• rb

    Tak co,synci?Vypustitě jakesy navrhy ni?

    0 0
    • biker seli  

      Konečně jakysy chachar z Ostravy. Nic proti Prazakum, ale nebavi mě pořát čitat co dělaj „Pepici“ a kde maj jake obchody, kde jezdi když mi to je k ho..vnu.

      0 0
      • rb  

        No tak je třeba cosi vymysle? a vyrazi?.

        0 0
        • Air  

          bych hne? sednul a jel s fama synci, ale sem po němoci a budu eště tak 14 dni sedět doma na řiti :( stejnak to vypada na jaro, fšeci už nějak lezu do pelechu

          0 0
        • MartinXC  

          Tak chlopi sem s nápady. Brno jede na návštěvu do Ostravy :-)

          0 0
          • Pitrz  

            A co zítra Beskydy? Nejedete se projet má být hezky. Já jedu

            0 0
            • goofy  

              a kde? a kde? a kde? ja si zitra taky urite vyrazim… jinak bych se klidne nekde slezl. sice to do ostravy mam z ruky, ale co…

              0 0
              • rb  

                Sem měl na mysli,enom se tak poblomcat kolo Ostravy,ze 2–3 hodiny,že by se kolektiv zeznamil a potem by se vidělo.Ni?

                0 0
                • aku  

                  Chlapi vy kolem toho chodite jak kolem horke kase :). Ja bych to videl takhle: vikend ma byt sikovny, tyden po vikendu taky. Takze pripadaji v uvahu treba ctvrtek (statni svatek nebo streda a patek (beru dovolenou :)) Jestli blonckat po Ostrave tak to muzem prubezne zapichnout na Landeku – snad tam maji jeste i pivo venku a pripadne si muzem poblbnout na te detske BMX draze. Takze ja hlasuju pro Stredu nebo Ctvrtek(s vyzitim bud smerem k Landeku nebo muzem do Vresiny). Jakekoliv navrhy jsou vitany, ucast taky. Soudruzi, ukazme ostatnim kolektivum ze i my (obzvlast my z hornickeho kraje kde se pije 12° pivo) umime stmelovat kolektiv jako kdokoliv jiny. Howgh ))

                  0 0
                  • slavekRM  

                    Ten příští týden beru – teď tvrdnu v práci. Očekávám místo, datu a čas konkrétního srazu. Jo a oprav si v nicku věk. Bych chtěl vidět jak blbneš v 76 letech na BMX dráze.

                    0 0
                  • Rozumik  

                    To by slo. ale jak tak vidim, tak tu sou samy ziletky a ja na svoji 20kg koze se mezi vas nehodim :) jinak ta BMX draha je na chuja, bo se tam musi slapat jak do kopca. lepsi je cervena halda u Bezruca, akorat moc kratka a neni tam hospoda.

                    0 0
                    • aku  

                      Cervena halda u Bezruce – to myslis annu-marii (nebo jak se jmenuje – zenske jmeno) nad hrbitovem na slezke? Je tam perfekt vyhled na OStravu. Ale je to kratke. To mas recht. Ale zas nemusis tlacit kolo moc vysoko ze ;).

                      0 0
                      • Rozumik  

                        tak jmeno fakt netusim, ale je tam vsude cervena hlina, tak se tomu rika cervena halda :) a vyhled tam je dobrej, tak asi mluvime o tom samym. a vede tam zluta turisticka stezka.. a mam tam par skocek, ale ochranarum to nerikej ;) jinak bych s vama jel tak max 2km, bo mam neco jako sjezdaka a na tom se jezdi dost debilne. a taky sem si vsim ze z vas budu nejmladsi.

                        0 0
                  • rb  

                    Konečně podnětny navrh.Sem pro středu aj čtvrtek,enom mi je lito,že mam odpoledni u nas ve fabrice.

                    0 0
                    • biker seli  

                      Pochlub es ve kterém báječném podniku děláš,já ve Vítkovicích závod 2

                      0 0
                      • rb  

                        Nová hu?-záv.14.

