Ono v jednadvaceti hodit za hlavu takhle nepovedený závod a hned další zajet a hlavně zastřílet takhle, ještě k tomu první vytrvalák ve svěťáku v kariéře… když jsem viděl tu poslední položku, jak si pohlídala tu poslední ránu, když už toho měla evidentně plné zuby, neuvěřitelné, někoho mi to připomnělo ;-). Snad jí to tak půjde i nadále :-)

          0 0
          • TeryPV  

            Musím souhlasit, že jsem si na Gábinu taky vzpomněl, jako bych ji u té poslední rány viděl. (tím je nechci srovnávat). Opravdu mazácky to ustála a udělala mi naprosto velikou radost :) Už jsem byl přípraven, že letos mi bude dělat radost hlavně Kaisa, ale rád se budu mýlit(jedna vlaštovka jaro nedělá) :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              no, sprint moc nevyšel, škoda…

              0 0
              • Neťa  

                Tak nevyšel… pátý nejrychlejší běžecký čas se počítá, běhá jí to moc hezky. A ta střelba se vypiluje ;-)

                0 0
      • Smazaný účet  

        jsem dneska rezignoval po výkonech chlapů a byla to chyba…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Pro Kometu jsem to úplně zasklil :-(

          0 0
        • Jaroslávek  

          Dne bohužel tvrdá realita: na začátku sezóny nestíháme.

          0 0
          • BabbaJagga  

            A těžko to budeme svalovat na nemožnost tréninku na sněhu kvůli jeho nedostatku, protože nedostatek sněhu je letos skoro všude. I ledovce prý tečou jako nikdy předtím. Trochu ty výsledky nekorespondují s nadšeným očekáváním po výměně trenérů, jak zaznívalo před sezonou. Nejsem pesimista, ale osobně mám obavu, že líp už bylo…docela nedávno. Z kluků snad můžeme věřit Michalovi Krčmářovi v tom, že je tak trochu perfekcionista a má jakousi vnitřní motivaci a šanci se posunout dál, Ondra občas taky něco předvede, ale spoléhat se na to moc nedá. Holky? Veronika lítá sem-tam a stejně jako u Ondry to občas cinkne, ale pro ty mladší holky asi nemůže fungovat jako vzor, kterému by se chtěly podobat (což dřív mohla být Gábina). Když nezůstaneme jen u biatlonu, podobně je na tom asi i Martina Sáblíková, po letech dřiny začíná být tělo opotřebované, bolí víc a víc a do toho nastupuje nová, mladší generace. Martina je perfektní vytrvalkyně, ale rychlost v tohle věku už nedožene a začnou ji válcovat mladé rychlé holky, které tu vytrvalost s věkem a tréninkem získají.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Dneska vítězství, tak že spokojenost :-)

      0 0
    • scoty  

      Líbí se vám ty nové kombinézy?

      Za mně teda fádní, nevýrazný, nepovedený design…

      Vůbec na trati nepoznám když jedou…

      Třeba italky, ta zelená to je bomba.. :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nelíbí.

        0 0
      • blue.sun  

        Na promo fotkách vypadaly hezky, realita je o dost horší. V podstatě veškerá viditelná a výrazná grafika je schovaná pod číslem. Nejhorší je, že to máme na čtyři roky.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Dneska zelený třetí místo a další dvě zelený mezi prvníma sedmi :-D Před štafetou dobrý :-)

        0 0
        • Neťa  

          Moc hezká stíhačka. Fialková potvrzuje, že jí to letos opravdu náramně jde a Nasťa už se taky rozjíždí, sousedi budou mít asi brzy žně :-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Vítězstí je gut, sice slabší druhej úsek, ale i tak palec nahoru :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak dneska asi nic…Vítková sice zatím střílí a jede pěkně, ale má velkou ztrátu…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zázemí atd. se jim stále zlepšuje, ale zatím je to výsledkově slabé. Doufám, že není odpískaná celá sezóna :-( Dneska jsem těm divákům fakt nezáviděl, jestli nebude půlka nemocná.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Navíc tedy nejsou zdravotně cajk, říkali.

