• Dejv

    Mám dotaz. Má cenu připlatit si a koupit MX PRO kvůli ETA a externí regulaci utlumu ? Nemam zkušenosti s tlumenejma vidlema,tak mě zajímá jestli to nastavíte jednou a už na to nehrábnete nebo se hodí to semtam poštelovat ? Dik

    0 0
    • Pekáček  

      Na starým Suntouru si zatlumuju na silnici a odtlumuju v terénu, příjde mi to jako fajn věc. Ale pokud máš ETU a nechceš se houpat, snížíš zdvih a nebo hodně zatlumíš odskok. Nevidím to u ETY jako nutnost (Pro) a je to dost drahé. Vůbec nějak Marcošky podražily, Comp ETA 105mm 11790kč a Pro ETA 15990kč!? (Bartoníček)

      0 0
    • speedy gonzales  

      jako bych to jako nutnost rozhodne nevidel.. za ty skoro tri roky co mam compa sem nemel potrebu utlum nikdy stelovat.nejsem typ kutila ktery furt neco resi.namontuju a jezdim.. a jestli mas potrebu utlum menit tak verim ze ve chvili kdy nastavis idealni stav nemas potrebuse v tom hrabat dalsich 50roku…

      0 0
      • Dejv  

        No na Bikestore jsou levnější, a to o dost ale stejně mi ta ETA přijde dost peněz navíc.

        0 0
        • TinkTink  

          Mne taky…a s ni bych to navic nemohl prestavit na 120mm…ted mam 120mm a dneska jsem si dal 33km po asfaltu…houpalo se to, ale protoze ta vidle ma fcni SPV, tak hodne malo…

          ETA je pro ME zbytecnost :)

          0 0
    • RomanH  

      Ja u Z3 stekuji tlumeni akorat pri velkem rozidlu teplot – zima, jaro. Ale na jare stejne vetsinou vidlici rozebiram a menim olej, tak by Ti nevadi ani ten interni. Jenze ten externi je pohodlnejsi – behem ladeni nemusis sundavat zatky. Pro me by melo externi tlumeni vetsi prinos nez Eta – tu nepotrebuji, kdezto vyladit si rychle a jednoduse chod vidle podle sveho povazuji za dulezitejsi.

      0 0
    • x-mass  

      Mam, MX pro. eta je pro mne dost velky prinos. snyzeni zdvihu a pote i castecne zablokovani mi ve vyjezdech hodne pomaha. externi lazeni odskoku pouzivam jenom obcas. no abych pravdu rek, tak s tim docela experimentuju, pac jsem jeste poradne neprisel na to, kdy bych tam mel jaky dat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.