                        0 0
                        • biker seli  

                          Tak to budeš mit letos nové kolo co, bereš doufam to odstupné

                          0 0
                          • rb  

                            Bral bych,ale věřím,že mě hu? bude ještě ňáký rok živit.Vcelku si nestěžuju.A nové kolo zatím netřeba,rám mám 2 roky :-)

                            0 0
                  • goofy  

                    ja sem spish pro ctvrtek, ale nevim jak to budu stihat, pac studuju v brne a v patek bych mel mit jeshte shkolu… ale ja to nejak vyreshim… jeden den muzu chybet…:-)

                    0 0
                  • aku  
                    1. Vypada to ze pro Ctvrtek hlasuje vetsina.
                    2. dalsi upresnujici otazka: Chceme si dat jenom k veceru do trumpety nebo i politat na kolech? To bysme mohli na Hukvaldy – tam jsem jeste letos nebyl ;)))) (jinak muzem za landek smerem na vojenske pevnosti, nebo Vresina, nebo Klimkovice) Ja to znam trochu za Landekem, trochu ve Vresine.
                    3. navazuje na bod 2. Cas srazu – jesli jizda na kolech tak nahazuji 9–10h dopoledne. Kde, zalezi kam si odhlasujem smer jizdy.

                    Jesli ne tak se dohodneme kde se navecer srazime.

                    0 0
                    • Air  

                      kuwa, chlapi, ta nemocenska me zacina srat cim dal vic :( Vresinu mam za humnama (jsem z Klimkovic…) dejte echo x-bikerovi, ten by vas tam mohl protahnout… maj tam nejaky extra vecicky :) A pak muzete zajet klasiku do Zatisi na pivko :)

                      0 0
    • Rozumik  

      ja mam svoji slezinu rad a nikomu ju nedam. :)

      0 0
    • ota  

      tož synci ten přišti tyden musi kurňa plati?,bo ostravska sekce zaspala a za chvilu mame fajront jak cip v podobě sněha!Bylo by jen třa spoji? přijemne s užitečnym a fakt par kousku vypi?.

      0 0
    • ota  

      ..to znači ten čtvrtek by byl akurat

      0 0
      • biker seli  

        „OTA“ to hovado by zas jenom chlastal

        0 0
        • goofy  

          toz vish jak… po velkem vykonu, treba dukladne splachnut zizen… :o)

          0 0
          • biker seli  

            To je syce fak, že pitný režim je třeba dodržovat. Ninuly týden sem viděl ve vlaku „OTA“ jak to trochu nezvladnul (ten pitný režim) a kulal se tam po zemi.Přitom výkon nepodal žádny Doufam že se ve čtvrtek v co nevětším počtu setkáme. Na hukvaldy bych aj jel

            0 0
    • ota  

      Tož synci jak to zitra viditě? bo na tu chvilu nam snaď to počasi vydrži,co?ten Landek bo kaj?vysyptě ty navrhy,bo třeba ten kolektiv utuži?!A? vim,jestli třeba maza? ketu.

      0 0
      • Marasek  

        navrhu tu je plno a konkretni misto a cas nikde.Toz ja bych to videl jak uz se tu psalo-kolem 9rano.Ale kaj,to bych nechal na vetsine-me je to jedno

        0 0
        • Rozumik  

          marasek asi chodi brzo spat :) ja bych dal spis odpoledne, bude teplejc a tak..

          0 0
          • Marasek  

            ja chodim spat tak kolem pulnoci:-)

            0 0
          • ota  

            na tvých fotkách skáčeš a za tebou někdo leze:kde to je?

            0 0
            • Rozumik  

              myslis jak tam je ten dabl s travickou jak z teletubiz? je to v mariankach ve skejtparku, asi 500m od kerfru u skoly. ale jako zed nicmoc, vylezou to i 5lety decka.. lepsi je zed u Ostravice, je to dobra posilovacka. po 10minutach mas ruce radlice.

