• repa

    Po sobotní vydařené akci jsme se rozhodli klukama, že uděláme další akci a to v sobotu 13.11 2004 . trasa by měla vést z Ostravy-Výškovic po zelené značce na Žermanickou přehradu . Z přehrady pak směr Byskydy – Prašivá . No a na vrcholu si dáme za odměnu pivko .Celá trasa tam a spět cca 80km. tak co nato říkate ?

    0 0
    • Lada1  

      Ja, ze vam zavidim. Nemuzu si dovolit vyjet na cely den pryc kvuli povinostem :-) (mam nejaky limit ca 2–3 hod :-) )

      0 0
    • aku  

      Jak jsem rekl, naprosty souhlas. Ale jestli bude teplota < 0 tak si to jeste rozmyslim

      0 0
    • Rozumik  

      80km? :) tak to bych ujel mozna tak autem

      0 0
    • nemo  

      Na Prašivou pojedete po červené nebo po žluté (z Komorní Lhotky) nebo po asfaltu? Na sníh to zatím nevypadá, ale kosa bude určitě…

      0 0
      • repa  

        Tak to zatím nevím , vše je na dohodě . Dojel bych na Žermánky a pak se uvidí . Záleži na počasí a tak …

        0 0
        • Daník  

          Počasí nma Žermankách – jako jestli se půjde koupat???

          0 0
          • repa  

            Třeba já jsem toho schopný :)

            0 0
            • Daník  

              …ovšěm skuteční borci tam vjedou komplet na kole a pak se usuší rychlou jízdou mezi vločkami sněhu:)

              0 0
              • repa  

                Na posledním pochodu jsem zkočil ve věcech do Čeladenky . Docelá dobré , ale domů jsem musel jet v kufru auta .

                0 0
            • aku  

              Tak to bude vyjizdka jak cumel. Uz se tesim :)

              0 0
      • aku  

        Zluta je dobra smerem dolu ;). Nahoru mi prijde lepsi cervena. Tam se zapotis na zacatku v lese a pak to jde. Ta zluta co jsem ji jel posledne dolu tak byla samy kamen tak mi to prislo jako pekna otrava

        0 0
        • goofy  

          na prashivou jezdim vzdy po zlute, a nahoru to jecelkem mazec, ale jde to… dolu to je ale lahoda… :o)

          0 0
        • biker seli  

          Po červené je to lepší (je to kratší na tlačení) aspoň pro mě

          0 0
      • Daník  

        Sníh už tam je, na to vem jed – byl v Beskydech už v neděli a ještě připadne. Takže se asi přidám na běžkách :)) Ale vážně, na takový počas asi nejsem dost velký mazochista, tak do hospůdky u Ostravy..neprší-li:)

        0 0
        • repa  

          Právě jsem se koukal na on-line kameru na Pustevnách . Je to tam sňehem jen trošku poprášene.Navíc se má ne víkend trochu oteplít . A jak se říka neexistuje špatné počasí , ale jenom špatné oblečení .Takže já jedu

          0 0
    • goofy  

      sakra, sakra, sakra… tak ted ste mi vrazili brouka do hlavy, jestli jit v sobotu na sport life,nebo jet na kolo… kde byste jeli pres zermanice? bych se k vam pripojil az tam, at nemusim do ostravy a zpet…

      P.S.: nevadi, ze bych vas brzdil??? ja to tiz na tom svem 16" ram pri 187 cm vyshky se dost trapim… :o)

      0 0
      • aku  

        Jako vzdycky bude foukat vitr od hor tak bude treba nekoho na prorazeni. Takze te berem ;)

        0 0
        • biker seli  

          Tak sem si to přečet a tak dobře sem se už dlouho nezasmál. Vy ste ale banda, koukám, že se nikomu moc nechce.Já mám na teď dobvrou vymluvu. Dneska sem odvezl robu do špitala takže sedim doma hlidam holku. Užijte si to a až pojedete spátky tak se ke mně stavte mam doma eště litr kalvadosu

