• rb

    Podařilo se?Budou v Brně v sobotu trika?

    0 0
    • Jogador  

      A kdy budou v Praze?

      0 0
    • Air  

      Budou pry pristi tyden k videni na internetu. V Brne nevim, mozna, snad :)

      0 0
    •  

      a budou někde taky v ostrave ??ne ze bych z tech koncin

      0 0
      • admin  

        trika uz jsou behem tydne budou na netu k videni a objednani. V ostrave sou porad (ja sem v ostrave) ostatnim bud na dobirku nabo po zaplaceni na ucet zaslu. Pripadne muzu dovest na sport life.

        0 0
        • Tubby  

          Jemne tapu:) Budou k videni, fajn, kde? A kde v Ostrave?

          0 0
          • admin  

            budou videt na B-F behem tohot tydne az se ktomu dostanu. jinak v ostrave je muzu ukazat, po domluve, neni problem.

            0 0
        • wroum  

          budes mit na sobe to triko na Sportlifu?

          0 0
        • Jogador  

          Pražáci, co kdybychom se dohosdli, a Admin nám je zaslal hromadně třeba Enjoyeovi, a mi jsem se stavili uněj v herně?Abychom všichni nemuseli platit poštovný?

          0 0
          • Martin  

            Dobrý nápad. A víš jak skončí? Budeme Adminovi platit panáky a vyjde to daleko dráž:-) ale když je to pro dobrou věc…

            0 0
            • enjoy  

              vis jak to dopadne?uvidite elektronicky kostky a uz vas nevyrazim:-) je to sice herna a bar tak pul na pul(zadna pajzl s modryma zarivkama),ale rozhodne se tim nepysnim.tak nevim jestli se zrovna tam bude nekomu chtit.

              0 0
              • Jogador  

                A kam jinam chodit? Nebo svolat zase nějakou hospodu. Mě se ktobě chtít bude:) Teda pokud tam bude i ananas. ( Krycí název kokosáčka:))

                0 0
                • enjoy  

                  hele nech si ty rasistycky poznamky:-)).koko.. ee,nebude tam:-)

                  0 0
          • rasto  

            ok, no problem.

            0 0
          • Thidney  

            ook

            0 0
        • confido  

          a budes to tam nak prodavat na stanku nebo je to o domluve?

          0 0
        •  

          hmm, tak to asi nic, v ostrave mam segru na skole, sem myslel nakej kram kam by my ho zasla koupit, ale dobirka to asi vyhraje

          0 0
    • confido  

      a kolik za to budes na bike brno chtik kc?(doufam, ze se to tady uz neobjevilo:-)

      0 0
    • enjoy  

      vidim tricka bike-forum:-),lepsi nez jsem cekal.otazka:to jsou jedine dve barvy?

      0 0
    • vlty  

      HEČ, už mám objednaný!!!! huráááá

      0 0
    • aku  

      Jenom 100ks? Doufam ze nam to prazaci nevykoupi ;))

      0 0
      • admin  

        jo jo kdo driv prijde ten to dostane.

        pripadne muzeme nechat nejaky pak dodelat.

        0 0
        • Jester  

          Ehm. To jsi nemohl udelat tricka, u kterych by byl na zadech napsany „nickname“? Kazde triko original. Takhle je to prilis uniformni … :-)

          0 0
          • cabbage  

            to je dobrej napad, co sem tak koukal na ty tricka tak asi stejne pockam na dalsi řadu, tohle fakt neee:-((((

            0 0
          • blue  

            jasne, a sito na kazdy triko zvlast zaplati kdo?

            0 0
            • wroum  

              a co treba flokovaci folie? na to sito nepotrebujes. staci plotr. a cena par kc.

              0 0
              • enjoy  

                tak si to tam dodelej sam ne?to snad neni takovy problem.a navic si to udelas v jakym fontu budes chtit.

