• halam

    Vim že se tady vidlice asi melou před dokola, ale i tak si dovolim vznest dotaz na MZ MX Pro Race 2006 jestli s ni ma někdo zkušenosti atd… připadně bych ocenil i navrhy na vili kolem 10000 Kč. Dik.

    0 0
    • bajkr  

      co by si rád věděl :-)

      0 0
    • halam  

      to už tu neni nikdo, kdo jezdi na MX Pro Race???

      0 0
    • rock  

      připadně bych ocenil i navrhy na vidli kolem 10000 Kč To opravdu nikdo nevyužije naprosto legální šanci ? Opravdu nikdo ? Tak se toho ujmu … co Reba?

      0 0
      • halam  

        reba za 10000? a kde?

        0 0
        • rock  

          Před měsícem jsem ji tam kupoval …

          www.x-bikes.cz/?…

          0 0
          • halam  

            jaky s nima bylo jednaní? sem na tenhle obchod neslyšel zrovna moc chvály…

            0 0
            • rock  

              Poslal jsem mail s upřesňujícími dotazy (jestli je PopLockAdjust v ceně, barva, zdvih atp.). Druhý den jsem dostal odpověď a info, že ji má skladem. Poprosil jsem (opět mailem), aby mi ji na dva týdny odložil (do výplaty :-) ). Nebyl s tím problém, po dvou týdnech jsem si ji osobně vyzvedl. To je vše. Už jsem tam kupoval druhou vidli, k tomu nějaké další komponenty. Nemohu říct, že by se nějak přetrhli s komunikací (potvrzení objednávky apod), ale pokud jsem měl nejasnost, zavolal jsem a domluvil jsem se po telefonu. Upozorňuji, že jsem vždycky vyzvedával osobně, se zasíláním poštou nemám zkušenost. Za mne naprosto v pohodě.

              0 0
              • bedoslav  

                ma to za tech 9.5 i poploc v cene?nejak jsem to z tvyho prispevku nevytusil..dik

                0 0
                • rock  

                  Ano, zamykání s ovládáním na řidítkách bylo v ceně.

                  0 0
                  • bedoslav  

                    Muzu se jeste zeptat jak jsi s ni spokojeny? A jak to ma x-bikes se zarucnim servisem? Puvodne jsem chtel recon, ale ten je za 7.5bez poplocu, takze ta reba je asi jasna volba..

                    0 0
                    • rock  

                      Těžko mohu nějak moc porovnávat, předtím jsem měl vzduchovku RST Aerosa. Tuhost a vedení směru je z jiného světa, hladkost chodu taky. Co se nastavení tvrdosti týká, zatím hledám kompromis mezi nízkou citlivostí a přílišnou měkkostí. Mám ji (kvůli rámu) nastavenou na 85mm, tak od ní nějaké luxusní žehlení ani nečekám. Experimentuji s tlaky poz. a neg. komory a postupně se -snad- blížím k cíli :-) … Na záruky x-bikes Ti neřeknu nic, neřešil jsem to. Zvedni telefon a zavolej tam …

                      0 0
            • halam  

              ted se tak divam je to i na véčka??? co je to „canti“ ?

              0 0
              • rock  

                Asi míněno véčka (ty čepy jsou stejné u canti a véček, ne?). Koneckonců, já ji mám s véčky …

                0 0
                • Lišák  

                  Na „V“ máš jenom čepy, na „canti“ musíš mít na vidli i opěrku bowdenu (případně moznost ji na oblouk namontovat).

                  0 0
                  • halam  

                    takže pokud to dobře chápu tak když je na te vidli „canti“ tak tam bez problemu namontuju véčka? (sem tak trochu anti-technik)

                    0 0
      • VencaV1  

        Jsem myslel ze se to provalilo a uz je out. :)

        0 0
        • halam  

          jako že už na x-bikes neni?

          0 0
          • VencaV1  

            Ja myslel, ze uz se provalilo, ze uplne dokonala neni a ze ted prijde do mody neco jinyho. :)

            0 0
    • wroum  

      kdybys dal cca 12,5 litru, tak bych doporucil Fox Vanilla R (treba na koloshopu za 12 350 kc). ale je jen na kotouce

      0 0
    • vlk  

      zkusil bych sehnat revelation s dual airem nebo vzduchovým u-turmem popřípadě recona.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.