          0 0
      • repa  

        U nějaké hospody a? si můžem dát čaj z rumem . Pokud nějakou otevřenou znáš , tak napiš

        0 0
        • biker seli  

          Ja mam utrum s hospou a kolem. Skusim se domluvit jestli mi malou někdo pohlida, ale moc šanci tomu nedávam. Tento víkend to asi neklapne

          0 0
        • rb  

          Jak to tak čtu tak budete mít veselou sobotu,kor esli vydrži dnešni počas.Eště,že jedu do toho Brna…

          0 0
    • Marasek  

      A v kolik a kde v tech Vyskovicich?Jsem ze Zabrehu tak to mam kousek..

      0 0
      • aku  

        Domluvime se v Patek. Ja teda jedu. Pocasi bude myslim rozumne

        0 0
        • Marasek  

          Doufam,ze to pocasi vyjde-ani nevim co si budu brat na sebe..Asi salu a kulicha:-)

          0 0
        • Lada1  

          no uvidime. V patek se ma zacit ochlazovat. v sobotu bude pocasi, ze by clovek ledniho medveda z iglu nevyhnal

          0 0
    • máša1  

      to JE DOBRÝ NÁPAD JÁ MAM ČASU HABA DĚJ.

      0 0
      • biker seli  

        Řepa nechlastej furt a něco nam napiš, dneska nějak vynechávaš.

        0 0
        • repa  

          Včera jsem výjmečně nechlastal , ale byl jsem na služební cestě . Jinak meterologové pořád mění své vypovědi , takže počasí na sobotu je jedna velká neznáma ,ale nevadí já jedu .V pátek si domluvíme sraz v těch Výškovicích . Někdo psal ,že by se k nám přidal na Žermánkach , tak a? pošle na můj e-mail svůj telefón .Zavolám pak podrobnosti . (místo a čas setkáni …)

          0 0
          • enjoy  

            na to pozor,na druhy den maji pry uspesnost 90%.hahaha ha ha haha.asi jako dneska

            0 0
          • goofy  

            na tech zermankach bych se pripojil ja… telefon posilam. doufam jenom, ze nebude chcat… jo a ted v tom mam nejaky gulash. jede se v patek nebo pondeli?

            0 0
          • Lada1  

            napis itinerar na ty zermanky. Kudy tam pojedem

            0 0
            • repa  

              Dal bych sraz ve Výškovicích na konečné autobusu . Pak se dáme do Staré Bělé a tam se napojíme na zelenou značku . Ta vede terénem k dálnici na FM . Dálnice se podjede a jede se přes most nad Ostravici směr Řepiště ..... Nemám u sebe mapu , tak dál už to neumím popsat . (je už to skoro rok co jsem tam jel). Je to ,ale pořád po značce . Vyjedem nakonec pod hrázi.

              0 0
    • slavekRM  

      To dokáže celkem naštvat, vy si domlouváte výlety a já abych se léčil se zánětem ramene. Přeji vám tedy zatím krásné vyjížďky a přidám se hned jak to bude možné. Ahoj.

      0 0
      • goofy  

        zanet ramene bude asi pekny hnus co??? ja mel zanet v lokti a cele vanoce az po novy rok sem prolezel s horeckami a ukrutnou bolesti v posteli

        0 0
        • slavekRM  

          Bolest je to strašná, teda aspoň ty první dny a ještě k tomu pravá ruka. Bolest zlomenin a zubů je proti tomu h… Přiznám se, že největší strach jsem měl z toho, že jsem nevěděl z čeho to je. Žádný úraz, náraz, prostě nic a bolest jak hrom. No a vlastně to nevím dodnes, jen mi naznačili, že to může být i z průvanu. Teď už je líp, ale 14 dní ještě na kolo nemůžu.