              0 0
    • ota  

      brzy odpoledne bych to taky viděl

      0 0
      • biker seli  

        Vy ste se nějak rozkecali

        0 0
        • Marasek  

          rozkecali,ale domluvene neni nic:-(

          0 0
        • biker seli  

          Modlite se a? nám vydrží počasí. Vzhledem k tomu jak je bych to viděl na nějakou bikrosku odpoledne kolem jedne.

          0 0
          • biker seli  

            Kurňa lidi vam se zítra nikam nechce

            0 0
            • Lukster  

              No, já bych i šel, jenže právě v jednu mám poradu, zcela nesmyslně právě ve svátek:-(((. Takže pokud něco bude, tak si to užijte:-). Lukster

              0 0
              • goofy  

                toz chlapi… tak jak??? aspon vecer nejaky pokec?

                0 0
                • biker seli  

                  Toš chlopi koukám, že ste toho domluvili! Já jedu s Otou nejspíš na Landek, máme sraz na Sikoraku ve12.10 pod tankem. Jestli má někdo zájem a? dorazí, cíl můžeme eště změnit.

                  0 0
    • Air  

      kuwa chlapi, takovy fajnovy pocasicko a vy lemry ste nic nepodnikli? to mi nerikejte… me to pekne sralo… hned bych jel…

      0 0
    • Rozumik  

      Jsou nekde na netu fotky ze vcerejska?

      0 0
      • biker seli  

        Ja ti je posilal mailem,jestli ti nedošli tak to skusím znova.Na net to neumim dat, kyš tak pora?

        0 0
        • Rozumik  

          Neprislo mi nic. Ten mejl na centru je nakej divnej asi. Zkus znova, dik

          0 0
          • Daník  

            Kurňa něco sem prošvih, jezdili jsme kolem Ostravy ničeho netuše. Jestli něco bude příští týden, dejte vědět.

            0 0
        • Rozumik  

          uz to prislo. dik. jinak pristi tyden bych klidne sel znova :)

          0 0
          • biker seli  

            Kdyš uš to funguje tak ti pošlu eště zbytek. Příšti týden se uvidí podle počasí ale uš by mohli bajkři o tom přemýšlet, a? nás je tentokrát víc. Doufam že ty fotky došly i AKUovi

            0 0
            • Rozumik  

              A cesta by mohla vyst porad z kopce, at vas vecne nebrzdim :)

              0 0
              • biker seli  

                Jak sem Ti uš napsal, poři? si druhe kolo a? se můžeš snáma trochu projet. Jinak potom sem to brzdil já tak bu? v klidu

                0 0
                • Rozumik  

                  Ja bych si jich poridil treba 10, ale nejak nevim kde na ne vzit :)

                  0 0
                • aku  

                  Ja se na to nemuzu koukat. UŽ ne ;)

                  0 0
                • aku  

                  Od sykoraku se na Landek dostanes nejrychleji tak, ze pojedete k radnici, a pak muzete po sokolske, pres krizovatku u sadu Bozeny Nemcove porad dal a odbocit za mostem pres Odru doprava. Nebo u radnice najet na cyklostezku podel ostravice, dojet k mostu pres ni, podjet ho, a po druhe strane pres tu ciganskou kolonii najet na cestu jak jsme jeli.

                  0 0
                  • aku  

                    Jinak fotky dosly. Jestli se budete teda na sobotu domlouvat napis v kolik. Taky bych si poskakal

                    0 0
                    • aku  

                      :)))))) Zkontroloval jsem si datumy tech mailu a rusim vse co jsem napsal. Krome toho ze fotky dosly

                      0 0
                    • Rozumik  

                      sobotu jako dneska? pristi tyden bych si mozna sehnal XC delo od tatika.. zacalo me to bavit, ale na ty moji 20kg koze se jezdi blbe.. jestli nekam pujdete, tak napiste na mejla, mam oznameni na mobil tak si to prectu hned ;)