                0 0
                • wroum  

                  ja to tam nechci. ja ani nechci to tricko. pouze navrhuju reseni na to jak pridat nick (nebo cokoliv jinyho)

                  0 0
                  • enjoy  

                    jo takze chces jenom tak prudit?:-) si delam srandu:-)

                    0 0
                  • kolombo  

                    To si můžeš přidat i sám, stačí udělat šablonu a přestříknout to ředěným Savo čističem a to jméno Ti to vyžere do barvy. Ale někdy se to ne zcela povede a má to vliv na životnost trička …

                    0 0
              • blue  

                to je mozny, ale sito vypada mnohem lip :-)

                0 0
                • Radek Broz  

                  No nevim – flock ja zas podle me trvanlivejsi (i kdyz nekteri lide tvrdi opak, z moji zkusenosti tomu tak je). dotaz: Treba trika B2 jsou taky flockem? (vypada to jako flock, jakym mame treba nase teamova trika, ale na te folii je potisk)

                  0 0
                  • wroum  

                    zpusobu jak udelat reliefni "tisk " na textil je vic.

                    jinak kvalitne udelanej sitotisk s kvalitnima barvama vydrzi vic nez ten textil pod nim. Flokovaci folie taky vydrzej celkem dost, ale ses omezenej na jednu barvu, kdezto sitotiskem muzes barvy kombinovat a davat pres sebe.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Me ani nejde o to, aby to bylo reliefni. Potreboval bych tak 3 barevny tisk z vektorovyho formatu se slusnou trvanlivosti a aby se to dalo udelat v mensi m nakladu.

                      0 0
                      • wroum  

                        jestli ti jde prioritne o kvalitu, tak asi opravdu jen ten sitotisk. na formatu zas az tak nezalezi. stejne se v 99% pouziva PDF na osvit a to muzes udelat z vektoru stejne jako treba z TIFFu. co je mensi naklad? sitotiskem muzes udelat treba jen jeden kus, ale vyjde to pak draho (1 sito bude stat cca 500, 3 barvy sou 3 sita, tedy 1500kc, ktery pak musis rozpocitat na kusy + barva a prace). Dalsi moznost je tisk inkjetem na nazehlovaci folii. kdyz vychytas dobrou tiskarnu (kvalitni exterierovy barvy) a kvalitni folii, motiv vydrzi peknej i nekolik let. Je to velka alchymie a vysledek je nejistej, pokud kombinaci tiskarna/foli­e/zazehlovaci teplota a tlak, nemas vyzkousenou. ma to ale spoustu vyhod: levny (A3 folie stoji cca 50 Kc a tisk je za par korun), kazdy motiv muze byt jiny (a stoji to stejne), motivy se daji vytisknout a pak archivovat a na triko se daj dat az dle potreby, pocet barev je omezen jen barevnym gamutem tiskarny (spoustylion barvicek)

                        ale jak rikam sito je sito a kdyz ti to bude delat nejakej garazmistr, muze byt zajimava i cena.

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Diky za info. Me je jasny, ze sae da udelat klidne jedno – nejake povedomi o tom mam;-) Mensi naklad = cca 10ks. Jeste treba nejaky tip na osvedcene vyrobce Praha/Karlovar­sky kraj?

                          0 0
                          • blue  

                            se zkus zeptat Krumpace, ten urcite bude o necem v KV kraji vedet, bych rekl…

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              hmmm, kdyz si vzpomenu, jak jsem z jejeich firmy tahal asi 2 tydny cenovou kalkulaci, ketrou jsem nutne potreboval a pak jsem pri placemni jeste zjistil, ze tam neni DPH… Sice ted po nas nejak vubec nechtej prachy za tisk start. cisel, i kdyz jim je vylozene cpeme, ale stjene jsou to takovy trosku zmatkari;-) Ale CRW se samozrejme zeptam.

                              0 0
                          • wroum  

                            vyrobce ti asi nedoporucim. pro me tiskne znamej za uplne smesny ceny nebo si tisknu sam v dilne ve skole kam sem chodil, a mam tam kontakty. jinak flokovaci folie a nazehlovaci folie maj slusne vymakany treba v T-shirts 4you.