          0 0
          • goofy  

            jj… taky do ted nevim z ceho to mohlo byt… tak se brzo uzdrav, at muzesh prohanet bika :o)

            0 0
            • Air  

              a nejezdil jsi v tyhle kose jen tak s vestou? Ono ja jsem si kvuli toho misto vesty radsi koupil celou bundu. Radsi se budu obcas vic parit, ale ramena a lokty budou v teple. To se u vesty zajistit moc neda. preju brzke uzdraveni

              0 0
        • biker seli  

          V posteli se leží s ženskou a ne s bolestí.nejlépe cizí ženskou

          0 0
          • slavekRM  

            Hmm no dobrý no, jenže já nevěděl jak si do té postele lehnout a jak spinkat tak, aby tě při sebemenším pohybu nějaká bolest neprobudila. V ty momenty se mi tam objevit ženská, by? sebehezčí tak s ní vyrazím dveře.

            0 0
            • biker seli  

              Nemusíš zrovna ležet, když to nejde, zkoušel ses už pověsit (třeba za krk)? Teď vážně dost bolo srandy.Já to znám, ležel sem ve špitále skoro měsíc a žebra mě bolely při každém nádechu o páteři ani nemluvím. Ta bolí furt, při změně počasí námaze atd.

              0 0
              • Air  

                koukal jsem na tu fotku… jak se ti to povedlo? myslim, ze muzes jeste byt rad ze ses nadobro nezmrzacil.

                0 0
    • repa  

      Letos s kolegou jsem založil Bike Team .Je to vlastně občanské združení . Museli se vypracovat stanovy a ty poslat na ministerstvo . No prostě hrozná birokracie . Jmenujem se Vortex Bike Team . Přísti rok chceme pro klub koupit licenci u ČSC. Pro nový klub to stojí 2000.- na rok . Pak už jen 1000.- To ale cvaknem sami .No ,ale proč to píšu. Chceme samozřejmě klub rozšířit o lidi kteří mají zájem o společné vyjížďky , závody atd … Kdo bude registrován v našem klubu a bude chtít , tak si může kopit licenci pro sebe a zůčastňovat se závodu , které nejsou pro širokou veřejnost . Licence pro osobu stají kolem 450 KČ . Samozřejmě se budou měsíčně platit příspěvky , které budou sloužit na společné akce (startovné ,benzín , …)Ale to vše by bylo předmětem diskuze . Samozřejmě bychom udělali klubové dresy , opět jejich podoba by se projednala . Tak co na to říkate ?

      0 0
      • biker seli  

        co je to Vortex,na co příspěvky, chlastat může každy za svoje, eště by někdo vypil vic nž já

        0 0
        • biker seli  

          Dělám si prrrdel,ja bych do toho šel. Ostatně my sme to už probírali

          0 0
          • repa  

            Vortex je něco jako větrná smrš? .

            Ty přispěvky , jak jsem říkal věc diskuze . Třeba nebudou žádne . Maximálně aby se v dalších létech zaplatila licence .

            0 0
      • aku  

        Vortex vortex, kde ja to jenom slysel. Jestli ne v Unrealu (gamesa). Vortex rider to zni dobre :). Dame rec v Sobotu. Konecna autobusu to myslis kde? Ja bych se sice taky mohl pripojit az na Zermankach ale tam uz to znam nazpamet. Takze asi pojedu s vama pres Vyskovice.

        0 0
        • repa  

          Je to konečná tramvají linek č.2 a č.7 a autobusu linek č.31 a č.41 úplný konec Výškovic – směr Stará Běla . Navrhoval bych čas okolo desáte . Vy co budete v pátek pařit bude vám ta stačit na vystřizlivění ?

          0 0
          • biker seli  

            To ses ptal sebe?

            0 0
            • repa  

              Možná ,že i jo . V pátek v Corpusu je karůzo a to se vždycky zrubu jak zákon káže . Ale ráno budu v poho .Jsem docela odolný.

