• dekel

    mam na biku prasknuty ram na zadciatku dolnej ramovej trubky je na polovicu cela prasknuta ram je z duralu.mam ho este v zaruke uznaju mi to (poviem im ze som sa normalne vozil ale v skutocnosti som na nom robil blbosti)

    0 0
    • rodriguez  

      na začátku jako u hlavovky ?

      0 0
      • dekel  

        presne tak

        0 0
        • rodriguez  

          a co to je za znacku ramu?

          a to prasklo naraz nebo to postupne praskalo az to ten ram „obepnulo“ ?

          0 0
          • dekel  

            tak to neviem ja zom to zistil ked som cistil bike.je to kellys

            0 0
            • rodriguez  

              no ale nejakou poradnou ranu to dostalo ne? trebazes skocil na predni kolo celou vahou ? .)

              0 0
              • dekel  

                mozno aj ano aniekedy sa mi podari blbo dopadnut

                0 0
                • rodriguez  

                  njn :) tak paxe nediv…pokud to das máti aby to zanesla do obchodu, a řekne, že jela v lese po pasece..a přijela dom a bylo to ruply…tak ji třeba uvěřijó :))) jinak byt tebou ti davam šancu na reklamačku tak 10procent

                  0 0
    • kralovek  

      Asi zalezi u koho. U toho smrada Smila jsem reklamoval duralovej nosic … zcela opravnene, zadny blbosti jsem s nim nedelal, proste prasknul … neuznal, protoze jsem s tim „podle nej“ ty blbosti delal (taky jsem si uz u nej 2.5 roku nic nekoupil). Treba pro zmenu uspejes … ale pak si sahni do svedomi, jestli ma odnyst tvoji blbost nekdo jinej …

      0 0
    • Richie  

      Jo me se taky povedlo prasknout ram a podobne jako tobe. Ostatne fotky: www.riweb.wz.cz/…/pics6/1.jpg www.riweb.wz.cz/…/pics6/2.jpg www.riweb.wz.cz/…/pics6/3.jpg www.riweb.wz.cz/…/pics6/4.jpg Znacku jmenovat nebudu, ale to asi poznate. Taky jsem jim nakecal, ze jsem s tim jezdil XC (ve skutecnosti dropy ze ctyr metrovych skal). Vratili mo ho s nabidkou, ze mi daji novy a nejvyssi model teto rady za 2750Kč (originalni je myslim cca7000). Poznali to tak, ze laserem porovnali prasklinu se zbytkem a zjistili,ze zo bylo pretizene.

      0 0
      • dekel  

        no dobre ale ja som ziadne 4m dropy neskakal najviac 0.5m.

        0 0
      • Fucker  

        Ještě se s tím chlub ty magore po?apanej. Místo toho,abys byl vděčnej že ti ty lidi vyšli vstříc,ta je ještě takhle spolu s firmou schazuješ. ******

        0 0
        • enjoy  

          stydis se vyjadrit,ze sis zalozil novy nick? to richie:Ještě se s tím chlub ty magore po?apanej. Místo toho,abys byl vděčnej že ti ty lidi vyšli vstříc,ta je ještě takhle spolu s firmou schazuješ. ****** :-)

          0 0
        • Richie  

          Jsem jim vdecny a i to vi. Proc jsem nenapsal asi znacku. Je to moje oblibena znacka a nemam potrebu s nema vyjebavat jako ty s tady pritomnyma lidma… YOU FUCKER :-/

          0 0
      • McBlacky  

        hele až budeš chtít jezdit offroad rallye tak si na to koupíš Matize? pak bys mohl při reklamaci říkat že normálně jedeš po dálnici a najednou je auto na střeše… v podstatě tohle platí pro oba experty jak Dekela tak velmistra dropů na XC kole Richieho

        0 0
        • Richie  

          Tak sorry, ze jsem se podelil se svoji zkusenosti. Jednak jsem to kolo nepovazoval a nepovazuji za XC a nikdy jsem se nenazval „mistrem dropu“ tak si to nech. Vdyt 4m dropy si dava kazdy druhy…

          0 0
          • enjoy  

            kazdy druhy na DH zavodech? a ze to kolo nepovazujes za XC je jenom tvuj osobni problem.a koukam ze dost velky. nevim no,prijdes mi jak rodriguez kdysi.

            0 0
            • Richie  

              Na jakych DH zavodech? Nevim jak na DH zavodech, ale ve FR si to dava kazdy druhy (tada, alespon tady u nas). No dobre tak to ma nejaky ten na dech XC.

              0 0
              • enjoy  

                spis to ma nadech poradny diry v ramu:-). ale taky uz sem videl borce na silnicce co na ni daval docela mega dvojak.samozrejmne se stalo to samy,jenom to nezustalo pohromade jako tvuj XC bike.

                0 0
                • Richie  

                  Cos to plantal s DH zavodama?

                  0 0
                  • enjoy  

                    no jenom bych chtel videt kde se nachazej lidi kde kazdej druhej dava ctyrmetrovy dropy.bud mas velky voci nebo tam jsou ty lidi dva:-)

                    0 0
                    • Richie  

                      Ne je nas tu dost. Jsme z Frydku-Mistku…

                      PS: ja si to davam taky a na hardtailu.