                      0 0
    • Lada1  

      Sem to tu nemel cist ! Ste me nabudili- Dneska jsem si vyjel na Landek. Prijel sem k Hradisti (tam nahore, jak je vyhled na Ostravu) a pote sem jel dolu ty single tracky. Ten podklad je pekny humus ca 3–5cm nejaky prach a na tom spadane listi. Furt mi to klouzalo do boku. Kdyz uz jsem byl skoro dole tak jsem hodil silenou drzku. Sel jsem pres riditka. KOlo OK. Na to ze jsem se valel jen par metru tak mam par hustych modrin (zada, boky, lytka), ale nejhorsi je, ze jsem si natahl slachu vzadu na kolenu, takze nohu nepropnu a ani neohnu na 100% :-( Nemam vas rad! :-)

      0 0
      • aku  

        To my jeli taky tak nejak podobne. Jako motivaci jsme meli vepredu Rozumika na sjezdaku :). Tak nejak me to privedlo k zamysleni ze sjety maxis kraken vzadu neni to nejchytrejsi rozhodnuti.

        0 0
    • ota  

      jsem se tu dostal až včíl.nemělo to zkratka chybu,taka fajna všehochu?,od turistiky,skočku v podání Rozumika až po Seliho hruškovici,tož synci,vyvedlo se.jen jaksi ostatni chachaři zaspali,bo podle původniho nadšeni nas mělo být daleko více!

      0 0
      • goofy  

        ja se omlouvam, ale dopolene sem se byl jeshte projet, a zprasil jsem si kotnik pri jednom dopadu (sklouzla mi noha z pedalu…). proste sem sedel doma, a rikal si jak je venku pjekne a jak by se skvele jezdilo… :o(

        0 0
    • Lada1  

      Budou nejake pravidelne akce ?

      0 0
    • Rozumik  

      Tak co, bude nakej vylet v sobotu? Ja bych klidne jel.

      0 0
      • Lada1  

        Pri nasi lenosti o tom dost pochybuju :)

        0 0
      • aku  

        Budes tlacit tank, nebo ne. Protoze ja bych v sobotu zkusit les za kolejema VSB TU nahore v Porube. A pripadne to protahl na Zatisi. Pocasi asi nebude nejteplejsi. Muj oblibeny americky server hlasi moznost deste / snehu a teplotu kolem 5 stupnu :(. Jel bych kolem 9 volit do zabrehu a pak smerem na Porubu.

        0 0
        • Rozumik  

          tank potahnu, bo s tatkou nebudu :/ jedte sami, ja zkusim sehnat XCko na pristi tyden. S kamosem planujem mensi vylet na lysou, jeli byste nekdo? Zatim neni jisty kdy, nejdriv vosefovat teren a az bude snih tak plna palba.

          0 0
        • Lada1  

          ja bych asi jel, ale 9h je moc brzo na mne. fakt ti je 76 ?

          0 0
          • Rozumik  

            uz psal ze to je jeho rok narozeni. Ty mas asi taky XCko co?

            0 0
            • Lada1  

              jj se ke me podivej, je tam foto i specifikace

              0 0
              • Rozumik  

                Slusny. mas 2× lehciho milacka nez ja. jak to tak vypada tak se mezi vas vubec nehodim.

                0 0
          • aku  

            76 rocnik, nechce se mi to kazdy rok menit ;). 9 je sice brzo, ale nez hodim listek do urny, bla bla bla tak bude 11. Takze kolem 11 bych se prenesl smerem do Poruby. Nebo chce se nekomu nekam jinam?

            0 0
            • Lada1  

              ca v 11h u VSB bych asi dal. ZKus napsat trasu, protoze od VSB ke strzi (motorkosova trat ve Vresine) je to par minut. A pak je nutno vjet na silnici. Takze kam pak ?