              0 0
          • Lada1  

            cim pozdeji, tim lepe . Ikdyz ja nejsem smerodatny bo pojedu s vama jenom kousek

            0 0
            • repa  

              Já bych to moc neodkládal , maximálně o hodinu . Přece je to jen trochu delší vyjížďka .Na té Prašivé musím stihnout nějaké to pivko -:)a stmíva se se už brzy .

              0 0
              • aku  

                to bude sjezd

                0 0
              • goofy  

                a jestli mam jet s vama, tak nez se na tu prashivou dostanem… musite ten cas nahnat do tech zermanic… :o) jinak myslim, ze v patek moc kalit nebudu, pac sem se brutalne zrubal fcera, tak si v patek dam nejspish jen par pivek u fotbalku.

                0 0
              • Lada1  

                ja vim, ze to nelze moc odkladat i ta pulhodina by bodla ,– nez stara vstane a udela snidani, tutununak bude taky furt otravovat … mam to holt doma zabrzdene

                0 0
                • Air  

                  takze nez aby sis udelal snidani sam, tak radsi domluvis sraz na pozdejc? :-)

                  0 0
                  • Lada1  

                    snidani neumim. nezvladam hklavne technologicky postup vareni kakaa a casove intervaly vareni vajicka

                    0 0
          • aku  

            ))

            0 0
          • Marasek  

            v tech deset by to bylo v pohode.A s tim Vortexem to zni zajimave:-) Dame rec v tu sobotu..

            0 0
    • aku  

      Takze rusim svoji ucast. Fantastickym zpusobem me chytly zada a jsem nuceny chodit v predklonu :(. Nekdy priste

      0 0
      • biker seli  

        AKU to chce kozenkove obklady. To zázračně pomáha.

        0 0
        • aku  

          To myslis jako ze si mam lehnout do kozenkoveho kresla?

          0 0
          • biker seli  

            Kildně si můžeš sednout do koženkového křesla, jestli si myslíš že ti to pomůže? Ja měl na mysli něco úplně jiného

            0 0
            • aku  

              Nechces napovedet?

              0 0
              • rb  

                Asi něco s kozama :-)

                0 0
                • biker seli  

                  Seli je zpátky. RB má pravdu, asi něco s kozama!

                  0 0
                  • biker seli  

                    Tak co lidičky kolik nás pojede? Řepa v te kose to vidim tak na Žerky a spět i tak to máš určitě ta 60 km. A cu o Rozumik, už se dlouho neozval, jedeš chlape?

                    0 0
                    • aku  

                      predpoved rika zitra polojasno z teplotami kolem 5°C

                      0 0
                • aku  

                  :))) to mi vubec nedoslo. Nejak jsem si nedomyslel to dlouhé é

                  0 0
                  • biker seli  

                    Ja tě jenom skoušel :op

                    0 0
                    • repa  

                      Tak synci po včerejší pařbě jsem konečne dorazil do kanclu . Počasí je dnes nádherné , kdyby bylo i takové zítra , tak by to bylo super , snad vydrží . Takže oficiálni sraz zítra 10:30 na konečné autobusu ve Výškovicích .Tak kdo jede ?

                      0 0
                      • aku  

                        Ja dorazim, pokud mi povoli zada

                        0 0
                        • repa  

                          Bylo by to super kdybys dorazil . Chci s váma probrat ten bike team . Zkus si zajít někde na masáš , docela to pomáha .

                          0 0
                        • Lada1  

                          ja dorazim pokud mi povoli stara :-)

                          0 0
                      • Marasek  

                        Ja dorazim, snad vam budu stacit:-) Dneska jsem menil retez a obcas preskakuje:-( Tak zitra..

                        0 0
                        • biker seli  

                          Já jezdím na pohodu, takže musíme propíchnout kola Láďovi,Řepovi a taky Aku to potřebuje. Pak snad budem v pohodě a neujedou nám.

