• dawa

    Čau , nevíte v čem bude model 2005 rozdílný od letošního , teda kromě korunky , myslím vevnitř (ve velu psali něco o dlouhých negativních pružinách) . Dík D.

    0 0
    • Air  

      a kde jsi to cetl? ja jsem si tam niceho takoveho nevsimnul… kazdopadne by to mohlo zvysit citlivost vidle :)

      0 0
      • dawa  

        Psali to v čísle 9/04 v článku o novinkách Marzocchi 05 , že jako pružící medium u MX vidlic byla zvolena kombinace vzduchu a dlouhých negativních pružin

        0 0
        • Air  

          ahaaa, ja jsem myslel ze tim mysleli obecne jak funguje MX rada… ale ted tam jsou vlastne jen kratke negativni pruziny, ze? no, uvidime, co na tom bude pravdy. Kazdopadne doufam,ze uz v tom novym cisle bude nejaka v testu.

          0 0
          • dawa  

            No to by mohla , chci si k Ježíškovi koupit novou vidlu a rozhoduju se mezi těmahle dvěma .

            0 0
            • Air  

              tak to bych asi vzal radsi tu 05, ma nederovanou korunku a udajne lepe dostupne stelovani utlumu a jeste cosi psali ve Velu… jedina obava je z toho, co spatneho tam u Marzocchi na tom zase provedli.

              0 0
              • TinkTink  

                No..ani jedna korunka neni spatna…oboje se mi libi… :)

                Co se tyka dlouhych negativnich pruzin, tak ta uz je v leve noze ted – pekne dlouhaaa :)…v prave je kratka teda :)…tak to treba nejak sjednotili. :)

                0 0
                • Air  

                  treba ale nevsiml jsem si ze by letos psali o vetsi citlivosti comp air 04 oproti minulemu roku… takze to bude asi stejny… kosmeticka zmena. akorat vim, ze psali ze Comp ETA je citlivejsi nez klasicka Comp air, coz je dano patrne tou pruzinou v ETA patrone.

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Zkus porovnat MXC air 2002 a MX Comp air 2003…tam uvidis rozdil…

                    0 0
                    • Air  

                      ja bych rad porovnal jakoukoli MX vzduchovku :-)

                      ale ta 02 bude asi tvrdsi (min citliva), ze? ale i tak hodne lidi na starym B-F tyhle vidle vychvalovalo – chod a funkce.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        No mne ta 02 kdysi malem urazila ruce :o)))…bylo dost tezky ji nafoukat tak, aby chodila, nechodila na doraz a pri tom i neco pobrala… :)…to je vidle pro chrty, kteri nemaj na SPV nebo se nechcou potykat s problemy SPV…

                        0 0
                        • Air  

                          ale myslim, ze z techto a predchozich let pochazi fenomen Marzocchi. Tak asi z tech pruzinovek…

                          0 0
                        • lubos  

                          MXC 2002 je docela dobra vidlice, akurat, ze neni moc citliva. Spatne vymysleny negativni pruziny :(

                          0 0
                          • Vilém  

                            V MXC 2002 josu delsi neg pruziny nez MX Comp.Jsou tam vsak dlouha pouzdra v jednom kuse,cca 100mm dlouhy,a to bude ten rozdil v citlivosti v neprospech MXC,ale zase rozdil v zivotnosti v neprospech MXcomp

                            0 0
                            • lubos  

                              Pouzdra s tim nemaji vubec nic. Ta necitlivost je dusledek spatnych pruzin (ani nejsou moc dlouhy, alespon ne ty co mam ja). Kdyby ty pruziny byli delsi a makci, bylo by to lepsi, jenomze vubec to jako je to udelane, to tak nejak kazi. Proste je to udelane jinak jako ma treba Maratonka.

                              0 0
    • Pekáček  

      Nechci někoho od pořízení vidle této značky odrazovat, jsou jistě stále na špici. Ale pokud jí budete mít přez Bartoníčka, počítejte se skutečně „kvalitním“ servisem. Jen 1000km z letošních zatím 8000km jsem se povozil na Marzocchi, zbytek času tráví u nich v servisu a teď je tam zas, děsím se toho, co mi tam zase zmrví :o(

      0 0
    • RUMcajs  

      Jukni se sem http://www.mtbr.com/…t_shocks.asp

      dostala holka jedna hvězdičku :-))))

      0 0
      • aku  

        Prvni misto ma sice hvezdicek, ale pocet nazoru=2 ;). Ale Mx comp Eta dostala 4.71 hv z 31 nazoru. Takze mam dobrou vidli :)) (bez ETY)

        0 0
        • TinkTink  

          Nemas…to jsou dve funkcne naprosto jine vidle :)

          0 0
          • aku  

            :) no jo no. Ale presel jsem na ni z RST capa LT (nebo TL) takze ano mam dobrou vidli ;)

            0 0
            • TinkTink  

              ja taky nerikam ze je spatna…jenom je jina :)

              PS: taky mam MX COMPa :)

              0 0
          • K2  

            Jak se tyhle vidle z tvého pohledu liší v provozu (je mi jasné snížení zdvihu), zajímá mě jak se na chodu projeví pružina v Etě

            0 0
            • kovar  

              pružina se projeví pozitivně na citlivosti. ale pořád tomu cosi chybí do dual coil bez vzduchového předpětí.

              0 0
            • TinkTink  

              Provoz – je stejny…proste jezdis :)

              Pruzina v ete se projevi presne jak psal kovar – vetsi citlivost…mnohem vetsi…ale zas to odstrani SPV z MX COMPa… :))…tam je skutecne odtrzeni z klidu velmi jasne…a kdyz to das na 120mm, tak mas realne SPV :)

              Pruzinu si ale muzes hodit i do mx compa…nechat tam zatky na vzduch…necim to pripadne akorat vypodlozit…a jezdit..a bude to citlivejsi :)

              0 0
              • K2  

                Je rozdíl v MXC 2002 a MX Comp tak propastný jak jsi zmiňoval – systémy jsou to na rvní pohled stejné. Rozdíl je max v negativní pružině a delších pouzdrech u MXC

                0 0
                • TinkTink  

                  Dle meho nazoru je – napr. zrovna ty pruziny jsou u MX COMP jiny…jakoze kazda je jina :o)

                  Ale zas do MXC das pruziny mnohem jednodusej – jde tam stejna dylka pruzin :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.