• Lišák

    Chtěl bych se zeptat, jestli se připravují nějaká nová trička a pokud ano, tak jestli budou na SportLife 05?

    0 0
    • admin  

      na sportlife urcite ne, bohuzel tricka pripravoval kamarad, ktery se pred mesicem zabil v aute. :(

      Pokud je tu nekdo kdo by umel udelat nejaky navrh ve vektorech pripadne rozumel sitotisku nebo co to je a chtel se na tomto podilem muzete se me ozvat treba se dohodnem.

      0 0
      • sfinga  

        Jirkad by tomu možná mohl rozumět. Sice dělá s laserem, ale sítotisk mu taky není daleko :-)

        0 0
        • admin  

          spis by to chtelo nekoho kdo by to triko navrhnul a pripravil podkaldy pro ten sitotisk.

          0 0
          • pegal  

            bracha se tim tak trochu zabejva .. navrh udela, to neni problem .. a ten podklad pro sitotisk ma byt konkretne v jakem formatu?

            0 0
            • grafik  

              corel ne, to je jasny ;)

              0 0
              • pegal  

                otazka znela jakej format .. corel je program, kdyz uz, tak *.cdr

                0 0
              • juli  

                Proc ne Corel? Format cdr mi vzdycky vzali a hned svitili.

                0 0
                • Luka  

                  Oni ho nemaj grafici radi, to je jako s authorem tady na foru :)

                  0 0
                  • juli  

                    No radi, neradi. Vsecko jsem v nem zatim delal, bo v nicem jinem neumim a doposud se vedlo. Pritom Authora taky nemusim. :)

                    0 0
                    • wroum  

                      Corel ma spoustu „vlastnosti“ ktere mu nedelaj dobry jmeno. Ale je fakt ze kdyz CDR prevedes v illustratoru na EPS, tak vetsinu problemu odstranis. a je malo pripadu, kdy muzes Corel pouzit opravdu tak jak je, napada me jenom rezani na plotru a tisk doma na inkoustovce.

                      0 0
                      • pegal  

                        bracha ten zase dela vsechno vyhradne v Corelu .. ja zase AutoCad a Surfcam, pac v nich musim delat.

                        0 0
                        • wroum  

                          spousta lidi dela vsechno v Corelu. bohuzel. ale Illustrator je lepsi, lepe komunikuje s dalsima programama (photoshop, Quark, Indesign) a vystup z nej se uz nemusi preukladat. a nejen to. zalezi na tom, co v Corelu delas a co se s tim deje dal. na neco staci.

                          0 0
                • pegal  

                  zatin ne asi ma byt otaznik .. teda jstli jsem to pochopil .. :)

                  0 0
                • grafik  

                  sorry, bylo to mysleno jako: corel ANO! ;)

                  0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak to prrr. Derave triko nechci :)

          0 0
    • miche  

      Za kolik se ty tricka prodavali ??? A je mozne nekde videt jak vypadali (kvuli predstave pokryti …)

      0 0
    • Beeda  

      Podobne by se mi libilo http://the.mtbiker.sk/index.php?… akorat s vobou chrta nebo s fr, dle hrakteristiky:-) B.

      0 0
      • Vrci  

        A žiletky jsou vzduch?

        PS Je to řečnická otázka

        0 0
    • fousac  

      hlavne at jsou ZLUTY!!!!

      0 0
      • Luka  

        No, ja si objednala od kazdyho edno a to zluty mi zabavil muz, takze mi zbylo jen to vinovy… a hlasim se za nejakou lepsi barvu… jen ne bledemodrou a zelenou, ty jsou hnusny.

        0 0
        • admin  

          a jaky barvy byste chteli? myslel sem svetle sedou + (modra oranz cervena?) ale nevim jeste sem nad tim moc nepremejslel :)

          0 0
          • pegal  

            Seda je dobra … a jeste tricka co se davaji v serialu „kolo pro zivot“ jsou dost dobre barevne sladeny ..

            0 0
          • Meesha  

            modrá, světle modra a ta červena (ale ta je skoro z vetsiny zavodu)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak tuhle serii si necham ujit. Silnicare na svetlemodrem pozadi nosit na hrudi nehodlam :)

              0 0
            • blue  

              sama modra zluta cervena… vy nemate vubec fantazii, proc porad jen tyhle nudny tuctovy barvy? :-)

              0 0
              • pos3k  

                ja chci piskovou-bezovou a hnedou :-)

                0 0
              • wroum  

                grafikou nedotcena persona jede ve velmi omezenem barevnem gamutu :-)

                me by se libila treba: 576c, 457c, 382c, 206c jako barva tricka a k tomu vhodny barvy na motiv. nic do oci bouchajiciho :-P

                0 0
                • Radek Broz  

                  „// grafikou nedotcena persona jede ve velmi omezenem barevnem gamutu//“ :o))))))))

                  0 0
                • vrazdit  

                  no to sou teda barvicky…ale ta 382 je gut:) me by se libilo treba 5835 nebo 730…nebo mozna radsi neco z RGB? :))

                  0 0
              • Smazaný účet  

                se to asi lépe identifikuje než xxyyzz. :o)

                0 0
              • fousac  

                ale ja vazne potrebuju zluty triko..

                0 0
          • Lišák  

            Světle šedá je fajn. A klidně i červená a nebo písková.

            0 0
          • mike!1  

            oranžová

            0 0
          • kubrt  

            seda je dobra

            0 0
      • petryk  

        hlavne at jsou!:)

        0 0
      • Pivomil  

        Ja se pripojuju, at sou zluty !!! :)

        0 0
        • Komi  

          Mě by se líbíla výrazná oranžová, žlutá a potom béžová a hnědá … ale hlavně aby nějaký byly :-)

          0 0
    • pos3k  

      jo a kdyby byly tak prosim prosim „zavazne“ objednavky treba predem, minule jsem zaspal par dni (tusim 2) a trika uz byly jen Ska

      0 0
    • goofy  

      Ja chci taky triko… :o) Klidne ve stejnem designu, ale v jinych barvach… Teda vishnove muze byt klidne znova… ;o)

      0 0
    • zwwak  

      Až budou, tak chci taky.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      já bych taky rád jedno… :))

      0 0
    • wlk  

      já bych bral klidně i dres, to by se mi líbilo…

      0 0
    • emarco  

      Ja chci taky 2 tricka ve vel. M:-) Podle me by byl aspon o takovejch 300 trik celkem zajem!

      0 0
      • Komi  

        jj, čím víc, tím líp :) Já chci předběžně 2× L

        0 0
    • orca  

      OBJEVÍ se tady nějaká závazná nabídka pro objednání ?? Myslím obrázek + cena + velikost + barva .

      Plzeňáci spojíme se a necháme si to poslat v jednom balíku ?? nebo budem soukromničit ??

      0 0
      • Radek Broz  

        Samozrejme, ze se to objevi, ale AZ TO BUDE HOTOVE. Budte rozumni, vydrzte a nechtejte po adminovi, aby tady zjistoval kdo co chce a dohledaval k tomu adresy.

        0 0
    • pos3k  

      hups nahoru…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.