                          0 0
                          • Marasek  

                            To abych si vzal sveho MacGyvera (svycarak) :-)))

                            0 0
                            • biker seli  

                              Musíme s těmi třemi něco udělat, vezmeme jim kořalku a oni se nás pak budou držet

                              0 0
                              • goofy  

                                jak to tu tak ctu, tak se divam, ze nejvetshi brzda budu zase jak… tak snad vas dozenu aspon na te prashive, jak uz pujdete z pivka… :o)

                                0 0
                                • goofy  

                                  melo tam byt: budu zase ja…

                                  ale nefshimejte si toho, uz sem troshku pripity…

                                  0 0
    • repa  

      Seli takže jedeš ? Pokud ano ,tak vem na ochutnávku ten kalvados . Já vemu trochu té vinovice (pokud ovšem po včerejšku zbyla) Rozumík se opravdu dlouho neozval , ale musíme si sním dát někdy sraz. Rád bych se od něho něco naučil.

      0 0
      • biker seli  

        Hlídaní mám tak to snad klapne, tchyňa je sice marod ale snad to zvládne.Nesmi se složit. Kalvádos vezmu

        0 0
      • Lada1  

        napis mi kam dojedem za 1/2, 1 , 2 hod z tech Vyskovic

        0 0
        • ota  

          jsem po noční,sakra..leda na chvilku na ty Žermanky.zítřek mám dost nabitý.ne Seli ,nebudu nabitý :-)

          0 0
          • biker seli  

            Ty mě chceš rozesmát ne.

            0 0
            • biker seli  

              Nemůžu dospat, musím vás zkontrolovat jestli jste to nezrušili :)) Venku je dost hnus a chcalo, ještě že nemám teploměr, to bych asi nejel a seděl bych v teploučku. Vám se chce? :)

              0 0
              • aku  

                Zada nepovolily takze bohuzel dneska nejedu :(. Jinak teplomer hlasi u me 7°C takze to docela jde. A vitr se uz taky uklidnuje

                0 0
    • Rozumik  

      Blm, sem se nejak zasek.. no, tak XCko sem zas nesehnal.. asi zas bud ejzdit sam.. jinak web je na seli.borec.cz/,, ale jeste to neni cely.. sem nejak linej a tak :)

      0 0
      • biker seli  

        Dik že ses do toho dal.Co mam dělat abych tam moch přidat další fotky? a nejlepší by bylo kdyby tam šli udělat nějaké sekce a? sou fotky z každého srazu oddělené.

        0 0
    • goofy  

      tak co chalani? jak pak se vam jelo? sem uz pojed a sem rad ze sem doma… :o) doufam, ze dojedete v pohode, bo mne malem sejmul nejaky typek s autem… ale pocasi bylo na projizdku jak stvorene co??? :o)

      0 0
      • Marasek  

        cest,ani nemluv.Seli a Repa dojeli v poho(teda nez jsem se s nima loucil),ja jsem nejakym zazrakem dojel do Ostravy a pak uz jsem to ale vubec nedaval a tak jsem cekal na autobus.Asi me nejak dojebaly ty „zastavky“ a ta zaverecna debata,ktera se tak protahla:-) Hruza,jizda ve tme byla pro me jako jizda smrti..Priste radsi matonku!!!

        0 0
        • Marasek  

          Jo a jeste jednou diky Selimu a Repovi,ze se mnou (a na me)cekali.Snad me priste vezmete znovu:-) Takze dik.

          0 0
          • goofy  

            jo jo… ta debata byla velmi narocna, a taky mne ponekud zmohla… ja jak sem jel, tak sem jeshte malem pribral nejakeho neosvetleneho chodce na chodniku (fakt nevim co tam delal :o) ) a asi 100 metru pred barakem sem se malem vysekal, jinak fpoho… :o)

            0 0
          • biker seli  

            To bylo v poho, jsme taky trochu zodpovědní bikeři. Vidím že jste toho mněli včera málo, když jste šli hned na B-F.