        0 0
    •  

      dneska bída, ještě že se Koukalová začíná pořádně trénovat

      0 0
    • ememem1  

      ked tak prave pozeram na fourcada ktoreho nikto nevedel 8 rokov dohonit a nepamatam ze by niekedy minul jak beha jak maly slonik a pravidelne netriafa,vynechava preteky a vypusta boj o globus pricom prve 2–3 preteky celkom ok tak tu davam prvokacnu otazku ci sa velka kauza prevali uz tento rok alebo az buduci.

      0 0
    • Smazaný účet  

      hmm, tak ten hromadnej v ženskejch taky vypadá bídně…možná Slováci se budou radovat…

      0 0
    • ememem1  

      ten boe je fakt skvely, hendikepovany astmatik a bezkonkurencne to natiera aj zdravym.

      0 0
    • milan.v  

      Teď bude biatlonovou mánii zažívat Slovensko :o)…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ole a Dombračeva třetí :-) Doll jim věnoval bednu :-D

      Jinak vítězství je gut, ale Hofer poslední střelba 3 minely :-O Hustý :-D

      Češi nakonec šestý, což není tak úplně blbý

      0 0
    • Jaroslávek  

      Včera byl zajímavý výbuch Němek. Třeba všichni ladí formu až na MS.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zato Puskarcikova nejela vubec spatne…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Potřebovala by zrychlit, sle jinak dobrý. Já sázím na Davidovou, ale nedávno jsem s ní četl rozhovor a zdá se, že nebude mít problém s tím ještě v mládí seknout :-(

          0 0
          • Paja  

            To se snadno rekne, ja myslim, ze jeji fyzicke maximum v behu proste neni tak vysoko, aby mohla mit bezecky casy v prvni desitce, i v jejich nejlepsich zavodech mela bezecky casy na konci druhe desitky.

            Marketa ma potencial obrovsky.

            0 0
    • Neťa  

      Když vidím toho Loginova, tak je mi z toho biatlonu na blití :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      dneska holky bída, ale Moravec valí pěkně!

      0 0
    • Neťa  

      Tak holky dneska velká paráda! Nebýt té jedné položky…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Makula dnes pecka, když vypálila z poslední střelby Tiril, tak jsem Evukovi nevěřil, ale zvládla to šikula. 3. místo vnímám v současné době jako Velké Vítězství :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Kruci, Evikovi.

        0 0
      • Paja  

        By me zajimalo, jestli to ta Tyrilka z posledni strelby tak napalila, ze ji doslo nebo mela jinej problem, bo do posledniho mezicasu je sjizdela brutalne.

        0 0
        • scoty  

          Tak, tak:) na posledním kopci jí ujeli o 10

          0 0
          • Paja  

            V zaberu pak nebyla, tak jsem nevedel, jestli treba nespadla, asi to proste zkusila napalit vabank.

            0 0
            • jerrymouse  

              V nejakym rozhovoru rikala, ze ji totalne vytuhly nohy, jak se snazila Evu dohnat. A pak uz na to nemela.

              0 0
              • Neťa  

                Jo, bylo to vidět. Troufnu si říct, že velkou zásluhu na tom povedeném včerejšku měl servis, všichni si mázu chválili a šlo to i poznat. I díky tomu Evik v podstatě vydržela to poslední kolo s Denise, což bylo klíčové pro udržení třetího fleku.

                0 0
    • scoty  

      …schází tu hodnocení z Dolomit…;-)

      0 0
    • scoty  

      Adam 3. v IBU…super:)

      http://www.biathlonworld.com/…bucp04smsps/

      0 0
    • Neťa  

      Dneska ti naši chlapi jedou na čem? :-O Ty běžecké časy jsou strašné.

      0 0
      • Neťa  

        Tak ženské přidaly ještě navíc špatnou střelbu :-( Nemůžu si pomoct, ale naši to museli dneska „promazat“, jinak si ten rozdíl oproti minulému týdnu neumím vysvětlit.

        0 0
        • TeryPV  

          No je to divné, myslím si, že kdyby Markétě jely lyže, tak musela i s Těma chybama být do dvacítky…

          0 0
    • snas89  

      Dnes pekna stafeta:) u cechu teda skoda posledniho useku a velka pochvala pro mladyho!:)

      0 0
    • Neťa  

      Jako jo, minulý týden zajely ženské tu štafetu na hovno, tak je logické, že ji trenéři úplně překopali… opravdu majstrštyk. V podstatě se je snažím pořád nějak hájit, ale tady opravdu nemám slov.