              0 0
              • aku  

                To kdybych vedel :). Zkusil bych kousek po silnici a pak se dral doleva do kopcu. Neni tady nekdo znaly Vresiny / Zatisi/ Kyjovice? Ja tak jel jednou nedavno pres Kyjovice, dolu, prujezd udolim kolem ozdravovny DPO, srz les a dal. TEd bych jenom prozkoumal ty lesy u Kyjovic

                0 0
                • Lada1  

                  tak to bude putovni orientacni svih :-)

                  0 0
                  • aku  

                    )) v Beskydech bude podle me zima. A kyjovice na fotce z letadla vypadaji jako samy les, takze teoreticky tam musi byt i stezky.

                    0 0
    • Lada1  

      Jakto ze PK a BB jsou schopni se domluvit na akce a mi nic ?!!

      0 0
      • Rozumik  

        Sme lini :)

        0 0
        • biker seli  

          Já bych aj jel, mam na večer nějakou píci akci, tak na chvilu se s váma protáhnu.Eště dam vědět Otovi, ten má dovču tak není na netu.Někde na začátku je napsáno že máme dat vědět X-bikerovi , že je někde z Vřesiny.Třeba mu poslat mail.

          0 0
          • aku  

            JEste musim koupit navleky na tretry. Asi bude dost kosa

            0 0
          • aku  

            Tak co, srazime se nekde? Jestli pojedes z Dubiny kolem Piskovych Dolu tak se tam muzeme srazit u Borika. Jestli nebudou padat kroupy tak budu kolem 11:30 v Sobotu pred VSB (hlavnim vchodem). Pockam tak 20min Jinak, nema nekdo tip na okoli Kyjovic?

            0 0
            • repa  

              Já bych jel , minula vaše akce mě unikla , nedíval jsem se dlouho na fórum , ale za to jsem si dobře zajezdil v mých milovaných beskydech . Takže pokud chcete zkusit lesy v okloli Vřesiny ,Kyjovic, …
              ,tak určitě pojedu . Takže v tuto sobotu v 11:30 před VŠB . Pojedu z Výškovic kolem Odry

              0 0
              • Lance  

                Cau, muze se pridat kdokoli nebo to mate pouze co jste sami znami?dik

                0 0
                • repa  

                  Já ostatní taky zatím neznám , ale myslím si , čím víc nás bude – tím líp . Takže se k nám přidej

                  0 0
                  • biker seli  

                    Jasně děcka čim vic tim lip.

                    0 0
                    • biker seli  

                      Lanci ty dupo, proč sy nedorazil

                      0 0
                      • Lance  

                        Cau sorry, ale makal sem doma. Skoda,ze sem na toto forum neprisel driv, tim myslim v lete. To je bomba musime se domluvit a udelat nejakou vyjizdku.Jezdite maratony? Sem od Opavy.

                        0 0
                        • Belin  

                          Zdar Lanci, já jsem přímo z Opavy a právě v sobotu jsem na trati Silesie testoval svého nového bika. Bylo to super. Můžeme zkusit domluvit nějakou hromadnější vyjížďku v okolí Opavy. Myslím, že místní terény stojí za to.

                          0 0
                          • Lance  

                            Zdar Beline, ja to mam 17 km do Opavy,ale to je nic. Noveho bike? Tak to ti uprimne zavidim (myslim v dobrem slova smyslu) a preju, hodne km. Taky sem ted na podzim o novem uvazoval,ale nakonec to asi odlozim na jaro. Fakt je ten,ze potom to bude beze slevy. Trat Silesie je super,letos jsem se toho zucastnil. A jinak se mi libi v okoli Stribrneho jezera.Mas pravdu okolni tereny jsou bomba. Smer Hrabyn apod. Pres zimu jezdim spis bezky, neumim se v te kose dokopat na kolo,ale novy bike by to vyresil. Chci se zeptat kdyz jsi z Opavy. Byl jsi uz na spinningu?

                            0 0
                            • Belin  

                              Na spinning jsem se zatím nedokázal dokopat. Uvažuju o tom už delší dobu, ale dokud se dá jezdit venku, tak mě to dovnitř tak moc netáhne. Snad teď, kdy už se to přes týden na kolo nedá stihnout. Ale uvidíme. Ty už jsi to zkoušel?