            0 0
          • biker seli  

            Mně se včera jelo super a hlavně večer. Ty občerstvovací zastávky a ta debata hospůdce mi dodaly energii. Škoda že chcalo, mohli jsme dojet až na tu Prašivou.

            0 0
            • ota  

              mnoo,vidím,že jste nakonec jeli.přepočet pivokilometrů máte?pršelo moc?

              0 0
            • Lada1  

              Ja dojel dom lehce po treti. Nejak se vice rozprselo a foukal vitr. Pak jsem si musel dat skoro 1h perlicku a masaz ve vane, abych se vzpamatoval a rozmrzl :-)

              0 0
              • biker seli  

                Čus Ladik,kdyby sis dal víc kalvádosu a vinovice tak bys byl vpoho jak řepa. Vyprázdni si schránku posílal sem ti fotky a vrací mi to vše zpátky

                0 0
                • rb  

                  Ta co synci,kaj stě dojeli?Jak to tak čtu ta stě na zimu měli tekuty sveter..

                  0 0
                  • Lada1  

                    Ja jel – MarHory – Vyskov (tam nasedli repa, biker seli, marasek) a vyrazili po zelene na Zermanky. Tam jsme potkali goofyho a objeli Zermanky. Ja valil domu a oni do hospody. Trasa z Vyskova a zpet byla dlouha skoro 60km

                    0 0
                    • biker seli  

                      Ladik, Vyškov je někde za Brnem. To by bylo určitě víc něž 60 km a tak dobří jsme zas nebyli. Ve Středu je státní svátek nepojedem se projet děcka

                      0 0
                      • Lada1  

                        jestli mi vyschnou tretry a nebude hnusne chcat tak jedu

                        0 0
                      • repa  

                        Čau synci.Jelikož se sobotní vyjížďka opět vydařila ( až na to extrémní počasí) , tak bych jel .Jinak musím poděkovat Selimu , že nás úspěšně dovedl domů . Napiš kde by jsme jeli

                        0 0
                        • aku  

                          Muzem zkusit ten Bilovec ni? Nebo kde jsme chteli jet z Kyjovic

                          0 0
                          • repa  

                            To bychom mohli Chtělo by se to podívat do mapy a naplánovat tra? , abychom mohli určit místo setkáni. Jinak vemu na zahřáti slivovičku z naší zahrádky .

                            0 0
                            • aku  

                              Co takhle zase VSB. Nebo jestli pojedete z Vyskovic nejak zadem tak se muzem scuknout jak jsme se rozdelili s Ladou

                              0 0
                            • Lada1  

                              uz mam konecne mapu (asi stejnou co ty). Takze jsem schopen vest vypravu po vytycene ceste k cili. Navrhnete kam chcete jet a ficime

                              0 0
                      • goofy  

                        jelikoz sem v Brne, tak ve stredu nemuzu… :o(

                        0 0
                      • Marasek  

                        Jo ta streda by sla,jsem zvedavy na pocasi.Chtelo by to mene deste a vice slunka:-)

                        0 0
    • goofy  

      Eshte mne tak napadlo: jak to je teda s tim tymem? Co se nakonec dohodlo??? Sem to nejak nepostreh… :o) Ale jestli neco bude, tak bych do toho shel…

      0 0
      • biker seli  

        Tým se rozjíždí, Řepa už vytváří wbeb.stránky, takže se máme na co těšit. Ve Středu to vidím jenom na dopoledne max. do 14 hod. Kdyby Řepa nechlastal tak by jsme mohli vyjet trochu dřív.

        0 0
        • Marasek  

          Na stranky se tesim a ta streda dopoledne je OK:-)

          0 0
          • ota  

            na výzvu Seliho návrh trasy:no ,Seli naseru Tě ,ale viděl bych to konečně na tu Prašivou..nejlíp po červené,AKU,co? :-))

            0 0
            • aku  

              Tak budem hlasovat. Volba 1 – VSB, Kyjovice, Bilovec, dejme tomu Jistebnik a pak se uvidi kam. Volba 2 – smer Beskydy z Ostravy – a myslim tim treba Mosty u Jablunkova, Polom, Slavic, Frydek-Mistek (nutne pocitat s tim, ze to bude bahnita a mokra cesta) Volba 3 – to same co bylo v Sobotu + Prasiva Volba 4 – smer Beskydy z Ostravy do Celadne nebo tak neco.