                      0 0
                      • enjoy  

                        davas,ale blbe,jak vidno:-)

                        0 0
                        • Richie  

                          Si trhni. Navic to nebylo s toho. Tu prurvu jsem objevil az tri dny po poslednim dropu tak nerypej… :-o

                          0 0
                          • enjoy  

                            a to ma byt jako co?:-),kolumbus taky objevil ameriku az v roce 1492. ale nejvic me porad bavi jak vubec neumis pripustit ze sis to zprasil sam:-)

                            0 0
                            • Richie  

                              Proc bych to mel sprasit sam? Ne jo jiste ze jsem ho posral ja. Kdo taky jiny, kdyz na tom kole nikdo jiny nejezdi. Jenom nevim jestli narazis na moji techniku nebo na XC ram…

                              0 0
                              • enjoy  

                                tak ja nevim,ale uz asi na oboji:-).ale s technikou to u tebe asi nebude tak spatny,jenom asi nevis ze tohle se nedela:-)

                                0 0
      • CZiko  

        hmm…kvalitne!

        0 0
      • Zdyn  

        No rad bych vedel,kdo by tohle kontroloval laserem a jakou vlastne technologii s laserem by to zjistili.(podotykam dostupnou technologii)

        0 0
    • McBlacky  

      záleží kdo a jak bude dělat posudek na ten rám pro reklamační řízení. Stejně jsi pako když si koupíš Kellys a pak na něm děláš prasárny, tyhle rámy křupaj i při XC…

      0 0
    • Fucker  

      Ne.Většinou mě nechávaj ty kecy chladnym, ale tohle mě fakt nadzvedlo,takže tohle neni muj novej,ale první nick.

      0 0
      • enjoy  

        tak to jsi se zapsal moc hezky:-).a kdyz jeste inkoust na tvem nicku nezaschnul,nechces si ho zmenit?me vadi:-)

        0 0
        • McBlacky  

          neterorizuj a jdi spát :-)

          0 0
          • enjoy  

            spat?:-).to fakt jeste dost mozna tak 12 hodin nehrozi:-).ale za hodku vas vyvobodim,na nekolik hodin tu nebudu:-)

            0 0
    • kolobrnda  

      Kamarád měl GT a byl to boj. Dosáhl alespoň toho, že mu dal slevu. Držím palce, nevzdávej to!!! a tlač na ně ze všech stran. Však kolo je od toho aby se na něm blblo, ne????

      0 0
    • BH  

      No a kdyz si jsem procital Tve prispevky k tomuto Tebou nastolenemu tematu,myslim si ,ze si delas srandu z diskteru na BF. Takze, pokud je alespon to tema pravdive a fakt Ti ten ram rupnul, doufam, ze Ti tu reklamaci neuznaji.Neni opravnena- uzival jsi kolo zpusobem, ktery neodpovida beznemu zpusobu pouzivani.Zalezi jak fundovany bude ten ,kdo tu zalezitost bude resit.

      0 0
      • wraftler  

        Je mi uplne jedo co sa tu riesi ale konkretne tvoj prispevok ma fakt dostal… No a co ze neni ta reklamacia opravnena? Vsak firmy co vyrabaju biky sa na tom aj tak nehorazne nabaluju a brutalne navysuju vyrobnu cenu… A potom to naky biker zlomi a nemaju mu dat novy ram, aj ked za ten prvy zaplatil tolko jak za 5 priamo z tovarne v taiwane? V tomto pripade serem na vsetky zasady (aj moralne) a vymlatil by som z nich aj nake prachy koli tomu ze ohrozili moj zivot nekvalitnym vyrobkom:)

        0 0
        • McBlacky  

          5 jo… ha ha ha to spíš tak 50 :-)

          0 0
        • BH  

          reaguji na Tvuj zajimavy prispevek, jednak nejsem sam, kdo si mysli, ze Mr.Dekel si s nas dela srandu a pokud se tyce Tve uvahy na tema , kdyz na tom ma vyrobce-dovozce.prodejce takovy vyvar, tak kazda reklamace musi byt opravnena, mam na to proste jiny nazor.Kolo, auto, televize…, proste kazde zbozi by melo byt pouzivano zpusobem, ke kteremu je konstruovano. Pak v lze v pripade, ze se zjisti vyrobni vada, uspesne pozadovat jeji reseni. To vsak jiste neni pripad , kdyz z kola na XC udeles freeride.Pak sorry…ani petnik bych Ti nedal!No a vidim, ze nemas vubec paru o tom, jak je to s cenou kola u vyrobce až po konečnou pro spotřebitele.Placas nesmylsly o brutalnim navysení ceny.Pokud se ti to zda u nas darahe, muzes nakupovat primo na Taiwanu.

          0 0
          • wraftler  

            na to su tu prave ty dovozcovia:) zjednodusene som to myslel tak ze by mi mali reklamovat aj naky bike poskodeny koli pretazeniu a kludne aj 5 krat pretoze na tom aj tak zarobia a ja budem spokojny… tym padom budu seci spokojny a je to ok… :]

            0 0
    • sraldo lattrinny  

      Hezky Vás dekel dostal. Obávám se máme co dělat s Jarynem. A? zhyne.

      0 0
      • kovar  

        ale hezky si jarin rodriquez s jarinem dekelem na začátku schizofrenicky dvojjazyčně povykládal, že jo :-)))

        0 0
        • aku  

          :)) jj to je rodriguezova specialita. ******* s prodejcem a jeste se tim chlubit

          0 0
          • rasto  

            chlapi, se mi zda, ze na starem bf jsme rodriguezovi slibili, ze se do nej „kvuli tomu“ nebudeme navazet ;-)

            0 0
            • aku  

              ale on nam jaksi zapomel prozradit ze je pra Jarin takze se to neguje ;)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.