                            0 0
                          • blue  

                            v praze pak muzes zkusit, ale nevim, jak na tom jsou s cenama

                            http://www.wana.cz/ http://www.optiger.cz/ Spiral shop na Belehradsky

                            dalsi se pokusim zjistit od lidi, co delaj mensi serie tricek

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        vyrobit si sitko neni problem ( ramecek + damska puncocha natazena ) :))))) folie or paper vzor vyrezanej taky ne :))) barva se da koupit, tricko taky :)) je to EASY :) takej domaci sitotisk :)))))

                        nojo, sme to delali kdysi za komancu na vytvarnym krouzku, nekecam :))))))

                        0 0
                • wroum  

                  tak to samozrejme ano. ono by to slo koneckoncu tim sitem i udelat za par korun – aby se nemuselo delat pokazde nove sito, stacilo by nick vyrezat do obycejne samolepici folie (o kus vetsi na kazdou stranu, aby se barva nepatlala zbytecne okolo a nemuselo se zalakovat sito). folie se nalepi na sito a da se z toho tisknout. akorat je pak vyhoda mit co nejjemnejsi sito a ne moc tlustou folii (tloustka sita+folie=tloustka vrstvy barvy. je to takova obdoba ovrstveni sita kapilarnim filmem. delali sme takhle nejaky tisky na skole a slo to. je to dost rychly.

                  0 0
    • Martyss  

      2admin:V případě dostisku bych se přimlouval i za jinou barvu(y). Co takhle přidat některou z těhle – bílá, modrá, černá.

      0 0
      • admin  

        jestli bude dotisk urcite se vas zeptame jaky barvy …

        0 0
        • Palo TT  

          Ja by som prijal aj napis bez obrazku/s inym obrazkom, lebo travim viac casu v sedle ako za nim :). Skratka podla mna je ten obrazok na moj vkus moc dirt/streetbikovo orientovany a nevystihuje forum prave najlepsie. Inak nic proti tymto disciplinam.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tak mi ho hlavne nevykup. Slibuju, ze ti na oplatku necham pristi varku se silnicarem :)

            0 0
          • enjoy  

            musis jezdit vic z kopce,pak budes za sedlem casteji:-)

            0 0
          • Radek Broz  

            Ackoliv me presne tenhle obrazek vyhovuje, plne s tebou souhlasim. Freeride.cz by mel po vzoru b-f asi udelat tu serii se silnicarem;-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Asi si taky zkusim počkat esli nebude nějaká umírněnější verze pro nás neletce. A ideálně na tmavě modrém triku. :o)

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Docela trapny barvy. Ty soucasny jsou rozhodne aktualnejsi.

        0 0
        • Thidney  

          jak já se těším na konečně pořádný oblečkářský flame ohledně barev a obrázků a až se dostaneme k fontům …

          0 0
          • blue  

            arafat ti uz konecne umrel, tak mas klid na blbiny, vid? :-)

            0 0
            • Thidney  

              si piš včera jsme udělali 15 stránek navíc /3 varianty mutací/, a von exne až nad ránem, kdy už je všechno pryč. dnes nejsem v práci a kolega si užije, že má třetinu práce hotovou. no stejně jsme to včera dost drsně zapili, domů jsem se dostal až v pět ráno. jediný co jsem dnes udělal, že jsem zavolal martinovi procházkovi, by mi udělal inzerát a taky se mi povedlo uvařit dětem oběd, ještě že mají pochopení pro moji kocovinu a neuvěřitelně spořádaně a potichu!! si hrajou btw ty se netěšíš na dohady?

              0 0
              • blue  

                no ani ne :-))) mam toho tady ted tolik a vsechno samozrejme musi bejt hned a vsichni si samozrejme neskutecne porad neco vymejslej :-)))

                0 0
                • Thidney  

                  jojo klienti co si zničej archív. Pak v den inzertní uzávěrky, poté co dostali za uši, že za nedodání podkladů včas je pokuta, volaj. A potřebujou cokoliv, ale ne zase cokoliv, ale…ti jsou nejmilejší což? :-)) mmmm, éééé, no jak bych to řekl, tak, důležitá je ta mesidž Filipe, mmmm rozumíme si ne? druhý den mmmm, to jsme si ,ale nerozuměli Filipe, mmmm to není ta pravá mesidž, nene…

                  0 0
              • Air  

                proc jsi oslavoval smrt Arafata? to se te to az tak „osobne“ dotyka?