              Klidne pridejte volby kam chcete. A hlasovani ukoncime v 16h?. At se muzem dohodnout sraz na zitra.

              0 0
              • aku  

                Ja hlasuji pro 1

                0 0
                • repa  

                  A co takhle Palkovické Hůrky – sjezd do Kozlovic – z Kozlovic po zelené do Lhotky a po trase drtiče vystoupat na Solárku – sjezd do Fýdlantu pak směr Prašivá po asvaltu – pak sjezd dolů do Komorní Lhotky – Žermánky a domů . Je to docelá náročna trasa , ale dá se zvládnout . (samozřejmě bychom museli docela rychle hoblovat , tak to asi neprojde-:) A? se rozhodném pro cokoliv , navrhuji abychom se sešli docela brzy . Vemte si nějaké věci na převlečení , a? nedopadnem jak posledně .

                  0 0
                  • aku  

                    Jak se dostanem k Palkovickym hurkam? Pres frydek?

                    0 0
                  • biker seli  

                    Řepa tohle bych nechal na jindy asi na jaro.

                    0 0
                    • repa  

                      Seli samozřejmě máš pravdu , to necháme na jaro . Opravdu v takovém počasí bych volil kratší výjížďky . Proto se taky radši přesouvam k volbě č.3 . Ten Bílovec atd. je taky docela dlouha vyjížďka . Navíc bych si tam potřeboval některé úseky projet , protože si už přesně nepamatuji kudy ta moje trasa vede . Nechtěl bych jezdit moc po silnicích .Co se týče času , tak je mě to jedno.

                      0 0
              • biker seli  

                Já bych byl pro 3, Ota taky, ale chce to jet nejpozději v 8 možná i dřív. Ovšem nesmí zase pršet

                0 0
                • aku  

                  Ladne se presouvam pod volbu 3.

                  0 0
                  • biker seli  

                    Vypadá to že trojka vyhraje, v kolik vyjedem? Sraz dáme zase ve Výškovicích na konečné? A co AKU, přijedeš do Výškovic nebo se někde přidáš? A kdo ještě pojede, bikeři proberte se. Řepa mrkni se do schránky na e-mail

                    Počasí nam moc nepřeje, podle včerejší předpovědi má zítra pršet

                    0 0
                    • repa  

                      Ja jedu napište v kolik – mě je to jedno . Ten sraz na konečné bych bral . Jinak se podívej na naše stránky , trochu jsem si hrál . Mám teď na to málo času , ale příšti týden se do toho pustím . Potřeboval bych nás všechny vyfotit i včetně biků .A? mám materiál pro stránky .

                      0 0
                      • aku  

                        Muzu zitra vzit fotak. Sraz kolem 9:30–10?

                        0 0
                        • repa  

                          Právě jsem telefonoval se Selim . Nešlo by to v 9:00 . Přijel by jsi na konečnou nebo se někde připojiš ? Já za chvíli odcházim z kanclu , tak kdyby bylo něco nového , tak napiš Selimu . On mě zavolá .

                          0 0
                          • aku  

                            Dobro. v 9.00 na konecne

                            0 0
                            • Marasek  

                              Tak jsem dneska vstal v 7,kouknul z okna a hnusne.Lehnu,vstanu v 8,kouknu z okna a taky hnusne.Tak se omlouvam,za svou neucast,ale kdyz jsem se dival z okna ted,tak bylo jeste hnusneji:-( Toz jestli jste jeli,tak dobre dojedte.Cest

                              0 0
              • Lada1  

                Ja, pokud nebudou zase padat trakare, tak davam 1

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.