      0 0
      • Smazaný účet  

        prostě zkoušejí, co to udělá…závodní podmínky a atmosféru si v tréninku nenasimulují

        0 0
      • Fazzy  

        Tak tohle sem taky nepochopil.. čekal sem, že to teda Holubec v rozhovoru nějak odůvodní a on se místo toho podivuje, že Jessica ztratila víc než čekali.. škoda, že asi nesledovali čtvrteční závody, možná by nevymejšleli kraviny a radši ověřili jestli to minulý složení náhodou opravdu nebude fungovat..

        0 0
        • scoty  

          No, vítězná sestava se sice nemění, ovšem u ženských týmů to tak beze zbytku neplatí…:)

          Navíc základna našeho biatlonu je tak malá, že odchod jedné špičkové závodnice bude znát několik sezon…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Vítěznou štafetu měníme neustále ;-) Vývoj se nedá zastavit :-D

            Jinak teda ta Aosta nám dává pokouřit :-O Aspoň, že tu slovenku porazila :-D

            0 0
        • Neťa  

          Tak Holub tomu v tom zhodnocení nasadil korunu, po hodnocení mužského sprintu od Blekoty jsem si říkal, že tohle jen tak něco nepřekoná, a voilà – omyl! Vždyť ono to skoro vypadá, že je vůbec netrénují! Jislová se vrací po pauze, ve sprintu je snad nejpomalejší ze všech závodnic, a on se diví, že jela pomalu? Vždyť ta Lucka by byla rychlejší snad i se dvěma trestnýma, s jedním určitě. Nevím no, prostě se mi to letos hlavně po té trenérské stránce zdá poněkud zvláštní a nevím, kam to povede.

          0 0
          • snas89  

            No jestli se porad budou placat po rameni a strkat hlavu do pisku tak do ******:)

            0 0
    • Neťa  

      Jaj, dneska to nevypadá vůbec špatně, ťuk ťuk :-)

      0 0
      • Neťa  

        Tak nakonec úplně nejlíp! Když jsem viděl ty střelecké položky po 38 vteřinách, tak jsem skřípal zubama, ale ona si to uběhla :-)

        Jinak teda zbytek holek hrůza…

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak Davidový to fakt přeju…a mohlo by jí to nakopnout i do budoucna…že si zvedla sebedůvěru

        0 0
    • Smazaný účet  

      Dneska spokojenost. Vyhrát doma hnedle před barákem je boží :-D

      0 0
    • Neťa  

      Dnes se ukázalo, že Markétě prostě ještě chybí zkušenosti, to první kolo zbytečně blbnula a celé ho odjela z prvního fleku, kdyby těch pár vteřin počkala na tu skupinu a vyvezla se, mohla pošetřit a na střelbu dojet méně vyšťavená. Ale od toho by tam měli být trenéři.

      Každopádně ani ten 14. flek není vůbec špatný, ukazuje se, že je jasně nejlepší z celého týmu, což je na jednu stranu výborné (pro ni), na druhou krapet k zamyšlení. Smutný je pohled na Vítkovou, tam kdo ví, co se děje, a Puskarčíková taky žádná sláva.

      Chlapi dnes celkem solidně, škoda těch posledních položek.

      0 0
      • snas89  

        Mě celkově zaráží ty kecy trénérů a plácání se po ramenech, jaká to dnes byla paráda a že až na detaily jsou s výkonem spokojení.

        Tvl, koukám na to samý co oni?:)

        0 0
        • Neťa  

          Já už je raději ani neposlouchám, tak nevím, co přesně z nich dnes vypadlo, ale každopádně na plácání se po ramenou to fakt není. U ženských je to jen Makula (a to jako benjamínek!), zbytek hrůza. U chlapů je tam teď jakýsi náznak zlepšení, uvidíme. Milé překvapení je Krupčík.