                0 0
                • Thidney  

                  no my jsme šli zapít ty stránky co nešly do výroby, protože v době poslední uzávěrky byl ještě naživu /oficiálně/. Ono od doby co upadl do komatu a začali na střídačku chodit zprávy o tom, že žije/nežije /je vkomatu / bezvědomí /kouká /komunikuje /selhalo mu … což všechno znamená, že musíš souběžně se standartní výrobou novin některé stránky mít ve verzi pro případ, že se některá ze správ potvrdí z jiného zdroje. Je to velmi stresová situace. To jsou věci, které se stávají v novinách docela často, většinou se pak jde do hospody, protože stejně jen tak neusneš, a je jedno koho nebo čeho se to týká. Osobně se mé osoby Arafata jeho smrt týká stejně jako většiny lidí v tomto státě, můj názor na něj zřejmě nebude standartní, no rozhodně pro mě nebyl a není hrdina.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Co ti pripada „nestandartni“ na nazoru, ze clovek, ktery podporoval vrazdeni civilistu a za valky v Zalivu podporoval Husaina, neni hrdina? Mel by to byt naprosto standartni nazor.

                    0 0
                    • enjoy  

                      nechci ho ani v nejmensim obhajovat.ale nerikej co ma byt standartni nazor.u nas mozna.u nich ne.

                      0 0
                    • RomanH  

                      Obcas ulitl, ale Ty v te oblati nezijes tak to neposuzuj. A reknu Ti, ze se vubec nedivim Palestincum za ty utoky. Oni totiz ani jinou moznost obrany proti Izraeli nemaji. Kdyz se obrati na OSN, to jen Izrael verejne pokara a hotovo. Kdyz vtrhli izraelske tanky bezduvodne na uzemi Palestiny nebo raketami zacali Palestinu bobardovat, tak udelalo BUBUBU i USA. Jenze proc nevtrhli do Izraele jako do Jugoslavie ci Iraku ? Klid by mohl nastad tehdy, kdyby Izrael uznal Palestinsky stat a predstavitele obou statu usedli za stul a vyjednavali ostatni. Jenze to Sharon nechce. Ac byl Arafat, drvie terorista, dnes je mnohem vetsi terorista Sharon.

                      0 0
                      • Air  

                        souhlas… nevidim jine rozumne reseni nez nastoleni samostatneho palestinskeho statu. ale po tech letech vrazd a odplat za ne je tamni situace tak vyhrocena, ze bude trvat asi nekolik generaci, nez se ta situace na blizkem vychode uklidni a tyto narody se „smiri“.

                        to Thidney: aha, uz chapu… netusil jsem ze delas v novinach :)

                        0 0
                        • kovar  

                          se vší slušností vás žádám: běžte do ****** z těmato kecama

                          0 0
                          • kovar  

                            omlouvám se za pravopisnou chybu

                            0 0
                          • Air  

                            no dobre, se nemusis hned tak certit, ne? nebo tu tech reci mimo trika B-F bylo tolik?

                            0 0
        • Martyss  

          Možná bys už mohl chápat, že barva, která se nelíbí tobě, se může líbit někomu jinému…:-)

          0 0
          • Radek Broz  

            POdjme rozjet konstruktivni diskuzi o tom, „ktera barva je ta jedina spravna“ ;-)

            0 0
            • blue  

              samozřejmě, že modrá :-)

              0 0
              • pos3k  

                modra ala bikeforum :-) me se ta barva proste libi

                0 0
                • blue  

                  me se libi tahle modra :-)

                  http://www.specialized.cz/…_dkbluev.jpg

                  0 0
                  • Darkson  

                    ojojoj, tak ta se mi taky líbí! už jí měli před lety na jednom enduro modelu. triko s touhle barvou si už teď rezervuju…

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tak ta se mi libi taky. Ac nerad, musim uznat, ze to Specialized docela umi…tvary, barvy, systemy…proste do­bry.