                              0 0
                              • Lance  

                                Prave ze ne. Proto jsem se ptal. Vim, ze to je na Fugnerce myslim jak je AB squash centrum. Ale zkusit to chci.

                                0 0
                • aku  

                  Jasan. Hlavne nejsme vyrazni chrti ))

                  0 0
              • aku  

                To se jede kudy? Ja bych jel pres piskove doly kolem Odry, a ted bud po Opavske nahoru, nebo pres staveniste dalnice pres Trebovice.

                0 0
    • Rozumik  

      Tak jake to bylo?

      0 0
      • biker seli  

        Nemůžu si stěžovat.Škoda že si nedorazil.Sežeň si kolo na příští týden.Řepa chce udělat další sraz.

        0 0
        • Rozumik  

          Kolik vas ta bylo? Kdyz budu doma, tak urcite pojedu. Teda pokud nepojedu k tatkovi.

          0 0
          • biker seli  

            4 – ja,Aku,Repa a na hoďku se stavil Lada.

            0 0
            • Lada1  

              kolik jste toho najeli, potom ,co jsem se oddelil ?

              0 0
              • aku  

                kolimetraz nevim, ale pokracovali jsme kousek po te modre, po zhodnoceni situace jsme se vratili stejnou cestou jako ty, ale jeli jsme na Jistebnik se podivat na vylov kapru a pak do Vyskovic

                0 0
                • Lada1  

                  „po zhodnoceni situace“ zacalo byt hnusne ? Jsem dospel k rozhoduti, ze je dobre si koupit mapu ! O tech stezkach jsem nemel ani paru. Jako přibližovadlo k terenu (do lesa) jsou vlemi dobre

                  0 0
                  • aku  

                    Seli chtel byt kolem 16 doma, tak jsme to nehnali az do Kyjovic

                    0 0
                  • repa  

                    Jo jo mapa je dobrá věc . Počasi se dalo ,ale Seliho tlačil čas , tak jsme po zelené do jístebniku .Byl to docelá dobrý úsek .Nakonec přece jenom zbylo trochu času ,tak jsem šel se Selim na pivko

                    0 0
                    • Lada1  

                      aku zlobil, tak jste ho nevzali ?

                      0 0
                      • repa  

                        Ne nezlobil , ale ten nápad přišel až když jsme se rozešli . Se selim jsme měli společnou cestu . Já jsem řekl ,že mám chu? na pivo ,tak jsme šli .

                        0 0
                        • aku  

                          To mate u me schovane ;) Ja jsem se pak kousek vratil a jel jsem po cervene kolem Odry

                          0 0
                • rb  

                  Nepotkali jsme se v Jistebníku u šraněk a stánku s gořalkou???

                  0 0
                  • biker seli  

                    To si piš

                    0 0
                    • rb  

                      Ja to tušil :-).Ale měli ju tam dobrou,na zahřátí paráda.Byli ste na toho uzeného kapříka u Matěja?

                      0 0
                  • aku  

                    Hele ho. A kterejpak ty si byl

                    0 0
                    • rb  

                      Mango na lebce,černý Rb,modry Sid..

                      0 0
                      • aku  

                        Jo ty si byl 1300. Pekny kousek

                        0 0
                      • biker seli  

                        RB ty si pěkný lump. První něco vyprovokuješ, my pak jezdíme jak paka každý víkend a když se potkáme tak se k nám neznáš ani nepozveš na pulku). Posílám ti foto

                        0 0
                        • rb  

                          Jak sem psal,při první vyjížďce jsem měl odpolední,neš­lo.A teď v sobotu to byla tradiční jízda na výlov.Teď v sobotu co bude zase jedu do Brna.Ňak mi to s vama nevychází.Kdybych věděl,co ste zač,hned bych po pulce koupil.Dík za foto,hodím oko.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.