          0 0
      • TeryPV  

        Tak řekl bych, že v masaku se ukázalo, že nějaké zkušenosti má, protože bych řekl, že si poradila více než zkušeně a držet krok třeba s Kaisou je parádní:-) Dnes mi opět udělala radost:-)

        0 0
        • Neťa  

          Učí se, pořád se učí a jde jí to náramně. Taky mi dělá radost.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tak Laura je zpátky ;-) Gratulace do ČR :-)

      0 0
      • Neťa  

        Ona je stejně divná, jeden den ji musí z cíle odvést a další dny jede jak nová. Každopádně Makule super závod.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Divná možná, ale ten poslední kopec vyskákala jak za mlada :-D

          0 0
          • Jaroslávek  

            Divná je v tom, že ji po každým druhým závodě křísí :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jako že by ji měli hned pohřbít? :-D

              0 0
            • Paja  

              To musi pro jeji organismus byt fakt „bomba“.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Přesně to jsem měl na mysli.

                0 0
              • Smazaný účet  

                Každej vrcholovej sport je pro organismus bomba ;-)

                0 0
                • Paja  

                  To bezesporu, ale pokud te kazdou chvili odnaseji z cile na kapacky, je to trochu jinej level.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Zkrátka se vydá ;-) Ještě za hlubokýho socíku jsem znal holku, která po každým závodu v běhu na lyžích nebyla schopná se postavit na nohy. Vždycky ji museli dva chlapi odnést, jenže né na kapačky, ale na horkej čaj a sušenku ;-) Nic jinýho tenkrát nebylo :-D Ikdyž vlastně jo, Jablonec byl vyjimka, tam místo sušenek byl chleba se švestkovejma povidlama :-D

                    0 0
    • Smazaný účet  

      když se daří… :-)

      https://sport.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ježíši, ať ji to vydrží do MS :-))

        0 0
        • Neťa  

          Sranda je, že pokud tam vytrvalostní závod zajede dobře, tak z něj získá glóbus :-)

          Jinak se teď dívám na naše ostatní holky ze včerejška a to je tedy hodně smutný pohled. Jsem zvědav, co se dozvíme v brzké době o Vítkové…

          0 0
      • Neťa  

        Teď jsem mrkl na záznam, bo jsem to včera zaspal. Mazec. Škoda, že v tom posledním kole vytuhla a na Tiril ztratila 20 sekund, ač 4. kolo jely skoro stejně. Ale že už teď běhá rychleji než Kaisa je paráda.

        0 0
        • Fazzy  

          Neřek bych že vytuhla, Líze v pohodě utekla, ale Tiril byla úplně jinde než všichni v tom posledním kole .

          0 0
          • Neťa  

            Tak byla jak Fantozzi, když si hrkl turba – zajela to poslední kolo o 10 vteřin rychleji než to předchozí, ale Makule naopak o deset vteřin pomaleji. Pravdu máme asi oba ;-) BTW to páté kolo měla Herrmannová ještě o pět vteřin rychlejší než Tiril.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Dneska Dorothea docela hustě :-D

      Tak tu žlutou holt na chvíli půjčíme IT :-D

      0 0
    • Neťa  

      Včera holky zajely parádně. Škoda toho pokaženého sprintu. Snad se Vítková chytne.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak už to zase začalo. Pořád jsem doufal, že se Kčmář letos běžecky probere, ale už to nevyjde. Doufám aspoň, že Ondrovi a Makuli fazóna vydrží.

      0 0
      • Krov  

        Ono to v televizi trochu zkresluje. Když se podíváš na běžecký časy detailně, a zohledníš o cca 15 vteřin delší poslední kolo na 4. úseku, tak Michal jel o trochu rychleji než Ondra.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Měl jsem na mysli ten fakt, že ti dva mu v závěru výrazně pláchli. Bohužel ani dobrá střelba často nestačí na desítku v individuálních závodech, bo je tam hodně rychlých běžců.

          0 0
          • Krov  

            To jo plachli mu hodne a nebyl to beh, ktery by stacil na podium. Ja spis reagoval na formu Ondry – opticky to vypadalo, ze bezi lip, jenze to bylo tim, ze jel proti vyrazne pomalejsi dvojici Malysko-Nelin nez Krcmaruv Samuelson-Loginov, kteri zajeli na poslednim useku nejrychlejsi bezecke casy.