                    0 0
                    • blue  

                      a ten zlatej ram taky nevypadal uplne spatne… :-)

                      akorat mi prijde, ze to letos, resp. pristi rok, trochu prehanej s cenama…

                      0 0
                      • pos3k  

                        tak v Brne nekdo udelal super kauf, ty cool navleky primal wear tam ziskal pod 6 stovek (ja nee), ja tam poridil dres za 750,– no nekup to :-)

                        0 0
                        • blue  

                          ja vim, videl sem je, bavil jsem se s tou zenskou o Primalu vubec a ta rikala mi, ze je prodavali za 12 Euro… bohuzel jinak v Cechach porad smula, byla to videnska firma a prej tedka hledaj moznost (dealera), jak to protlacit zpatky do Cech

                          0 0
                          • pos3k  

                            jj presne tak, ja tam budu asi zitra psat,vzal jsem si od te Slovenky prekladatelky vizitku, mozna budou mit neco na sklade (ja chci svoje 2 dresy,kamos take 2) tak uvidim.nejvetsi boss (majitel) „dal“ dokonce kamaradovi supersvetlo-nejaka 1 super ledka (1200,–) s nabijecima baterkama (5ks) a nabijeckou.Jsme to chteli videt svitit tak rozdelal jine a vykucal z neho baterky i nabijecku.Jo a vysledna cena:** 25 Euro (placeno 750,–Kc **

                            0 0
            • Meesha  

              jj, modrá! Ale decentne… :-))

              0 0
            • Thidney  

              podle které jmenné konvence či vzorníku se budeme řídit? nebo budeme udávat hodnoty CMYK? tak já začnu modrá – polárnímodř bílá – šedorůžová zelená-rezeda já osobně preferuju měděnou barvy jsou ze základní přízové barevnice II.

              0 0
              • Meesha  

                Co to je? Ja zanam akorat 12-vodovky a pak neco malo z kresleni ve Windowsech… :-))

                0 0
            • TinkTink  

              Toz ta modra, tu co ma ten ptak…

              :o)

              0 0
    • Twisp  

      tak kde dohodnem predani na sportlifu taky sem jedno objednal (vinovy-pac me slusej spis tmavsi barvy) :)

      0 0
      • PietroUL  

        To bysme měli nějak sladit, a? neotravujeme Admina každej zvláš?. Už mám na sobotu domluvený předání oranžovýho :)

        0 0
    • robero  

      a ty oranzovy ve velikosti XL nebudou? Jsem totiz trosku prerostlej a vinova mi nejde k trenkam… :-(

      0 0
      • admin  

        uz nejsou v oranz. uz neni ani v L

        0 0
        • Staenly  

          To jako fakt? Takze ta objednavka co sem ti asi pred 2 hod posilal byla asi na nic, co…Hm tak mi prosimte vem aspon to vinovy (v XL), ale taky to neni zrovna moje oblibena barva, ale aspon ho okouknu na zivo…

          0 0
          • admin  

            Kdo me posilal objednavku na tu sem odpovedel takze myslim ze pro tebe ma pripraveny Lko do brna.

            Jinak musim priznat ze sem zajem podcenil a ma vtom trochu zmatek, ale melo by vsem co sem odpovedet byt triko blokovano :)

            0 0
            • Staenly  

              No me zadnej mail neprisel, ale mozna mam podelanou schranku…No jo, cos cekal, takovy trika se kupujou po tuctech…:)

              0 0
              • admin  

                mas plnou schranku mail se me vratil :)

                0 0
                • mike!1  

                  Admine, potřebuješ k něčemu ten mail, co se zadával v objednávce, protože jsem si ho spletl a omylem jsem napsal jiný:-/ takže pokud jo tak ti napíšu ten správný

                  0 0
                  • admin  

                    jo kdyztak me ho posli prosim.