            0 0
      • scoty  

        No, na bednu nám v současnosti chybí jedna závodnice ve špičkové formě…

        0 0
    • Jaroslávek  

      Že by Markéta začala jezdit stabilně v desítce, občas bedna ?

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, to by bylo super…vypadá to, že se v dospělých soutěžích aklimatizovala hodně dobře :-) Tak ještě odejít neslanou-nemastnou Vítkovou do důchodu a místo ní nějakej mladej talent…

        0 0
    • Jaroslávek  

      Bimbo dnes pěkný gesto v přímém přenosu pro Evika.

      0 0
    • snas89  

      tvl!:)

      19. minuta štafeta chlapi. my předposlední a v tv slyším: no ale není to zatím žádná výsledková katastrofa a m. šleisnger zajel dobře a udělal co mohl.

      0 0
      • scoty  

        No, jestli je 14tá předávka s + 40ti vteřinami „co mohl“, tak díky tomu neměli placku…Ani se nedivím, že byli Rybář s Vítkem na Michala s Ondrou naštvaní…

        0 0
        • Paja  

          Mozna by to chtelo trochu soudnosti, vzhledem k letosnim vysledkum nasich chlapu je i to ctvrty misto malej zazrak.

          0 0
          • scoty  

            Jen jsem chtěl naznačit, že chápu mírnou frustraci trenérů z výkonu zkušených závodníků. Zvláště po tom, když dostali individuál, bylo jim odpuštěno náročné cestování atd. To vše v rámci ladění formy na MS. Hlavně to je škoda, protože na to mladí včera měli…

            0 0
            • Paja  

              Jednak Slesing to nedovezl +40, ale +29, druhak

              treba cas behu mel Moravec lepsi nez Krcmar. A pomala strelnice? Mozna Ondra, ale Michalove meli cas prakticky stejnej.

              0 0
          • Jaroslávek  

            Zázrak to určitě je, ale jak píše Scoty. Omluvou pro starší může být nedobrý zdravotní a fyzický stav v poslední době. Jenže Štvrtecký je při jeho mládí nevyrovnanej a další možnost nebyla.

            0 0
            • scoty  

              Ono taky není úplně jednoduché říct někomu s kým 15let závodíš, trénuješ a cestuješ, chceš po něm výsledky i když je třeba po nemoci, že už na to nemá jak dřív… Zvlášť když mladí semtam odstřelí závod že…

              0 0
    • Smazaný účet  

      Kuzmina teda jede :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak máme zlatou :-) spokojenost

      0 0
    • scoty  

      Dolomitenmanka zaslouženě první..:)

      Markétě sebrala šanci tlaková níže…

      0 0
    • scoty  

      Škoda Tomáš, střílet o placku s dioptrem plným sněhu se fakt nedá…, že by nebyl způsob jak tu zbraň ochránit když sněží?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Krásná zlatá jihotyrolská neděle :-)

      0 0
    • ememem1  

      odkedy sa mu polepsila ta astma tak to neni co byvalo https://www.idnes.cz/…_biatlon_par

      0 0
    • snas89  

      Za sebereflexi bod nahoru:

      „Nevím, co se se mnou děje. Chci obrátit list, ale nejde to,“ přiznal Fourcade na šampionátu. Marně hledal důvody velkého poklesu výkonnosti po letech na výsluní. „Snažil jsem se pochopit a zanalyzovat nadměrnou únavu a nedostatek dynamiky v posledních kolech, ale nenacházel jsem rozumnou odpověď,“ přiznal.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Rozjetý je to pěkně, tak doufám, že v sobotu budeme slavit :-D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Až skončí, všichni se oddechnou :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      První globus doma :-)

      0 0
      • JanITCZ  

        Doma mas na mysli-The Republic of Italy,Registrant CIK Number 0000052782,Reg. Statement No. 333–152589 presso SEC Washington,D.C. 20549(compreso Trentino Alto Adige)?!

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pro Jižní Tyrolsko letos sezona snů ;-) Dvě zlatý z MS a k tomu malej a velkej globus :-)

      Jsem spokojenej, můžeš to Seržo tady zavřit :-D

      0 0
    • karliner  

      Bez SuperGáby je biatlon nezajímavý.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.