                    0 0
                    • Air  

                      chtel jsem si objednat triko s odberem zitra, ale vypada to ze je asi uz pozde… uz jsou fakt jen Mka? Potreboval bych tak idealne XLko. To orange uz neni, to vim, ale nebylo by to vinovy jeste jedno v XL? diky

                      0 0
                    • mike!1  

                      tak jsem ti hoposlal.doufám, že ti přišela ta objednávka taky.jak to s tím převzetím??? to dáš vědět na mail kdy a kde, nebo tady?

                      0 0
            • Radek Broz  

              Me taky nic neprislo – posilal jsem vcera odpoledne, ze chci obe barvy L do Brna na SL.

              0 0
              • admin  

                myslim ze me od tebe nic neprislo L ko uz je jenom vinovi a je vpraze :)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Nedelej si srandu, ze vsichni chrti v tom budou chodit, zatimco ja ne. Co znamena „je v Praze“? Odber v Pze mi neni nejak jasnej. (Samozrejme teda chci alespon to vinovi)

                  0 0
                  • admin  

                    v praze znamen ze ho neprivezu na SL ale muzes si ho v praze vyzvednout.

                    0 0
    • Mamutt  

      Také se mi líbí, ale chodit bych v tom nemohl.. Navrhoval bych referendum za dotisk s chrtími motivy – alespoň dva kousky v L, abych měl od každé barvy jeden ;-)

      0 0
    • pos3k  

      ja chci tricko!!!!! buuuuuuuu druha serie!!!!!!

      0 0
      • JohnLee  

        Prosim te nebrec,nebo se mi te zželí a jedno ti prodam…:) ses jako moje hezci polovicka,ta si taky vsechno vybreci nebo vykrici…:))

        0 0
        • pos3k  

          buuuuuuu (mam zajem o L:-) jo a za ty vykricniky se omlouvam

          0 0
          • JohnLee  

            Tak to nevim,mam jen XL…a buhvi jakou budu mit zitra na Sport Life naladu…budu mit naspano 3 hodiny…:)

            0 0
    • confido  

      Admin v tom ma asi trosku neporadek, vcera jsem jeste za tepla objednal triko, dnes jsem se o nej jeste prihlasil a napsal mi, ze zadna objednavka nedosla a ma uz jen male velikosti:-( !

      0 0
      • admin  

        No trochu chaos v tom ma to musim priznat priste budu chytrejsi a vse probehne lip nicmene od tebe me zadna objednavka neprisla , pokud ani tobe neprisla objenavka na mail ktery si do objenavky uvedl pak asi nastal nekde problem.

        Nicmene mam te v poradniku jestli se uvolni triko co si pozadoval dam ti vedet.

        Jinak snazil jsem se odpovedet vsem kdo poslali objenavku pokud sem nekomu neodpovedel asi sem objenavku nedostal. prosim kontaktujte me znovu. V pripade vetsiho zajmu necham tricka pridelat.

        0 0
        • enjoy  

          admine?:-).ne ze na me zapomenes:-) a myslim ze ten vetsi zajem uz se dost jasne projevil:-)

          0 0
    • pos3k  

      tak nejak jsem byl bud slepej bo admin trika nedovez bo ste si ho nikdo neoblik.za celej den ani jedno potkane triko s bikeforistou :-(

      0 0
      • confido  

        Ja jsem prisel kratce po 12te a uz tam byla pekna banda bike-foristů cekajich na tricko,ale po chivili jsme se museli presunout ke vchodu a pak az ven(organizatori to tam neradi videli..).Ja jsem treba tricko mel celej den na sobe:-)

        0 0
    • Flier  

      Jsem sice, jako obvykle, poněkud pozadu ve sledování dění, ale vyjadřuji taky zájem (v L už nic není).

      Nick mám sice flier-letec, ale v životě jsem s bikem neletel výš než půl metru, a to ještě většinou ne moc dobrovolně :))) takže ten bouchač na triku mě fascinuje.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.